Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Z tym nożem... nooo, zdarza się ;) Rozdawaj swoje wizytówki na pogrzebach - to jest dobre! No to może jeszcze mały dowcip na dobranoc: Michnik trafił do nieba. Wita go św. Piotr i pokazuje zegary, których jest mnóstwo w niebie. Michnik się pyta do czego służą, widzi, że każdy wskazuje inną godzinę. \"A widzisz\" - tłumaczy św. Piotr - \"każdy człowiek jak się rodzi, dostaje tutaj taki zegar i przez całe życie, kiedy człowiek kłamie, zegar postępuje o jedna minutę od godziny zero. To jest zegar Matki Teresy - cały czas pokazuje dwunastą - przez całe życie w prawdzie\" - pokazuje z uznaniem św. Piotr. - \"To jest zegar Kwaśniewskiego - pokazuje w pół do trzeciej. Ten to zegar Tuska - piętnaście po ósmej\". \"A gdzie zegary Kaczyńskich?\" - pyta się Michnik. \"Robią za wentylatory w holu!\" * Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszyczko super:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, \"ę\", to było mocne :D ! Dziś cos niemrawa jestem, trochę źle się czuję, więc tylko daję znać, że żyję i spadam do łóżka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga zbiórka! Renna obudz się. Cari przybywaj. Ę gdzie znowu chodzisz. Gwendolinna przedzieraj się przez zaspy i chodz. Zapłakana..... o usłysz mnie. :) Wiedzmin 🖐️ Kasiu oderwij się od książek. Wieczorem zbiórka u mnie! Wymagany ubiór: stroje wizytowo-galowe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... dobrze, że to dziś nie wczoraj. Bo wczoraj bym przyszła w szlafroku i owinięta kocem :) Melduję się, prawie na galowo. Ale tipsów sobie nie zrobię! Nie cierpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie melduje:D:D:Dposłusznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam na twe wezwanie - dobrze że to dziś, bo wczoraj jakoś nietego było. Popzdrówka dla wszystkich i napiszcie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! I dostarczam płytkę - taką, gdzie jest co nieco i do tańca, i do refleksji :) Maja i Andrzej Sikorowscy - \"Kraków - Saloniki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej nie mam, ale pląsy najlepiej wychodzą przy takim starym zespole \"Boney M.\"!!!! Można zaszaleć i same nogi się ruszają. :) Jak ktoś ma, to niech przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho, nagrań Boney M na składzie mam całkiem sporo :) to był mój pierwszy w życiu ulubiony zespół. Dobranoc wszystkim!.... zaraz, zaraz! Jakie dobranoc? Przecież jest impreza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby impreza się nie udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mnie wołał, czego chciał, ubrałem się w to com miał ................ gdzie muzyka....... No cóż, ktoś sprosił tu wszystkich i pewnie poszedł spać - jak tak - to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też idę za przykładem tych, co poszli spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. A mnie taka impreza omineła, ech...Na następnej się stawię tylko wcześniej dajcie znać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Nasłuchaliśmy się wczoraj intensywnie! :D I same takie przeboje najlepsze do skakania i pląsania. Bony M.! :) Pamiętam \"Europe\"! :) Tam był ten co tak trząsł włosami i miał je chyba do pasa. :D Kto ma jeszcze nagrania z \"Modern Talking\" ? :) Odszukałam w kasetach jedną archiwalną ale jakość już nie najlepsza... Chyba kiedyś zrobiłam błąd bo miałam w spadku sporo płyt winylowych ale je wyrzuciłam (rozdalam) bo nie za bardzo było na czym odtwarzać. Teraz mi żal. Marylki Rodowicz mam chyba wszystkie płyty. :D Gwendolinna też chcę na kulig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż się rozmarzyłam! :D Ę..... Maja to jest córka Sikorowskiego? Gwendolinna a przy zespole Śląsk do jakiej pieśni skakaliśmy? :D :D :D Dziewczyny nawet nie wiecie jak mi po tych wpisach wesoło. :D Wiedzminie a Ty co dostarczyłeś? ;) Zapomnialam powiedzieć zeby ktoś jednak przyniósł dobry sprzęt grający bo mi jedna kolumna coś nawaliła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Maja to córka Sikorowskiego. A płyta suuuper, polecam! Można ściągnąć z sieci (www.osloskop.net).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pognała wołki na Bukowinę Wzięła ze sobą skrzypki jedyne l grała śpiewała Swoje siwe siwe wołki pasała. Pasła je pasła aż pogubiła: \"Cóż ja nieszczęsna będę robiła?!\" Więc chodzi i płacze: \"Już ja swoje siwe wołki potracę\". Usłyszał Jasio płacz narzekanie Przyleciał do niej na to płakanie: \"Dziewczyno cóż ci to Pewnie twoje siwe wołki zabito?\" O gdybyś moje wołki odnalazł Dałabym ja ci buziaka zaraz Oj zaraz oj zaraz Siedemdziesiąt siedem razy raz po raz. Poleciał Jasio na Bukowinę Odnalazł wołki prosił dziewczynę: \"Dziewczyno wołki masz Obiecałaś dać buziaka daj zaraz\". Uczyłam się tej piosenki w podstawówce na lekcjach muzyki, chyba w 1 klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczkoile chcesz tych wołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari wielkie dzięki za wołki! :D Tylko czym je karmić w taką zimę. I gdzie one mi się pomieszczą... Jak tam klubowiczki się czują? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×