Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Pełna nadziei a jak u Was było z ilością plemników? U nas w ostatnim badaniu było 7 mln w 1 ml:-( Malutko:-( I 4 % prawidłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zastanawiam się co tam u Słońca, jak się czuje i jak sobie radzi?! Nie zagląda tu ostatnio... Amefa i Jaś , jesteście tam jeszcze? Jak się czujecie? U mnie bez większych zmian, owulka była, przytulanko też, dziś 18dc, luteinę biorę cały czas do 22dc i potem oczekiwanie. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia24
u dr k. inseminacja pojedyncza kosztuje 700 zl a podwojna 1200 + osobno zastrzyki i apteka po zabiegu koszt jakies 1500 w tym jest zabieg,usg,2zabieg i usg za 2tyg jesli sie powiodlo a do zabiegu przygotowac sie musisz w poduszke i kocyk i nie siusiac godzine przed zabiegiem.Mowi co pokolei robi i pyta czy moze robic dalej czy chcesz chwilke oddechnac pozniej daje poduszke pod tylek i zakrywa cie kocykiem zeby nie bylo ci chlodno lezysz ok 15min a o nasieniu tylko powie nie dostajesz zadnego wydruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pojawiła się @ od jutra biorę CLO i 2 sierpnia wizyta. Troszkę się jednak łudziłam ale jednak nic z tego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Justynka to dobrze że dlużej was @ nie zwodzila, przynajmniej szybciej dojdzie do inseminacji:) i pamiętaj o pozytywnym mysleniu od początku:) nafaszeruja odpowiednio plemniki i dadzą rade dotrzec do jajeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka jestesmy ;) Jeszcze 2 w 1 i taki Jas ma nakaz, zeby siedziec w brzuszku minimum miesiac :P Samopoczucie coraz gorsze-wszystko boli, meczy, brzuszek twardnieje itp... Ale czego sie nie zniesie dla Kruszynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Olcia -dziękuje za odpowiedź, trochę kosztuje podwójna IUI, a sam ci zaproponował czy ty chciałaś? Justynka-83 - my mieliśmy dotąd tylko 1 badanie, mamy gorsze nasienie niz wy - 6mln/ml; prawidłowych 6% (wg WHO, norma to 4%) więc mieścimy się, w każdym bądź razie wiem, że do IUI musimy podciągnąć parametry bo inaczej nie ma ona sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei u nas lekarz też mówił że może być ciężko z uzyskaniem odpowiedniej ilości plemników ale nie chcemy czekać do końca kuracji i spróbujemy teraz. Jeśli się nie uda to poczekamy na efekty leczenia. Z @ juz się pogodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - dobrze ze się szybko pogodziłaś, trzeba działać dalej, my też nie czekamy do skończenia kuracji tylko działamy w tym cyklu z IUI :) oby pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnismy zmienic temat na INSEMINACJA... ja jutro tez ide do gina na monitoring i jak bedzie wszystko oki to niedziela/poniedzialek inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z Was wie gdzie we Wrocławiu mozna bez problemu kupic Pragnyl? bo u mnie ani pragnylu nie ma ani zadnego zamiennika, masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dosyć dobrze wyposażona apteka jest na Gaju przy markecie Piotr i Paweł, albo na Bielanach w Tesco. Podejrzewam,że duża w Rynku też powinna mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia24
pelna nadzieji sam zaproponowal ta lepsza czyli podwojna Zastanawiamy sie z m od kiedy mozemy sie przytulac moze ktoras z was wie a jesli nie to zadzwonie do dr. Z tego co widze to duzo z was podejmuje decyzje o inseminacji byle udane czego wam i sobie zycze dzis nawet swedzialy mnie sutki mam nadzieje ze to znak i nie wmawiam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a Ty gdzie się leczysz we Wrocławiu? Bo koło Invimedu jest taka apteka Ikar chyba i oni tam wszystko mają bo nawet w klinice lekarz mi mówił że u nich wszystkie leki kupię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka cieszę się, że pogodziłaś się z @. Wiem jak to jest niby sięnie łudzisz ale zawsze pozostaje odrobina nadziei na ten cud. Jestem ciekawa jak z tym pregnylem czy w całej PL są takie problemy? 