Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość asia.pco.1
czasami nie pękają. A wcześniej miałaś podawany zastrzyk czy to był pierwszy raz i jaką dawkę dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia pregnyl dostałam pierwszy raz, ale nie wiem jaką dawkę bo wstrzykiwała mi położna zaraz po wizycie u mojego gina. Dwa cykle wcześniej dostałam zastrzyk na pęknięcie Ovitrelle i mi popękały. A Ja mam problemy że rosną mi torbiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się boję, bo chyba już powinno wszystko popękać jak coś , minął już tydzień od zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
LETI strach to zły doradca wyluzuj się i tak już nie masz na to wpływu czy pękły wszystkie czy się może zrobiły torbiele. Masz wizytę u gina więc spokojnie czekaj, naprawde się nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dopiero dotarłam do Polski:)- odwoływali mi 2 razy samolot i koczowałam w hotelu przy lotnisku ehh:/ przez to nie zrobię w tym cyklu wyników- LH, FSH i Estradiol, bo miały być od 2-4dc, a tu dzisiaj 5. Dzwoniłam właśnie do gina i mówił,że mam na następny cykl odłożyć, więc tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
pioszka witaj w PL :) powiedz skąd leciałaś i dlaczego odwoływali samolot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
A moją siostre właśnie wzieli na sale i będę robić cesarke. w nocy zaczął ją boleć brzuch, dopołudnia zaczęli robić jakieś badania ale oczywiście po co wogóle powiedzieć co sie dzieje:/ tak więc prosze Was trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u mnie dzis 24 dc. 29dc gin mi kazal zrobic bete zeby sorawdzic szybko czy wyszlo i brac dalej duphaston, ale u mnie beta to koszt 40 zl i wynik dopiero na drugi dzien, wiec raczej przystane na tescie, chyba juz wtedy powinno wyjsc? testy mam takie z allegro z niebieskim paskiem czulosc 10, co myslicie? pamietam ze tez z takich korzystacie. asia mnie w poprzednim cyklu tez bolaly jajniki i jak bylam teraz na podgladzie to pytalam gin czy to czasami nie od torbieli ktore czesto sie robia przy clo, ale powiedzial ze nie ma ani jednego :-) myszka trzymana kciuki za siostre i oczywiscie za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Z dumą moge napisać ze zostałam ciocią:) Mały ma 54cm i 3030kg:) Okazało sie że żródło bólu tkwiło w zbyt małej objętości wód płodowych, dlatego szybko decydowali sie na cesarke aby uniknąć niedotlenienia u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, leciałam z Anglii do PL, najpierw miałam lekkie problemy z dokumentami,a potem samolot odwołali z przyczyn technicznych nie wystartował z Polski i tym samym nie doleciał po nas do Anglii.Ale jestem już z moim M i jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka gratulacje! A mnie się włączył stres przed jutrzejszą wizytą. Mam jutro usg genetyczne i denerwuje się jak wyjdzie. Same rozumiecie... I potwierdzam że im człowiek mniej wie tym jest spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce nic sie nie boj :) Twoja dzidzia napewno jest zdrowa :) Myszka gratulacje! Ja tez dzis zostalam ciocia-od kuzyna mojego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Myszka gratuluję :) Słońce nie denerwuj się :) beti no to my podobnie bo ja dzisiaj mam 24dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka serdeczne Gratulacje! Słońce wszystko będzie dobrze zobaczysz :) Ja wczoraj byłam u gina i mam 3 torbiele a 3 jajeczka pękły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę :) dziś piątek 13-go a tu same dobre wiadomości od rana :D Słońce, nie myśl za dużo a jeśli już to tylko pozytywnie :) ciociu Myszko, gratuluję ;) Leti a co powiedział lekarz, co dalej działasz, czekasz do keidy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
no to LETI trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam 21dc kazał mi brać Duphaston 2x1 przez 10 dni i za tydzień w niedziele test. Zostało tylko pytanie jak spisały się żołnierzyki? Mam nadzieję że się udało choć jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Nie wierzę po porostu nie wierzę w to czytam ! Słońce tak bardzo mi przykro! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, strasznie mi przykro :( nie załamuj się... Moja bratowa poroniła 3 razy, przed pierwszym dzieckiem 2 razy i przed drugim raz. teraz ma śliczne dziewczynki 6 i 2 lata. Nie trać wiary Słońce.... czasem trzeba dłuższą droge przejść ale jest to możliwe. Moja bratowa też strasznie to przeżyła. na pierszą córkę czekali 5 lat. o drugą starali się 3 lata. okazało się że nie mogła donosić ciązy z chłopcami, był jakiś konflikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce przytulam Cie :* Nic gorszego nie moglo sie stac :( Badz dzielna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Własnych oczom nie wierze jak to czytam, Słońce jesteśmy z Tobą!!! kiedyś na kafeterii chyba własnie tobie wysyłałam link do artykułu na temat przyczyn poronień, jak troche dojdziesz do siebie poszukaj go i namów swojego lekarza żeby ci zlecił podane tam badania-nie wiem ile ten lekarz chce jeszcze z tym zwlekać, ile można znosić te cierpienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×