Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość LiliaRosa
i do tego dużo śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
psioszka a u ciebie sa jakies problemy z owulka ze od razu elektrokauteryzacje proponuje? napewno pisałaś ale mam skleroze a nie chce mi sie szukać wcześniejszych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, często brak tej owulki u mnie. Ostatnio się ruszyło po tym metformaxie łączonym z clo. Więc pewnie dlatego jeszcze jeden cykl i zobaczymy. Powiem Wam szczerze, że ja bym chciała jeszcze z tą laparo poczekać, tak myślę ,że do września -dać sobie szansę po tym hsg, ale poczekam na decyzję lekarza i coś uzgodnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
dziewczyny czy w 22 d.c. miałyście taki rozpierający ból podbrzusza? i do tego od kilku dni mam strasznie dużo śluzu, wrażenie jakby ciągle leciało, co to może oznaczac, co mi radziłybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka mi tez lekarz mowil o elektrokauteryzacji, czyli nakuwaniu pecherzyka pradem. ale u mnie pekaja wiec nie ma takiej potzreby, ale dobrze ze lekarz Ci proponuje takie zabiegi, ba to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliarosa a mozliwe, ze to owulacja, czy juz mialas w tym cyklu? Nie chcialabym Ci robic niepotrzebnej nadziei, ale... Moze to ciaza? W ciazy zwieksza sie wydzielanie sluzu i dosc duzo tego jest. A jest to sluz taki plodny, czy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z Was do czynienia z kliniką nieplodnosci we wrocławiu INVIMED, bo moj gin mi ja polecal dokladnie dr artura polaka, i nie wiem czy dla tego ze jest dobra czy ze to jakis jego kolega. bede wdzieczna za opinie tych ktore korzystly z ich uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Amefa właśnie sama nie wiem co o tym myśleć, owu miałam 17 d. c. no i przytulanko było:) a śluz z początku był taki szklisty przeźroczysty, teraz też taki jest, ale robi się taki jakby białawy,no i dość dużo tego jest, nigdy tak nie miałam, więc pytam czy to w takim dniu jest normalne? może świruję już? a no i 9 d. c. miałam to hsg, więc nie wiem sama, może poprzestawiało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- mieszkałam 2 lata we Wrocławiu i mam koleżankę -położną, która opowiadała mi o tym ginekologu. Same dobre rzeczy.Kliniki jako takiej nie znam, bo wtedy się jeszcze nie staraliśmy jak tam mieszkaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka dzieki za szybka odpowiedz, uspokoilas mnie. nie zebym sie tam pchala, ale chyba nie bedzie innego wyjscia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiliaRosa moze byc to efekt przebytego hsg... Sama nie wiem w sumie. Ja mialam przed terminem @ taki sluz bialy i raczej wodnisty w duzej ilosci. Nie chce Cie nakrecac niepotrzebnie... Moze tescik w poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
dzięki amefa, za to że jesteś, nawet trochę mnie uspokoiłaś, może to być właśnie po tym hsg i pewnie @ wtedy dostanę szybciej, nie wiem czy poniedziąłek to nie za szybko na test? będzie on dość wiarogodny jak myślisz? dziwny ból odczuwam teraz po środku podbrzusza, jakby ucisk, chwilami to mija, boję się że będzie powtórka z grudnia:( ale miejmy nadzieję że będzie wszystko dobrze:) A jak tam twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) a więc dodzwoniłam się do lekarza, termin badania hsg umówiony na 17kwietnia na 13:00 Qrcze ale pewnie zleci ten czas! Oczywiście kasę nieźle zabulę, ale nie chcę zmarnować tego miesiąca - jak to się mówi idę za ciosem :) Dziewczyny z miłą chęcią będę do Was zaglądała i śledziła rozwój wydarzeń u Was, mam nadzieję, że pozwolicie... Ja jakoś nie mogę spać... ściskam Was M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK wszystkie wiemy starania są strasznie kosztowne, wiec dobrze zaoszczedzic i troszkę pieniązkow- przydaczą się na pozniej - jak to mowi lekarz jednej z dziewczyn ;)). Moze dowiedz sie co i jak na fundusz w pobliskim szpitalu np u mnie zapisywalam sie na poczatku @ i 10 dnia mialam badanie, więc moze też sie uda bez czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, mój lekarz właśnie tak mówi- przydadzą się jak będzie dzidzia. A jak