Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justynka-83
Witaj Asia:-) Właśnie o Tobie myślałam i zastanawiałam się jak sytuacja u Ciebie wygląda:-) A może akurat się uda, trzeba wierzyć. U mnie dziś 11 d.c. W piątek był jeden pęcherzyk 17 mm, więc dziś jeśli w ogóle rośnie powinien mieć ok 21 mm. Może się uda i dojdzie do owulacji bez żadnej stymulacji. Tak czy siak 20 lipa mam wizytę w klinice i po @ inseminacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka jak to inseminacja w lipcu pisałaś wcześniej o wrześniu czy październiku. Być może nie doczytałąm więc proszę powiedz co nowego u Ciebie no i M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam @, więc walczymy dalej.Jutro wracam do Polski, robię badania do 4dc a 19lipca następna wizyta w klinice. Dalej mnie swędzi i piecze, ale we wt pójdę do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka-----witaj w klubie. Też dziś dostałam @ (a raczej plamienie). Boże co ja dziś przeszłam!! Co za ból, co za załamanie nerwowe. To wszystko jest już naprawdę ponad moje siły. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia już wyjaśniam. Otóż mamy już część wyników M i niestety wynik FSH jest jak to powiedział lekarz niepokojący. Przekracza normę a to oznacza że coś złego się dzieje, niestety z poziomem FSH nic się nie da zrobić (a ma on wpływ na jakość nasienia, może wręcz prowadzić do całkowitej bezpłodności). M 20 lipca ma wizytę u androloga. Opisałam wyniki mojemu lekarzowi i zapytałam czy możemy przyspieszyć inseminację. Kazał mi zgłosić się między 20 a 24 dc cyklu przed tym w którym chcielibyśmy inseminację. No i zapisałam się na 20 lipca i w sierpniu startujemy. Porobiłam wszystkie dodatkowe badania które kazał wykonać i teraz czekam na wyniki. Także nie jest zbyt wesoło u nas|:-( Ziuta i psioszka przykro mi, na pewno w następnym cyklu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Ale cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No cisza jak przed burza :) i ja burzę przynoszę gdyż od października tracę pracę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Ojej a co to się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Byłam na umowie na zastępstwo za dziewczynę, która była w ciąży i wychowawczym. Miała rozpisany do końca grudnia 2012 ale wraca w paźdzerniku. Na takiej badziewnej umowie pracowałam 3 lata. No i teraz nawet jak zajdę w ciaże to nic mi nie przysługuje, nawet przedłużenie do momentu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Masakra :-( Współczuję. Ale Asia amefa chyba też zaszła w ciążę jak straciła pracę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Jakoś przeżyję. Ta praca to nie był szczyt moich marzeń więc mam nadzieję, że zmotywuje mnie do działania. Zarobki też mizerne atmosfera kipeska :) Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Trzymam kciuki żebyś znalazła coś lepszego :-) Dziewczyny chyba gdzieś powyjeżdżały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A może przez ten upał nikt nie ma ochoty pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A może temat już się wyczerpał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem,że nie mogę się doczekać dzisiejszego lotu do Polski. Od 10dni marznę i jestem przemoknięta, chętnie się spocę dla odmiany:) Jutro jak wstanę pędzę na te badania, bo mam zrobić od 2-4dc - FSH, Estradiol i LH- miałyście?Trzeba być na czczo? Więc powrót do rzeczywistości- i od nowa, leki, lekarz, badania, czekania, starania...ehhh Dobrze,że w sierpniu jedziemy do ciepłych krajów, to znowu nabiorę sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka hormony najlepiej robić na czczo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka hormony najlepiej robić na czczo:-) I też robiłam te wyniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka hormony najlepiej robić na czczo:-) I też robiłam te wyniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Chyba