Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

czesc Dziewczyny 🖐️ jak minal weekend? dzis ostatni dzien wizyty mojej Mamy. Jutro wczesnie rano trzeba wstac i jechac z Mama do Stuttgartu na dworzec kolejowy. czas tak szybko zlecial. szkoda ze teraz pogoda sie popsula, u na s pada i jest pochmurno. :( Przesylam goraco pozdrowienia! Milego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka - ja w tym roku nie bede miala choinki - choc mnie troche korci - obok na straganie maja takie jodelki, ze sie wierzyc nie chce! Same slicznoty! ale co mi po choince kiedy mnie i tak w domu nie bedzie? Swieta spedzam u rodzicow mojego ulubionego i wystarczy, ze oni beda mieli wieeelgachna choinke. To beda drugie w moim zyciu swieta bez rodzicow! Za pierwszym razem jednak znalazlam sie w gosciach w slaskiej rodzinie i podano \"nasze\" tradycyjne jedzenie, a teraz bedzie \"po niemiecku\" Mieso w Wigilie! Nie wiem jak to przezyje... Za to w ta niedziele sama sie zabralam za pichcenie! Z samego rana poszlam z Lubym biegac godzinke po parku, by nabrac energii na reszete dnia za piecem... i upichcilam: zupke pomidorowa z domowych maminych pomidorow (zacier mialam z domu), na drugie ziemniaczki, pieczen cieleca, dodatkowo rolada cieleca z farszem grzybowo-boczkowym, w sosie pietruszkowym... do tego dodatkowo sosik z pieczarek, salatka z marchewki i jablka i salatka z selera z orzechami - pychotki! Na deser podalam pieczone rogaliki z powidlami, mniam! Nakarmilam 6 osob i chyba im smakowalo, bo pochloneli 2,5 kilo miesa nie liczac nadzienia! :-) sylwia 1980 - hmmm, ten \"Twoj\" tort brzmi pysznie! Micka - nie zazdroszcze remontu w domu - brrrr! Maremarie - hejka! zgadzem sie z Toba w 100% - nie lubie takiej \"swiatecznosci\" na sile! Choinki juz na pocz. grudnia, mikolajkow w pazdzierniku, lampek od polowy listopada... Choc... czasem mi brakuje swiatecznego oswietlenia w styczniu czy lutym... kiedy zima robi sie taka ponura - przadaloby sie dluzej ladne oswietlenie, lampki na domach i drzewach (nie na choinkach swiatecznych) no i budki z grzanym winem powinny stac w miescie tez przez cala zime! :-) Usmieszka - i pozegnalas juz mame? :-( nie lubie pozegnan... Claudi_alb,- maz juz wrocil prawda? Ja nie mieszkam razem z moim Miskiem i ciagle za nim tesknie, ale z drugiej strony sie przyzwyczailam do spedzenia tygodnia samej, badz spotykajac sie z moimi babeczkami, na plotach z przyjaciolka itp. Pewnie bedzie ciezko sie przestawic, jak zamieszkamy razem... :-) a tak poza tym, to w czwartek jade do Wrocka! Hurra! Co prawda tylko do poniedzialu i bedzie sporo stresu, ale czegoz sie nie robi z okazji 90-tych urodzin jedynej babci? Nic to, pozdrawiam was wszystkie serdecznie! Pa pa! zmykam do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora! naneczka maz wrocil w piatek, juz nie moglam sie jego doczekac ;) nie lubie sie z nim rozstawac, ale coz czasem trzeba. Widze, ze z Ciebie niezla gospocha ;) Same smakolyki . . . Milego pobytu we wrocku 🌼 Ja sie w tym roku juz do Polski nie wybieram, swieta spedzamy tutaj, sylwka tez. Pozdrawiam wszystkich 🖐️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypchanych trzewikow, kozakow, sandalek i innego rodzajow obuwia. Wszystkiego naj z okazji Mikolajek!!! :D🌻 :)🌻 :D Pozdrawiam wszytkich goraco!!! Milego dnia! PS. Nie dajcie sie tej wstretnej pogodzie!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam prezenciki byly??? dziewczyny mam zepsute od pewnego czasu gg-nie widze nikogo ani nie umie odpisac , a od wczoraj nie umie dostawac email, tylko umie jeszcze wysylac i tu was odwiedzic. tak wiec zbliza sie ten czas -zakupu nowego pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mica zakupu nowego
