Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Michelle
Nudziło mi się troszku to upiekłam placuszek i zawiozę mojemu boyowi.Ciekawe jak zory mężuś zareagował na jejbrzuszek jak go zobaczył wreszcie na żywo a nie na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
cos smutna na tym forum Zoraa sie nie odzywa bo ma meza przy sobie Vanilia wyjezdza Ewma miala isc do lekarza wyjasnic spozniajacy okres i narazie cisza Ellll w Tobie nadzieja!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Alaa widzę,że w piątek szykuje się u Ciebie testowanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Michelle - no prawdopodobnie :) jednak watpie zeby ten cykl okazal sie sukcesem nie mam zadnych objawow :( jedynie piersi (wsumie jak zawsze) hmm chyba przesladuje nas fatum :) Ty Michelle tez masz niedlugo po mnie moze Tobie sie uda?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
dziewczyny ja dzis ei okropnie czuje,jest tak duszno ,od rana sie zbiera na deszcz,a ja tu ani kawy nie moge wypic,poprsotu odlatuje,spalam teraz chyba z 2 godz:):)musze sie przewietrzyc za chilwke,moze skocze do babci na jakies pysznosic ehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Ja to zawsze mam pecha,więc wątpię choć było by miło zobaczyć te dwie krechy.Może jesteś jedną z tych ci objawów nie mają.Moja koleżanka rodzi za miesiąc i nie ma żadnych objawów.Troszkę ją piersi bolą,ale na samym początku to nic jej nie było.Dlatego dowiedział się jak była prawie w trzecim miesiącu.Okresu nie miała,sle myślała,że to z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
oby bylo tak jak mowisz :) jak patrze na moj wykres to jestem pewna ze wszystko zostalo spelnione i powinno zaowocowac dzidzia jednak jak czuje sie jak zawsze przed okresem nic nadzwyczajnego , jak teraz sie nie uda zamowie testy owulacyjne na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellll
Ala ja nie mialam zadnych objawow,dopiero teraz aczynaja mnie meczyc mdlosci ,wiec sniadanie ledwo zjadam bo potem cale zwracam,ale pozniej jest lepiej,pzoa tym starsznie mnei bola sutki,nie piersi i sikam czesciej,no i ta sennosc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki, przepraszam ze mnie tak dlugo nie bylo ale sie okazalo ze mam tysiac spraw innych do zalatwienia. U lekarza nie bylam, bo nie chcial mnie nikt dzisiaj przyjac. Moj misiu stwierdzil, ze mam jeszcze poczekac a za jakis czas zrobic tescik i potem dopiero do lekarza. Ell jeszcze raz gratuluje piateczki i nie martw sie tym lekarzem, bo oni rozne (naprawde rozne) glupoty gadaja. Pewine jakby mu sie chcialo to by zauwazyl malenstwo. Ja mam zawsze takiego pecha jak widac, jesli chodzi o doktorkow. A z @ na razie cisza... moja kumpelka juz sie cieszy, ze ciocia bedzie a ja juz sama nie wiem, moze faktycznie. Alaa, kiedy testujesz?? Zoraaa jak tam Twoje slonce?? W koncu w domku?? Vanilia - bedziesz mogla jeszcze pisac spoza kraju??? Michelle - 3mam kciuki za Ciebie i za Alee!!!!! Jak zobie pomysle ze taka jestem ciagle padnieta to tylko z jednym mi sie kojarzy... :P Uciekam sie pouczyc. Napisze cos jutro, albo wieczorkiem. Pa kobietki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
no witam Ewma!! poczekaj z tym testem zatestujemy razem (chyba ze nic nie wyjdzie z mojego starania) ellll - no wlasnie Ciebie to chociaz sutki bola duzo slyszalam o tym a mnie bola piersi jak na okres a sutki wogole!! :( wiec mysle ze piatek albo sobota rozwieja moje watpliwosci pozdrawiam Was chlodniutko w te upalne dni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Ewma bede mogla pisac, ale nie bedzie to tak czesto jak teraz :( Wiecie co, mam jakies przeczucie ze chyba ten miesiac bedzie owocny... podbrzusze mnie boli, glowa... i jakos tak spac mi sie wciaz chce ;) Ale to i tak dowiem sie jak juz bede tam na miejscu. Ide do sklepu po cos slodkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
1.Zoraaa….….Ula.......l.19....Dzierzoniow....6 miesiac…..28.09.05 2.Michelle…...Kasia.....l.19…..Inowrocław.....2cykl………….@06.07.05 3.Ell............Klaudia...l.21...Jastrzębie….....chyba1mc….luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl........@08.07.05 5. Mada86....Magda....l.19....Chełm...........1 miesiąc...luty 6.Alaa……………Ala……....l.19....Bydgoszcz......2cykl……....24.06 @ oby nie nadeszla! 7. Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.......@19.06 Ewma a ile dni trwa twoj cykl miesieczny? Moze zrob tescik?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już babcia
Dziewczyny nie jestem juz młoda,ale chciałam wszystkim pogratulować.Ciesze się ,ze są jeszcze młode dziewczyny pragnące dziecka.Też byłam młodą 21 letnią mamą i było super,chociaz czasami usypiałam na stojąco.Skończyłam studia juz z odchowanym maleństwem.Trzymajcie się zdrowo,swiat nalezy do odważnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Do "juz babcia" : Jak ja lubie takie wypowiedzi :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Cieszę się,że są jeszcze ludzie,którzy nas rozumieją,bo niektórzy to są tak chamscy jakbyśmy im rodziny powybijały ;-) Zora się nie odzywa,pewnie jest zajęta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllll
