Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość MyszkaM86
hehe no oki:) tylko musimy sie zsynchronizować:) jakoś doliczyłam sie wreszcie(nie bez trudu-bo kalendarzyk gdzieś sie zapodział a pamięć mam dobra ale krótka:) że dziś jest 21dc czyli @ dopiero od połowy przyszłego tygodnia-do weekendu powinna sie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie powinna się pojawić;) czyli mamy tak samo, ale będzie wyczekiwanie;) od dziś w nocy boli mnie brzuch tak jak na @ ;/ mam nadzieje, że nie będzie @ wczesniej - bo nie powinna, bo po owu 14dni fazy lutealnej. Przypuszczalnie mamy szanse na te same terminy;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
u mnie dzisiaj jest 27 dzien cyklu. Brzuch nie przestaje mnie bolec juz od 2 dni. Piersi bola strasznie. Spodziewam sie ze przyjdzie dziaj albo jutro rano (kiedy bede w podrozy). zawsze tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobobo Wasz maluszek też ładnie rośnie.... moja szefowa też jest bardzo przychylna.... wprawdzie pracuje w bibliotece, tak wiec nie jest co ciężka, czy wysiłkowa praca... ale ja akurat mam w niej duży mankament ponieważ nie mam tutaj ogrzewania i zimą po prostu marznę:(.... wprawdzie mam mały piecyk na prąd... ale i tak jest zimą bardzo zimno, tak wiec już szefowej zapowiedziałam, że jak tylko zrobi się zimno przynosze zwolnienie i siedze w domu... w sumie sama to zasugerowała zarka16 ja trzymam kciuki żeby @ nie przyła... ponieważ niewiedząc o ciąży miałam typowe objawy jak na @... mówisz że na wyjazdach nie jesteś sama;) ja przeważnie dostawałam jak byla u nas jakaś impreza np wesele, lecie czy 18-stka tak wiec jest to uciążliwe, szczególnie jak brzuch boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niosac zakupy ze sklepu juz poczulam ze przyszla@ i teraz mnie rozbolalao podbrzusze, poszlam do lazienki i juz pierwsze plamienia@...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklia i Myszka trzymam za Was kciuki!!! Oby się udało. Kasiula trzymaj się! To właśnie jest najgorsze jak jednak @ przychodzi po staraniach. U mnie 15 dc. Od 12 robię testy owulacyjne i nie ma jeszcze owulacji a cykle mam 29, 30 dniowe. Testy robię przed 14sta wiec idę, mam nadzieję że to dziś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś tez nic. Kreska kontrolna mocna a testowa ledwie widoczna. Czyli z tego wynika, że owulacji jeszcze nie ma. chociaż ostatnio @ mi się spóźniła aż 7 dni. Czy mogło się się to wszystko przesunąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Joleczka przeważne jeśli jeden cykl jest dłuższy to drugi sie skraca, bo natura próbuje wszystko wyrównać-tak mi lekarka kiedyś tłumaczyła. Ja w sumie nie licze że coś będzie z tego cyklu, pewnie i tak w owulke nie trafiliśmy. Dzisiaj bym sobie popiła, ale w weekend inwentura w pracy więc znów moge tylko skromnie jednego drinka:) 12dni pracy dzień w dzień, chyba padne na pysk w przyszłym tygodniu, tym bardziej jesli @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) i jak zarka się czujesz? trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła;) Jolka musisz cierpliwie czekać z tymi testami, kreska napewno się pokaże. też tak miałam w tym cyklu. gdyby nie monitoring, bo bym myślała, że owu nie będzie. Myszka co nie zabije, to wzmocni. Może zrobimy tabelke, żeby wiedzieć, kto kiedy ma termin? bo mi się miesza, a szczerze, to nie chce mi się czytać postów wstecz. a co u Rudykot? się nie odzywa? i co u naszych zaciążonych? może poopowiadają o objawach? Propozycja tabelki: NICK...........WIEK........WOJ.........CYKL STARAŃ.....PLANOWANA @ teklia...........31...........kuj-pom.........4lata...........01.09.2011 UDAŁO SIĘ: cO MYŚLICIE o tabelce? ściągnęłam z innego topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porawiam, bo dobrze też dodać cykl po hsg;) NICK..........WIEK...WOJ......CYKL STARAŃ...CYKL PO HSG...... @ teklia1980....31.....kuj-pom.....4lata...... ........3..........01.09.2011 UDAŁO SIĘ: NICK..........WIEK...WOJ......CYKL STARAŃ...CYKL PO HSG...TERMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
piersi ciagle bola, brzuch tez, jak na razie okesu nie ma, samopoczucie okropne. jestem strasznie rozdrazniona. zero uciechy z jutrzejszego wyjazdu. dam wam znac po powrocie co i jak, chociaz nie robie sobie zadnych nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudykot76
Jestem, jestem... Czytałam cały czas. Ej, ale ja jestem noga w robieniu tabelek-POMOŻECIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kreska testowa na teście owulacyjnym wreszcie mocniejsza :) więc teraz od 24-36 godz powinna byc owu (o 14 robiłam test). Kiedy najlepiej, żeby były przytulanki?? Tak myślę, że jutro z rana?? czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joleczka powinny być u Ciebie już przytulanki;) rano, też nie będzie za późno;) dawaj na maksa;) a co do tabelki, to trzeba ją skopiować z mojego postu i dopisać siebie;) to wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakozak1982
