Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość pełna_nadziei83
Asia - podchodzę na bank do IUI :) bo po cichu wierzę że jednak może się udać, ale cały czas myślimy że musimy zmienić lekarza bo ja mu do końca nie ufam, coś za mało badań kazał nam zrobić i nie wiem czy kombinować ze sztencem czy udac się do kliniki od razu, żeby co 2 miesiące nie zmieniać lekarzy. Nie ukrywam że w sezonie letnim cięzko u nas z mobilnościa bo mój emek pracuje na budowie, po 12- 20 godzin dziennie, albo dniówki albo nocki i nie wiem czy nie czekac z ta klinika do zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Wiesz co nie wiem co Ci powiedzieć. Wiem, że klinika jest daleko ale są już autostrady i w miarę szybko się śmiga. Możesz zadzwonić zapytać o termin wizyty bo i tak z dnia na dzień Cię nie umówią. Myślę, że ze słabym nasieniem udałabym się do kliniki. A zresztą sama nie wiem czy tam nie trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja na razie nie myślę o IUI, ale być może i mnie to czeka, ale powiem Wam,że jak mój gin 2 miesiące temu powiedział o klinice, to mnie ciary przeszły- zresztą pisałam Wam o tym. Jesteśmy po pierwszej wizycie, przed kolejną i powiem Wam,że nie żałuję. Doktor z kliniki jest w stałym kontakcie z moim ginem i razem decydują co i jak, przy czym ten z kliniki to spec od niepłodności. Może poszukajcie u siebie ginekologa, który ma kontakty w klinikach i wtedy będziecie "obstawione" z dwóch stron. Ja jestem z Katowic, tu klinik jest 4, więc można wybierać, ludzi widziałam tu z całej Polski, tak jak piszecie- w razie co to są autostrady. A może Wam się uda dogodnie kogoś znaleźć bliżej Was?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Kurcze w Katowicach 4 kliniki a w Bydgoszczy ani jednej, masz rację z tym żeby poszukać na miejscu lekarza który ma kontakt z klinika i np w przy IUI monitoring można robić na miejscu a na samą inseminacje juz jechać, po tej pierwszej inseminacji przemyslimy to. Asiu ja wierzę że Tobie klinika nie będzie potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia.pco.----------- ja biorę regularnie duphaston odkąd staramy się o dziecko. Bierze się go od 16 dnia cyklu do 25, czyli 10 dni. Lekarz mi mówił, że jest on silniejszy niż luteina i ma podtrzymać ewentualną ciążę. Skutków ubocznych nie ma żadnych, jedynie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja brałam duphaston przez dwa ostatnie cykle i ja mialam straszny ból piersi. zawszy mnie bolaly przed @ ale z tymi tabletkami to byla masakra.tez bealan od 19 do 25 dc. no i jak ziutka mowi ta cena....... asiu trzymam za Ciebie ksiuki. tak bardzo Ci zazdroszcze ze jestes juzpo.jakby nie urlop mojego gin to ja tez bym sie w tym tygodniu szykowala.a tak wydaje mi sie ze to jeszcze tyle czasu... mi gin mowil ze tez nasienie mozna przywiezc z domu tylko owinac w cos (powiedzial o szaliku) zeby bylo w wysokiej temperaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dzięki dziewczyny za odpowiedż o duphastonie, dzisiaj zgodnie z zaleceniem gin wzięłam pierwszą tabletkę. Cena faktycznie niezła bo 39zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
I się zastanawiam czy kawe nescafe 3w1 to mogę jedną dziennie wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Jasne że może pic kawkę, można pic też normalna ale nie po 3-4 kubki dziennie jak niektórzy potrafią :) Jedna spokojnie możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No wiem powinnam zachowywać się normalnie i nie głupieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
