Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Ale masz fajnie :-) Zdawaj nam codziennie relacje.Zdrówka życzę!!!!!!!Pozdrowionka dla wszystkich maleństw ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
Mam nadzieje ze dzidza bedzie zdrowa.Co ja mowie wierze w to.Jest to najpiekniejszy dzien w moim dotychczasowym zyciu.Dzis boli mnie kregosłup.A co bedzie pod koniec - jak juz boli.Michella zycze Ci dwóch kresek w piatek.I czekam na odp oczywiscie po tesciku.Maz jest tak bardzo szczesliwy.Pozdrawiam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Ci gratuluję!!!!!!!!!!!!!!Boże,ale fajnie,kolejna dzidzia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! juz tak dawno sie nie odzywalam bo moja mama trafila do szpitala :( a ja musialam zajac sie domem, poza tym nie mialam do niczego glowy!! widze, ze sa z nami nowe kolezanki ;) pozdrawiam Was dziewczyny bardzo goraco :) Elll biedaczku niedlugo przejda ci te mdlosci, a potem to bedziesz mogla cieszyc sie w pelni z urokow bycia w ciazy :):):) Iwka wiesz juz moze czy bedziesz miec coreczke czy synka?? Klara moje najszczersze GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):) wiecie wogole to mi jest teraz tak glupio, bo Wy dziewczynki albo jestescie w ciazy, albo sie o nia staracie, a ja nawet sie nie staram!! niestety moja siostra tez nie bedzie miec dzidzi :( to byl falszywy alarm!! :( i nadal bede miec \"tylko\" jednego siostrzenca (ale za to bardzo kochanego ;) ) pozdrawiam goraco i zycze slodkich i kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
Dzieki wielkie za slowa otuchy !!!!!!!!!!!!!!!!! Polezalam troszke i bol kregoslupa minal.Bylismy u znajomych pochwalic sie wiadomoscia.Tez sie ciesza.Rodzicom powiemy jak pojedfziemy za miesiac na urlop.Rodzice mieszkaja 400 km od nas.Nie bedziemy im mowic przez telefon takiej wiadomosci.Do uslyszenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
czesc:)cywilny bedzie koncem wrzesnia:)bardzo skromny,rodzice,my,swiadkowie:)mam nadzieje,ze brzuszka nie bedzie jeszzce widac ,bo mzoe zmieszcze sie wtedy w kostium z egzaminow:):):)ale co tam,jak bedzie to ja bede sie bardzo cieszyc,a kostium kupimy na raz:)Klara moje gratulacje:)wiem co to za uczucie zobaczyc 2 krechy jak sie pragnie bajbuska,ja sama nie moglam uwierzyc,teraz musisz odpoczywac:) Natii wspolczuje z mama,w domu jest tak pusto jakos🌻 Berna fajnie,ze twoj misiek tak do wszystkiego podchodzi,teraz trudno znalesc porzadnego chlopaka:) Michelle a ty keidy testujesz?? Iwka jak sie czujesz przed samym proodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Natii nie jesteś sama-ja jak narazie też sie nie staram o dzidzie, ale tak spodobał mi sie ten topic i polubiłam Dziewczyny,że nie mogłabym sie nie wypowiadac:) Ell mój chłopak faktycznie poważnie myśli o przyszłości, czasem nawet powazniej niz ja:) Ok, zmykam zjeść śniadanko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajecie o nieludzkich godzinach :-)Miałam iść dzisiaj do dentysty,ale ząbek mądrości tak mnie boli,że nie mogę ust szeroko otworzyć.Jeśli jutro @ nie dostanę to lecę po test.Jak zobaczę jedną kreskę to znowu załamka a jak dwie to będzie radocha.Nie liczę na dwie,bo w zeszłym miesiącu spóźnił mi się tydzień.Jutro też minie tydzień jak się spóźnia.Mam nadzieję,że spóźni się o jakieś 9 miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
