Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

Gość jest ktos z kassel
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titititiititititt
titititatutututu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny z tego co wiem z waszego regioniu nikogo nie ma ale mimo wszystko mozemy tu sobie popisac w Köln mialam kolezanke i tez o niej sto lat nic nie slyszalam. Wyjechala tez w 96` i brala tam slub . Kiedys sie kolegowalsymy dobrze ale po slubie sluch o niej zaginal. A szkoda ona jest ma 32-33 lata i wyszla za Holendra z niemieckim pochodzeniem a co tam u was usmieszka-moze jednak nas tu odwiedzisz? lato powrocilo mimo , ze w ogrodzie jeszcze resztki sniegu leza czuje zapach wiosny. pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomninie
NICK_________Miasto_________ W NRF?_______WIEK______DZIECI____ZAJECIE Asia1987_____Hamburg________2 miesiace____19 lat Cludi_alb____ Münsingen BW___ 3 lata________ 24 lata Malutka_de___Bad Urach_______5 lat _________24 lata____1 dziecko (ur24.10.05) lila25__Traunreut(bei München)_1 rok__25 lat__bezrobotna tymcz. Maremarie___ Stuttgart(Steinenbronn)__9 lat___29 lat Micka__bei Pforzheim__10lat_32 lata__1 dziecko -2l__Sachbear./bis 11.07 Erz.Url. Naneczka_____München________7 lat_________ 31 lat Sylwia1980____Hamm(NRW)____ 6 miesiecy____ 25 lat__dzeci 0__mgr ekonomii__zajecie:uczestnik kursu j.niem Tofi_Bremen__Kassel__________ 1rok__________27 lat Usmieszka____Tübingen (Weil)__ 3 lata________ 26 lat 22latka_______Flensburg_______ 2 lata________22 lata Winogronka___Sulzbach/Saar____1 rok_________44 lata Anulka26________Köln chantal________Aachen Urodzinki: Micka_________18.08.74 Naneczka______17.08.75 Usmieszka______07.11.80 Sylwia1980______31.12.80 lila25__________16.08.81 Malutka_de_____10.11.81 Cludi_alb_______28.07.82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomninie
Anulka: Ania- 26 l. (NRW) Maz Dzieci- Nikolka (aniolek) Bliznieta w brzuszku (23 tc) chantall agnieszka lat 28 , od ponad 2,5 roku mezatka ,jestem z rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomnienie
poprawki oczywiscie mile widziane u nas tabelka nie jste wrogiem tylko ulatwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam serdecznie
Hallo zusammen,ciesze sie ze odkrylam ten topik :-)) mieszkam w Bottrop od 15 tu lat ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w botropp
bylam w tej hali na nartach -fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolych swiat
wesolych swiat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość close
Witam, robię badania dotyczące podejmowania pracy przez Polaków w Unii Europejskiej, ankieta ma na celu analizę pewnych zagadnień odnoszących się do powyższego tematu. Bardzo proszę o wypełnienie jej, wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. oto link: http://brylant.iit.pwr.wroc.pl/~feeg/m/ankieta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam z okolic
karlsruhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_DA
Czesc! Nazywam sie Agnieszka, mieszkam w niedaleko Frankfurtu. W Niemczech jestem od prawie 5 lat, niedlugo koncze studia magisterskie, Politologie, socjologie i Pedagogike. Jezyk znam dobrze ale nie zmienie faktu ze nie jest on moim jezykiem ojczystym.Zastanawiam sie co dalej, gdzie szukac pracy w jakim kierunku a moze wrocic do Polski? Wiem jednak ze nie bedzie latwo, studia magisterskie traktowane sa tutaj jak "gorsza kategoria", moze 5 lat temu powinnam byla zrobic Ausbildung? Czy ktos ma podobne doswiadczenie? Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka zgadzam sie z toba .po co pisac takie bzdury .jestesmy dorosle i kazda wie jaki topik jej pasuje i gdzie i skim ma pisac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis kolabor
kurwa Disney land,szwabulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192114
WITAM.Jesli moge wiedziec to pracujesz czy jestes u kogos no i czy jestes tam z rodziną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192114
to pytanie jest doJolcia34xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192114
Ja jestem jeszcze w Polsce ale tez mam plany wyjechac do Niemiec tylko boje sie ze nie podołam.Ty zapewne masz tam pomocne ci ososby.Moj jezyk to komunikatywny.mój maz pracuje w budowlance i nie wiem jak by to było.Wjakim wieku masz dzieci jesli moge wiedziec i co bys mi poradziła.Zgóry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
192114.Mam 3 dzieci .Starsza corka ma 16 ,syn ma 14 ,a najmlotsza corka ma3 latka.tak mam tu bardz zaprzjazniona osobe ktora nam pomogla i pomaga dalej.Ja z niemieckiego to malo ,ale trzeba sie uczyc bo nik caly czas nie bedzie pomagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opracy na budowie to niewiem . Zeby cokolwiek cos zaczac to mosi byc zameldowany tu wniemczech .a zeby sie zameldowac to mosi miec mieszkanie ,a zeby wynajac mieszkanie to mosi miec dochody.to jest troche pokrecone.Oni tu maja swoje prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192114
Ja mniej wiesej wiem co trzeba załatwic tylko brakuje mi na poczatek tej osoby do pomocy w tych urzedach.Moja córka ma 8 lat.A jak dzieci radza sobie w szkole,jak z niemieckim,ja słyszałam ze pierw chodza na taki kurs a potem do szkoły.Czy mogłabys mi cos o tym szerzej napisac bo znasz to z autopsji.mam do ciebie mnóstwo pytań.moze pogadamy na gg.Co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalas moje dzieci chodza na kurs jezyka ,ale i do szkoly na normalne lekcje radza sobie bardzo dobrze.Dzieci wogole szybko sie ucza.No ja ci w sprawach urzedowych nie pomoge bo sama takiej pomocy potrzebuje.Na poczatku jest ciezko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×