1.Zoraaa….….Ula.......l.19....Dzierzoniow....6 miesiac…..28.09.05 2.Michelle…...Kasia.....l.19…..Inowrocław.....2cykl………….@06.07.05 3.Ell............Klaudia...l.21...Jastrzębie....2miesiac….luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl........@08.07.05 5. Mada86....Magda....l.19....Chełm...........1 miesiąc...luty 6.Alaa……………Ala……....l.19....Bydgoszcz......2cykl……....24.06 @ oby nie nadeszla! 7. Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.......@19.06 dziewczynki znikam spac,jutro jade na rozdnaie dyplomow,poza tym dzisiejszy dzien jest okropny,caly czas mnie mdli,nie wiem czy zasne bo ciagle przewraca mi sie w zoladku,a rano ze snaidaniem to juz bedzie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Zaczynam mieć jakąś nadzieję,bo strasznie bolą mnie sutki.Nidgy mnie nie bolały.Mam nadzieję,że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Tak sobie myślę (wiem,że to dziwne :-D ) ,ale cieszę się,że istnieje takie forum i mogę pogadać z kimś kto mnie rozumie a nie uważa za wariatkę.Trzymaj się Elll.Twoja fasolka z pewnością rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elll
jakie to straszne, że koleżanki Cię nie "rozumią" o Boże, do książek smarkulo, a nie o dziecku myślisz analfabetko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Jak taka mądra jesteś to naucz się używać dużych liter i kropek.Twoja matka to Cię urodziła chyba po 50.NIe rozumiem takich czubków jak Ty.Poza tym niek Cię tu nie zapraszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
A o przecinkach to już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka.......
Cześć dziewczynki trafiłam tu przypadkiem.Ale się wzruszyłam-super forum :-).Ja niestety nie jestem już taka młodziutka mam 23 lata i nawet nie mam szans na dziecko bo nie mam chłopaka nawet .Ale też bym chciała już chyba mieć ale nic tego nie będzie bo jestem samotna raczej .Ale wAM gratuluję obyście miały pociechę dużą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Takie komentarze mi się podobają :-) Sympatyczne,a nie jak to niektórzy czasami potrafią.Witaj!!!!!Chłopaka napewno znajdziesz,bo młodziudka jeszcze jesteś i dzidzi też się doczekasz jak każda z nas.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam dziewczynki!! u mnie nicic ze staran :( dziaiaj spadla mi temperatura jak to zawsze bywa i na 10000% dziaiaj dostane @ ;(((((((( no coz moze w przyszlym cyklu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa napewno Ci się uda w przyszłym miesiącu.Denerwujące jest czekanie,ale za to jakie przyjemne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Przez przypadek wpadłam na to forum i bardzo mi sie spodobało:) Ja jestem od Was jeszcze młodsza,bo w tym roku skonczyłam dopiero 18 lat, a od kilku miesięcy(coraz bardziej mi sie to nasila) chciałabym mieć dziecko. Mam chłopaka, którego baaardzo kocham i tak bardzo chciałabym miec z nim dziecko. On też by chciał, ale narazie nie jest to za bardzo możliwe. W przyszłym roku dopiero matura, potem jakieś studia , a gdzie czas na dziecko? Zaplanowaliśmy sobie z chłopakiem,że na przyszłych wakacjach bierzemy ślub cywilny, no i robimy sobie dzidzie. Tylko ciekawa jestem co nasi rodzice na to... Moja mama na pewno nie przyjmie tłumaczeń, że zrobie studia tylko troche później:( Poza tym nie wyobrażam sobie mieszkania z rodzicami i dzieckiem, a nawet nie chciałabym. Mam naprawde super rodziców, ale ciążą na pewno by im sie nie spodobała. A ja bym tak BARDZO chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
tak jak pisalam wyzej dostalam plamien juz wiec pewnie okres rozpeta sie wieczorem :( ja tez Michelle mam nadzieje ze moze w nst miesiacu sie uda z drugiej strony ciesze sie bo uwielbiam slonce i bede mogla bez obaw caly lipiec sie smazyc :) a tam mialabym tylko wyrzuty sumienia mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu razem bede mogla z kims zatestowac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berna,jeśli oboje nie pracujecie i mielibyście być skazani na rodziców to lepiej poczekajcie z tą decyzją.Ja z moim chłopakiem zamieszkamy,przynajmniej na jakiś czas, z moimi rodzicami,ale to nie ze względów finansowych tylko zdrowotnych.Będę musiała mieć kogoś zawsze koło siebie jakby coś się stało(odpukać).Alaa chciałbym Ci dotrzymać toważystwa i zatestować z Tobą w przyszłym miesiącu,ale mam nadzieję,że nie będę musiała.Pozdrówki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle masz racje,że może jeszcze za wcześnie, bo nie jesteśmy samodzielni. Dlatego rok odczekamy raczej na pewno, zdamy mature, na wakacjach przyszłych ślub cywilny i planujemy wyjazd do Stanów, albo Anglii,żeby coś zarobic. Poza tym mój chłopak, mimo młodego wieku jest dosyć przedsiebiorczy i ma głowe do interesów, więc już teraz zarabia pieniądze. Jeśli chodzi o pieniądze to nie wydaje mi sie,ze byłby to jakiś istotny problem. A powiedzcie dziewczyny co Wasi rodzice na Wasze plany i na to,że w tak młodym wieku chcecie być mamami? Czy mieszkacie ze swoimi mężczyznami, czy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×