Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

teraz jestem pewna ze te bole brzucha to przez te ciagle mysli o ciazy! juz wariuje- nigdy wczesniej tak nie mialam jak teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja też bym chciała,a najgorsze jest to,że mi się wydaje,że mnie II krechy nie spotkają:( Ale Tobie napewno się udało:) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjj
cześć dziewczyny! poczytalam tylko początek i troche sie zdziwiłam/przeraziłam... mam 24 lata, w przyszlym roku mam ślub, a dzidzius... na pewno bedzie...ale chcialabym tak koło 30... chyba jestem dziwna? ale wam życze jak najlepiej! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dopiszcie mnie do tabeli oczywiscie jak mozecie,ja wlasciwie to nie staram sie jakos specjalnie z misiakiem o dzidzie,ale szczerze to mysle o niej ciagle,dzisiaj nawet mi sie snil piekny bobasek,a @ mam dostac 11 wiec jeszcze troszke,ale jak juz pisalam to boli mnie brzuszek,piersi sa strasznie wrazliwe od jakis 3 tyg.(a to dziwne,bo zawsze zaczynalo sie z tydzien przed @). monika85-monika-szczecin-xxx-@11.08.2005(oby jednak nie!) mam jeszcze pytanie do michel,jakie mialas obiawy na poczatku ciazy?czy odrazu wiedzialas,ze to bobas? acha jeszcze jedno:wczoraj zjadlam jajeczka z majonezem(bardzo lubie)i wymiotowalam,strasznie mnie zemdlilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie...10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@11.08.05 12.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx.....starania może od maja 13.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 14.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 15.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05 16.Monika85...Monika....l.20....Szczecin....xxx...@11.08.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim pierwszym objawem były bolące sutki(kilka dni po zpłodnieniu).Potem zamiast okresu dwudniowe plamienia.Mdliło mnie od 5 tygodnia.Jadę zaraz na wieś do babci.Moja babcia się martwi jak ja urodzę to dziecko,bo taka szczuplutka i malutka jestem(każdy jest dla niej szczupły kto nie waży tyle co ona :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie: czy gdybym zaszla w ciaze biorac tabletki i nie podejrzewajac ze jestm w ciazy to moge zaszkodzic dzidziusiowi? oczywiscie chodzi mi o tab antykoncepcyjne. Bo wlasnie przeraza mnie to ze mimo tabletek moge zajsc w ciaze, a nie wiedzac o tym bede je dalej brala i zaszkodze dzidziusiowi:(odpiszcie prosze jesli wiecie cos na ten temat. pozdrawiam wsyztskie przyszle mamusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys lekarz powiedzial tak: jesli bierze sie regularnie, codziennie o tej samej porze co do minuty i w tym czasie nie birze sie zadnych innych tabletek czy antybiotykow, nie bierze sie przeczyszczaczy, nie wymiotuje sie, odzywia sie zdrowo to jest sie zabezpieczonym na 100% !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja wlasnie biore nieregularnie, nawet bardzo:) i dlatego sie boje ze moglabym miec dzidziusia i go \"uszkodzic\" z braku wiedzy ze on jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakis dziwny posmak w ustach i co chwilke jem cukierki. Nie wiem co to jest. Umyłam żęby,a tu ni stąd ni z owąd dziwny smak taki niewiem:(,a do tego od wczoraj mam jazdy na żołądku. A w nocy jak szłam spać to myślałam,że żygne i chciałam biec do kibelka ale przeszło. Oj do wtorku jeszcze długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś tu nie rozumiem.Świadomie bierzesz tabletki nieregularnie a teraz boisz się,że możesz zaszkodzić dziecku.Bierz regularnie to nie będzie ani dziecka ani obaw :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielka
Do Ksi...Jestem Asia mam 20 lat.Podjełam studia rok temu i ukonczyłam 1 rok, na 2 musze wziąść dziekanke bo jesli bedzie dzidzia to nie dam rady chyba.Mieszkam niedaleko Kołobrzegu.Wraz z moim narztczonym nie planowalismy dziecka teraz, chcielismy najpierw ukonczyc licencjat a pozniej pobrac sie i miec jakiegos brzdaca, ale jakos tak wyszło sami nie wiemy jak ze teraz kiedy spozniała sie miesiaczka i zrobiłam test, bylismy troche w szoku.Jeszcze nałożył nam sie wyjazd do angli do pracy, i nie wiemy jak to bedzie.Teraz we wtorek ide do lekarza poraz pierwszy ujrze moja niunie i dowiem sie co i jak.Jak narazie mijaja dni dobrze jedynie poranne nudnosci sa straszne kiedy mecza cie przez godzine, ale tak wogóle juz oswoilismy sie z mysla ze bedziemy miec mała kruszynke w grudniu prawdopodobnie wezmiemy slub i szukamy jakiegos mieszkanka do wynajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEWALAINE
CZESC DZIEWCZYNY. SLUCHAJCIE TERAZ NAWET NIE MAM PLAMIEN.DZIWECZYNY JUTRO ROBIE TEST TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI.JAK WAM MIJA NIEDZIELA ? MI JAK NARAZIE OK.WIECIE CO WCZORAJ PRAKTYCZNIE CO JAKIS CZAS MDLILO MNIE , NIE WIEM CO TO ZNACZY. ZAUWAŻYLAM , ZE TO JUZ OD JAKICHS DWOCH TYGODNI TAK MAM ZE JEST MI W CIAGU DNIA PARE RAZY NIEDOBRZE.MAM NADZIEJE,ZE MOZE MAM MALUTKA FASOLKE W BRZUCHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, biore tabletki nieregularnie, ale nie robie tego swiadomie!!wynika to z mojego trybu zycia i roztrzepania! chcialam tylko wiedziec, czy one moga zaszkodzic ewentualnej ciazy? bo jesli tak, to zrobie wlasnie wsyztsko zeby byc bardziej odpowiedzialna i brac je regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia-------> wlasnie przed chwilka byla moja kuzynka z 5-miesieczna dzidzia i opowiadala o jej koleznace, ze tez wlasnie brala tabletki antykoncepcyjne do 4 miesiaca ciazy!!!! nic nie wiedziala ze jest w ciazy, okres normalnie miala (moze plamienia) i okazalo sie ze dzidzia urodzi sie z jakimis wadami :( Wiec radze ci odwiedzic lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie?? no to mnie etraz przerazilas, bo moj okres ostatnio spoznil sie prawie 2 dni(wczesniej od 1,5 roku dostawalam regularnie) byl bardzo niewielki, a wczesniej jeszcze zdarzalo sie ze bylo mi niedobrze i bolaly mnie piersi:( teraz juz tych dolegliwosci nie mam ale przestraszylas mnie Vanilia84!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia zrob moze test, albo pojdz do ginekologa zeby sie upewnic. Ale ja tez bralam tabletki (3 albo 4 lata) i zdazalo mi sie pomijac nawet 2 z calego listka! z braniem to bylo u mnie roznie, przewaznie tez ze spoznieniami! I nie martw sie na zapas, bo takie przypadki jak tamtej dziewczyny to zdazja sie raz na 100000000000000!!!!! Bedzie dobrze zobaczysz! ...nie stresuj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Vanilia84:) mam nadzieje ze bedzie ok:) aha zapomnialam napisac ze przez to ze biore tabletki nieregularnie, stosujemy prezerwatywy dodatkowo, tylko wiadomo, czasem jest chwila bez, gumka dopiero na koniec:) ale bylam na wakacjach kiedy mialam dostac okres wiec to moze tylkio zmiana klimatu go opoznila:) dodam ze tez mam 20 lat i bardzo hcce byc mama ale dopiero za 3 lata:)teraz byloby nam(mi i mojemu przyszlemu) mezowi zbyt trudno, bo oboje studiujemy dziennie daleko od domu i bysmy musieli wsyzstko zmienic w naszym zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilai84
nikogo nie ma? odezwijcie sie , jak samopoczucie :) u nas leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mazurach można powiedzieć, że ładna pogoda i słoneczko świeci. Ja dzisiaj z moim słońcem się widziałam. Spędziliśmy ze sobą weekend, bo tylko na tyle możemy sobie pozwolić. Mamy zamiar we wrześniu kupić samochodzik i już będzie możliwość co drugi dzień się widywać. Jejku ja jakaś pokręcona jestem, bo raz chcem mieć dzidziusia a innym razem się boję. Wczoraj nawet mojego misia nie chciałam wpuścić, taka zestresowana byłam, a prezerwatyw nie mieliśmy, bo sklepy już pozamekali. No ale jak się kocha co weekend to dzidziusia raczej z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka, ja mysle ze nie jestes jeszcze gotowa na dziecko skoro wachasz sie. Lepiej poczekaj :D ...dzidzia nie ucieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuje w miare dobrze tylko po nocach spać nie moge iu zasypiam ok 1 śpie do 9,10 jak zabita i w dzień też mnie muli. Wczoraj myślałam rano,że mi pizza zaszkodziła,bo mi się rano wymiotować chciało,ale później jak leżałam w łóżku i dziś było to samo,a pizzy we mnie już nie ma:), mam śluz i piersi mnie kłują,ale jak je dotykam to nic a nic nie boli. Mam też dziwny posmak i bulgocze mi w podbrzuszu oraz kłuje. Dziewczyny musze się do czegoś przyznać. Rano zrobiłam test i na pierwszy rzut oka niebieska krecha,ale jak spojrzałam w świetle lampki pod kątem to się malowała druga linia,ale bardzo delikatna i było to 5-7min po zrobieniu testu. Robiłam ten z allegro,a teraz kupiłam taki Bobo test strumieniowy o czułości 10 co niby wykrywa 2-3dniową ciąze:) Nie wiem czy ten test dzisiejszy ma mi dać jakieś nadzieje, jeszcze się nie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, mnie juz nic nie boli... zero jakichkolwiek objawow ciazy. Nawet mam taki sluz jak przed samym okresem. Pojutrze zatestuje, no chyba ze jutro dostane okres :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja za Ciebie mocno trzymam kciuki. Napewno się uda. Ja często jestem na takim innym forum i tam dziewczyna która miała wszystko na @ i krakała,że go dostanie dzis ogłosiła 2 krechy:) Ja też bym chciałą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia boje sie ze bede w ciazy, bo juz raz ja stracilam i nie chcem znowu tego przezyc, ale jestem tez tego pewna, ze zawsze bede sie bala i to nie wazne czy teraz zajde czy pozniej. Jak sie uda zajsc to chyba bede dopiero naprawde sie cieszyc kiedy juz minie ten moj termin, gdy stracilam malenstwo i bede pewna ze wszystko jest dobrze. We wrezsniu mam egzamin na prawo jazdy i bede sie bardzo stresowac, a wiem tez ze z wielkiego stresu sa rowniez poronienia. No ale bedzie co Bóg da i sie przed tym nie uchronie a nie chcem antyków łykać. Elunia zrób test dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki. No i mdłości pojawiają się między 5 a 7 tygodniem. Jak sie mocno nakreca to wszystkie mozna miec objawy ciazowe i tak przyjdzie malpa. Chyba wazna jest kreseczka, który pojawia sie do 3-5 minut, ale tylko tak mi sie zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×