Hej !!! Powiedzcie mi dziewczyny w ktorym tyg najlepiej isc do lekarza?U jednej kolezanki bylo tak ze poszla do lekarza(podobno za wczesnie)i wykazalo ze ma martfy plod.Ale ona w to nie wierzyla i poszla do innego lekarza i tam bylo wszystko oki.Dzis jej cora ma prawie 4 latka.Znow inna kolezanka poszla 2 tyg po zrobieniu testu(a test robila 8 dni po zaplodnieniu,nie po @)i lekarz powiedzial jej ze za pozno przyszla.Ja mam wizyte za 5 dni.Boje sie troszke tej wizyty-bo nie chce uslyszec ze mogło by byc cos nie tak.Ja mocno wierze ze dzidzia jest zdrowa.Ale obawy zawsze sa .Dziweczyny modlcie sie i trzymajcie kciuki ze by nasza dzidzia byla okazem zdrowia.Wy tez mialyscie obawy na poczatku?Przed pierwsza wizyta?Odpisujce prosze ! Dziekuje za dotychczasowe odpowiedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będzie wszystko dobrze.Dzidzia będzie silna i zdrowa.Co do gina to pytaj Elll,bo Zora już jakiś czas nas nie odwiedza.Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
Klara ja bylam u lekarza 2 tyg po terminei @ i po 2 testach ,nie bylo nic widac ,ale zaraz po @ nie wiem czy bedzie w stanie cos ci powiedziec,mi kazala przysjc jeszcze tydz pozniej i dopieor zobaczylam kropeczke:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień został do zrobienia testu a ja już wytrzymać nie mogę :-) Temperaturka 37,2,śluzu więcej.Trzymajcie mocno kciuki!!!!!!!Idę na obiadek,zajrzę później.Gdzie Zora i Vanilia???Co się z wami dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witajcie laski!!! przepraszam ze sie tak dlugo nie odzywalam (nawet nie zauwazylyscie ze mnie nie ma :-P zylam tymi testami wczoraj wyszly pozytywnie bylo przytulanko a najpierw 4 dniowy post tak jak w zaleceniu, dziwne ze od dzisiaj bola mnie lekko sutki! mam nadzieje ze ten miesiac bedzie owocny :) witam nowe kolezanki!!! Michelle jutro z rana napisz jak test trzymam kciuki :) Elll jak ja ci zazdroszcze tego widoku "kropeczki" tez tak chce :) pozdrawiam zajrze tu jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę,ale ja ciemna jestem.Pomyliłam się w obliczeniach.Myślałam,że @ spóźnia mi się a tu okazuje się,że wcale nie.Myślałam,że jutro będzie już 35 dzień cyklu a tu dopiero 28.Test kupiłam,więc go zrobię.Najwyżej będzie jedna krecha.Postaram się nie załamać.Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka
hej dziewczyny a ja was zaskocze bo chyba jestem najmlodsza z was, mam 17 lat i jestem w trzecim miesiacu ciazy!!! no chyba nie musze mowic ze byla to "niewinna" wpadka ale teraz juz oswoilam sie z ta mysla i bardzo sie ciesze ze bede miala swojego dzidziusia :)mamy zamiar z moim chlopakiem zamieszkac razem i wychowywac nasze dziecko, pomagac beda nam rodzice, wierze ze sobie poradzimy :) pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamusie! trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka faktycznie mnie zaskoczylas ;) chociaz znam kilka dziewczyn mlodszych od ciebie, ktore juz maja swoja dzidzie!! mam pytanko: czy twoj chlopak pracuje czy nadal bedziecie na utrzymaniu swoich rodzicow?? alaa jak dobrze cie znowu zobaczyc na forum :):):) michelle nic sie nie martw, jak nie teraz to na pewno niedlugo uda ci sie zostac mamusia!! ale mimo wszystko napisz jaki wyszedl wynik testu!! zycze wam dziewczynki kolorowych snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE KOLEZANKI JA MAM 23 LATA I BARDZO CHCIALA BYM MIEC BOBASA ALE MOJ CHLOPAK( JESTESMY RAZEM OD 4 LAT) MOWI ZE ZA 2 LATA.BOIMY SIE WYDATKOW I ZE NA NIC NAS NIE BEDZIE STAC CHCMY KUPIC AUTO W TYM MIESIACU, A POZNIEJ CHCEMY ODKLADAC NA MIESZKANIE.ALE JA OST CIAGLE MYSLE O DIDZI JESZCZE OST U MNIE W RODZINIE SIE UR DZIEWCZYNKA MA OK 3 TYG.JA OD 3 MIESIECY MAM PRACE A Z DZIECKIEM TRUDNO ZNALESC PRACE.TO WSZYSTKO MNIE PRZERASTA.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywa nas z dnia na dzień,fajnie :-) Barbiepoznań Twój mężczyzna dobrze myśli.Wasza sytuacja będzie ustabilizowana i wtedy dzidzia.No chyba,że będzie jakaś wpadeczka :-) Senioritka znam tylko jedną mamusię młodszą od Ciebie.Jest w moim wieku i ma już dwójkę.Pierwsze urodziła jak skończyła gimnazjum.Fajniutko masz.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam widok dwuch kresek o poranku. Nie wierzę,są dwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Powtórzę test za parę dni.Ta druga jest mniej wyraźna,ale i tak bardzo widoczna.Odezwę się później.Idę na spotkanko z koleżankami z klasy.Od matury się nie widziałyśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Michelle GRATULUJE!!! jestem pierwsza :-P ciesze sie ze ci sie udalo!!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