hehe, zdecydowanie normalnie, ja na początku starań w ogóle zrezygnowałam z alkoholu, po pół roku odpuściłam :) a teraz to po prostu jak mam ochotę na piwko to piję, jak jest imprezka to wódeczkę też, nie można dać się zwariować :) Ja o 9 mam monitoring , trzymajcie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Będzie dobrze ;) a testy owu już odpuściłaś czy nadal robiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Mi niestety allkohol odpadł ze względu na to , że biorę bromergon i nietstey bardzo źle się czuję jak wypiję coś z %. Po kieliszku wina jestem pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka zajrzysz do nas dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Ja jestem pierwszy raz na luteinie, wcześniej zawsze na duphastonie i pomijam cene(teraz bym zbankrutowała na te tabsy bo przez plamienia biore 6luteiny dziennie) ale zakładając że wcześniej po stymulacjach dochodziło do zapłodnienia to mi nie pomógł. a w tych dniach co Ziuta pisała że bierze to raczej zawsze jest na wyregulowanie cyklu(tak ja mysle) bo przy stymulacjach zawsze brałam od następnego dnia po zabiegu aż do terminu spodziewanej miesiaczki czyli 14dni. ale każdy lekarz ma swoja metodę i ulubione leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Asia, jestem :-) Mam dziś młynek w pracy ale czytam co piszecie :-) U mnie bez zmian, dziś o 14stej okaże się czy coś mi tam zakiełkowało po tym fostimonie. Trzymajcie kciuki żeby chociaż ze dwa jajeczka były :-) Mnie po duphastonie też bolały cycki :-D Trzymam za wszystkie kciuki :-) Odezwę się po wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Będę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Jestem po wizycie, dziś mam IUI o 12 w południe, pęcherzyk pękł w nocy lub nad ranem, endometrium mam bardzo grube ( nie wiem ile ). Oczywiście sie pomylilam i w poniedzialek pęcherzyk mial 13 a nie 11mm. trzymajcie kciuki błagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Pełna nadziei szok :) Bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Asia ja tez jestem w szoku ze to dziś, ale może i lepiej tak z zaskoczenia :) Czyli jest tak jak miałam zawsze owulacja w 14dc, po prostu moje pęcherzyki na początku są leniwe a potem przyspieszają . Tak bym chciała żeby się udało, dziś chrzestna mojego przyszłego dzidziusia ma urodziny, więc liczę że to będzie szczęśliwy traf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A M. co na to? że to już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Był w totalnym szoku, bo wrócił dziś z pracy o 3 w nocy i go o 10 wybudziłam i dałam liste zadań co ma mi przywieźć, bo ja do domu juz przed insemka nie pójdę. Mówi że się zestresował że to już :) Oby ze stresu nie miał problemu z oddaniem ,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dobzre, że jest w domu i będzie mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Noo, nie miałby innego wyjścia, pora odpowiednia, jakbyśmy mieli mieć wieczorna porą to musiałby się zwalniać z pracy i z torunia przyjeżdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
O no to widzisz jak Wam podpasowało. A tak wogólę to się dziwię, ze skoro w poniedziałek miałaś już 13mm to kazał przyjść dopiero w czwartek, dobrze, że tak z rana a nie wieczorem bo by było pewnie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
żebyś wiedziała że mogło być za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Pełna nadziei trzymam kciuki z całych sił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już po wizycie. W prawym jajniku mam 5 pęcherzyków, dwa po 16 mm, jeden chyba 15 i dwa po 13 mm. W sobotę wieczorem zastrzyk i w poniedziałek o 9 M. ma oddać nasienie i o 11 zabieg. Mam nadzieję że do tego czasu pęcherzyki nie pękną. Ale muszę zaufać lekarzowi:) bo nie mam innego wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam pytać co tu taka cisza, pełna nadziei jesteś już po? Co u Was? Myszka, Justa, Amefa, Słońce i reszta? Ja jutro mam 27dc, zrobię z rana test, ale wątpię czy coś wyjdzie, ale już dłużej nie mogę wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×