Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość halska
dziewczyny... ja juz nie jestem taka mloda jak wy:P mam 28 lat ale dopiero od jakiegos roku marze o dzidzi...niestety nie bede miala dziecka, nawet adoptowanego ze wzgledu na moj stan zdrowia, nie chce zeby dziecko kiedys moglo zostac bez mamy zanim jeszce dorosnie:( ale nie o tym chcialam pisac mam pytanie do was czy nie boicie sie zagrozen typu wady wrodzone, jakies choroby i inne nieszczescia ktore moga sie wydarzyc w czasie cizy i zyciu malej istotki??? ja chyba nie znioslabym stresujacej swiadomosci ze cos takiego moze sie zdarzyc, pewnie przesadzam ale taki lek gdzies we mnie siedzi, ze gdybym miala miec dziecko i cos by sie stalo...grr..az boje sie myslec :( pozdrawiam i zycze duuuuzo szczscia i zdrowia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Trzymam kciuki za egzaminki.Oby skończyły się pomyślnie :-) Halska co Ty piszesz?Jesteś młodziudka!!!28latek to wcale nie tak dużo.Wady u dzidziusia grożą nawet kobiecie,która myśli,że jest całkowicie zdrowa.Dlatego właśnie lekarze każą zarzywać folik żeby starać się takich wad uniknąć.Nie rozumiem niektórych osób.Kocham dzieci,mam kochającego faceta i idealną sytuację finansową(pieniądze mam własne,nie od rodziców ani chłopaka choć też pieniążki będzie dawał jak na tatę przystało),więc czemu nie mieć dziecka?Mogę mu zapewnić wszystko czego potrzebuje,więc nie rozumiem takiego oburzenia.Pozdrawiam!!!Sprawdzę zaraz pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Zoraaa nie dostałam żadnych zdjęć od Ciebie.Halska życzę samego zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!! No w koncu mam chwilke zeby cos skrobnac, choc wcale sie nie ciesze, bo moj misiu wlasnie pojechal sobie. Zoraa dziekuje za sliczne zdjecia... az sie rozmarzylam. Wyslalam Ci tez moje, wiec powinny juz byc na skrzynce. Jak tam w szkole rodzenia?? Zawsze mi sie podobala ta instytucja :) Jak mozesz to opowiedz cos o tch zajeciach, bo jestem ciekawa jak co gdzie i dlaczego :P. Elll napisz jak tam wyniki, ale na pewno bedzie dobrze bo przesylalam Ci myslowe fluidki :) Ooleka - powodzenia na rozmowie... juz teraz jestesmy wszystkie na dobrej drodze, wiec moze akurat sie poszczesci. Halska strasznie mi przykro ze tak Ci ciezko ze zdrowkiem i wo ogole, jesli chodzi o wady wrodzone to z tego co czytam nie ma na swiecie czlowieka ktory by byl idealem genetycznym, ale jesli kobieta dba o siebie i o swoja fasolke to zmniejsza prawdopodobienstwo wad. Niektorych sie niestety nie da zapobiec, bo sa one wrodzone i tyle, ale ja wychodze z zalozenia, ze kazdy czlowiek zasluguje na czyjas milosc i obojetnie jakie by bylo moje malenstwo, bede je darzyc cala swoja miloscia. ❤️ Wiesz, ludziom grozi wiele rzeczy na co dzien a idac do pracy, do szkoly czy po zaklupy nie mysli sie o nich a moga zdarzyc sie kazdemu. Poza tym sa przeciez badania dzieki ktorym mozna wykryc juz multum przeroznych wad u dorastajacego plodu. No, rozpisalam sie troszeczke, ale mam dzisiaj gadanego wiec moze sie dzieki temu wylacze :) A @ dalej nie ma... to jest zlosliwa bestia i na pewno przyjdzie w najbardziej nieodpowiednim momencie :p Milego wieczorku kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Tak sobie mysle jak czytam niektore wypowiedzi na forum Ciąża, macierzyństwo i wychowanie dzieci, ze niektore kobiety sa niepowazne. Jak mozna radzic sie o zdrowie swojego dziecka kobiet, ktore nie maja o tym zielonego pojecia!! Nie lepiej byloby isc po prostu do lekarza i z nim sie konsultowac, przeciez tu o chodzi o dziecko! Dziwne kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam dziewczynki. Ell Gratuluje po raz kolejny dobrze zdanych egzaminow:) OOleka trzymam kciuki za twoja rozmowe oby sie udalo:) Daj nam jutro znac jak poszlo. Halska jak to nie jestes mloda?? Nie opowiadaj nam tu takich glupot!!! Kobietko jestes w kwiecie wieku:) Co do chorobek jakie ci dolegaja wspolczuje❤️. Jesli chodzi o wady dzieci to strasznie sie tego boje. Czesto o tym wszystkim mysle czy moje kruszynki jakie nosze pod serduszkiem sa zdrowe czy nic im nie dolega jak sie czuja itd. staram sie byc mimo wszystko dobrej mysli wiem ze to pomaga i jesli nie zastanawia sie czlowiek intensywnie nad czyms to czaasami tego unika a jesli ciagle o tym mysli to czasami sam sprawia ze tak wlasnie jest. Troche namieszlam co?? :) Lek przed zlem jest normlany i we mnie jak i chyba w kazdym z nas on siedzi. Ja wierze ze Bog do ktorego sie modle da zdrowko mi mojemu mezowi a przedewszystkim mojej malej kochanej istotce z pod mojego serduszka:) Ewma dziekuje za zdjecia:) Jak sie domyslam to twoj mezczyzna jest z toba na jednym z nich i musze przyznac ze pasujecie do siebie:) A co do szkoly rodzenia to jestem z niej bardzo zadowolona:) Fakt ze nie zle mnie kosztuje ta inwestycja ale coz czego sie nie robi dla malenstwa bo nie wiem czy wiecie ale taka szkola jest przeciez stworzona z mysla o dziecku. Uczymy sie tam wszystkiego co ulatwi naszym Skarbom przyjsc na swiat. Przedewszystkim uczymy sie oddychania by nasze dziecko podczas porodu bylo dobrze dotlenione i nie mialo zadnych klopotow po urodzeniu:) Oswajamy sie z wizja porodu ogladamy filmy z porodow by nic na porodowce nas nie wystraszylo. Nasi mezczyzni ucza sie jak dbac o nas i o dziecko jak je przewinac czy nawet wziasc na rece. Uczymy sie praw jakie nam przysluguja podczas porodu by nikt niesprawil zebysmy poczuly sie skrepowane itd. Kochane kobitki moglabym tak jeszcze pisac i pisac bo jest tego sporo ale powiem jedno poprostu warto!!! No nic uciekam jeszcze cos sobie przekasic i wskakuje do lozeczka. Zycze milego wieczorka. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam dziewczynki co tu taka cisza??? Spioszki wstawac:) teraz nie moge zbytnio tu posiedziec wpadlam sie tylko przywitac musze szykowac sie do lekarza trzymajcie kciuki. Jak wroce to zobacze czy juz wstalyscie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!!! Widze, ze zoraa to taki ranny ptaszek :) Jak widze ten ukrop na dworzu to nie chce mi sie nawet nogi wystawic poza kant lozka a tu niestety dalej dziobanie. Ciesze sie ze ktos mi w koncu opowiedzial o tej szkole rodzenia, bo zzerala mnie ciekawosc jak tam jest, dziekuje zoraa. (no i za to stwierdzenie a propo zdjec :) Ell i jak tam wyniki??? Juz mamy gratulowac? :p Ooleka, a Ty??? Gdzie jest reszta dziewczynek?? No trudno, zajrze pozniej, moze juz cos skrobniecie :) Milego dzionka - no i calego lata - bo dzis 1 dzien ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Internet mi coś siadał,ale już jest w porządku.Ale się wczoraj naśmiałam.Spotkałam się z przyjaciółką,z którą nie widziałam się od 13 maja,bo w innym mieście mieszka.Poszłyśmy do szkoły po półtora miesiąca a tam już jakie zmiany.Na przeciwko szkoły mamy park,zawsze tam chodziłyśmy po lekcjach i zawsze miałyśmy pecha,bo ktoś nas zaczepiał.Wczoraj dosiadła się do nas jakaś staruszka i opowiadała nam i swojej wnuczce i mężu alkoholiku.Oszaleć można.Odezwę się później jeśli internet nie nawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odswiezam, jesli sie uda :) L.p. Nick Imię Wiek Miasto Miesiac Termin / data @ W drodze 1 Zoraaa Ula 19 Dzierzoniow 6 28.09.05 2 Michelle Kasia 19 Inowroclaw 2 cykl staran 06.07.05 3 Ell Klaudia 21 Jastrzebie 1 Luty 4 Vanilia84 Iza 21 Poznan 2 cykl staran 08.07.05 5 Mada86 Magda 19 Chelm 1 Luty 6 Alaa 19 Bydgoszcz 1 cykl staran? 