Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość ORENISHI_83
justynp trzymam kciuki, mam nadzieję że dołączymy do hsg-sowych szczęśliwców:) u mnie też kontrast rozlał się dopiero po 2 razie pod b.dużym ciśnieniem.Dostałam dwa zdjęcia, i na jednym faktycznie jest rozlany, a na drugim nie. wiec chyba mi się również oczyściły jajowody.ale po badaniu byłam jeszcze nieżle "śnięta", zeby cokolwiek pamiętać. Mąż mi tylko przekazał że wszystko jest ok. i nam też doktor polecał próbować naturalnie po w tym cyklu, a nuż się uda... dziewczyny jak długo miałyście plamienie po hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
nie mogę wklepać tabelki, ale: NICK Wiek HSG @ ORENISHI_83 28 lat 4.11 26.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
oj, posklejało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Ja nie miałam wogóle plamienia po hsg bo miałam nie drożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
ja plamiłam tylko w dzień badania i odrobinke rano dnia następnego. przytulanki były więc teraz tylko czekanie nam pozostało. mam nadzieje, że niedługo wszystkie będziemy mogły sie wpisac do tej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
u mnei też były przytulanki 2 dni po HSG, (czyli wczoraj) i jakoś dziś czuję bardziej niż zwykle prawy jajnik a jestem przed owulacją...moze to wpływ zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta76
czesc dziewczyny.dostałam skierowanie na hsg i okropnie sie boje,tylko nie rozumiem jednego:mój lekarz powiedział mi ze badanie wykonuje sie do 5 dnia cyklu a tu czytam na forum że do 11 dnia.napiszcie jak to jest?z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czekałam aż dwa dni po zabiegu od razu w ten sam dzień się przytulaliśmy i kolejne dni też ale mnie też po bolały jajniki i to bardzo szczegolnie w dni płodne teraz mniej trochę ale jednak też sama się zastanawiam czy to wpływ zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie wykonuje sie między 8 a 12 dniem cyklu tak jest najlepiej potem od razu są dni płodne .Napewno nie robi się tego 5 dnia cyklu to wiem.Ja sama miałam to robione 11 dnia cyklu i tak podobno jest najlepiej mi tak się kazali się zarejstrowac to sie zapisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się tego badania nie jest takie straszne ja też się naczytałam opini na ten temat i bałam się okropnie a powiem Ci że nie było żle bolało wprawdzie ale tylko troszkę i przez chwile tylko da się wytrzymac także głowa do góry będzie dobrze.Mi powiedział lekarz że bedzie bardziej bolało jak będe miała niedrożne ale miałam drożne na szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
ORENISHI_83 ja tez bardziej odczuwam prawy jajnik po tym badaniu, nawet w jego trakcie bardziej odczuwałam ból po tej stronie (a niby wszystko jest dobrze). Sama sie zastanawiam czy te bóle mają jakiś związek z owulacją czy jest to sprawka badania. ja niestety miałam hsg dopiero w 15dc, ale okres dostałam 5dni wczesniej niz powinnam i nie dało sie już zmienić terminu badania:/ a jak robili mi usg to miałam wtedy pęch. dominujący 18mm(na prawym jajniku) więc do owulacji było już bliziutko. zobaczymy co z tego będzie, ale nie nastawiam sie na efekty błyskawiczne. lepiej żeby to była niespodzianka niż niemile sie rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta76
dzięki za odpowiedz.naczytałam sie tyle róznych opini ze głowa boli,ale juz nie czytam co ma byc to będzie.pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nie czytaj lepiej bo się zrazisz a po co Ci to bedzie dobrze napewno trzymam kciuki bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta76
dzieki zuzanna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
