Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość sewalaine
podniosłyscie mnie na duchu.Kobitki nie wiecie gdzie w krakowie jest dobry gabinet ginekologiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
Tylko nie odsyłajcie mnie do lekarza. Pierwszy miesiąc nie biorę tabletek. 17 lipca skończyłam ostatnie opakowanie, 29 lipca kochałam się tak do końca. Teraz trochę mam napięte piersi i jakoś tak mi dziwnie w brzuchu. Myślicie,że mogę być w ciąży, czy marne sznse??? Na test jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na obiadek zupe kalarepowa :O ...babcia zrobila i pewnie bede musiala zjesc. Sewalaine niestety nie orientuje sie gdzie w krakowei jest dobry gabinet bo mieszkam kolo Poznania. Michelle opowiedz troszke jak sie czujesz, jakie masz wrazenia i jak to jest nosisc pod sercem taka mala istotke! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"chcialabym\" ----> mysle ze jak najbardziej mozesz byc w ciazy, bo z tego co wiem zaraz po odstawienieu tabletek hormony \"szaleja\" i jest duza szanasa na poczecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym - jest realna szansa, po odstawieniu tabletek dochodzi do nawet kilkukrotnej owulacji podczas całego cyklu. Więc jak najbardziej mogłaś zajść w ciąże. Życze Ci tego z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewalaine
własnie wychodze zaraz na miasto.Pozdrawiam was , bede wieczorkiem.mam nadzieje,że pogadamy.Pa pa buziaczki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam to samo o tabletkach.Ale w moim przypadku się to nie sprawdziło-może za krótko brałam :-) Dziewczyny,nie mam okresu :-( Zaczynam się denerwować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
Mam taką nadzieję, cały czas wsłuchuję się w swoje ciało. Może za bardzo chce i się rozczaruję.Ale w weekend odpuszczam piwka i drnki, a idę na wieczór panieński. Będę siedzieć przy Coli. Tylko żeby się okazało,że mam w brzuszku dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
no i kochane jesteści bo dałyście mi troszkę nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości miałam,ale krótko.Do końca do mnie dotrze,że jestem w ciąży jak zobaczę duży brzuszek.Jestem bardzo,bardzo,ale to bardzo szczęśliwa.Jak siedzę,dotykam się po brzuszku i mam tą świadomość,że dzidzia jest w środku to aż promieniuję szczęściem.Życzę wam tego samego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepeij posiedź przy soczku,bo cola w ciąży jest bardzo szkodliwa.Lepiej wogóle nie pić napoi gazowanych.Trzymam kciuki za Twoją fasoleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebell spokojnie. Im bardziej się denerwujesz, tym bardziej się wszystko rozregulowuje i przesuwa. Dlatego w ogóle o tym nie myśl, przecież nawet jak przyjdzie jutro to też nic się nie stanie. Będzie dobrze, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny chyba zrobie jutro test... bo juz sie nie moge doczekac! Do @ jeszcze tyle dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, tylko że te testy tak za bardzo nie wychodzą przed @. To co oni piszą na opakowaniach, to bzdury są. Poczekaj spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielka
Czesc dziewczyny własnie przypadkowo weszłam na tą strone i poczytałam sobie co tam piszecie.Ja własnie niedawno wrociłam z wakcji na których powinnam dostać@ ale nie dostałam wiec zrobiłam testy i to 2.Obydwa wyszły pozytywne.9 ide do lekarza jestem umowiona juz na wizyte jestem ciekawa ktory to tydzien:)i czy wszystko w porzadku.juz nie moge sie doczekac tej wizyty.Chociaz to dziecko jest dla mnie i mojego narzyczonego wielkim zaskoczeniem jestem strasznie szczesliewa i do konca jeszcze nie moge uwierzyc ze tak sie stało.Teraz ide cos zjesc bo mam niesamowity apeetyt i godna jestem.Pozdrawiam i fajnie ze jest taka stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksi moze masz racje, ale ja juz sie nie moge doczekac :D Dzisiaj czuje sie jakas ospala, boli mnie podbrzusze a rano mialam temp.37.1 Danielka napisz cos wiecej o sobie, ile masz lat itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, ja też jestem troszke w gorącej wodzie kąpana, więc rozumiem, że ciężko Ci się czeka. Ja też dopiero staram siebie nauczyć cierpliwości, perspektywa czekania roku albo dwóch, by dopiero rozpocząć starania nie napawa mnie optymizmem, ale cóż. Takie życie. Na pewne rzeczy, te najbardziej cenne i najważniejsze w życiu czasami trzeba wytrwale poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tempke 37.2:)a test zrobie za tydzien dwa. Jakos teraz mi latwiej wytrzymac. Vanilia a gdzie dokBadniej mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tempke 37.2:)a test zrobie za tydzien dwa. Jakos teraz mi latwiej wytrzymac. Vanilia a gdzie dokBadniej mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ale gestego bialego sluzu dostalam.Ciekawe co to??:)moze szyjka sie zamyka:)nie niewiem i nie wiem z czym go porównac,bo on jest biaBy lepki i gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuu
ja mam aktualnie 19 lat i jestem (z moich obliczen tak wynika bo do lekarza ide dopiero w przyszlym tyg) w 8 tygodniu :) to byla totalna niespodzianka i boje sie strasznie tego co bedzie, tymbardziej ze mam jeszcze rok szkoly... pozno sie zorientowalam i mam naprawde wiele obaw, ale jednoczesnie nadzieje ze wszystko sie dobrze ulozy! pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuu gratulacje, napisz cos wiecej o sonie. Wiecie co mozna to porownac do gestego budyniu,jak zrobisz go z mniejszej ilosci mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia a ja mam wlasnie bardzo rzadki sluz :O ...to juz nie wiem wlasciwie jaki on powinien byc na ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuu
jestem z Poznania, a wlasciwie z okolic i w tym roku czeka mnie matura czyli bedzie bardzo ciezko! na szczescie moj chlopak jak na razie mozna powiedziec ze staje na wysokosci zadania chociaz zawsze inaczej wyobrazalam sobie moment w ktorym okaze sie ze bede mama, ale przy wpadce nie licze na jakies super wielkie wsparcie od niego... czekam na chwile w ktorej bede mogla sie wyprowadzic do jego mieszkania (pustostan) i dopiero wtedy dowiedza sie o tym moi rodzice - reakcje sa do przewidzenia, wylot z domu bo juz raz musialam sie wyprowadzac - najbardziej wlasnie to mnie przeraza ze zawiode rodzicow i nie bede miala od nich zadnego wsparcia! jestem uzalezniona od swojego chlopaka w calosci, do momentu kiedy nie skoncze szkoly i nie bede miala pracy. dopiero przyzwyczajam sie do mysli ze bedzie dzidzia, ale nie przeraza mnie to juz tak bardzo jak na poczatku i nie placze po nocach - zaczyna sie we mnie budzic chyba instynkt macierzynski i milosc do nienarodzonej kruszynki :) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) buziaczki i fajnie ze jest cos takiego jak forum kafeteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuu bedzie dobrze, poradzisz sobie ze szkola.Wiele jest dziewczyn ktore ucza sie, pracuja itp. Musisz wierzyc ze bedzie dobrze, nie zalamywac sie :) No wlasnie napisz cos wiecej o sobie, swoim partnerze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a gdzie wy mieszkacie kolo poznania,bo to mnie ciekawi. Wszystkie 3 mieszkamy kolo. Niuu nie martw sie wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
Ja mieszkam w samym Poznaniu. Wytłumaczcie mi jak to jest z tą temperaturą. Może jestem niedouczona, ale czy po tej temperaturze można poznać czy jest się w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam ci napisac Elunia ;) Ja mieszkam 60km od Poznania wiec wcale nie tak blisko! ...dokladnie miedzy Zielona Gora a Poznaniem 20 tysiecznym miasteczku, ale nazwy wolalabym nie podawac bo nie chce zeby mnie ktos zdemaskowal :D ...bo wiele osob z mojej rodziny siedzi n moim kompie, a szczegolnie taki jeden ...lubi szperac w moich archiwach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
Ja mieszkam w samym Poznaniu. Wytłumaczcie mi jak to jest z tą temperaturą. Może jestem niedouczona, ale czy po tej temperaturze można poznać czy jest się w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×