CZESC DZIEWCZYNY!!!!!! MICHELL GRATULACJE:):):)JUZ WIDZE W JAKIM JESTES SIODMYM NIEBIE :):)PRZYPOMNIAL MI SIE DZIEN JAK JA ZROBILAM TEST I WYSZLY DWIE KRESECZKI:):)CHOC JUZ BYLAM PRAWIE NA 100%PEWNA TO I TAK MNIE TO ZASKOCZYLO :)ALE SIE WTEDY CIESZYLAM NO I DZIS JESTEM JUZ W DZIEWIATYM MIESIACU I NA DNIACH DZIDZA BEDZIE Z NAMI A OKRES CIAZY TO TAKIE PIEKNE UCZUCIE JAK PATRZYSZ NA ROSNACY BRZUSZEK:):):)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Michelle mam prosbe :napisz od kiedy zaczely cie bolec sutki? bo ja jestem po owulacji i oczywiscie starankach z testami :-P i bola mnie bardzo sutki :( nigdy tak nie mialam nie wiem co to moze znaczyc? bo chyba za szybko na taki objaw "ciazowy" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka
Natii u mnie sytuacja wyglada tak...moj chlopak obecnie pracuje na budowie az do konca wakacji, to co uda mu sie zarobic to odlozy, zawsze to juz bedzie te kilka groszy ktore sie przyda :) no ale niestety narazie my bedziemy sie uczyc wiec finansowac beda nas rodzice, po polowie za stancje i to co na zycie ale najwazniejsze ze bedziemy razem ja sie z tego bardzo ciesze :)Michelle GRATULACJE!!! :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutki mnie bolą już dwa tygodnie a mam dopiero 28 dzień cyklu.Muszę biec po wkładnki,bo to co się teraz dzieje to nieporozumienie :-) Jestem taka szczęśliwa.Mój michu był w szoku i przyjechał o 10:00 żeby zobaczyć te kreseczki na własne oczy.Nie sądziłam,że tak szybko nam się uda.Jestem taka szczęśliwa.Michu poszedł z kumplem na piwko żeby to uczcić.Wieczorem będziemy świętować razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelle GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):) ciesze sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Nie było mnie cały dzień prawie i tutaj takie zmiany!! Michelle gratuluje Ci z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 22
michella ja rowniez Ci GRATULUJE !!!! Jakos odrazu wiedziałam ze bedziesz miała wynik pozytywny. Ja dzis siedze sama-bo moj maz ma sluzbe 24godz.(jest zawodowym zolniezem).Wysprzatalam cale mieszkanko.Teraz ide troszke odpoczac.A pozniej jakos zleci,do rana-potem wroci maz. Dzis czuje sie super.Wczoraj bylam caly czas zmeczona. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny - TRZYMAJCIE SIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
mam pytanko, bo dziś 30 dzień cyklu, cały czas tak jakby zbiera mi sie na @ i nic, chciałabym być w ciąży i po objawach miałabym juz nadzieję, gdyby nie to, ze cały czas mam dziwnie niską tempke 36,5, czy po mimo to jest jakaś szansa, ze jestem w ciązy?? dodam, że test robiłam w 28 dniu, bo z reguły cykle mam 28-29 dniowe i wyszedł negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lat 20 i kilka, marzę o tym, żeby mieć dziecko z moim Jedynym Kochanym Ukochanym Człowiekiem. niestety to marzenie się nie spełni.. bo ... bo ON nie chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
Michelle gratulacje:)kiedy wybierasz sie do gin???a jak z rodzicami??pewnie sie troszke obawiasz,ale nie martw sie bedzie dobrze,powoli wyjdziecie na swoje i dziadki beda sie cieszyc:)powodzenia,uwazaja teraz na siebie Klara a ty masz juz jakies objawy???to masz sie super ejsli twoj maz jest zawodowym zolnierzem,traz wojsko zapewnia mieszkanie,kase,opieke zdrowotna,kiedys kazdy uciekla od wojska,a teraz nie jeden chcialby zostac zawodowym,a o to trudno:) Ilona moze twoj partner potrzebuje wiecej czasu,oni musza do tego dorosnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×