Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Amefa moje siostry mieszkaja w Holandii i tam też 3 próby są bezpłatnie. Mają tam koleżankę z Polski która mieszka tam już od paru lat. Staraja się z partnerem o dziecko, nawet nie są małżeństwem a są już po jednej próbie która niestety się nie powiodła. Maja jeszcze dwie próby i chca je wykorzystać bo w Polsce nie byoby ich na to stać. Jakie to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie zdają sobie sprawy że takie podejście coraz bardziej ludzi od koscioła oddala. Dzisiaj czytałam na jakimś blogu pary która spodziewa sie dziecka własnie dzieki in-vitro. Mieli ogromy dylemat moralny czy sie zdecydowac bo byli bardzo wierzący. Pozli do księdza a ten powiedział im że maja zrobić to co dyktuje im serce. I że rozgrzeszenie daje Bóg a nie ksiadz, który też ma swoje poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola S
słonce powiedz czy po udrażnizniu jajowodu miałas robione kontrolne hsg i po jakim czasie jak długo czekałąs na ciąże ja narazie jestem drugi miesiac po udraznianiu jajowodów bo miałam dwa niedroże i czekam po tym na druga miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Myszka się pytała kiedy wkleje zdjęcie naszej fasolki no to wklejam.Robione telefonem bo nie umiem obsługiwać skanera ;) to usg robione równo dwa tygodnie temu. Następne będę mieć za tydzień to już pewnie będzie większy :) to usg robione przez pochwe tak że Mały na tym zdjęciu jest od dołu ;) Pisze "Mały" przez.mojego męża bo on uparcie twierdzi że to chłopak ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f859fae86...f9ef9f6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola nie miałam kontrolnego hsg. U mnie niedrożność jajowodu wyszła "przypadkiem" przy kauteryzacji jajników. I podczas jednego zabiegu udrożnili mi jajowód. A w obecną ciąże zaszłam w drugim cyklu po laparoskopii. U mnie głównym problemem było pco które powodowało że nie miałam owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce----------- cudny widok. Gratuluję.:) A ja jutro idę na betę HCG i wszystko się w końcu wyjaśni. Mam już dość życia w takiej cholernej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja kiedys czytalam wywiad z ksiedzem o in votro. Mowil, ze kosciol nie zgadza sie na in vitro, ale obowiazuje go ochrona zycia poczetego. Samo poczecie jest jakby grzechem, ale dziecko, ktore rozwija sie w kobiecie jest swietoscia... Slodkie zdjecie :) Jak maz mowi ze synek, to pewnie tak bedzie :P Taki maluszek... Nasz Fasolek ma juz 1850g! :P Ziuta trzymam kciuki za wysoka bete! Jola ja tez nie mialam kontrolnego hsg po udroznianiu. Nawet nie pomyslalam o czyms takim szczerze mowiac. Po laparoskopii lekarz mi powiedzial, ze jajowod mam juz drozny i uwierzylam na slowo. Mysle, ze podczas udrozniania oni sprawdzaja, czy sie powiodlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. Jola tak na pocieszenie dodam że moja kuzynka a raczej żona kuzyna tez miała niedrożne dwa jajowody. Udrażnili jej w klinice leczenia niepłodności. Po bodajże dwóch miesiącach miała się zgłosić na kontrole ale nie dotarła juz do nich po zaszła w ciąże :) Teraz ich corka idzie do drugiej klasy a druga córeczka w grudniu skończyła roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to wasz Jaś waży teraz więcej niż moja siostrzenica urodzona w 34 tygodniu. Kawał chłopa z niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
kurcze z tym in vitro to już głupieją normalnie, gdyby u nas w kraju choc jedna proba była darmowa to już byłoby coś. My z męzem tez jestesmy bardzo wierzący ale wydaje mi sie ze gdyby sie okazało to dla nas jedynym ratunkiem to byśmy sie zdecydowali(choc z finansami ciężko). Politycy to są takie debile, tusk ma już wnuki to becikowe chce znieść (zreszta po co mu one, dzieci napewno groszy nie zarabiają), internetu odliczac pewnie tez nie będzie mozna bo przecież i tak mamy za dużo kasy więc po co to te kilkaset złotych, i tak nas to nie zbawi. aż ręce opadają normalnie. No Słońce to teraz czekam na większego dzidziusia:) ale już jest super:) Amefa to Jasiek już duży facet jest:) podobne ostatnich tygodniach dziecko rośnie ok. 200g na tydzień to Jaś ze spokojem te 3,5kg dociągnie pewnie:) będziesz miala troche roboty żeby go wypchnąć z brzusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny we wtorek byłam u lekarza na podglądzie po CLO i okazało się że w 11dc mam 2 jajeczka po 18mm, dziś miałam zrobić estradiol i przyjść na podgląd więc tak: estradiol wyszedł mi 2039 przy normie 66-411, poszłam do gina a on na mnie oczy i mówi że mam 6 jajeczek myślałam że zemdleję i stwierdził że powinien mi zabronić seksu no ale staram się o dziecko więc mam próbować. Powiedział mi że już trojaczki ma ze stymulowanej ciąży i wiele bliźniaków, a większa