24.06 7 Ewma Ewa 20 Torun xxx 19.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taka ladna tabelke zrobilam, ale nie wyszlo, sprobuje jeszcze raz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa….….Ula.......l.19....Dzierzoniow....6 miesiac…..28.09.05 ❤️ 2.Michelle…...Kasia.....l.19…..Inowrocław.....2cykl………….@06.07.05 3.Ell............Klaudia...l.21...Jastrzębie….....chyba1mc….luty ❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl........@08.07.05 5. Mada86....Magda....l.19....Chełm...........1 miesiąc...luty ❤️ 6.Alaa…………….……….....l.19....Bydgoszcz......2cykl……....24.06 @ oby nie! 7. Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.......@21.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Piękna tabelka Ewma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Ewma mam zamiar studiować w Toruniu.Alaa w Bydgoszczy mam znajome.Na jakim osiedlu mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle, to zapraszam :) Tylko ze ja studiuje w Bydgoszczy.. To moze sie kiedys spotkamy? Dziekuje za uznanie co do tableki :) Oczywiscie jest z bledami, ale coz.... poprawie jak dostane @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, super Michelle! To moze sie kiedys spotkamy?? Ja studiuje w Bydgoszczy :) Dziekuje za uznanie co do tabelki :p i tak sa bledy, ale poprawie jak dostane @ pozdrowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam. Wlasnie wrocilam od lekarza:( Powiedzial ze EKG mam zle bo mam przyspieszone serduszko a nie powinnam przepisal mi jakies kropelki ale powiedzialam ze niechce ich brac boje sie ze zaszkodza dzidzi bo niby sa dla kobiet w ciazy ale roznie to bywa...Poza tym mam pic mniej plynow tylko jak to zrobic skoro ciagle taki skwar i nie da sie nie byc spragnionym:( Heh dobrze ze moj kochany mezus przyjezdza przytule sie do niego i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Najwyzej jak kolatanie serduszka mocno bedzie mi dokuczac zdecyduje sie na te wstretne kropelki...Co za dzien:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Zorka nie martw sie!! moz to tylko tymczasowe?? Ewma chyba zapomnialam wpisac imie , moglabys poprawic i wpisac Ala i 2 cykl staran z gory dziekuje pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Ala dziekuje mam nadzieje ze to tylko tymczasowe ale niestety nie martwic sie nie potrafie. Ciesze sie jednak ze to ze mna cos nie tak a nie z dzidzia bo tego to juz bym wogole nie wytrzymala!!!! A co u was dziewczynki jak mija dzionek?? Piszcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
Wszystkie młode dziewczyny w ciąży oraz planujące takową zapraszam na www.erodzina.com/forum/ ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Jeśli staranka nie zaowocują w tym miesiącu to na studia w tym roku pójdę i napewno gdzieś się tam spotkamy.Często bywałam w Tiruniu przez te trzy lata,bo klasą do teatru jeździliśmy.Może już się widziałyśmy a nawet nie wiemy :-) Zoraa mam nadzieję,żę będzie wszystko u Ciebie w porządku,będę trzymała za Ciebie kciuki żeby wszystko Ci się dobrze ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, przepraszam... tak bylo w poprzednich tabelach i zapomnialam wpisac i sie zapytac czy wlasnie masz tak na imie :) Zoraa nie martw sie sloneczko!!! Na pewno wszystko bedzie dobrze! Jeszcze 3 miesiaczki i zobaczysz swojego szkrabka! A Ty bedziesz zdrowiutka jak rybka i bedziesz wozic swoja fasolke juz w wozeczku! 