Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justynka-83
Tym razem nie ustąpię :-) Bo nie ja zawiniłam :-) Może do niedzieli się jakoś ułoży. Dobra nie nakręcam Cię, ale wiesz, szansa zawsze jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja jestem w drugim cyklu po kauteryzacji i też bez leków, tzn bez clo, tylko ta luteina bo mam progesteron mizerny. Już drugi cykl pecherzyki rosną bez stymulacji i same pękają. Po laparoskopi wszystko sie ładnie samo ułożyło, oby to miało szczesliwy finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Normalne pary kłócą się 320 dni w roku :) wiedza zaczerpnięta z wywiadu w DD TVN, coś w tym jest. Obawiam się że to co zobczył gin u mnie to może być polip endometrialny, nie są one groźne natomiast niedopuszczają do zagnieżdżenia zarodka. Jeśli potwierdzi to w następnym cyklu, to czeka mnie ''mała operacja'' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce Moje też się uspokoiłam trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefka dasz rade wierze w Ciebie :-) justynka mi gin tez kazal jechac w czerwcu, ale poniewaz nie dam rady w pracy wsiac wolne w tym okresie to przelozymy to raczej na koniec lipca-sierpnien. tak wiec bedziesz dla mnie skarbnica wiedzy jezeli chodzi o ta klinike. mam nadzieje ze bedziesz pisac na bieżąco jak wyglada u was leczenie, zebym wiedziala czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za wsparcie :) Jak sie staralam to wydawalo mi sie, ze jak sie uda to sama radosc :P A tu dochodza nowe zmartwienia i tak w kolko. A jak sie dzidzia urodzi, to dopiero beda zmartwienia :P Ale oczywiscie nie narzekam :) Kocham naszego Jasia i bede go nosic jeszcze 20 tygodni i wybacze mu kazdy bol, kazde wyrzeczenie i kazda zgage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tez zauwazylam na bieliznie ze mam jakies biale plamienia, ale gdzies wyczytalam ze to sluz informujacy o zakonczonych dniach plodnych, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem tu nowa i mam pytanie... Czy takie dolegliwości jak brak okresu 3 miesiace, ból piersi , kucie w jajnikach lub ból tj przed okresem mogą być objawem niedrożności jajowodów? Wczoraj byłam u gin wykluczył torbiele i inne różne narośla oraz ciąże której sie spodziewałam. Ja byłam kiedyś w ciązy i poroniłam. Dał mi skierowanie do prof który ma mi pomuc zajśc w ciąże. Ten prof jest od niepłodności. Boję sie jak okaże sie ze jednak to , to . Prosze odpiszcie na moje pytanie Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi sie wydaje, ze niedrozne jajowody w ogole nie daja objawow. Jedynym objawem moze byc brak ciazy. Mozliwe, ze sie myle. Ja mialam obydwa jajowody niedrozne-jeden udroznil mi sie podczas HSG, a drugi musialam miec udrozniany laparoskopowo podczas operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest szansa ,że wszystko z nimi jest ok. Tylko skąd ten brak miesiaczki aż tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
witam serdecznie - może tu mi ktoś poradzi :) w tym miesiącu m (w 7dc) miałam robione HSG, wszystko ok. cykle mam na ogół 31 dni, dziś 35 dc a @ ani widu ani słychu :( opóźniała Wam się @ po tym badaniu? to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mozliwe, ze z jajowodami jest ok, ale dobrze by bylo zrobic HSG :) A okres Ci sie spoznia, bo pewnie cos nie tak masz z hormonami :( Alibabka a tescik robilas? Po HSG jest duza szansa na ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
amefa - robiłam wczoraj z allegro - negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania niedrozne hormony nie daja znac o sobie, niestety... jak mowila amefka brak @ to napewno wynik hormonow, zrob badania, najlepiej prolaktyne bo jej wysoki poziom blokuje @ alibabka moze trzeba powtorzyc test ? bo hsg przyspiesza zajsie, a nie slyszalam zeby badanie blokowalo @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