ilość się nie zagnieździ. Dostałam zastrzyk na pęknięcie i mam się strać ale jestem przerażona co to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja mam nadzieje, ze az tyle nie urosnie hehe :) Tak ze 3,2kg moglby miec :P Mi sie wydaje, ze urodzi sie wczesniej niz przewiduje termin, bo juz jest dosc nisko ulozony a to jeszcze dwa miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti piekna produkcja! :) Macie teraz 6-krotna szanse :) Do ktoregos musi dotrzec zolnierzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że do jednego dotrze :) (no ostatecznie do dwóch ale większej gromadki sobie nie wyobrażam). Za tydzień wizyta kontrola i podgląd co się dzieje a na chwilę obecną czuję ból jajników ale teraz wiem że to przez 6 jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LETI pooddawaj nam po jednym pecherzyku ;)) wtedy pare osob bedzie zadowolonych ;)) no moj gin splatał mi malego psikusa... ale on nie robi inseminacji zostaje mi zawsze jeszcze gin z kliniki ktory jutro wraca z urlopu ;)) Slonce piękne Maleństwo... Gratulacje.. Amefa a jak znosisz te upały ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Myszka mogłabyś mi napisać ile czekałaś na wyniki wymazu w kierunku chlamdyii? Lekarz mi nie zapisał jaką metodą zrobić i babka w lab. pytała. Droższa metoda jest dokładniejsza ale na wynik sie czeka 21 dni. A na tą tańszą tylko 7. Wzięłam tanszą bo muszę mieć wynik na 20 lipca :-) Przy okazji pobierania lekarz zrobił mi usg i mam jeden pęcherzyk 17 mm a dziś 9 dc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie nic ciekawego sie nie dzieje, to nie pisze, ale dzisiaj mialam sen, ze po clo mialam 3 pecherzyki, dwa na prawym i jeden na lewym. Co prawda clo zaczynam od nastepnego cyklu, ale mam nadzieje, ze to byl sen proroczy :D slonce, az milo popatrzec na waszego bobasa, mam nadzieje, ze niedlugo tez bede mogla takie distac :P myszka mocno trzymam kciuki, zeby sie udalo :) lete ale zes wychodowala pecherzykow :) to twoj pierwszy cykl z clo? pozdrawiam serdecznie w sloneczny piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, tak to mój pierwszy cykl z CLO, no i nie ma powodu do radości że jest ich aż tyle. Lekarz powiedział mi że powinien mi zabronić seksu w tym cyklu ale najwyżej się nie uda albo będzie więcej niż jedno. Podobno to jest trochę ryzykowne ale powiedział na koniec wizyty że w końcu chodzi nam przecierz o ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja bym się niezdecydowała na seks przy takiej ilości pecherzyków a co jak się wszystkie zapłodnią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti wydaje mi sie malo prawdopodobne, zeby wszystkie 6 sie zaplodnilo. Nie to, ze zle Ci zycze, ale dziewczyny mialy po 3 i sie nie udawalo. U Ciebie moze byc tak, ze tylko (lub az) jeden lub dwa sie zaplodnia. Wiec nie ma co sie martwic na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział mi że wszystkie się nie zapłodnią bo się nawet nie zagnieżdżą i wtedy przyjdzie @. Mam nadzieję że się uda w tym cyklu wreszcie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola S
dziękuje słonce za te słowa które sa mi teraz bardzo potrzebne poniewaz ja staram sie o dzidziusia juz 13 lat i dopiero teraz mi zrobili łaskawie hsh i udrażnianie jajowodów był okres ze tez leczyłam sie prywanie i lekaże twierdzili ze badania nie sa konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola S
nawet mówili po hsg ze mój przypadek jest daremny jak mam nie zawracac równiez głowy i tak sie po tym załąmałam ze jet to nie mozliwe bym zaszła w ciaze choc słyszałam od dziewczyny tak jak ty pisałas słonce ze jednak kobiety zachodza w ciaze to sie bardzo ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
cześć dziewczynki, u mnie nic nowego, ale mam pytanie do Was, bo od kilku miesięcy zaobeserwowałam że zawsze na tydzień mniej wiecej przed @ dostaję lekkiego plamienia, brązowego i tak do samej @. do tego najczęściej zaczyna się to też lekkim krwawieniem podczas sexu. To wypada własnie mniej więcej tak jakby zaraz po owulacji. czy w takim razie to od niej? jak mówiłam mojemu wczesniejszemu lekarzowi to powiedział że mam cienkie scianki macicy i przy potarciu pojawia się lekkie krwawienie. wczesniej diagnozowali to ze to od nadżerki - ale teraz praktycznie jej nie mam. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Chciałabym wam napisać coś pozytywnego....ale niestety nie mogę! :( Moja beta to: 1, 20. :( :( :( :( A więc ciąży brak! :( Dziś już ostatni dzień biorę duphaston na wywołanie...i pewnie jutro przyjdzie @. :( Dzwoniłam do lekarza i też stwierdził, że beta niska, więc @ przyjdzie. :( :( Płakać to mało!!! W lipcu mieliśmy mieć inseminację....ale tak mi się wszystko rozregulowało, że nie wiem co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×