Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Esteruś
jak będziemy tyle pić to jeszcze w nałóg wpadniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzę ...ze bez następnej butelki się nie obejdzie :)))) ............tak w jakiś nałóg wpadnę ha ha ha i teraz uwaga ....... nilan ..marika ..Esterus ...........duzy buziak dla was (czerwony musze byc ) !!!!!! jak ktos to czyta to ..........:))))) ale czemu nie ..... pozdrawiam .....................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytam to sie zastanawiam czy Wy i dzis sobie nie polewacie:-) Jasne ze zartuje,ciesze sie ze jestesmy i nie PALIMY:-D Mam nadzieje ze nas nie "skasuja" za pijanstwo i rozpuste:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nilan......nie wiem, czy zauwazyłaś ale awansowałaś w hierarchii......naszego kolegi................żartuję oczywiście...:D :D :D nie gniewaj się bobmado........proszę.. wrócił mi humor dzięki Wam.........dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie Esterus :))) fajnie ze macie dobre humory w piątek na wekeend kolejnosc była zupełnie przypadkowa ...........:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze wam napisac ze tutaj na forum,niejako sie relaksuje,zapominam o rzeczywistosci -"szarej",codziennej,o klopotach,a perspektywa udanego wekendu,teraz w czasie "burzy":-( Moze ja tu zostane do poniedzialku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
na razie się żegnam.........może wieczorkiem wpadnę poczytać............ i spróbuję też się odezwać :) pozdrawiam.......i co mi tam............całuję :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koncze,mezulo wpadl na pomysl duzych zakupow dzisiaj:-) Galerie!!!!! nadchodze:-) Juz chyba zauwazyliscie ze wekend poswiecam rodzince a nie WAM:-D ....Bez urazy oczywiscie...:-D Odezwe sie w poniedzialek,milego,spokojnego,zrelaksowanego odpoczynku wszystkim zycze...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Gratuluje marika, 40 dni to juz kawal czasu. Ja tam jestem dumna ze swoich 12, wiec Ty pewnie unosisz sie nad podloga. Choc Twoje 40 i moje 12 to nic w porownaniu z bobmado ale wierze ze nam tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Nikogo nie ma wiec uciekam..... Zajrze później.... Moze ktos sie do mnie potem odezwie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 40 dni .....gratulacje i duzy od kolegi buziak oczywiscie :) Esterus jestem zaskoczony o tej porze fajnie .................:))) dopiero wróciłem ide sobie zrobic kolacje zaraz tu zaglądne .............. ha ha ha :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Ostrzegałam, ze zajrze wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha i fajnie poczekaj chwilke zrobie kawe i zaraz jestem ........zastanawiam sie gdzie marika ............ 4 min ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak cichutko ....jestem .......................??? no i prawie mamy komplet ....ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawke mam gotowa i jedno piwko bo wczoraj przesadziłem .......rano byłem jakis taki nieobecny ..............opowiadac jak popołudnie wam zleciało??....... nilan widze w galeriach byszowała ...:))))) a WY ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Juz jestem. Wykorzystalam te kilka minut na blyskawiczny prysznic i jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Mialam nadzieje ze z Wami popisze ale obowiazki wzywaja. Musze polozyc Basie spac. Pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę musze zacząć ja .........na początek sie wytłumaczę nie pożegnałem się z wami przedtem bo dostałem wiadomość od gościa z którym sie umówiłem na 17 a przyjechał gdzieś przed 16 ...potem chwile popracowałem a potem zadzwoniła przyjaciółka poszliśmy na kawę i teraz jestem w domku po kolacji....... z dobrym humorem :))) i mam nadzieje ze u was tez jest :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha i z kompletu zostałem sam to teraz piwko wypijemy .... marika milczy Esterus ............znikneła na chwile ......:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie to znaczy jak ......???????? zapytam czy moge cos zrobic zeby nie było dziwnie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................dzisiaj bedzie dobrze wiec mów co cie boli a ja posłucham :) i zobaczymy co sie da zrobic :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę tu pisać o wszystkim co mnie boli......poza tym....to nic takiego.....naprawdę.....ja po prostu taka humorzasta jestem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×