Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justynka-83
Beti dobrze Cię rozumiem. Ja mam na codzień w pracy koleżankę w 6-tym miesiącu, i będzie miała córeczkę... moją wymarzoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś 40dc! i @ brak, test negatywny. Czyli tak jak myślałam znowu się coś popintrasiło ,ehhh wkurza mnie to.Jutro idę na wizytę do dr i po skierowanie na laparo- nie ma na co czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Psioszka, nie ma na co czekać. Ale jak nie dostałaś @ to prawdopodobnie nie miałaś owulacji tzn pęcherzyk nie pękł. Pewnie jakbyś miała cały czas monitoring to dostałabyś pregnyl na pęknięcie i progesteron na drugą część cyklu. Trzymaj się.Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny. Owocnego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie pisałam przez weekend bo byłam na weselu, robiłam tort w prezencie i do soboty jeszcze nie wiedziałam w czym pójdę :) W sobotę robiłam teścik-NEGATYWNY ale tego się spodziewałam bo mimo luteiny zaczęło się plamienia jak na @ no i wczoraj się rozkręciła :( w tym cyklu zbadam sobie prolaktynę zobaczymy czy bromek działa. za parę dni powinien być wynik cytologii więc też się dowiem co z HSG. No i biorę się za pisanie pracy, w sobotę obrona więc czasu baaaaardzo mało. Słońce jeszcze raz gratuluję:)cieszę się bardzo że w końcu się udało dbaj o WAS :) dobrego tygodnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Yvonkaa trzymam kciuki za obronę pracy:-) Szkoda że czasy studiów już minęły, mam wrażenie że to było wieki temu:-) Ja wciąż czekam na @, już jest tuż tuż. W sumei to mogłaby się spóźnić klika dni. Bo jeśli przyjdzie teraz to dni płodne wypadną mi w czasie wizyty u siostry:-) A wolałabym być jednak wtedy w domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się zachciało kolejnej podyplomówki, ale to chyba ostatnia było, mówię chyba bo nie wiem co mi znowu do głowy strzeli. Na razie mam dosyć nauki, teraz tylko napisać, obronić się i święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Czesc dziewczyny, dawno nie zaglądałam ale widzę, że za bardzo się nie rozpisywałyście. Po pierwsze Słońce serdeczne gratulacje beta ślicznie urosła :) Kiedy wizyta u lekarza? Ja w czwartek idę na podglądanie czy pęcherzyk urusł. Obawiam się tylko, że może być na prawej stronie, którą niestety mam niedrożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia na pewno będzie na lewej stronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti123456- brałam CLO tylko jeden cykl. Odstawiłam, bo z pęcherzyka zrobił mi się ogromny torbiel (a nawet 2). Poza tym mam pęcherzyki bez stymulacji. Biorę tylko pregnyl, który tak nie bardzo działa. Ja już czuję, że lada chwila dostanę @. Jakie to wszystko jest.....przytłaczające. Jestem ostatnio tak negatywnie nastawiona do tego wszystkiego! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
Witajcie kochane Kobitki, chciałabym się do Was dołączyć, jeśli pozwolicie; przechodzę przez te wszystkie "stany" co Wy. Mam 30, staramy się z mężem od ponad 2 lat i bezskutecznie :( zgodnie z wynikami badań jakie ostatnio przechodziłam wszytsko u mnie ok. u męża - robił badanie nasienia - jest trochę słabiej, ale moja gin powiedziała ze nie ma powodów do obaw. Dała nam 3 miesiaca na zajscie, mi przepisała Dufaston, jak się nie uda - robimy inseminacje. Obecnie jestem w trakcie 3 cyklu od ostatniej wizyty u gin a- dziś mam własnie owulację. I jak większość z Was łudzę się ze moze tym razem, ale w głębi wiem ze tak niestety nie będzie. ALe jak widzę, w kupie raźniej z takimi problemami i wierzę że kiedyś bedzie nam dane mieć naszego maluszka :D Tłumaczę sobie że ma swój czas :):) pozdrawiam gorąco i powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka witaj na forum :) zazwyczaj jest tu tłoczniej, coś dzisiaj Dziewczyny milczące. Opisz pokrótce swoją historię. Na co chorujesz? I czy miałaś jakieś zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wizytę u gina mam w piątek. