Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Dzięki za trzymanie kciuków, bo już myślałem że się do Was dołączę. Czasami wydaje się nam, że jest tak wspaniale, że pewne sprawy nas nie dotyczą, a życie płata okropnego figla. Do tego przychodzi to z najmniej oczekiwanej strony. Mam nadzieję że już po wszystkim, a przynajmniej po najgorszym, ale kto to wie? Do tego świadomość że nic się nie stało, ale ta pie.....ona wyobraźnia. W każdym razie dzięki za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwendolinko jak sie masz ,zdrowiejesz🌻 duszyczko 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nadzwyczaj solidarny Klub! :D Wiedzmin - dobrze że kłopoty sobie poszły! Więcej ich nie wpuszczaj. Okazuje się że takie grupowe trzymanie kciuków daje rezultaty! :) Cari jak się masz? :) 👄 Gwendolinna jak po zakupach? :D Naiwniara 🖐️ Cari co tak mało tu wszyscy zaglądają? Zamykamy Klub czy jak? ;) W bardzo złym humorze chodzi po lesie miś, szukając pretekstu do nabicia komuś guza. Nawinął mu się zając: -Czemu ty zając po lesie bez czapki się włóczysz? Zając: No, bo ja tego... Miś walnął zającowi w łeb. Trochę mu to ulżyło, ale nie długo. Po jakimś czasie znowu zrobił się taki jakiś nie w sosie. Zaczął szukać kogoś, na kim mógłby się wyładować. Spotkał wilka. Zwierzył mu się ze swoich ciągotek. Wilk poradził, żeby pójść do zająca. -Ale ja już dałem zającowi w łeb! -Co się tam będziesz przejmować! Dasz mu jeszcze raz! -Ale za co tym razem? -Poproś go o papierosa. Jak ci da z filtrem to mu chlaśniesz, bo chciałeś bez filtra, a jak ci da bez filtra to też mu chlaśniesz, bo chciałeś z filtrem... -No dobra.... Poszli na polankę. Tam w najlepsze kucał sobie szczęśliwy zając. Miś od razu przystąpił do rzeczy: -Te, zając, daj papierosa! -Z filtrem czy bez? -A czego ty zając, ciągle po lesie bez czapki się włóczysz...? Ę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha cha dobre ,duszyczko nie zamykajmy klubu ,niech bedzie otwarty 👄taka przystajń dla skrzywdzonych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja: W Rosji powstał projekt, żeby zmienić flagę z niebiesko-biało-czerwonej na czerwoną, jak za starych dobrych czasów. Informacja rozeszła się momentalnie. Do Putina dzwoni telefon: - Tu prezes Coca-Cola Co. W zwiazku z waszymi planami, mamy dla państwa propozycję. Jeżeli na waszej fladze umieścicie nasze logo, całemu waszemu rządowi fundujemy dwuletnie pensje. Putin odpowiada: - Ciekawa propozycja, przemyślimy to i skontaktujemy się z wami - po czym odkłada słuchawkę i dzwoni do Saszy: - Sasza, słuchaj, kiedy dokładnie kończy się nam umowa z Aquafresh? Duszyczko, pytałaś, co ze mną. Jestem już zdrowa, w poniedziałek byłam już w pracy. Dziś jest piątek 13-go, ale ten dzień był dla mnie bardzo, baaaardzo szczęśliwy, udany, owocny, po prostu super. Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie... U mnie jeszcze 2 dni \"horroru\" i wszystko wróci do normy:) Pozdrawiam serdecznie w to pochmurne zimowo-jesienne południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzień z przygodami natury, że tak powiem, automobilowej... ten rowerzysta miał kupę szczęścia z przewagą... szczęścia :) jestem zmęczona... ale ogólnie zadowolona :D Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj ogrodnicy sąsiadujący przez płot rywalizują ze sobą okrutnie. Pewnego dnia jeden z nich podnosi jabłko, które przetoczyło się do niego od sąsiada i, widząc za płotem właściciela, mówi: \"To chyba największa dynia, jaką wyhodowałeś?\" Na to sąsiad: \"Oddawaj moją porzeczkę!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! :) Jak to dobrze, że klub już powoli zdrowieje. Dziewczyny taka śliczna pogoda! Chodzmy razem na spacer! Cari dobrze mówisz. Zostawiamy naszą przystań. Ę kawały SUPER! W takim razie... poproszę dwie porzeczki! :D Ę przygoda automobilowa brzmi ciekawie..... Może rozwiniesz wątek? Zapłakana... horror? Zabrzmiało poważnie! Renna 👄 👄 👄 Nasza przystań nadal otwarta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! :) Już rozwijam. Jadę sobie szosą, nagle czuję luz na hamulcu. Pedał wpada prawie do podłogi, droga hamowania się znacznie wydłuża. Poboczem jedzie rowerzysta i w pewnym momencie zaczyna skręcać w lewo. Wyjechał mi przez maskę, ja zaczynam hamować, ale pedał szwankuje. Na szczęście z naprzeciwka nic nie jechało i rowerzysta zdążył skręcić. Inaczej bym go skosiła i mogłoby się to zakończyć nieciekawie. Zjechałam na pobocze, zadzwoniłam po ojca i udało się ściągnąć samochód do miasta (cała sytuacja miała miejsce dość daleko od domu). A co w tym najdziwniejsze, w drodze powrotnej hamulec działał bez zastrzeżeń. Ki diabeł? NIewątpliwie powinien się temu przyjrzeć fachowiec i być może trzeba będzie wymienić klocki hamulcowe. U mnie pogoda śliczna nie jest, ale jeszcze nie jest tak najgorzej. Dzień sobie płynie leniwie, wszystkie obowiązki pracowe zdążyłam odwalić w piątek i jako że nie mam żadnych zaległości, mogę sobie poleniuchować :D. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie było mnie trochę, bo odsypiałam imprezę i odrabiałam zaległości. Jeszcze trochę jestem niedospana, ale obiecałam sobie, że nadrobię na tygodniu. Śmieszne te Wasze kawały! Ę- można powiedzieć, że OBOJE mieliście szczęście! Lecę do Baru na jednego, napiszę więcej może jutro. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem.I przezyłam...Ufff:) Pogoda niesamowicie piekna, tylko nawet na spacer nie ma z kim pójść..W pracy nie zaciekawie, więc humor trochę nie najlepszy. Ale wierzę, że będzie dobrze. Ę- uważaj na te hamulce, może powinnaś oddać do warsztatu na jakiś przegląd.. Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana, gratuluję przeżycia tego tajemniczego horroru 🌻 a samochód stoi na parkingu, nie jeżdżę nim. Niedługo wypada termin dorocznego przeglądu, więc załatwię przy okazji sprawę tego nieszczęsnego hamownika. U mnie dalej dobra passa pod względem wewnętrznym, ale tak asekuracyjnie wstrzymam się od okazywania zbytniego entuzjazmu. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja załapałam doła trochę i się upijam wirtualnie w Barze. A reszta mam nadzieję że wyleczyła dusze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium ciumek
hej mozna sie przylaczyc????? tak mi smutno, tak mi zle...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium ciumek
dziekuje slicznie :) wysylam usmieszek choc wcale do smiechu mi nie jest......... wiecie czemu tak jest ze czl. jest cholernie trudno sie zakochac a jak juz sie uda to tak pechowo??????????? czemu milosc slepa jest?????????? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ciu dziś cały dzień takie wiadomości czytam moja znajoma kocha kogoś ,ktoś inny ja kocha normalnie kogiel mogiel ,czemu to nie jest takie proste 3majsie może jako to be👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Cium ciumek witamy! :) Pozwól że za nicka wręczę Ci prywatnego Oscara albo jakąś specjalną nagrodę! :) Dziewczyny ostatnio tu wszystkie rzadziej zaglądamy ale myślę że jednak ruszymy z miejsca. Zwalmy winę narazie na \"spowolnienie zimowe\". :D Mam wyrzuty sumienia że za mało tutaj piszę ale jakoś nie mam siły siedzieć przed komputerem. Parę dni temu jak tu coś pisałam i wysłałam - zajrzałam na główną stronę forum i przeczytałam tylko tytuły niektórych wątków i poruszanych tematów i ogarnęlo mnie jakieś dziwne odczucie (sama nie wiem jak to nazwać). Niektóre topiki na poziomie czterolatków ;) a inne takie jakieś dołujące... Nie twierdzę że wszystkie!!! Pomyślałam jednak że jak zacznę czytać i się wgłębiać w to co ludzie tam piszą - dopiero zaznam jakiegoś doła i poczuję się bardziej niż zle. Nie mam zamiaru bo mam dobry humor od wielu dni (nie wiadomo skąd ten humor). Wróciłam do mojej dawnej zasady: \"Nie myśleć o przyszłości, nie martwić się na zapas, nie myśleć tyle o sobie i cieszyć się tym co się dzieje dziś i tylko dziś.\" I jeszcze nie porównywać się z innymi! Każde życie jest inne i dlatego nie może być podobne do czyjegokolwiek innego. I uważam że nic nie dzieje się bez przyczyny. Nic. Cari... ta niespodzianka to dla mnie? Bo nie wiem czy odebrać nagrodę. :) Zapłakana 🖐️ Ę.... biję się w pierś. Wiesz dlaczego. :o Gwendolinna!!!!!!! Jesteśmy! (Tylko rzadziej... ) :D Renna wychodz z Baru. :D Anka 🖐️ Kasiu siostrzyczko 🖐️ Pozdrowienia dla Darielki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium ciumek
tylko w milości kompletne zero jest dla ciebie wszystkim.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium ciumek
ale te motylki w brzuchu bicie serduszka jak on jest w poblizu jak przytula caluje rekompensuje wszysko.......... nawet to ze nie jest moj ze gdzies tam ma dziewczyne........... chory uklad...... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cium ciumku! Jaki fajny nick :) I pozostali niech też witają! ;) Duszyczko, nic nie szkodzi. 🌻 U mnie ostatnio też dobry, nawet bardzo dobry humor - po części dlatego, że odkryłam coś, co mnie bardzo zaciekawiło. Na razie się tylko przyglądam... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cium uśmiechnij sie bardzo cie o to prosze uśmiechnij sie z tym ci do twarzy .......:):):):):):):):):):):):):) duszyczko dla ciebie nagroda :Dza to ,że jesteś renna nie słuchaj duszyczki ja ide do ciebie:D pa pa pa pa pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium ciumek
:):):):):):):) to dla was wszystkich.... ciesze sie bardzo ze tu dotarlam, cos mi sie wydaje ze znajde pokrewne duszyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tu musiałam zajrzeć :P cium ,mówiłam, że z uśmiechem ci do twarzy:D:D:D dobra noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium ciumek
kolorowych snow dla wszystkich................... papapapapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×