MyszkaM85 Dosyć późno miałaś to badanie. Mi gin powiedział że do 10 d.c ,przed dniami płodnymi, żeby nie okazało się że jestem w ciąży.Chyba że nie przytulaliście się przez te 15 dni. u mnie do owulacji jeszcze ze 4 dni...wiec może po przytulaniu i po hsg jajnik jest bardziej wrażliwy. Marta76 NIe wiem, jak wyglada to badanie bez znieczulenia, ale ja nic nie pamiętam... zostałam uśpiona i dostałam coś przeciwbólowego.nic nie bolało,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
MyszkaM85 ja tez się nie nastawiam, bo wiele razy sie rozczarowałam. Raczej nastawiam się na insminację i zastanawiam się jak będą wyglądały przygotowania i ile będzie kosztowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ORENISHI 83: a w którym dniu miałas hsg robione?ja 11 dnia i potem te pare dni próbowalismy bo akurat były napewno dni płodne teraz czekam bo 18 powinnam dostac@ oby nie nadeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
MyszkaM hsg miałam robione 7d.c., jestem przed owualcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
Ups. odpisywałam do zuzanny:) hsg mozna mieć wykonywane do 11 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to różnie to robią te badanie mi powiedzieli że wykonuje się je między 8 a 12 dniem cyklu że tak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
zuzanna najważniejsze że mamy to za sobą i nie musimy się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie też tak uważam już jestesmy po i teraz pozostaje tylko czekac przynajmniej w moim wypadku będzie co ma byc i już nie warto się chyba nastawiac tak mysle bo potem te rozczarowania są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
No niestety okres sie popierniczył stąd tak późne moje badanie a wczesniej był weekend i 1listopada:/ ciąża przed badaniem nie wchodziła w grę bo miałam jeszcze pęch.dominujący w dniu hsg. Najgorsze jest to, ze łatwiej mówić żeby sie nie nastawiać niż tego nie robić, podświadomie gdzieś każda z nas nie jest w stanie sie wyzbyć tego myślenia czy sie udało czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
ale wam zazdroszcze dziewczynki ze wiekszosc z was jest tak pozytywnie nastawiona po hsg ze sie uda tez tak mialam przez pierwsze 3 cykle jak chyba kazda z nas co juz je przeszla a potem juz przestalam liczyc,teraz nawet nie wiem ktory to juz cykl po hsg...ja mialam tez w pierwszytm dniu plamienie i dopiero po paru dniach bralam sie do dzialania z tego co pamietam POWODZENIA I CZEKAMY NA SZCZESLIWE NOWINKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wiem że to się tak nie da nie nastawiac bo to jest ciężko bardzo ale co zrobic tak ciągle o tym myślec to by można było zwariowac przecież.Ja wiem że po hsg to sie nie udaje zawsze ale kurde każda ma nadzieje że po tym badaniu się uda akurat choc ja wiem że to tak jest że jedne zajdą a inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam hsg 19.10., (wczesniej sie pomylilam podałam inna date), był to 10dc, a przytulanki były od 22.10 tak nam kazał dr, bo usg , ktore bylo zaraz po hsg., z reguły @ miałam regularnie, przesledziłam pare cylki wstecz i było to: co 28, 30 31 dni, czyli w miare regularnie chyba... dzis 31 dc, test negatywna , @ narazie brak. pokombinyje z ta tabelka moze sie udan, hehe trzenba ja skopiowac po prostu:) NICK/WIEK.......CYKL STARAŃ...DATA HSG......CYKL POZYTYW. PO HSG... """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" justynp/..31.........ok.20........19.10.10.......(nie)oczekiwanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORENISHI_83
justynp trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
NICK/WIEK.......CYKL STARAŃ...DATA HSG......CYKL POZYTYW. PO HSG... kasiula23 24 ok14 4.03 oczekiwanie na cud """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """""""""""""""""""""""""""""""""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
tez mi sie posklejalo zaraz spruboje z kropeczkami NICK/WIEK.......CYKL STARAŃ...DATA HSG......CYKL POZYTYW. PO HSG... kasiula23..24............ok14 ........ 4.03 .. ... ....oczekiwanie na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×