Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

ha ha ha ale mnie rozbawiłas az mi łezki poociekły :)))))))))))))))) jestes.......:))))))) moze jeszce wypijemy ...................... zeby było wiecej takich spotkań przy butelce .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nie bój sie bobmado......sam nie pijesz :D .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochani.....ja się wyłamuje.....muszę załatwić parę spraw - chociaż nie wiem czy w takim stanie dam radę...hahahahahaha Będę wieczorem. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny takie macie byc nie zmieniac sie jestescie :classic_cool: ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ..........uciekam i ja teraz jadę pracowac sam na siebie ...................... do jutra miłego popołudnia :) :D ;D marika ..nilan ..esterus .....fajne kumpele do picia jestescie :) pa pa pa bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z obiadku,a tu pusto:-( Nic,ja tez jeszcze troszke "popracuje",i do domciu:-) Mnie tez bylo bardzo milo z wami "wypic":-) Jak dzieci nie obsiada kompa w domu to tez zagladne wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha haha nie było dobranoc wiec mysle zapytam .....:) jak zleciało popołudnie ????? bo u mnie rewelacja wprawiłyscie mnie wtaki nastrój ze nic nie było mnie w stanie zdenerwowac.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę.... u mnie też było fajnie ..... mam tylko jedno pytanie - czy na tej naszej imprezce między nami był tylko buziak czy doszło do czegoś więcej???....wiesz ja słabą głowę mam.......... hahahaha...................taki żarcik.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha .........problem polega na tym ze urwał mi sie film i tez nie pamietam ...????????????????? widze humorek dopisuje !!!!!!! no własnie miałas cos powiedziec i tez nie zabardzo pamietam czy mówiłas czy nie :) :P ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....jeżeli do czegoś doszło to na pewno było cudownie..............hahahahaha nie mogłam się powstrzymać.......sorki nie powiedziałam.......to moja słodka tajemnica.....i nigdy nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado......chyba się nie obraziłeś........ więcej nie będę tak żartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................trzymaj w tajemnict :)))) to szkoda ze ja nic nie pamietam .....ha ha ha ............ nie obraziłem sie marika ja znam,m sie na zartach i sie nie obrazam zapamietaj .................jak mi cos nie pasuje po prostu mówie szczery jestem !!!!!! ,,..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błedy i te literówki ale robiłem sobie kolacje ...ha ha ha .. teraz juz jestem pije piwko postaram sie pisac bez błędów oki )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ..ale kolacje już zjadłem teraz tylko piwko .......degustuje .... cyt '''''''''marika212 ....Ty mów pierwszy....''''''''''''''''''''''''''' tak naprawde nie wiem co miałem mówic .........ale pytaj odpowiem no prawie na kazde pytanie .......!!!! ...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem co miałeś powiedzieć cyt".....po flaszce ja też powiem" a dlaczego nie na każde????...hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jesteś ...... ha ha ha zaskakująca zagadka !! tak Cie odbieram mówie szzcerze i mam nadzieje ze ..............sie nie obrazisz ........... ok zapytam jak oczywiscie moge wiedziec mniej wiecej skąd jestem wiesz bo przeczytałas a ja moge wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha marika to było mniej czy więcej .......oki jestem ciekawy wiec zapytałem ...... :) tak naprawdę nie ma to większego znaczenia ...............czy to centralna czy wschodnia itd ...fajnie ze jetes !!!! jesteście ....zawsze to weselej nawet jak wrócę wieczorkiem otworze compa i przeczytam dobranoc bobmado to lepiej się śpi milej się wstaje ..............marika dobrej nocki życzę kolorowych bajecznych snów .......idę spac bo za dużo powiem a jestem już po dwóch piwach ..ha ha ha i znowu nic nie będę pamiętał cieplutko pozdrawiam buziaczek ..................:) do jutra pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha marika to było mniej czy więcej .......oki jestem ciekawy wiec zapytałem ...... :) tak naprawdę nie ma to większego znaczenia ...............czy to centralna czy wschodnia itd ...fajnie ze jetes !!!! jesteście ....zawsze to weselej nawet jak wrócę wieczorkiem otworze kompa i przeczytam dobranoc bobmado to lepiej się śpi milej się wstaje ..............marika dobrej nocki życzę kolorowych bajecznych snów .......idę spac bo za dużo powiem a jestem już po dwóch piwach ..ha ha ha i znowu nic nie będę pamiętał cieplutko pozdrawiam buziaczek ..................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt''''''marika212 a to że "jestem dobra "........to w jakim sensie?''''''''' tak szczerze to ze umiesz sie w bardzo piekny sposób wymigac od odpowiedzi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×