ty taka ciemna jestes i nie umiesz zainstalowac na nowo gadu gadu i zrobic ustawien w poczcie, pewnie cos poprzestawialas, co za sens wydawac tysiac euro na nowy komputer, jak za darmo mozna sobie to naprawic, ? a jak ci sie poprzestawia w nowym to polecisz po nastepny? bez sensu naprawde, nie widzialem takich nienormalnych ludz!!! zbliza sie zakup nowego bo gadu nie dziala, smiechu warte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaka ja ciemna-!!!! Pytalam sie tysiaca fachowcow informantykow i okazalo sie , ze walnal mi dysk twardy i predzej czy pozniej zacznie mi sie wszystko walic i tak , co wlasnie pokoleji sie dzieje! PS!!!--tak sie sklada , ze mam wtyki na kafeterii od niedawna i wiem kto to pomaranczowe napisal-nie wstyd ci? Akuratnie po tobie sie tego nie spodziewalam! Tym bardziej , ze czepiasz sie innych jak ktos pisze na pomaranczowo --a samo nie lepsze. To na tyle na temat pomaranczowek. Normalnie nie mam zwyczaju komentowac ale przez to , ze wiem kto to --co mnie bardzo rozczarowalo , to musialam wcisnac dwa grosze. Ja jak mam cos komus do powiedzenia to pisze pod swoim nickiem. zycze innym laska milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
jezu, az jestem w szoku.co za prostactwo... brak mi slow odnosnie napasci na micke. zastanawiam sie skad to sie bierze bo ja na to bym nie wpadla zeby kogos tak atakowac.no ale jak ktos jest prostakiem to juz tak zostanie.trudno... micka, daj sobie luz i sie nie nerwuj. glupocie, ciemnocie, prymitywizmowi, prostactwu i tym podobnemu mowimy "NIE" ale i jednoczesnie nas to nie rusza... Kochane kolezanki i koledzy tez:) u mnie byl Mikolaj ale jakis taki zapracowany bo wlozyl kase i napisal zebym sobie sama cos kupila:) i kupilam...super sexi spodniczke do moich super sexi kozaczkow:) maz padnie jak mnie zobaczy bo ja zadko chodze w spodniczkach:) a on ciagle powtarza ze mam tak zgrabne nogi ze powinnam od czasu do czasu je pokazac swiatu:) a co u Was??? tez tak ciemno, mokro i depresyjnie jak u mnie...??? pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! boe eyy naneczka ;) super jedzonko, musze cie kiedys odwiedzic! Plany na wspolne zamieszkanie sie skonkretyzowaly?? gratulacje dla sedziwej babci! sylwia- niech facet sobie przypomni co za gwiazde ma w domu ;) Ja juz sobie nie przypominam kiedy ostatnio nosilam spodniczke, teraz to jest za chlodno. A w pracy nie lubialam jak koledzy rozmawiali z moimi nogami zamiast patrzec mi w twarz ;) ..bylam wlasnie na pogaduchach u usmieszki, skusila mnie na pierniczka... nie ma to jak babski wieczorek :) micka- jest teraz w brud ofert swiatecznych, i pospiesz sie przed podwyzka podatku...glupimi tekstami sie nie przejmuj, widac, ze to ktos wskoczyl i dodal swoje 3 grosze, jak by troche wstecz poczytal to by wiedzial, ze twoj komp ma powaznego \"focha\". Jak tam kominek? kot mi sie laduje na klawiature...grrrr cludi-niedawno widzialam w Möbelhaus Gamerdinger