większosć badań robi się na czczo. Estradiolu nie miałam ale LH i FSH tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Psioszka hormony najlepiej robić na czczo:-) I też robiłam te wyniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No to mi internet zwariował i wyszły trojaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak :) Stracilam prace bedac na zwolnieniu lekarskim po laparoskopii. Nie przedluzono mi umowy, bo szefowa podejrzewala ze jestem w ciazy. Z racji tego, ze nie otrzymala ode mnie informacji o ciazy, tylko zwolnienie od ginekologa, postanowila mi nie dac umowy :P I kij jej w oko :) Dzieki utracie pracy utracilam rowniez ogromny stres z nia zwiazany, a zyskalismy Jasia :) Mi na szczescie sie udalo tak, ze do konca ciazy moge byc na L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
amefa my z M. również sobie poradzimy, trudno może to mnie zmowtywuje do działania bo w tej pracy tylko się uwsteczniłam. Najważniejsze dla mnie to zajść w ciążę, nic sie dla mnie nie liczy. Staramy się juz wystarczająco długo aby z powodu straty przeze mnie pracy wstrzymać się z działaniem o maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez z praca nie jest za ciekawie ... ja tez jestem na wypowiedzeniu - umowe mam na 30-09 chociaz u mnie jest szansa aby cofneli nasze wypowiedzania bo chyba nie przemysleli tego do konca.. ale poki co je mają ... takze tez probuje zaciekle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Justa no to teraz tylko zajść w ciąże, niech jeszcze te kilka miesięcy popłacą na ciebie:) Teraz to chyba nigdzie nie ma dobrej atmosfery w pracy, każdy pod kimś dołki kopie i patrzy jakby chciał zabić żebyś tylko więcej nie zarobiła albo coś. U mnie też jest nieciekawie choć dzieki temu że miałam 2 tyg. urlopu zdystansowałam sie i przestałam tak przejmować wszystkim. Teraz tylko robie swoje najlepiej jak umiem i gadam do brzucha:) rety ale ten czas sie wlecze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dokladnie tak jest.... Cale szczescie my dostalismy wszyscy wypowiedzenia (za nie nasz blad) i niech sie ciesza ze nie poszlismy na zwolnienia... tylko uczciwie pracujemy ;)) . teraz chyba żadnej pracy nie mozna byc pewnym. Ja tam pracuje juz 9 lat.. wiec jakby co to czas na zmiany... mam tylko taka cichą nadzieje ze uda mi sie w tym cyklu... a jak nie teraz to w przyszlym z inseminacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki takie nastawienie mi sie podoba! Nie poddawajcie sie i walczcie o Malucha :) Pozwolcie, ze Wam sie pochwale: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/621cb005d4567861.html Obecnie szczescie miesza sie u mnie z mnostwem obaw i zmartwien, ale jakby nie bylo wszystko juz mam gotowe i czekam :) Zostalo nam +/- 7 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefka piekny widok, kiedy ja sie takiego doczekam !!!??? bylam dzisiaj u gina ,na szczescie mimo braku prengylu pecherzyki same sobie poradziły, zuch chłopaki, mama nadzieje ze wkrotce którys zacznie kopac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
no no no jaki piekny brzusio Amefa:) jak tak patrze na moją siostre to ona chyba jakiegos strongmana nosi bo brzuch ogromny:) za kilka dni ma termin ale pewnie przenosi troche bo póki co brzuch sie nie opuścił niżej Justa ściskam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa jak ten czas leci... ja dolaczylam do forum jak sie wybieralas do szpitala na laparoskopie..a tu juztylko 7 tygodni do konca Amefa jeszcze nabierzesz kg ;)) jak narazie masz sliczny brzuszek... chyba masz niewiele ja narazie na plusie . Ja do 5 miesiaca chodzilam w wiekszosci swoich "starych" ciuchach... nawet spodnaich... a potem wakacjach jak zaczal rosnac to z dnia na dzien przestalam sie miescic w ciuchy... a ostatnie 5 tygodni to co tydzien to plus jeden kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×