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej stracha mam jak diabli czy wszystko jest ok i czy zobaczymy już naszą fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce to juz bedzie serduszko widac! :) Czujesz sie juz ciazowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie :) nie licząc obolałych piersi i podrażnionych sutków :p Może jestem troche bardziej śpiąca i co najgorsze nie moge dopiąć spodni! Czytałam że to wina wody która się zbiera w organiźmie i ze najcześciej to schodzi razem z wymiotami :P Oby to była prawda bo troche to przerażające :D przecież na brzuszek o wiele wiele za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym samym niedawno myslalam co Ty ziuta ale glowa do gory w czerwcu przeciez wszystkie fasolkujemy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doczekacie się. Pamiętajcie że czerwiec jest Wasz! :) No i jeszcze nie zapominajcie o wyrzuceniu wszystkich podpasek i tamponów z domu :D nie ma co przyciągać złej, czerwonej energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poki co brak.. chyba tylko to co mam w torebce ;))) jakos mialam w tym cyklu nastawienie ze sie uda...a tu dupa ... trzeba bedzie pojsc do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mozna uzywac brzydkich slow przy malutkich dzieciach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja mialam to samo z brzuchem... W swieta mialam wystajacy, a to byl przelon 4 i 5 tygodnia! :) U mnie byla to "zasluga" wzdecia i nadmiernej ilosci gazow. A wymiotujesz? Ja tylko raz zwymiotowalam jak dotad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nie wymiotuje.. póki co, nawet mnie nie mdli. Jedyne co to nie mam apetytu, ale bym coś zjadła ale nie wiem co.. mąż właśnie poszedł po sok jabłkowy bo mnie naszło :) ale ogólnie to samopoczucie super. W poprzedniej ciąży, tej którą poroniłam w 8 tygodniu, wymiotowałam bardzo wcześnie i bardzo dużo, dlatego teraz czekam.. Ale wolałabym tego uniknąć. Od poprzedniego poronienia miałam usuwany woreczek żółciowy i lekarz mówił że to może być powodem tego że nie bede mieć takich mocnych dolegliwości. Oby.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja mam jednak wizytę w czwartek,bo nie dopchałam się na jutro..., nie wiem czego się spodziewać...Pewnie luteina na wywołanie, skierowanie i wiooo do szpitala, tak przynajmniej sobie to wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
a u mnie nic nowego, tzn. nowy cykl, nowe nadzieje. jakis czas temu znalazłam gdzies taki cytat : "TYLKO NIEKIEDY SZCZĘŚCIE BYWA DAREM, NAJCZĘŚCIEJ TRZEBA O NIE WALCZYĆ!" i stało sie to moim zyciowym mottem. i cos w tym jest, bo mój M. spadl mi z nieba i wszystko potoczyło sie lawinowo, ale o nasze male szczęście ciągle walczymy. Właśnie wrócilismy od znajomych którzy mają 3-mies. synka-taki słodziak że szok, wpatrywał sie w M. strasznie ju z kolejny raz więc moze fluidy przyciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słońce co do przyciągaczy czerwonej energii zostału mi 2 szt. i powiem Ci , ż epierwszy raz jak skończyła mi się @ to nie pomyślałam, ż emuszę kupić bo już nie mam ;) Jak to jedna uczestniczka w X-factorze powiedziała... ja już chcę śpiewać...to ja mówię ja już chcę być w ciąży ;) W tym cyklu musi się udać nie ma innej możliwości, zachodzę i już :) M. ostatnio mówił czemu nie mogliśmy wpaść wcześniej, a ja na to żebyś bardzo kochał nasze dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka co u Ciebie @ przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Cześć dziewczynki. Właśnie @ przywitała mnie z samego rana, boli tak że nie wiem jakw trwam do 16-tej w pracy. Miałam nadzieję że mi się spóźni ze dwa dni. A tak płodne dni mi wypadną u siostry :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No i pierwszy raz nie czuję się zaskoczona @, może tylko tym że przyszła punktualnie jakw zegarku ;-) Ale Myszka dobrze mówisz, nowy cykl, nowe nadzieje. Ja od 5 dc mam wziąc clo, tym razem bez monitoringu więc pewnie też nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Mam jesczez pytanko, dziewczynki wy robiłyście kiedyś ten test na wrogi śluz (PCT po stosunku)? Myszka Wy już robiliście podejście do inseminacji, kazali Wam zrbić to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
I znów cisza jak makiem zasiał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×