sztuczne choinki: tzn. myslam z poczatku ze to zywe, taka super imitacja! przypominacie sobie te pierwsze sztuczne choinki? brrrr, prety obwiniete zielona nacinana folia....moi rodzice kupili takie paskudztwo... koncze bo kot mi nie daje pisac, uparcie domaga sie drapania za uchem..i nie popusci dranica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremarie-tak dzisiaj jedziemy wlasnie do Pf popatrzec. kominek-sciany juz gotowe ale zabraklo cegielek na kominek -tak sie rozwymyslalismy i musimy dokupic i skonczym dopiero po nowym roku. Dzisiaj konczymy malowac. Podesle pare zdjec jak bedzie troche gotowe to sobie porownasz ze starym.HA!HA! jak tam prezenty pod choinke juz u wszystkich gotowe? ja w tym roku mnostwo ludzi mam do obdarowania ok. 17 osob-rodzina meza i moja -wiec mam duzo pakowania.HA!HA! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty sa juz prawie wszystkie, w tym roku bedzie troche skromniej, ale dla kazdego cos milego musi byc :) ciesze sie bardzo na wyjazd! micka - milego \"cegielkowania\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Witam Was serdecznie 🌻 Jak sie macie? Ja juz 2 dzien sprzatam, wkoncu jestem fertig :) to juz takie przedswiateczne porzadki, deko, itd. Juz mam nawet choinke, tylko ze sztuczna i nie przystrojana, w przyszlym tyg. sie za nia zabiore, nie bede czekac do wigilii :p lubie ta cala atmosfere swiateczna :D Co do prezentow, to nie mam jeszcze pomyslow, w przyszla sobote wybieram sie do Reutlingen na zakupy, wiec mam jeszcze troche czasu, na zrobienie listy. Milego weekendu! Pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY! widzę że każda robi coś pożytecznego,by święta wypadły wspaniale ,ale najważniejsze że będzie atmosfera rodzinna.I to mi sie u Was podoba.Niewiem ,czy jeszcze do Was wpadnę na pogaduszki ale życzę Wam ciepłych ,miłych,wesołych.rodzinnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. A co do pomarańczowych wpisów to naprawdę ,szkoda gadać..........Zawsze znajdzie się jakaś świ....a co musi komus zasrać.Dziewczyny nie przejmujcie się tym.PA:)))))))))))))) PS,pozdrowienia do wszystkich babek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sprztaja :D widzialam dzisiaj na jednym forum zdjecia z Polski. snieg gdzieniegdzie napadal! uf, niewiadomo czy sie cieszyc czy nie? bo z jednej strony jak snieg jest to i jasniej i jakos tak przyjemniej a z drugiej wiadomo, sliskie drogi i chodniki, no ale w koncu zima! Pogoncie mnie stad bo ja zamiast cos robic (kosz z prasowaniem patrzy na mnie z wyrzutem) to na kafe siedze i gadam :D pozdrawiam Agniecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nowaa, jak skonczysz prasowac to mozesz tez u mnie zaczac... moje dzieci miely grype zoladkowa no i pralam calymi dniami no i teraz musze to poprasowac a tak tego nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimber - tobie rowniez zycze wesolych Swiat! czesc nowa & cludi! - gdzie tam porzadki! stroiki robilam, za okna jakos sie zabrac nie moge...Teraz kartki wypisze, ja tam bardziej lubie kreatywne upiekszanie niz upiekszanie ze scierka i odkurzaczem ;) Snieg lubie, bo zabiela brud ;) ale niech jeszcze troche poczeka i spadnie na wigilie. Ale chlodno to juz dzisiaj bylo, brrrr...poszlam do lasku po galazki i troche strachu sie najadlam, bo przeploszylam jakiegos stworzaka, ktory troche mi wygladal na dzika.....jakby co to mialam scyzoryk w rece - duzo bym zwojowala, hehe. Ale dziczyzne bym miala ;) A propos jedzenia, to w brzuchu mi burczy, dziewczyny jak ja bym chciala miec gosposie, co by ladnie uprzatnela i codziennie cos dobrego upichcila :D na dobra , wracam z powrotem na ziemie... zycze milego wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