orientowałam się o prywatne hsg , to chyba ok 500zł kosztowało w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Beti ja też będę się leczyć w INVIMEDZIE, tam skieruje nas mój lekarz, ale to dopiero w czerwcu. Może się tam spotkamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiliaRosa chyba najlepiej by bylo Bete zrobic to bedziesz miala pewnosc. Test czulosci 10 mi wyszedl 11 dni po owulacji, ale nie wiem czy faktycznie to byl pozytyw czy taki blad testu, bo kreska byla bardzo blada... Jak nie chcesz robic Bety, to moze lepiej zaczekac do nastepnego piatku na przyklad? U mnie w miare dobrze :) Milo, ze pytasz :) Troche mialam zmartwien ostatnio, bo zagraza mi kamica nerkowa i mam kolejna liste zalecen i zakazow. Staram sie w miare normalnie z tym zyc, ale jak chce cos zjesc to sie zastanawiam: czy nie szkodzi na cisnienie, czy nie bede miala niestrawnosci i czy nie szkodzi na nerki :P W rezultacie moja dieta jest bardzo uboga, ale nadrobie jak juz skoncze karmic Jaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Amefa trzymaj się :) Naprawdę nie wiem co się dzieje w tym cyklu, jajniki bolą cały czas a to 25dc. Może to hsg tak wpłynęło, a może organizm oczyszcza się po CLO ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia a może się udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Nie, nie udało się bo 17dc byłam u lekarza i mówł że na prawym widzi jakby ciałko żółte, a zresztą prawy jest niedrożny. A może wiecie w jakim czasie pęcherzyk od uwolnienia komórki jajowej przemienia się w ciałko żółte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wycztałam że po pęknieciu pecherzyka i uwolnieniu jajeczka pozosłość pęcherzyka przekształca się w ciałko żółte. Czyli w jak byłaś w 17 d.c tzn że już po owulacji skoro widział ciałko. Więc może akurat się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Wycztałam że po pęknieciu pecherzyka i uwolnieniu jajeczka pozosłość pęcherzyka przekształca się w ciałko żółte. Czyli w jak byłaś w 17 d.c tzn że już po owulacji skoro widział ciałko. Więc może akurat się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też mam dzisiaj 25 dc :) od tygodnia biore luteine. Lekarz zalecił brać do soboty a w niedziele zrobić test. Jak bedzie pozytywny to brać dalej a jak nie to czekać na @. Póki co to w moim brzuchu cały czas sie coś dzieje, ale nie czuje sie jakoś inaczej. Śluzu też specjalnie nie widać, ale to może przez luteine dopochwową. Czekam do niedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Amefa jesteś dzielna kobietka, trzymaj się, i pamiętaj te wszystkie poświęcenia są po to aby wszystko było ok i z Tobą jak i z Twoim maleństwem :) będzie dobrze, te wszystkie poświęcenia zostana Ci wynagrodzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
"Do zagnieżdżenia się oraz prawidłowego rozwoju małego zarodka konieczne jest, aby śluzówka macicy (endometrium) była odpowiednio rozwinięta, a więc niezbędny jest progesteron. Aby nie doszło do spadku poziomu tego hormonu i skutkiem tego złuszczenia się śluzówki macicy (czyli miesiączki), dziecko wysyła sygnał - hormon gonadotropinę kosmówkową (HCG), który powoduje dalszy rozwój ciałka żółtego i produkcję przez nie progesteronu. Ciałko żółte rozrasta się, tworząc tzw. ciałko żółte ciążowe. Poziom progesteronu podwyższa się i temperatura również nieco się podnosi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce i Asia trzymam kciuki żeby te objawy to był znak od fasolki:-) Ja dziś pierwsze usg, 10 d.c., cykl na Clo. Owulacja powinna być koło poniedziałku, ale chyba ten cykl zmarnujemy bo mamy w domu "ciche dni" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słonce, ja w tym cyklu nie biore leków ponieważ zmieniłam lekarza. Najpierw muszę zrobić zlecone przez niego badania i wtedy będziemy działać. Justynka nie nakręcaj mnie ;) W sumie przytulanki odbyły sie w 15dc ale jak wcześniej wspomniałam ciałko żółte było na prawym jajniku, a on jest niedrożny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka - nie możesz pozwolić na marnowanie :) Kup wino zrób, obiad który lubi M. , a w razie czego powiedz "przepraszam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×