Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość alaa
dziakuje Michelle i Ewma za optymizm :) Ewma mamy nieduza roznice co do dni w ktorym powinien (odpukac :-P pojawic sie okres wiec moze razem zatestujemy?? pozdrawiam!! Zora dostalas moje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
dziewczyny zaliczylam dyplom na 5hehe ale sie ciesze,juz w czwartek bedzie rozdanie dyplomowzajrze do was pozniej,bo fasolka domaga sie snułamie mnie to spanie od rana,znikamdzieki ze trzymalyscie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elll gratuluje bardzo mocno, widzisz, jednak te kciuki to dobra rzecz :) No, to teraz masz czas zajac sie fasolka :) Troszke Ci zazdroszcze bo tez bym chciala miec juz nauke za soba. Alaa ja na razie nie bede testowac, bo chyba nie ma po co. Poczekam az Ty sprawdzisz i wtedy sie pomysli :) A tak w ogole, to zostal jeszcze ktos na tym topicu?? Samotnie tu... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Ewma jak to nie ma po co?? przeciez spoznia Ci sie juz okres 2 dni! jestes pewna na 100% ze ten cykl bedzie bezowocny??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa... moj cykl jest tak nieregularny, ze moznaby robic zaklady za niezla kase, kiedy bedzie bloody mary :) Ale cos mi sie zdaje ze bede musiala leciec niedlugo do gina, bo coś nie tak mi sie robi... moze nadzerka sie odzywa, albo ciaża :) Jutro zdam relacje czy cos sie zmienilo i w koncu poszukam dobrego gina, bo na razie pechowo mi to idzie i same wredne babsztyle spotykam. :p milego wieczorku kochane!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, tez chcialam sobie taki wykresik zrobic, ale nic z niego nie kapuje. Zreszta nie wiem czy jest sens, skoro ja nawet nie wiem kiedy @ dostane... co sie dzieje z tymi hormonkami?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Ewma a moze to ciaza?? trzymam kciuki za ciebie i moze fasolke ktora daje znaki :) faktycznie jezeli masz nieregularne cykle to bdzie ci trudno z takim wykresem , moja qmpela tez kiedys miala nieregularne cykle lekarz przypisal jej tab antykoncepcyjne a jak przestala brac to miala jak w zegarku! u mnie bylo na odwrot jak nie bralam mialam zawsze co 26 dni a teraz dochodza 30!! :( pozdrawiam i czekam na jutrzejsze wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
jezeli ktos nie wiedzialby o co chodzi na moim wykresie to streszcze: x - to przytulanie sie z kochanym :) w - to sluz o charakterze wody (wodnisty) e - sluz jak kurze bialko s - sluz skrzeply znaki HS zonaczaja szyjke uniesiona wysoko otwarta i miekka LFC oznacza ze szyka jest juz zamknieta mam nadzieje ze troche pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, no wlasnie u mnie podobny bol. Odstawilam Diane35 ale prawie rok temu. Na poczatku bylo ok, przez 4 miesiace jak w zegarku, potam nagle po 32 dniach a teraz raz po 28 a potem po 33... a prawie zawsze mialam regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, spicie juz?? To moze jutro sprawdze. Milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooleka
ellllll - gratuluje, co za ulga, ze juz po, prawda? Nie odzywalam sie caly dzien, bo bylam strasznie padnieta....rozmowa poszla chyba dobrze, tylko, ze takie pierwsze etapy sa zawsze mile i tylko potem nic z tego...nie chce sie cieszyc na zapas, czy tez martwic niepotrzebnie...Zobaczymy - jak na razie postaram sie o tym nie myslec. Jezeli chodzi o moj "szczesliwy" zwiazek...to jest bardzo zle, prawde mowiac jestem kompletnie zalmana. Niestety nie zawsze jest tak jak w marzeniach. Nie mowiac juz o wizji mojego dzieciątka, ktora ucieka w siną dal...Ide spać , jestem baaardzo zmeczona - dobrej nocy wszystkim i kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllll
czesc,zaraz znikam do lekarza,to ten wazny dzien,zobaczymy co powie,oby wszytsko bylo dobrze,napisze wam jak tylko wroce:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam laski!!! na poczatku ellllll - GRATULUJE!!! Ewma jak tam lekarz?? czekam z niecierpliwoscia (mam nadzieje ze okres jeszcze nie nadszedl) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
elllll gratuluje!! czekamy z niecierpliwoscia na wiescie od lekarza! Ewma Ty takze dzisiaj wybierasz sie do lekarza wiec napisz szybka jak bylo pozdrawiam a gdzie Vanilia84?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Hej dziewczyny! Nie ma mnie tutaj za czesto poniewaz mam duzo pracy w zwiazku z wyjazdem :( Podbrzusze wczoraj zaczelo mnie pobolewac ...i oczywiscie pierwsza moja mysl to ciaza :):):) Widze ze nowe osobki do nas powolutku dolaczaja :) Elll gartuluje piąteczki!!! Ide na sniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllll
czesc,jestem zalamana,wiedizlaam ze tak bedzie,ja do niczego nie mam szczesciapowiedzial ze nic nie widac,tylko jakis pechcerz a tam nic nie ma,a skoro wyliczyl ze powinnam byc w 6tyg to juz cos powinno byccos mi sie zdaje ze ten test sie pomylil,pewnie nie jestem w ciazy,kazal mi przyjsc w poniedzialek z pelnym pecherzem i zobaczymy,poza tym powiedzial ze mam nic nie mowic przed podpisaniem umwoy,bo do 12 tyg nie mam obowiazku powiadamiac mojego szefa,a potem jak juz to zrbie to chroni mnie kodeks i on nie ma prawa mnie wyrzucic,wiec chyab tak jednak zrobie jesli sie okaze ze jednak jest ten bajbusek,powiedzcie mi dziecwzyny keidy u was juz zauwazyl ciaze???mi robil usg brzucha nie dowcipnenapiszcie cos bo chyba sie zalamie clakowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Przez trochę mi internet nie działał atu tyle nowych wieśi.Gratuluj piąteczki,wierzyłam,że dobrze Ci pójdzie.Mam nadzieję,że jak dziewczyny wrócą od lekarza to dadzą nam znać.Vanilia mnie też wczoraj podbrzusze bolało.Mój michu się śmiał,że jego żołnierzyki dotarły na miejsce :-D Mam nadzieję,że się nie myli.Pozdrówki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllll
Ala wyslalam ci moje zdjecie,czekam na twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Nie martw się napewno jest maleństwo.Pewnie Twój lekarz jest jakiś ślepy,może zapomniał okularów :-) Będzie wszystko oki,zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
elll nie martw sie! ...moze jest poprostu za wczesnie, zeby potwierdzic ciaze. Ja trzymam kciuki ze jednak maluszek jest u ciebie w brzuszku ...pewnie sie chowa bo jest wstydliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Vanilia kiedy opuszczasz nasz cudowny kraj??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
1 lipca dokladnie o 6.15 odlot! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllll
dla pewnosic zrobilam drugi test i wyszly 2 piekne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
no widzisz elll wszystko jest dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Też chcę takie dwie krechy zobaczyć!!!!!!! Mam nadzieję,że to będzie już wkrótce.Napewno masz fasolkę w brzuszku.Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Ewma odezwij sie!! bylas juz u lekarza?? zdjecia poslalam juz chyba wszystkim :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
Ala dzieki za zdjecia,ale z ciebie super laska:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
elllll dzieki za komplement :) z Ciebie tez fajna kobitka trzymam kciukasy za Twoje II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×