Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

uwielbiam ten znak zodiaku-sama zreszta jestem raczkiem-mowia ze to delikatny znaczek, toprawda ja jestem wrazliwa bardzo,latwo mnie skrzywdzic, i moja domena jest dwa kroki do przodu i jeden do tylu;-) jakie wy jestescie raczki? jestescie moze w zwiazku z raczkiem? ja osobiscie z lwiatkiem,ja szypie a on ryczy;-) zauwazylam ze z kobietka raczek bardzo dobrze sie dogaduje,a chyba nie wszystkie znaki ze swoim znakiem sie dogaduja? zapraszam raczki na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prymitywna jesteś
skąd ta pewność? naucz się na początek poprawnie formułować swoje myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agul
To ja się melduję. Jestem z 14.07.81. Z kobietami raczkami dobrze sie dogaduje, facetow nie znam. Jestem megawrażliwą realistka. Nikt nie zna mnie do konca. acha, bardzo cebie swobode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agul
To ja się melduję. Jestem z 14.07.81. Z kobietami raczkami dobrze sie dogaduje, facetow nie znam. Jestem megawrażliwą realistka. Nikt nie zna mnie do konca. acha, bardzo cebie swobode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agul
To ja się melduję. Jestem z 14.07.81. Z kobietami raczkami dobrze sie dogaduje, facetow nie znam. Jestem megawrażliwą realistka. Nikt nie zna mnie do konca. acha, bardzo cebie swobode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez
Witam!!:D Tez jestem raczkiem, ale chyba nie pasuje do tego znaku, moze jestem wrazliwa, ale chyba nie daje tego po sobie poznac:) nie ma nikogo, ale jedno wiem, nie moge byc w zwiazku z wodnikiem, chyba mam uprzedzenie do tego znaku:):) Pozdrawiam wszystkie raczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agul-urodzilas sie dwa dni wczesniej niz ja;-) ja nie poznalam faceta raka jeszcze,tak mi sie zdaje,i nie mam pojecia jacy sa ,tak jak piszesz ze raczkow nie mozna poznac do konca to sie zgadzam;-)o mnie mowia cicha woda brzegi rwie;-) A moja data 16.07.1984 czarna inez podaj date urodzenia;-) zakladam kalendarzyk dla raczkow: Agul 14.07.1981 melc 16.07.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agul-urodzilas sie dwa dni wczesniej niz ja;-) ja nie poznalam faceta raka jeszcze,tak mi sie zdaje,i nie mam pojecia jacy sa ,tak jak piszesz ze raczkow nie mozna poznac do konca to sie zgadzam;-)o mnie mowia cicha woda brzegi rwie;-) A moja data 16.07.1984 czarna inez podaj date urodzenia;-) zakladam kalendarzyk dla raczkow: Agul 14.07.1981 melc 16.07.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem raczkiem. urodziłam się 12 lipca. nigdy nie byłam w związku z raczkiem ale mój kumpel-też Rak,podkochiwał się we mnie,ale ja uznałam że nie mogłabym być z Rakiem-był zbyt wrażliwy i nieśmiały a tacy faceci nie są w moim typie.choć często lubię sobie pobujać w obłokach i pomażyć to jestem realistką i staram się stąpać twardo po ziemi. Mówi się że Raki są domatorami którzy dbają o swoje gniazdko rodzinne. w moim wypadku to się niesety nie sprawdza-ja uwielbiam podrózować i najchetniej spędzałabym czas poza domem, tak naprawde to nie mam swojego miejsca... jeśli coś jeszcze mi się przypomni to dam znać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie zapisuje, urodzilam sie 01.07.1985, prosze o dopisanie mnie do kalendarzyka :) Rakiem jestem raczej typowym - wrazliwym, troszczacym sie o innych, lubiacym zamykac sie w