no to moze jutro rano spróbuję jeszcze raz... po półtora roku starań ciężko uwierzyć, że mogło się udać i bardziej obawiam się, że coś się poprzestawiało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wygląda badanie HSG? to robi ginekolog? to jest jakas przesada żeby nie mieć okresu od stycznia. ja mam niedoczynność tarczycy ale juz ok 10 lat jak sie nie lecze a w tamtym roku miałam robione badania na tarczyce i było ok. Chociaz to wszystko zmienia sie ciągle.mam nadzieje ze to hormony a nie niedroznośc jajowodów. bo mi już głowa urosła od tego wszystkiego dzięki za info troche sie podbudowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
ania 84 - u mnie to wyglądało tak, że przyszłam po pracy do szpitala, gdzie przyjmował lekarz, zbadał mnie,sprawdził jaką wielkość cewnika założyć, itp, później popsikał jakimś specyfikiem, nie pamiętam od czego on był, chyba bakteriobójczy, później dostałam lek na rozluźnienie. Później przeszliśmy do pokoju, gdzie był rtg, założył cewnik i jakieś tam urządzenie. z tym wszystkim przesunęłam się pod rtg - pielęgniarki pomogły. lekarz zaczął wlewać kontrast, nieprzyjemne i trochę boli - podobnie do bóli miesiączkowych, ale da się przeżyć ;) i trwało to jakąś minutkę. po wyjęciu wszystkiego ból ustępuje natychmiast, później omówił wyniki, dał płytkę i heja do domu :) ja byłam prywatnie. jak wygląda to na nfz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na NFZ bardzo podobnie ;) tylko dli znieczulenie i pozniej kazali troche polezec w lozeczku ;)) (tak bylo u mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 84 jak cofniesz się ze 2-3 strony to opisywałam moje hsg ,które miałam robione we wtorek. Co do Twoich objawów to ja miałam podobne, w sensie z @ bywało różnie, brak ciąży no i wyszło po badaniach PCOS- zaburzenia, brak owulki itp. A ja czekam na @ powinna być w poniedziałek,potem clo i monitoring, a później czekam na owulkę i przytulanko!!!Mam nadzieję,że to hsg pomogło i będę mogła podzielić się z Wami dobrą wiadomością!:) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Dziewczyny, jak zwykle, nawet jak nie zaskoczę to i @ nie mogę dostać normalnie. Test zrobiłam dzisiaj negatywny, a @ od poniedziałku nie ma. Za to tydzień po owulce zaczęły się plamienia brązowe i trwały tydzień, raz mniej, raz więcej. Potem ustały, teraz jest czysto, ale @ nie ma. Zapisałam się na jutro do ginka to zobaczymy o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Beti ja właśnie nie wiem czy damy radę z tym Invimedem w czerwcu bo wtedy akurat wyjeżdzamy na tydzien do rodzinki. Także w najgorszym przypadku też zostaje nam lipiec;-) Oczywiście że dam znać jak to wygląda. Jakby co możesz pisać do mnie na maila, zawsze postaram się odpisać : plamka83@interia.pl. Wczoraj byłam u gina, i zdziwienie. 10 d.c a u mnie dwa pęcherzyki jeden prawie 22 mm a drugi prawie 21 mm. Nigdy tak wcześnie nie maialm takich dużych. No i liczyłam że owulacja ok poniedziałku bo zawsze miałam w okolicach 14 d.c. A tu lekarz kazał się dziś miziać bo owulacja może być dziś lub jutro. Strasznie wcześnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Beti jeszcze jedno, na stronie invimedu we wroclawiu nie ma dr polaka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
bo dr Polak przyjmuje w Polmedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka ciche dni minęły? Piękne pęcherzyki może tym razem sie uda i będą bliźniaki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Nie minęły ale chyba zawieszenie broni będzie :-) Cel uświęca środki. Dwa cykle temu były trzy pęcherzyki i miały być trojaczki i nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Kurczę tak patrzę sobie na stronę Polmedu i ceny mają lepsze niż Invimed. Ale mój gin. polecał Invimed. Ciekawe czy lekarze coś z tego mają że kierują pacjentki do konkretnych klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Kurczę tak patrzę sobie na stronę Polmedu i ceny mają lepsze niż Invimed. Ale mój gin. polecał Invimed. Ciekawe czy lekarze coś z tego mają że kierują pacjentki do konkretnych klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×