2 m-ce temu bez problemu kupiłam. Faktycznie sporo nas wybiera się na inseminację, po zabiegu proponuję aby każda straściła jak u niej wyglądał zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Olcia, możecie współżyć od razu, czasami lekarze po inseminacji sugerują żeby w domu poprawić. Olcia a jaki wy macie problem że podeszliście do IUI? Długo się leczysz u tego lekarza, ja na bocianie wyczytałam o nim dużo negatywnych opinii i mam wątpliwości, dużo dziewczyn mówi że to naciągacz. Trzymam kciuki żeby twoja IUI się udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti zrobiłaś test?? Ja chyba będę musiałąm pwoiedzieć w pracy o naszej sytuacji. Bo wizytę mamy w czwartek o 14 więc będziemy musieli sie zwolnić, inseminacja pewnie też będzie do południa. Powiem prezesowi i poproszę o dyskrecję najwyżej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka jak chcesz to mów nie wiem jaką masz sytuację w pracy. Ja osobiście nikomu bym nie powiedziała. Już wolałabym wziąć urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, ja chyba też bym wolała nie mówić, z regułu mówienie za wcześnie o tych sprawach nie jest dobre. Ale Ty wiesz najlepiej jakie są relacje i jak będzie najlepiej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja bym też wolała wziąć wolne. Ale ja i mój M. pracujemy w jednej firmie (tylko w różnych działach) i on ma taka sytuacje że u niego jest problem żeby wziąć chociaż jeden dzień wolnego, taka ma szefową (pinda jedna). Na monitoring to jesczez sama pojadę ale już nasienie to musi oddać osobiście:-) Raczej mailem nie da rady wysłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez nie amm zamairu mówić ze szczególami:-) Po prostu powiemy że koniczne jest kilka wyjazdów do Wrocławia, w sprawach prywatnych i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
justynka widze ze mamy podobną sytuacją, ja też pracuje w jednej formie z M. i też zawsze był problem z wolnym, na szczęście kierownik tez kiedys długie lata starał sie o dziecko i nie robił przeszkód gdy juz musielismy powiedzieć co i jak. W razie gdybys miala problemy z wolnym to powiedz że to sa urzedowe sprawy i musicie jechac razem i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest o tyle dobrze że szef firmy to bardzo rodzinny człowiek. Zawsze mówi że jak kobitka zajdzie w ciąże to am się nie martwić bo to nie jest jej problem tylko frmy jak sobie da bez niej radę:-) Także akurat tym się nie stresuję. Od dziś zaczynam Clo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Wiesz Justynka ja wole nikomu nie mówić żeby nie zapeszać i uniknąć pytań "i jak i jak" ? A co jeśli się nie powiedzie teraz i następny i następny...wolałabym uniknąć takich sytuacji to byłby tylko dla mnie stres. A tak wiem tylko ja i nikomu nic do tego. A jak już zajdę w ciażę to faktycznie niech firma się martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Gdzie jest Beti... zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) dawno mnie tu nie było. Byłam u teściów na podkarpaciu, później wesele, teraz walczę w kuchni z przetworami (ogóreczki, brzoskwinki i takie tam). Czytałam Wasze wpisy wieczorami, ale nie miałam już sił żeby odpisać. Krótko co u mnie. teraz 2 dzień cyklu :( buuu, myślałam że zmiana klimatu coś pomoże ale się nie udało. badałam teraz prog i dodatkowo estradiol, tylko gin powiedziała że musi być przerwa minimum 12 godzin od zażycia luteiny. U mnie było jakieś 19h bo pojechaliśmy na wycieczkę i zapomniałam zabrać ze sobą leki jak wróciliśmy to już nie było sensu brać. wyniki następujące prog 12 (wydaje mi się że bardzo niski jak na 7 dni po owulacji), estradiol 273 przy normie do 211 w fazie lutealnej. Do gin idę 13.08 to zobaczymy co mi powie. A teraz szykuję się do pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Nie pamiętam która z Was pytała a dobrze wyposażoną aptekę we Wrocławiu...w sieci super-pharm zawsze można zamówić lek jeśli nie mają go akurat na stanie. Słońce moje bardzo mi przykro :( popłakałam się jak przeczytałam Twój wpis i nie mogłam w to uwierzyć. Trzymaj się kochana, sercem jestem przy Tobie i będę o Tobie/Was pamiętała w czasie pielgrzymki. Myszka moje gratulacje :) cieszę się bardzo i trzymam kciuki :) Pozdrawiam cieplutko znad garów w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Yvonka miło, ze się odezwałaś. Pomódl się o dar rodzicielstwa dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej właśnie intencji idę na pielgrzymkę :) Jak któraś w Was chce to może mi podać intencję na maila (yvonkaa@gmail.com) lub na forum. Wszystkie intencje spiszę sobie na kartkę i będę o Was pamiętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie to będziemy pamiętali bo idziemy razem z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×