swojej skorupce, wiernym. Moja najlepsza przyjaciolka tez jest Rakiem, i wszystkie cechy tego znaku pasuja do niej jak ulal, powiedzialabym nawet, ze sie u niej skumulowaly, bo zawsze stawia ona dobro innych ludzi ponad swoje, jest cholernie taktowna, wrazliwa, ciepla i w ogole wspaniala (i zeby nie bylo, ze sobie i wszystkim Rakom w ten sposob pochlebiam, mysle, ze gdyby byla spod innego znaku, to i tak bylaby cudownym czlowiekiem). Jej mezem jest Lew, i tworza oni wspanialy zwiazek, ale to w glownej mierze jej zasluga, bo ja bym z nim pewnie nie wytrzymala, z zadnym Lwem zreszta, bo nienawidze, kiedy ktos narzuca mi swoja wole. Pozdrawiam wszystkie Raczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie jojo
jestem rakiem a raki stac na dogadywanie innym:) wiemz własnego doswiadczenia moje drogie raki!! a kto raz mnie ukąsi, moze uciekac gdzie pieprz rosnie bo nie potrafie tak łatwo zapomniec:)i szczypce w ruch:) ps mam taki sam temat na innym forum ale moj juz padł pare dni temu:) pozdrawiam raki i nie- raki:) a macie manię wyzszosci?:)i przy tym jednoczesnie manię ponzania i niedoceniania własnej osoby?:) ja za duzo czasmi od siebie wymagam a czasmi wrecz przeciwnie.mozeto nie sa charakterystyczne cechy mojego znaku zodiaku lecz schizofrenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo wierze w znaki zodiaku ale jedno jest pewne kobiety z pod barana sa sa dla rakow tragiczne ... nie wiem czy w ogole kobiety barany powinny sie z jakimis mezczyznami laczyc ....sa uparte ,zarozumiale i duzo wiecej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magge
a ja jestem z 4-go lipca i charakterek tez mam oj mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja i mój narzeczony tej jesteśmy pod znaku raka ja 02 lipiec 1983 misiu 17 lipiec 1979 Raki to najlepsze zodiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z K
dołączam się :) 22.07.1982 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dodaje do kalendarzyka: Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magge -04.07.?? miralka -12.07.?? Agul- 14.07.1981 melc -16.07.1984 misiu -17.07.1979 ona z K -22.07.1982 Witam nowe raczki;-) mirakla-ja jestem domatorka;-)chociaz czasami jak cos mi Walnie w glowke,to bym poleciala na dyskoteke;-)lubie sie bawic i tanczyc,tylko ze u mnie to jest tak ,ze jak raz pojde to mi wystarcza na caly rok,moj men mnie nie ciaga ,len niesamowity,zadnych zabaw(wybawil sie jak mial 15 latek,to za dziewczynakam ganial;-)) kropek-moja mama mi zarzuca ze jestem zamknieta w sobie,ze potrafie odpowiedz dac jednym wyrazem i ona ma sie domysdlac o co mi chodzilo;-)nie jestem zawsze chetna to rozmow,nie lubie zabawiac ludzi,nudzi mnie to,moja mama to blizniak jej to wszedzie pelno,ja spokoj tak jak moj tatus-waga,nie mam duzo kolezanek,bo albo ktos mnie lubi albo nie,nie nadsksakuje ludzxiom,nie znosze tego,jestem skromna i mamusia mowi ze przesadzam z ta skromnoscia;-) czy moj lew narzuca mi wole,to bym sie klocila,ja najezdzam bardziej na niego;-)ale czsami jest uparty,nie znosze tego i wychodzi klotnia ciekawskie jojo-chodzilo mi oto z tym dogadywaniem ze niecstaniesz przed czlowiekiem i nie powiesz ale ty cep jestes-raki maja kulturke;-)a zgadzam sie z tym ze jak ktos skrzywdi to potrafimy pamietac i szczypac bardzo mocno;-O czasami mi sie zdaje ze wredna jestem ,bo potrafie sie wyzyc;-) czarny tulipan-strzal w dziesiatke z kobieta baran,to prawda ze sia zarozumiale,uparte,narzucaja swoja wole i chca byc w centrum uwagi,znam taka jedna,az mi ciarki przechodza,wstret mamy do siebie!! nati83-a jak sie dogadujecie?kto wiedzie prym w zwiazku? dwa raki do porownania -super,napisz czym sie roznicie,jesli jest taka opcja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez
Witam ponownie!!:D widze ze grono raczkow sie powieksza:) melc- urodzilam sie 12 lipca, zreszta podobnie jak miralka:D mi na okraglo mowia ze jestem wredna i macie racje te znaczki sa pamietliwe:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12. 07. 82r
Nie wiem czy faceci mogą sie wpisywać, ale zaryzykuje. Pytacie jacy są mężczyźni raki, otóż tacy jak wy: wrażliwi, uparci, skryci realiści. Pozdrawiam , Piotrek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze panowie moga sie wpisywac ,pan rak bardzo panie interesuje jaki jest,czy czyms sie rozni? juz dopisuje do kalendarzyka;-) Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magge -04.07.?? piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.?? Agul- 14.07.1981 melc -16.07.1984 misiu -17.07.1979 ona z K -22.07.1982 jak na razie 12-nastki gora;-)!!! realisci powiadasz piotrku?to tak samo jak ja,ale ja jestem jeszcze optymistka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroowa
hih....ja jestem z 11 lipca 1983:) nieustepliwa,twardo stapajaca po ziemi,ale jak juz zakochana,to w porywach zrobie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez
zapomnilam podac rocznika....:D.......a wiec 1985!!pozdowienia dla chyba jedynego chlopaka wtym topicu:) i oczywiscie wszystkie raczki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magge
no tak , to sie zgadza uparta i pamietliwa no i lubie przewodzic w gromadce , to cechy przewodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój rok urodzenia to 1985... ja także jestem zamknięta w sobie i dosyc niesmiała-ale tylko gdy jestem w towarzystwie ludzi których nie znam. Przy swoich jestem wyluzowana i czasem tez potrafię byc nawet dusza towarzystwa...choć niesety zadko mi się to zdarza.bardzo mało mówię a ze swoich problemow raczej nikomu sie nie zwierzam i duszę je w sobie. bardzo często miewam wahania nastrojów i z szampańskiego humoru ni stąd ni zowąd może pojawić sie u mnie wybuch płaczu... poczytajcie sobie horoskop erotyczny dla Raka-u mnie kilka rzeczy się sprawdza... rak 22 VI - 22 VII KOBIETA Już jako dziewczynka najlepiej czuła się w łóżku. I tak zostało. Nie dlatego, że stale myśli o seksie, lecz dlatego, że potrzebuje więcej snu niż wszystkie inne znaki Zodiaku. Mężczyznom podoba się to jej upodobanie do łóżka i podziwiają jej niezwykłą intuicję erotyczną. Jej podatność na podniety prawie nie dopuszcza uregulowanego życia seksualnego. Jest wyczulona na przeszkody, które mogłyby ograniczyć przeżywanie miłości. Ponieważ jest nieśmiała i boi się blamażu, rzadko decyduje się na pierwszy krok. Woli, żeby ją uwodzono. Najczęściej jest to ktoś, kogo dłużej zna. Musi być elegancki, umieć słuchać, interesować się jej poczynaniami, lubić dzieci. Aby pokonać jej zahamowania, powinien poczęstować ją przynajmniej lampką szampana. Zanim ona się odda, musi poczuć się dobrze i pewnie, dokładnie poznać partnera i jego mieszkanie. Kiedy już raz dojdzie do zbliżenia, następne przychodzą jej łatwo. Nie chce przygód i w kochanku upatruje ojca swoich dzieci. Nie lubi aktów przemocy i szorstkiego