Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

witajcie!!! matitka Twoj wykresik wyglada na ciazowy!!! jestem prawie pewna ze to ciaza!! ja na Twoim miejscu juz zatestowalabym trzymam za WAS kciuki!!!!! ❤️ ja jestem po farbowaniu (wkoncu sie doczekalam) :-P spac moglabym wszedzie i o kazdej porze dzisiaj bylam na zakupach w Bydgoszczy, kupilam pare zeszytow i takie tam duperelki :) wiec dzien mi zlecial pozdrawiam Michelle, Asiulak jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę samiutka w domciu i się lenię.Teraz mi przeszło,ale od południa czułam się okropnie.Żeby tylko to nie utrzymywało się przez dłuższy czas,bo nie wyrobię.Dajcie nać dziewczyny na jakim ciekawym filmie byłyście.Też bym się z chęcią w najbliższym czasie do kina wybrała.Zawsze mogę ten sam film obejrzeć na kompie co właśnie leci w kinie,ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,dzisiaj czuje sie bardzo dobrze ale ostatnio strasznie mam zmienne nastroje,wczoraj np jak moj Misiaczek wrocil do domu z roboty to wyplakiwalam sie mu na ramieniu jak ja to bardzo tesknie za domem w Polsce,naszym sadem itp.Ciezko mi jest tutaj bez rodziny,nie mam nawt z kim pogadac tylko z moim Misiaczkiem,ale on nie to samo co mama.U mnie w domu jeszcze nic nie wiedza,nawet nie wiem jak im mam to powiedziec przez tel,nie bede widziec ich min itp,szkoda mi strasznie ze nie bede mogla zobaczyc jak zareaguja.Zreszta na razie nic nie bede mowila,dopiero po wizycie u lekarza jakos bede musiala im to zakomunikowac,nie wiem jak to bedzie?Jesli chodzi o mdlosci to dalej ich nie mam.Wczoraj kupilam sobie wage lazienkowa bo teraz bedzie przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek przykro mi ze tak Ci ciezko :( masz racje powiedziec przez telefon a na zywo to nie to samo a kiedy wracasz do Polski? pisalas kiedys ze slub przelozony ze stycznia (na ten styczen przelozony 2006?) wiec musicie doplenic chyba jakies formalnosci? nie martw sie bedzie dobrze!!! mnie tez czasem napadaja takie smutki poradzisz sobie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle mam nadzieje ze to przejsciowe \"niedogodnosci\" :-P i poczujesz sie lepiej :) ASIULEK JESTESMY Z TOBA Z NAMI MOZESZ ZAWSZE POGADAC :) O WSZYSTKIM, MASZ JESZCZE SWOJEGO MISKA JAK WSPOMNIALA MICHELLE I TERAZ NIE MOZESZ SIE MATWIC NOSISZ FASOLKE W SOBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jeszcze nie wiem co zrobimy,tutaj moj Misiek ma nawet dobrze platna prace, w Polsce tez mial dobra,byl informatykiem ale niestety juz rozwiazal z nimi umowe o prace.Tutaj tez mamy dosyc duze wydatki,samochod wzielismy na raty wiec sie poniekad zwiazalismy z tym krajem na dluzej ale troche kasy nam w kazdym miesiacu udaje sie odlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze! tutaj pewnie nie zarobilibyscie tyle co tam :) ale myslicie o powrocie do kraju? a co z ciaza? zamierzasz tam urodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem,z jednej strony fajnie byloby miec malego Amerykanina a z drugiej to nie wiem dokladnie jak tutaj jest z tymi oplatami,przeraza mnie to,no ale zawsze moge wrocic i urodzic w Polsce,tylko nie wiem jak jest z tym latyaniem w ciazy,czy nie ma jakis przeciwskazan.Zapisalam sie tutaj do polskiej lekarki,slyszalam ze jest bardzo fajan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) a co z opieka? w Polsce mialabys rodzine przy sobie a tam? pewnie dziadki nie beda cieszyc sie wnuczkiem-wnuczka na codzien :( musisz pogadac o tym z rodzicami oni Ci najlepiej doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te evi
