Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Myszka ja bym powtorzyla bete. Dla swojego spokoju ;) Sama wiem jak to jest na poczatku. Tak samo niepokoi kazdy bol, jak i brak objawow... Yvonka jesli moge Cie prosic, wspomnij o Naszym Janku ;) Zeby sie urodzil szczesliwie i o czasie :) I niech po tej pielgrzymce posypia sie pozytywne tesciki i wysokie bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Dzieki Amefa, tak zrobie. Mam nadzieje że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Yvonka mnie łatwo zapamiętasz moje imię to Asia ;) Ale napisałyście dużo, jutro przeczytam. Słonce trzymaj się skarbie, cały czas jak myślę o Tobie to łzy mi napływają do oczu. mam poważne pytanie, jak to jest z oddawaniem nasionek przed inseminacja. Wiem, że do pojemniczka itd ale chodzi mi o podwójna inseminację. Czy tego następnego dnia lub za 2 dni M. musi ponownie oddać nasienie? Czy lekarze jakoś przechowują to z pierwszego razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ywonkaa- Ola i Mateusz, dzięki wielkie:) Myszka trzymam kciuki za Ciebie i fasolę, musi być zdrowa i ładna,żeby Jaś miał koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia mi gin w klinice mowil ze przy podwojnej jest powtorka z rozrywki tz jest brane "swieże " nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Musi oddać na nowo nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonkaa my kasia i sławek staramy sie juz 3 lata i dupa blada...teraz mi lekarz proponuje laparoskopie i bardzo zacheca prywatnie ze ma w gabinecie lepszy sprzet dla mnie lepsze warunki(sala klimatyzowana i tylko jeden dzien lezenia po zabiegu)wszystko super tylko dla mnie to sporo pieniazkow...musze to wszystko przemyslec,panstwowo tez by mi zrobil a bynajmniej postaral sie byc w szpitalu w tym czasie...poki co ja powinnam sie strac dopiero od pazdziernika bo sie szczepie przeciwko rkowi szyjki macicy i na polowe wrzesnia zostala mi ostatnia dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka- akurat nie mam w domu takiej igły by zmierzyć, ale wydaje mi się, że ja zawsze dostawałam w aptece przy Novum igłę 19 mm i wbijałam całą. Właśnie po to łapie się fałdę skóry. Ja jestem szczupła ale jak usiądę i się trochę zegnę to fałdka się robi że spokojnie taka igła wejdzie. Możesz z resztą wsadzić trzy czwarte. Chodzi o to żeby za płytko nie wsadzić, bo ręka ci zadrży i igła wypadnie, a zawartość się wyleje. Zawartość zastrzyku to raptem jeden centymetr w strzykawce i jak wyleci na zewnątrz to dużo traci się leku. Mylę że czy to będzie wbite 1cm czy 2 cm to nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mam takie igły w domu, a akurat dzisiaj nie. Wybierz lepiej cieńszą. I którą lepiej dasz radę. A czy wsadzisz całą czy nie, czy prostopadle czy pod kątem, to myślę że nie ma znaczenia. Płyn ma się dostać pod skórę, to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 mm myśle że będzie ok, tyle chyba mają te peny do robienia zastrzyków z gonalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka weź lepiej tę igłę. 12 mm. Niezłe mam przemyślenia o 2 w nocy:) nie mam tkiej igły, a nad długością nigdy się nie zastanawiałam, bo dostawałam w aptece już odpowiednie, od babek z apteki przy Novum to one wiedzą co i jak. A za cholerę ńie mogę sobie wyobrazi ile to mogło być, bo mała różnica. Ale stawiałabym na 12 mm że lepsza. Także ekspert od zadtrzyków nie pomoże konkretnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Marla:-) Faktycznie masz przemyślenia o 2 w nocy :-D Pełna nadziei. My robiliśmy wynik FSH po kuracji provironem, wcześniej lekarz nie kazał sparwdzać poziomu FSH. Dopiero ginekolog w klinice zlecił mojemu M takie badanie. Także nie wiem jak wyglądało FSH przed provironem. Myślę że powtórzymy badanie jak M. skończy brać obecne leki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dzięki dziewczynki za odpowiedż. Z moją inseminacją to nie wiadomo co będzie, bo M. w poniedziałek jest w domu ale resztę tygodnia ma bardzo rozjazdową i niestety nie wiem czy logistycznie to zgramy. Ale i tak pytam lekarza dzisiaj o inseminację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
marla kobieto o której Ty chodzisz spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
justa27 a wczoraj to, który dzień cyklu miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to trudne pytanie ...pierwsze krwawienie dostalam 15 lipca bylo z zywej krwi i trwalo doslownie moze godzine... pozniej prze kolejne 4 dni bylo tylko plamienie po pare kropeczek na dzien 20 lipca dostalam juz normalnego @ ktory trwal 3 dni , takze ciezko okreslic ktory to dzien , normalnie cykle mam po 28 dni- poprzedni do pierwszego krwawienia mial 20 do tego wiekszego "normalnego" krwawienia 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No to faktycznie skomplikowane. A bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonkaa, proszę pamietaj o nas: Monika i Łukasz byłabym szczęśliwa gdyby w tym roku wogóle się udało, bo jakoś ostatnio nie mam saiły na starania i trochę odpuściliśmy. jak wczesniej pisałam, zbieramy siły do działań po wakacjach. trzymam kciuki za wszystkie inseminacje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słuchajcie mam kolejne nietypowe pytanie ;) Czy jeśli z M. nie przytulaliśmy się już z 2 tygodnie to nasionka są jakieś słabsze? Czy może to lepiej i jest ich więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia przy tak dlugim braku przytulanek nasionka będą do kitu:-( Nam lekarz tydzień temu mówił że optimum to 3-5 dni, potem parametry się znacznie obniżają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Asia wy macie dobre nasienie to chyba ta abstynencja nie ma w waszym przypadku aż takiego znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
:( mnie zasmuciłaś. To dzisiaj koniecznie przytulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
:) nie jestem taka odważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia- nie ważne jakie nasienie, 3-5 dni abstynencji jest ok, dłużej nawet dla dobrego nasienia jest źle. A 2 tygodnie na pewno za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dzięki dziewczyny, to dzisiaj muszę M. dopaść :) A my często tak robiliśmy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka pytaj i pisz nam tutaj ;) Jeszcze tylko kilka godzin dzieli mnie od informacji IUI czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia wczesniej bralam luteine tylko i bromka... teraz tylko bromka ... inseminacje tez mam miec na naturalnym cyklu bo niby wszystko jest oki .... szlag mnie trafia bo mnie wiem co robic... dzis probuje sie dodzwonic do lakarza z kliniki ale niestety nie odbiera .. ciagle pod gorke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
A zdecydowałaś czy podchodzisz do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×