ja dużo czytałam na temat cyklu, ja mam nieregularny wiec patrze co sie dzieje. wiec przez owu i w czasie jest przytulanie. ze to nic nie daje dlatego robie hsg. zobacze moze teraz sie to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK...WOJ......CYKL STARAŃ...CYKL PO HSG...... @ teklia1980....31.....kuj-pom.....4lata...... ........3..........01.09.2011 Joleczka26....26....warm-maz....2,5roku..........3.........10.09.2011 Wczoraj byliśmy na imprezie, wróciliśmy o 3 nad ranem i nic nie było ale na 6 rano nastawiłam budzik i na śpiocha :)...i zaraz przed obiadkiem jeszcze i wieczorkiem...może wystarczy...oby... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
NICK..........WIEK...WOJ......CYKL STARAŃ...CYKL PO HSG...... @ teklia1980....31.....kuj-pom.....4lata...... ........3..........01.09.2011 Joleczka26....26....warm-maz....2,5roku..........3....... ..10.09.2011 MyszkaM86....25.....wlkp........3 lata..........chyba 9.....od 1.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK...WOJ......CYKL STARAŃ...CYKL PO HSG...... @ teklia1980....31.....kuj-pom.....4lata...... ........3..........01.09.2011 Joleczka26....26....warm-maz....2,5roku..........3....... ..10.09.2011 MyszkaM86....25.....wlkp........3 lata..........chyba 9.....od1.09.2011 Miśka13 .......32....dolnośl.......6lat............ 18 .......17.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK...WOJ......CYKL STARAŃ...CYKL PO HSG...... @ teklia1980....31.....kuj-pom.....4lata...... ........3..........01.09.2011 Joleczka26....26....warm-maz....2,5roku..........3....... ..10.09.2011 MyszkaM86....25.....wlkp........3 lata..........chyba 9.....od1.09.2011 Miśka13 .......32....dolnośl.......6lat............ 18 .......17.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem dlaczego źle mi się wpisuje w tresci jest wszystko dobrze a po wysłaniu nik mi uciekł do poprzedniej linijki :( widze że ja jak na razie jestem weteranką z najdłuższym stażem starania się o dzidzię :)pozdrawiam kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Weteranki;) ja mam chyba napięcie przedmiesiączkowe, albo coś z pogodą dziś jest. mam ochote ryczeć bez powodu i czuje dziwne wewnętrzne spięcie. aż zaparzyłam sobie melise. jak na 24dc to nawet cyce na @ nie bolą. tylko kilka dni temu miałam ból podbrzusza i to wszystko;/ więc pewnie znów nici z ciąży;/ a miałam o tym nie myśleć;/ ciężko zapanować nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Tekila głowa do góry i nie myśl o tym. ja od kilku dni czuje że cycki sie nieco powiększyły -akurat z tego powodu nie moge narzekać:) a ten nastrój to napewno przez pogode, jestesmy w tym samym momencie cyklu a mnie nie nosi póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakozak1982
czy ktoras z was stosowala tabletki- estrofem lub provera ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jku24
Hej dziewczyny potrzebuje wsparcia tak jak Wy. coraz mniej koleżanek bez dzieci, tylko ja zostałam:( U mnie problem leży po stronie mężą złe nasienie jesteśmy w trakcie leczenia u dr Barczyka w Wawie. Moze zetknełyście sie z tematem bakterii w nasieniu. Ostatnio lekarz mi zalecił zrobic HSG wiec przymierzam sie do tego po urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam melise i jakoś spokojniej. ale i tak mam chęć obejrzeć sobie jakiś smutny film, żeby sobie poryczeć... dawno tak nie miałam, choć mam skłonności do płaczu. A co do bakterii w nasieniu, to nie wiem, czy to to samo, ale mój m 2 lata temu miał stan zapalny. lekarz przepisał mu antybiotyki i ustąpiło. też Twój mąż powinien uważać, żeby jajek nie przegrzewać. np jak nosi obcisłe gacie lub spodnie, dużo jeździ samochodem. bo przez to są problemy. dziś czytałam na kafe o dziewczynie co strzykawką sobie wstrzyknęła plemniki , bo mąż nie chciał dzieci i się udało. szczęściara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jku24
nie nie jezdzi autem, przyczyna jest ale trudno sie jej pozbyć... a mi coraz trudniej w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Aniakozak ja brałam estrofen w jednym cyklu jak miałam stymulacje, teraz czekamy na @ i kolejna próba wspomożenia działań matki natury:) a dlaczego pytasz o ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakozak1982
pytam o ten lek, poniewaz dostalam je od lekarza by wyregulowac cykl. reguluje sie to , choc troche przytyłam. jestem ciekawa czy dziala jak anty czy tylko do regulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×