Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Irmina2010,,
ach informuj kaska na biezaco, zrobie to samo. Ja tez sobie tak tlumacze, ze moze pozniejsza owulacja?! ja do lekarza narazie nie ide, czekam ...jak testy nadal beda -, to bete zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrr
A ja się nie odzywałam jakiś czas bo tliła się we mnie nadzieja...drugi cykl po HSg z CLO ale bez monitoringu...Ale nadzieja była, niestety przed chwilką umarła bo przyszła @. Dzisiaj juz pękłam i zamieniło sie to w wielki płacz ukochanemu w ramionach. Prawdę mówiżc jestem już wyczerpana staraniami.We wtorek znowu lekarz, tym razem nie dam sie zrobić w balona i przypilnuje, aby był monitoring oraz pregnyl. Nie możemy sie poddawać...nadzieja umiera ostatnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
Magda!!! Gratuluje. Tak pieknie to opisalas, ze az sie poplakalam. Trzymam za was kciuki. Informuj nas na bierzaco i rozsiewaj dobre wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana maggdziu ale zawitał do Was podwójny cud .....jeszcze raz gratulacje takie gorące prosto z serca płynące .....:) kasiulka i Irmina a jak tam u Was dajcie jakiegoś znaka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
hej dziewczyny!! dzisiaj juz czuje, ze u mnie nic z tego bo jakos tak sie czuje. jestem rozdrazniona, wkurzam sie na wszystko. Boli mnie podbrzusze i jestem "napuchnieta". Typowe objawy przed okresem, ktorego spodziewam sie za dwa dni. Piersi tym razem nic mnie nie bola, nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
miska no ja jeszcze caly czas czekam na@,dzis juz myslalam ze dostane tak dziwnie sie czulam i rozdrazniona bylam ale czekam jednak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 13
ja chyba ten cykl też zaliczę do porażek bo od 5 dni bolą mnie piersi myślałam ,ze to przez te masaże ale tak bolą jak na @ tylko ,że coś szybko bo mam dostać ta szuje po 19, we wtorek jadę na drugi seans do zielarza ciekawe co wymyśli ...a w czwartek do kręglarza niech mnie ustawi :)pozdrawiam Was dziewuszki :) a kasiulka może powtórz betkę ? buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
hej dziewczynki dzwonilam do mojej pani ginekolog juz dzis powiedziala ze mam powtorzyc test i jak wyjdzie pozytywny to lykac duphaston co 8h a jak negatywny to przez 5 dni po4 tabletki,chyba juz zaczne lykac po 4 tabletki bo testu boje sie zrobic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina2010,,
witam kasiula zrob test!!!!!!!!ja dzisiaj po tylu dniach zobaczylam II kreski, nie moge w to uwierzyc, czy to wogole prawda????????????????moj 1 cykl po hsg, boje sie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
Irmina Gratulacje!!!!!!!! Nastepna z nas!!! super. Dziewczyny wierze,ze i nam sie uda. ale mi sie humor poprawil jak zobaczylam ten post. A Ty Kasiula lec do apteki, kup test i mow nam szybciutko co i jak!!!! Masz jakies dolegliwosci? A Ty Irmina ? masz jakies dolegliwosci, ktore wskazywalyby na ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
wow irmina co za cuda:)lec na bete:)czyli wczesniej bylo za wczesnie jak robilas testy dlatego nie wychodzil:)jej GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drakula78
Irmina- gratulacje!!!!!!!!!! Wow!!! ale szczęście! Bociany obudziły się czy co? ;) hihi Ciesze się z wami :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
no kupilam test jak bylam w drogerii ale sama nie wiem czy warto go robic,pewnie tylko zespsujue radosna atmosfera na forum:P dzis juz go nie robie,moze jutro:)nie jestem dzis gotowa na porazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
kurcze co do objawow to pewnie jakies by sie znalazly ale ogolnie dobrze sie czuje,tyle ze tam w srodku mam temperature37,3 ale to chyba nie specjalnie duzo,piersi mi urosly ale rownie dobrze moze to byc przed @,duzo siusiam ale ogolnie tez czesto chodze i jajnik mnie pobolewa ale to moze byc zwiazane z nadchodzaca@,irmina opisz nam swoje objawy bo to juz pewne ze sa objawami fasolinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggda
Irmina!!!!!!! Wielkie gratulacje!!!!!! jak się czujesz? Który to Twój dzień cyklu?? Ale rewelacja!!!!!!!! :)))))))) Nie bój się, ja, aż głupio się przyznać, bardzo mocno panikuję. Pierw, że niby pozamaciczna, a teraz panicznie się boję, że w piątek (druga wizyta) lekarz powie mi, że coś jest nie tak, bo od dwóch dni mam infekcję górnych dróg oddechowych,chociaż wiem, że co druga kobieta choruje w ciąży :)))) Irminka, nie bierz przykładu ze mnie, wszystko jest dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggda
KAsiula, opiszę Ci swoje: temperatura na dole 36,9 od zapłodnienia, także wcale nie musi być ponad 37. Generalnie jestem osłabiona. Piersi bolą, ale nowością jest to, że pierwszy raz mam wrażliwe sutki. Pobolewa mnie też brzuch- w sumie cały czas i to przeważnie jeden jajnik- a to dlatego, że jest na nim ciałko żółte i się powiększył, więc... RóB TEST!!!!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
a ty magda jakie masz objawy??:)kurcze tak dawno nie bylo pozytywnych wiadomosci a tu nagle dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
hihi widze ze mnie wyprzedzilas:)dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
irmina gratulacje, magda super, a ja jutro na hsg i zobaczymy co dalej. Trzymajcie kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mska 13
kurcze same pozytywne wiadomości :)nie wierze ale radość na naszym forum :) aby tak zostało gratulacje irmina :) kasiulka a Ty się tam nie czaj tylko rób ten test trzymamy mocno kciuczki jesteśmy z Tobą :) pozdrawiam i czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drakula78
kasiula- zrób test! I trzymam kciuki, żeby wyszły dwie grube krechy!!! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
i ja tez trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggda
kasiula23 odezwij się jak tam! Irminka, Ty też daj znać co u Ciebie, bo znając życie pewnie odwiedzilaś dziś lekarza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
Hej dziewczyny, jestem po badaniu, ale się paskudnie czuję... pewnie wiecie co za ból. Mam nadzieję, ze pomoże, chociaż jajowody wyszły drożne i panie które ze mną były, pielęgniarka i lekarz, namawiały mnie do intensywnej "pracy" w tym miesiącu. I powiedziały, że skoro czułam taki ból to być może coś tam było zatkane, ale już nie powinno być i trzeba zacząć starania już w tym cyklu. No cóż teraz pracujemy, czekamy i robimy test, może tym razem się poszczęści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
hej dziewczyny, ja już po hsg, kiepsko się czuję, zasłabłam w szpitalu, ból był niesamowity, ale cóż jak to ma pomóc. No i panie pielęgniarka i lekarz kazały w tym miesiącu ostro "pracować" bo już na pewno jest wszystko przetkane, jak coś było niedrożne. Poza tym wyszło że mam drożne jajowody, dajemy sobie 2 miesiące, zobaczymy, jak nic z tego nie wyjdzie to zmieniam lekarza :) i powiedziały że jest duża szansa, żeby w tym cyklu "zaskoczyć". Dziewczyny pozdrowienia dla ciężarnych trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobo
ooo a myślałam, że poprzednia wypowiedź się nie ukazała... i napisałam dwa razy coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
wlasnie zrobilam ale pokazala sie jedna krecha tak jak mowilam:( chyba jutro sobie kupie ten duphaston na wywolanie@ albo poczekam sobie i zobacze kiedy przyjdzie sama,eh ale jestem pechowcem...irmina daj znac jak po wizycie??:)te wasze cuda sa boskie moze kiedys i nas reszte dziewczyn takie spotkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
juz bylam po ten duphaston no to od dzis go zaczynam lykac i czekam do wtorku czy srody na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruchna
Dziewuszki ja codziennie tu do Was zaglądam, trzymam za Was kciuki i przy okazji odliczam dni do testowania tj do 17 października. to już za 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina2010,,
beta 162,4 :)))))) do lekarza pojde w przyszlym tygodniu dziekuje Wam , jestescie wielkie!! czuje sie dobrze, duzo razy wyobrazalam sobie objawy, a rzeczywistosc byla inna:) to tyle na szybko kasiula:((przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×