Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Co tu takie pustki?? dziewczyny Gwendolinna-dzieki za książkę, właśnie doszła:), zabieram się do czytania:) U mnie -18 teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium ciumek
rzeczywiscie pustki............. ale i tak witam wszystkich :) :) :) dzis jest dzien tylko dla mnie, totalnego lenistwa, czasem wystarczy sie po prostu dobrze wyspac i swiat od razu wyglada lepiej............ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolinna idę też. Czekaj na mnie tylko buty ubiorę i czapę! :D Cari to dziś też zapraszam. :) 🖐️ Renna 👄 👄 👄 👄 (to na rozgrzewkę abyś nie zmarzła) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszyczko potrzeba dużo herbatki malinowej [chora sie robie] gwedolina , zapłakana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
! Pamiętam, że ktoś tu kiedyś pytał Gwendolinnę, skąd taki pseudonim. Nie pamiętam, czy wyjaśniała, w każdym razie postać o imieniu Gwendolina (przez jedno \"n\") występuje w \"Opowieściach z Narnii\" - pojawia się w księdze trzeciej. Zi-zi-zi-ziiiimnoooo.... a ile śniegu! Piękna zima. Pozdrowionka dla wszytkich, a jeśli jest wśród nas jakaś Agnieszka - to 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już prawie zamarzłam!!! Jestem ciepłolubna. W dodatku jestem niewyspana, co też podobno źle wpływa na człowieka. Tak że dzięki Duszyczko za tę herbatkę malinową i buziaki! Witam serdecznie cium ciumka, wcześniej nie mogłam, bo nie miałam netu. (Przez te mrozy?) Mam huk roboty i nie mogę sobie dać rady. Dlaczego jedni muszą harować od rana do nocy i niewiele z tego mają, a inni się obijają i mają wszystko??!! Kurcze, muszę włączyć inny tok myślenia i w tej dziedzinie chyba. Jak nastroje duszyczek? Chyba nieźle, sądząc po wpisach. Tak dalej trzymajcie i koniec!!! Lecę do Baru! Dla wszystkich ❤️ a dla Duszyczki dodatkowo :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) :) :) Gwendolinna musialam iść bez Ciebie na te zakupy. Szkoda! Ale przynajmniej na pocieche - kupiłam sobie buty! :) Lepiej iść we dwójkę bo zawsze mogłabyś mi doradzić albo odradzić. ;) A tak to musiałam zadecydować sama. Chyba jednak i tak fajne wybrałam. :D Skąd pseudo się wzięło :) i skąd grypka :( Zapłakana 🖐️ Cari dziś dostaniesz 4 kubki gorącej herbaty (takie półlitrowe). Powinno pomóc! A jak nie - to dostaniesz herbatkę z prądem. Jeżeli i to nie pomoże - zabieram Cię do lekarza jutro. Ę, Ę, Ę, jak się czujesz w tę srogą zimĘ :D Renna! 👄 Ty nie idziesz z nami na zakupy za to pójdziesz spać! Następnym razem Cię zabierzemy. :) Proszę ode mnie prezent: termofor + pół kaloryfera + termos z gorącą kawką! Dla wszystkich 🌼 i ciepły kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czujĘ? KostniejĘ... brrrrr!!!!!! Ręce mam całe lodowate, a niby siedzę w domu. Jak zakupy, to zakupy! Ja właśnie poluję na jedną kieckę na Allegro :) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie duszyczko to ja prosze te herbatke z prundem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie też zima,zima,zima, pada, pada...mróz:) Nie wiem jak ja jutro do pracy pojade, już się boję. Dziś cały dzień pracowałam (prawie), a w międzyczasie czytałm książkę, którą przesłała mi Gwendolinna. Tak czyatłam w weekend i czytałam i..przeczytałam.. Która następna???? Zapraszam chętne do czytania. W końcu muszę ją komuś odesłać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klubowiczow po dluzszej nieobecnosci :) Czy ktos jeszcze o mnie tutaj pamieta?? Zrobilam sobie chwilowa przerwe w uczeniu, bo juz nie wytrzymuje. Od ostatnich kilku tygodni widze tylko ksiazki. Ale za niedlugo bedzie koniec. Juz sie doczekac nie moge. Tylko troche sie martwie, bo nadal jestem chora :( nie przeszlo mi jeszcze a do lekarza tez nie mam kiedy isc :( Mam nadzieje, ze zanim sie skonczy sesja to mi to przejdzie, bo chce potem troche zaszalec a z choroba raczej nie bede mogla :( Uciekam do nauki, bo jeszcze troche mi tegozostalo. Pozdrawiam i zycze cieplejszych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ę i Cari - na rozgrzanie zapraszam na gorące napoje! :D Jak ktoś sobie życzy - mam też herbatki z innymi dodatkami. Najlepiej chyba będzie jednak tradycyjnie z cytryną. Właśnie Gwendo... co przesadzasz? :D KASIA JAK MOGŁYBYŚMY NIE PAMIĘTAĆ?!?!?!?!?!?!?!?!?! :) Trzymaj się ciepło. I wracaj po sesji. Zdrowa rzecz jasna. Renna 👄 👄 👄 👄 Czy moje środki rozgrzewające dotarły? Mam nadzieje że termofor dotarł w całości! Cari i Ę pospieszcie się: woda się zagotowuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pędzę :) W chałupie tak zimno, że nie sposób wytrzymać. A co dopiero na zewnątrz :-/ 🌻ki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ę czekam. Oprócz napojów jeszcze coś dla Ciebie przygotowałam.... :) Cari żaba jest super! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, grzejcie mnie tą herbatką, grzejcie! Eeech, dziwny jest ten świat! Pozdrowienia dla wszystkich :) Gwendolinna, nie szalej! Może patrz uważniej, jak chodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko, znalazłam już tego cosia, a nawet się zrewanżowałam :) Kolorowych wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram powyższe :) Qrde, dziwna jestem, bo NIE KOCHAM USA :P Pozdrowienia dla pozostałych klubowiczek! Wiedźmin, zaczynam się martwić o Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróz zelżał do...-15:) Jestem cholernie zmeczona dzisiejszym dniem..chciałoby sie do łóżka skoczyć i tak leżeć...ale robię to tak często (leżenie)...i wiem, że w ten sposób coś mi przez dłonie przepływa, a raczej przez oczy (i nie jest to sen, ale życie)...Hmmm, coś by się zrobiło, ale nie ma z kim...więc chyba pozostaje łóżko. Nawet już ksiuążki żadnej nie mam. Aha przypominam się...Komu podesłać klubową książkę???? Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renna ze względu na wiedźmina nie wyszczelamy wszystkich facetów;)chyba ,że masz inne zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne, zmęczone ale ciepłe dobranoc wszystkim. Cari jak masz jakiś syrop na gardło to mi pożycz (coś mnie drapie). Ę.... 👄 👄 👄 👄 👄 Zapłakana 🖐️ Renna 🌼 Gwendo 🖐️ I wszystkim życzliwym 🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×