więcej głupia rozpłodowa kurwo nie dało się tego gówna umieścic pod spodem - pierodl sie i poroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ciebie to obchodzi!!! nie widzialam przepisu okreslajacego dozwolona ilosc \"tego czegos \" pod spodem nawet nie wiesz jak sie to nazywa hmmm heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po urodzeniu dzidziusia na pewno przyjedziemy do Polski :),chyba nawet lepiej bedzie jak nikt z mojej wsi,bo w Polsce mieszkalam na wsi nie bedzie o mnie plotkowal,dowiedza sie dopiero jak juz bedzie po wszystkim.U nas to zawsze sasiad wszystko chcial wiedziec o sasiedzie a tak to jak nie beda widziec to nawet lepiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre rozwiazanie!!! masz racje na wsi wszyscy o wszystkim zaraz chca wiedziec zaraz lece chyba sie poloze albo obejrze jakis film moze na discovery? chyba leca powtorki z nocy zbrodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna to jest dokladnie tak ze udalo mi sie wygrac zielona karte w loterii i musze tu spedzac przynajmniej pol roku i jeden dzien w kazdym roku chcacy kiedys zdawac na obywatelstwo,szkoda by bylo troche to stracic,straszne mam dylematy ostatnio co zrobic.Teskni mi sie ostatnio za rodzina i domem bardziej niz wczesniej,sama na pewno sobie tutaj z dzieciaczkiem nie poradze,nie mam doswiadczenia,zawsze lepiej by bylo miec kolo siebie kogos doswiadczonego a najlepiej kogos z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek my z moim tygrysem chcemy przeprowadzić się do norwegii na stałe i tam hodować konie. Mam tam wielu znajomych i moja siostra tam siedzi przez 3 miesiące od lipca do października. Wiele razy tam byłam i bardzo mi się podoba. Ale musimy tutaj odłożyć większy kapitał na zakup ziemi i wtedy chcialibyśmy się wyprowadzić. Zrobić tam pensjonat z końmi i wiara z polski i z innych krajów chętnie by przyjeżdżała myśle. Tam jest drogo,ale moja siostra zarabia na h 25 euro i pracuje 7 godzin w biurze przed kompem i pisze jeszcze z nami na gg. W kinie byłam na 19:30 na DOLOTA świetna bajka:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Co u Was słychać,co planujecie dzisiaj robić? Ja szczerze mówiąc jeszcze nie wiem co bede robiła-dowiem sie o 14 jak moje Kochanie do mnie przyjedzie.Wczoraj wieczorem wymyslił kolacje w restauracji, ja na początku nie chciałam bo głupio sie czuje w takich miejscach-wole pizzerie, ale potem mu uległam. Zjedliśmy, posiedzielismy chwilke, a potem na ryneczek przy fontannie posiedzieć. Było całkiem sympatycznie. Asiulek mój brat tez mieszka w Stanach. Elunia_K ja ostatnio oglądałam na kompie z Kochanym \"Szeregowego Dolota\", ale niestety byłam tak padnieta,że zasnęłam w trakcie:D Trzeba bedzie jeszcze raz pooglądać, skoro mówisz,że fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie te wszystkie bajki w kinach jak SHREK, MADAGASKAR, SZEREGOWIEC DOLOT, ROBOTY itp. tylko musze sobie do domu wszystkie skąś załatwić z dublingiem tak jak w oryginale:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Elunia_K ja podobnie. Te bajki sa naprawde super- nawet moja mama lubi czasem je ze mną pooglądać i sie posmiać. :DHmm Ciekawe co reszta Dziewczyn robi- jak narazie dzisiaj tylko my sie wpisujemy. Może jeszcze śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nikogo nie ma:( Ja czekam na bartka, później jesteśmy sami u niego więc coś upichce, troche się pobawimy w doktora i może nad jeziorko??:D mieliśmy jechać na kręgle,ale nam się niechce więc niewiem co będziemy robić. A wy dziewczyny? Co macie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm-dalej tylko my. Elunia_K ja nie mam pojęcia co u mnie dzisiaj na obiad. Nie interesuje mnie to za bardzo, bo i tak nie bede jadła. Ale pewnie jakieś mięcho jak to w niedziele. Wiem na pewno,ze jest barszcz z botwinką. Fajnie Ci,że Twoje Kochanie ma wolną chate. My nie mamy za czesto warunków do zabawy w doktora:D Mój Dawid bedzie u mnie dopiero o 14. Musze jeszcze sie wykąpac i takie tam. U mnie pogoda dziwna, nawet niewiadomo jak sie ubrać.. Ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widze,że sie Was nie doczekam. ja już musze zmykac z kompa. Życze Wam miłej i udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! wlasnie wrocilam z nad morza :) bylam w Gdansku caly dzien :) troche sie poopalalam :-P i czuje sie dobrze gorzej bylo z droga powrotna :( jak czuja sie zafasolkowane?? na film tez bym sobie pojechala :) ale ja uwielbiam horrory :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam cały dzień na wsi u micha rodzinki.Pojechaliśmy o 11 i dopiero niedawno wróciliśmy.Był odpust,kupiłam sobie pierniczki i lizaka :-) A tak wogóle to wyrwaliśmy się na dwie godzinki i pojechaliśmy do naszego miasta do micha do domciu,chata była wolna :-D Madagaskar oglądałam w piątek.Dzisiaj chygba obejrzę \"Obłęd\"(chyba jakiś horror).Mam go jakiś czas,ale coś ostatnio nie mam siły na oglądanie.Ważyłam się dzisiaj i przytyłam 3 kilo.O matko!!!!!!!!!!A to dopiero 3 miesiąc.Od wczoraj zaczęłam ćwiczenia dla kobiet w ciąży.Mam nadzieję,że pomogą przy porodzie.Słodycze staram się zastępować słodkimi owocami,bo jak tak dalej pójdzie to będę jak wieloryb wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michell nie martw sie ja mam juz +2 :( oj chyba tez zaczne jakies cwiczenia tylko nie wiem gdzie szukac?? masz moze jakies stronki godne polecenia?? pozdrawiam acga dowiedzialam sie ze tam gdzie ide prywatnie na wizyte zostane dopiero po okolo 3 dniach umowiona na wizyte :( ale z drugiej strony ciesze sie bo to bedzie 6 tydzien :) moze zobacze serduszko?? 👄 obled juz ogladalam dosyc dawno-fajny film, ale chetnie bym to powtorzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebell bardzo, bardzo trzymam za Ciebie kciuki!!! Ja byłam na \"Wyspie\" i bardzo fajny film, o ile ktoś lubi filmy z domieszką science fiction, ja uwielbiam, więc mi się podobało. A ja rozchorowałam się na grypę i teraz nie wiem, jak przypadnie owu, bo mam temperaturki trochę :(. Ale może to i lepiej, że nie wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ksi do mnie tez sie przyplątało jakieś katarzysko. Cały czas cieknie mi z nosa i do tego wszystkiego dołożył sie jeszcze ból oczu. Moja ostatnia niedziela wakacji mineła mi wczoraj tak O. Chcieliśmy pojechać z moim Kochanie nad Zalew Soliński ,pospacerować, porobić zdjątka, ale nic z tego nie wyszło. Jak byliśmy w połowie drogi, to dopadła nas taka ulewa i burza,że musieliśmy wracać. Ale odbilismy to sobie, bo wstąpiliśmy do cukierni na ciacha, a potem na pizze:D Moi rodzice natomiast pojechali do Krynicy Górskiej, bo było tam pożegnanie lata z Rmf Fm i był koncert Anity Lipnickiej i Johna Portera i Krzysztofa Krawczyka. Do domu wrócili o godz. 1!! Załowaliśmy z moim Kochanie,że nie pojechaliśmy z nimi, tylko siedzieliśmy w domu:( Dziewczyny, ja za 3 dni wracam w progi mojej szkoły. Dopiero wakacje sie zaczynały, a juz sie kończą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas szybko zleciał.Ja zakończenie miałam 20 kwietnia a tu już koniec sierpnia.Gdzie te miesiące uciekły???Bluebell i Ksi jeszcze wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×