zachowania. Najbardziej liczą się dla niej ciepłe słowa i czułość. Uczucie stawia ponad seksem. Czasami przejawia skłonności lesbijskie. Przepada za subtelnymi młodzieńcami. Dość szybko i łatwo podnieca się w łóżku - popada wówczas w uniesienie, staje się głośna. Niczego nie udaje, nie potrafi grać. Nie lubi być obserwowana w czasie orgazmu, jest to dla niej krępujące. Woli się kochać po ciemku, najchętniej od tyłu. Czasem bierze do łóżka wino albo słodycze i wymyśla podniecające zabawy. Jej postępowanie w znacznym stopniu zależy od humoru. Kocha głębokie pocałunki, które mogą nawet doprowadzić ją do orgazmu. Najbardziej czuły rejon jej ciała to piersi. Szybko podnieca się przy dotykaniu całych piersi i całowania jej sutków. Kobieta Rak pod wpływem ciągle zmieniającego się księżyca uwielbia się oddawać. Chciałaby być kochana na plaży i w delikatnych falach morskich. Podoba się sobie w roli ciernistej róży oraz Królewny Śnieżki. Marzy o bohaterach filmowych i postaciach z powieści, sama rozbudowuje je i upiększa w myślach, co wzmaga jej erotykę. Kobieta Rak, jak żadna inna, żyje przeszłością. Często powraca wspomnieniem do swych dawnych przeżyć miłosnych, najchętniej do pierwszego kochanka, z którym znów chciałaby się połączyć. ENERGIA SEKSUALNA 40 proc. PRZEŻYWANIE ORGAZMU 50 proc. WIERNOŚĆ SEKSUALNA 90 proc. SEX APPEAL 60 proc. TALENT SEKSUALNY 80 proc. MĘŻCZYZNA Sentymentalny, brak mu pewności siebie. Potrzebuje przyjaźni i zaufania. Jest lojalny; umie słuchać i służyć radą. Nie lubi jednak, gdy partnerka opowiada mu o swych erotycznych doświadczeniach. Traktuje ją jak własność. Jest przekonany, że w łóżku może ją czegoś nauczyć i ona powinna podtrzymać tę iluzję. Jest zmysłowy, ale konwencjonalny. Respektuje potrzebę wstępnej gry miłosnej, którą czasem zaczyna jeszcze w kuchni lub na klatce schodowej. W łóżku okazuje się mistrzem w \"pieszczotach palcowych\". ENERGIA SEKSUALNA 60 proc. PRZEŻYWANIE ORGAZMU60 proc. WIERNOŚĆ SEKSUALNA 80 proc. SEX APPEAL 60 proc. TALENT SEKSUALNY 70 proc. ------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie raczek z 26.06.1982 :) tez jestem wrazliwa i latwo mnie skrzywdzic..ponadto jestem skryta, torszke zamknieta w sobie i mam sklonnosci do alienacji :), mam sporo znajomych raczków i swietnie sie z nimi dogaduje z reszta z innymi znakami zodiaku również... raczki to naprawde super osóbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 lipca 1956
w takim wieku jeszcze nie bylo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...to ja też :) O mnie znajomy powiedział: Ty chodzisz do przodu tyłem :D :D :D Jestem kąśliwa :) ale tez i mam wielu przyjaciół, którzy często zwierzają mi się, twierdzą, że potrafię słuchać. Lubię czyste, jasne i klarowne sytuacje, a więc jak coś mam na zębach to i na języku :) Jestem pyskata i nie pozostaję dłużna, jak trzeba to dowalę (słownie) Nie lubię konfliktowych sytuacji, sama też taka nie jestem. Uwielbiam łono przyrody, czyste powietrze, zieleń>>>>ogólnie to wszystko co piękne 🌼 Cisza, spokój i porządek, ale nie stronię od imprezek :) Bardzo lubię się bawić, tańczyć :) śmiać się :D Byłam w związku z panem rakiem 2 lata>>miło to wspominam :) Z baranem absolutnie :O 3 miesiące :P Ale najlepiej czułam się z bykiem ❤️ ale nie wyszło, skradł mi kawałek mojego serducha ❤️ Obecnie strzelec>>> ciężka praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×