maremarie, ale sie usmialam przy twoim poscie:) strasznie lubie je czytac:) i juz cie widze z tym scyzorykiem:) ja tez wole upiekszac niz uprzatac.a swiateczne stroiki takie zrobilam piekne ze nawet im fotki strzelilam i wyslalam do mamci;) ach te swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi sylwia- no to tez mi podrzuc fotke! pochwale sie: umylam okna!! - a to wszystko przez to, ze mi \"zaslanialy\" piekny zachod slonca.... ale jeszcze nie wszystkie... niektore to chyba zostana takie jakie sa, bo nie mam pojecia jak sie do nich dobrac :( mieszkam na poddaszu, i to sa \"skosne\" okna i zeby je od zewnatrz umyc musialabym wyjsc na dach... ale nie da rady i poza tym mam stracha. Za to kot z radoscia by na dach czmychnal, ale nie ze szmatka i ajaxem w lapce... to szarpanie sie z oknami przed swietami to chyba taki polski zwyczaj co? jakos nie widzialam, zeby moje sasiadki sie gimnastykowaly. a teraz wasza kolej na opisywanie przedswiatecznych wydarzen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka - co u Ciebie slychac? czytalam o sprzedazy firmy, co sie zmienia? trzymam kciuki aby wszystko bylo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! laptop kupiony , internet tez -bedzie dzialal za 2,5 tyg. maremarie-przygotowania swiateczne? Ja w tym roku bede goszczona -wiec problem z glowy. moze przygotuje tam 2 dania z mojego regionu-bo na slasku jedza calkiem inne potrawy. ale czy zdaze? Bedziemy w wigilie rano-o ile nie bedzie korkow. Ogolnie jestem niewyspana--mala wstaj eo 5.30 i voll fit do zabawy. A ja caly tydzien pracuje i pozno przychodze wiec nie zdazam sie wspac. powoli musze sie pakowac ale najpierw musze odebrac walizki od sasiadki , bo pozyczylam im w sierpniu na urlop i do dzisiaj nie oddali-dlugi urlop!HA!HA! Ja mam chyba z 6 ale kazdy innej wielkosci i te najwieksze tym razem mi sie przydza. wczoraj padal przez pare minut snieg ale bylo za cieplo i nic sie nie utrzymalo na ziemi , z ato jak wieczorem jechalam do pracy 5 km od mojej miejscowosci ale cal yczas pod gorke to tam zastal mnie snieg-wszystko biale , a na autach lawiny. Tak wiec zima idzie , skoro 5 km dalej jes tw pelni. Ja zawsze mowie , ze tam kraina wiecznych sniegow , bo u nas juz wiosna a tam nadal snieg lezy. Jest roznicy ok. 100 m. Tak to zimowym nastrojem pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Przyszlam do Was:) Micka fajnie ,ze napisalas do mnie :). Jesli chodzi o pozwolenie o prace to wlasciwie wychodzi na to,ze nie musze starac sie o pozwolenie,dokladnie tak jak mowisz,ale chcialam jeszcze popytac i upewnic sie. Ja pochodze z pomorza (starogard gdanski). Mam nadzieje,ze spotkamy sie ktoregos razu...nie ma to jak polki :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Przyszlam do Was:) Micka fajnie ,ze napisalas do mnie :). Jesli chodzi o pozwolenie o prace to wlasciwie wychodzi na to,ze nie musze starac sie o pozwolenie,dokladnie tak jak