3mam kciuki, zeby wszystko sie udalo!! Michelle to napisz jak bedziesz gdzies w poblizu to moze sie na kawke jakas umowimy :) Dzionek mija niezle, widzialam moje slonko przez chwilke na miescie, dalej sie ucze i czuje jak frytka na tym sloncu, teraz szczegolnie mi przeszkadza, bo przez ta wredna @ czuje sie taka padnieta. Nafaszeruje sie zaraz kaloriami bo wlasnie robie pizze i modle sie zey dzien egzaminu nigdy nie nadszedl :( Uciekam do ksiazeczek! Pa kobietki!!! 1.Zoraaa….….Ula.......l.19....Dzierzoniow....6 miesiac…..28.09.05 ❤️ 2.Michelle…...Kasia.....l.19…..Inowrocław.....2cykl………….@06.07.05 3.Ell............Klaudia...l.21...Jastrzębie….....chyba1mc….luty ❤️ 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl........@08.07.05 5. Mada86....Magda....l.19....Chełm...........1 miesiąc...luty ❤️ 6.Alaa……………Ala……....l.19....Bydgoszcz......2cykl……....24.06 @ oby nie nadeszla! 7. Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.......@19.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana....20
Hej, ja mam 20 lat dokladnie skoncze za 9 dni a jestem juz w 18 tygodniu ciazy pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witamy cie!! dlaczego masz nick zalamana?? z powodu ciazy? pozdrawiam cie goraco! EWMA dziakuje za poprawke w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
tak patrze na tabelke i wychodzi na to ze bede pierwsza ktora w razie czego bedzie robic testowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana - czytalam Twoj liscik na forum... wiesz, nie mam pojecia jaka jest u Was sytuacja, jak daleko mieszkacie, czy macie wspolne plany, itd. Nie chce Ci doradzac, bo nie jestem w tym najlepsza, ale mysle ze powinnas porozmawiac ze swoim mezczyzna o tym wszystkim, o tym co czujesz i czego pragniesz i uzmyslowic mu, ze niedlugo bedziecie we trojke i ze teraz szczegolnie jest Ci potrzebny, by Cie wpierac i byc przy Tobie... jesli tego nie zrozumie, to zawsze bedziesz miala przy sobie ta mala istotke, ktora Was laczy i kogos kogo bedziesz mogla obdarzyc swoja miloscia. Alaa - daj znac jak sie bedziesz testowac :p Ja chyba na razie nie bede, poczekam co wyniknie :) Mam nadzieje ze niedlugo wpisze u Ciebie - 1 miesiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle
Alaa miejmy najdzieję,że ujrzysz swoje wymażone dwie kreseczki.Witam załamaną choć niku nie rozumiem,bo jak tu w ciąży się dołować?Pozdrówki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam nowa kolezanke Zalamana :) Kochana nie lam sie dziecko to cudowny cud napewno wszystko sie ulozy zobaczysz. Jak pewnie wyczytalas ja jestem rok mlodsza i jestem w 26 prawie 27 tygodniu:) Niedlugo poczujesz juz ruchy swojego malenstwa i zobaczysz jaka to radosc:) No chyba ze juz czujesz swoja dzidzie a nie cieszysz sie z tego... Nie wiem jak tam jest. Ale wierze ze bedzie dobrze:) Kochane serniczek dla mojego mezusia wlasnie wsadzilam do piekarnika mam nadzieje ze wyjdzie dobry:) Nie moge sie doczekac waszego testowanka zawsze wtedy sa takie emocje. Trzymam kciuki zeby oczywiscie testy wszystkich wyszly pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam moj maz jest juz w domku wiec przez jakis czas mnie tu z wami niestety nie bedzie ale musze sie nim nacieszyc. pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie kobietki pragnace byc mamusiami zeby wam sie udalo. A tym wszystkim ktore nosza juz pod sercem swoja mala kruszynke zycze by byla ona zdrowa i szczesliwa:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×