mowisz,ale chcialam jeszcze popytac i upewnic sie. Ja pochodze z pomorza (starogard gdanski). Mam nadzieje,ze spotkamy sie ktoregos razu...nie ma to jak polki :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ?! Naprawde?! Starogard gdanski? Byla tam sto razy. Moja ciotka i kuzyn tam mieszkaja w samym rynku n a???1go maja chyba? A moja reszta rodziny w Sztumie wiec zawsze na wakacje siedzialam tu i tam. Moja ciotka jest szefowa pielegniarek w przychodni-juz ponad 40 lat. i w kinie tez tam bylam -jaki ten swiat maly. laseczki -czyzby wszystkie zajete szykowaniem potraw swiatecznych i porzadkami?HA!HA! Ja w tym roku cwana , bo jade na gotowe. a sniegu nadal brak. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ wszystich! Widze, ze wszyscy w przedswiatecznej \"goraczce\" ja rowniez ;) W srode mialam odwiedziny, przyjechal moj kumpel, jeszcze z czasow ogolniaka. Jego siostra mieszka w Stuttgarcie, byl u niej na urlopie, u mnie tylko niecale 2dni ale BYLO SUPER ! :D Wspominalismy \"stare dobre czasy\" ;) Ciesze sie, ze mam przyjaznie, ktore przetrwaly do dzis, szkoda ze ograniczone tylko do kontaktow tel. i internetowych, ale nic na to poradzic nie mozna, wazne ze choc raz do roku, mozna sie z kims zobaczyc. Z mojej klasy, tylko 2 osoby, mieszkaja w naszym rodzinnym miescie, reszta powyjezdzala, wiekszosc jest w UK. Gdybym pojechala na swieta do Polski, bewnie wiekszosc osob, bym spotkala, poniewaz duzo swieta spedza z rodzicami, jednak zostajemy tutaj. Wigilia u moich rodzicow, I dzien swiat u tesciow, II dzien swiat pracuje wiec swieta praktycznie mam \"z glowy\". Życzeń, które Wam dzis życzę na razie nie wyliczę wiec podaję pierwsze z kraju by Wam żyło się jak w raju, by w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki, by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. 🌻 WESOLYCH SWIAT 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______-------------________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On,ja,my,wam... On - swiat...bardzo maly:). Sa wiec jeszcze wieksze szanse,ze sie poznamy osobiscie. Ja - tez jestem cwana i jade na gotowe:) My -czyli ja i moj maz jutro jedziemy do starogardu:). Zostajemy do ok 10 tego wiec nie bedzie mnie raczej narazie w inter. Wam - kobietki zycze cudownych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! witam Was Konka i Ewolita! 🖐️ dzielilyscie sie zdjeciami pod moja nieobecnosc? Przeslijcie mi tez. Zwlascza dziewczyny ktorych jeszcze nie mialam okazji wiedziec. adres usmieszka1980@o2.pl Oczywiscie zrewanzuje sie moimi zdjeciami :) Sylwia myslalam o Tobie 19. Mam nadzieje ze operacja przebiegla bezproblemowo i ze czujesz sie dobrze. 🌻 dla CIebie. Micka - fajno, jestes juz mobilna :) jak sie pracuje na nowym komputerze? bez porownaia, co? Szerokiej drogi do PL i udanego urlopu!!! i DUZO SNIEGU!!! Maremarie - mam nadzieje ze szczesliwie dotarlas do rodzinnego miasta. :) Wesolego swietowania. Swieta juz tuz tuz. Nie wiem czy bede zagladac przez swiateczne dni tutaj. Stad zycze wszystkim czarodziejskich chwil, cieplej rodzinnej atmosfery, usmiechow, zdrowka, pysznosci na stole, cudownych prezencikow, spelnienia marzen i wyjatkowego Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. 🌻❤️🌻 Przesylam moc goracych pozdrowien. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×