Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Beti teraz dłuższy czas byłaś na całej tabletce więc nie powinna podskoczyć tak szybko. a może kombinacja co drugi dzień cała tabletka byłaby dobrym rozwiązaniem by zapobiec ewentualnemu wzrostowi? tak sobie kombinuje bo też kiedyś nad tym myślałam, na szczęście mnie już odpadła troska o ten hormon:) od dzisiaj jestem na zmniejszonej do 2 tab. dawce duphastonu i jak to ja mam schizy z tym związane, uważnie oglądam śluz przy każdej wizycie w kibelku czy nic sie kolor nie zmienia, wariatka normalnie:) musze na nowo włączyć tryb pozytywnego myślenia, podobno efekt placebo działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie .... jest jedna fasolka ma cale 9 mm i serduszko juz ladnie bilo !!!! wiec to nie sen ;) kolejna wizyta 23 pazdziernika ;)) a termin tak jak pisalam 20 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
gratulujemy a teraz trzymaj za nas kciuki :-) a my za 3 cudy poczęcia, dotrzymania do końca i narodzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
:))))))))) zarażaj :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tak się cieszę! Serdecznie gratuluję!!!Trzymam mocno kciukasy za Was i fasolinkę:) Aniaszy- ja po wyniku AMH dostałam skierowanie na laparoskopię diagnostyczną, która potwierdziła u mnie endometriozę Istopnia, a wykluczyła PCOS. Zaproponował nam inseminację, ale dokładnie szczegóły leczenia będę znała 9października, bo wtedy mamy wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti trzymam kcukasy za Twoje pęcherzyki:-) U mnie już chyba po owu bo wczoraj wieczorem kuły mnie jajniki. I pewnie nic z tego bo M był o 17 zrobić badanie nasienia i niby się mizialiśmy wieczorem ale wiecie jak jest. Na dodatek pani w laboratorium powiedziała mu że coś mało tego nasienia. To już w ogóle załamka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Czy tylko beti została w tym m-cu na polu bitwy i będzie miała IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Hej dziewczynki, jeszcze chyba LETI robiła IUI Justynka - jak często twój robi badanie nasienia? bo niby piszą że nasienie zmeinia się po 3 miesiącach a twój robi częściej...jak robicie częściej to też widać zmiany nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna mój ostatnie badanie miał przy podejściu do IUI czyli 31 sierpnia (wtedy były 8 mln/ml). Poprzednie miał na początku sierpnia i były 4 mln/ml. Więc w ciągu miesiąca się zmieniło. Zobaczymy jak będzie teraz, czy jest sens próbować z IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek wyniki, trzymajcie kciuki dziewczynki żeby było choć troszkę lepiej, a przynajmniej nie gorzej niż ostatnio. Bo ta ilość mnie zmiartwiła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - nie martw się ilością - jakoś będzie lepsza - u nas tak było przy IUI, bardzo mało nasienia ale lepsze :) Kurde to ja jednak myślałam że to nasienie w ciągu miesiąca się nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratuluje fasolki,wreszcie wiesz że to nie sen. jak nic sie nie przeciągnie to dzień matki będziesz już świętować jako podwójna mama:) Justynka napewno nie bedzie gorzej, głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna u nas to było trochę pokręcone. Bo M. w lipcu był u androloga i dostał leki. Jak chcieliśmy podejść do pierwszej IUI (2 sierpnia) to był w trakcie ich brania i wtedy właśnie był brak dawki inseminacyjnej. Mój gin zapisał mu dodatkowo proviron i polifilinę czy coś takiego na rozruszanie plemników (brał to 3 tyg) i potem podeszliśmy do iui (31 sierpnia). Więc może to już był tez wpływ tych leków od androloga. Sama nie wiem. W połowie września skończył brać leki. Androlog mówił żeby powtórzyć badanie miesiąc po skończonej kuracji. Ale że ja w gorącej wodzie kąpana i chciałąbym spróbować jeszcze iui to przycisnęłam go żeby zrobił badanie wcześniej :-) Ewentulana iui byłaby w połowie października czyli akuratmiesiąc po skończonej kuracji :-) Dzięki Myszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justa - dopiero doczytałam - gratulację fasolinki i serduszka, łapię wiruski ciażowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justa gratulacje :) i wszystkiego najlepszego na dalsze m-ce ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz musicie byc zarazone ;)) nie macie wyjscia.. .My z Myszka juz o to sie postaramy ;)) Prawda Myszka ;)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
oby oby dziewczyny, liczymy na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przejęłam fluidki od Amefy, Justa pewnie też troche zdążyła przejąć. to teraz we dwie mamy większą siłę razenia ciążowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z racji podjęcia nowej pracy i przeprowadzki, fluidy chętnie przejmę w grudniu, taki prezent na urodziny i na święta, któraś mi przetrzyma do grudnia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti81
staramy się o dzidzię, mój men ma kiepściutkie plemniki u mnie na usg wyszły policystyczne jajniki, skierowano nas do kliniki tamtejszy lekarz mówi że nie wygląda mu to na policystyczne bo miesiączki mam w miarę regularne , powtórzymy badania i mamy wizytę pod koniec pazdziernika zobaczymy co mi powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Policystyczne jajniki moze lekarz stwierdzic przy HSG? ja sie na tym nie znam, ale u mnie tez jest to jakies pokrecone. Słuchajcie mam jeszcze jedno pytanie do Was. Miałam owulacje 14, oczywiście były wczesniej i pozniej przytulanki. Dzisiaj prawidłowo powinnam dostac @ ale nie przyszła. Zrobiłam rano test i był negatywny. Cycki mnie kuja jak je dotykam , jajniki też a tej francy nie ma. Jak myslicie moge byc w ciązy , a test wychodzi negatywny bo jest za wczesnie? Wybiore sie pewnie do lekarza ale chce poczekac jeszcze pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka nie ma sprawy, dla Ciebie też starczy:) Ania a o jakiej czułości robiłaś test, 25 czy 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test ciążowy PINK z bobasem na pudełku. Napisane tam jest ze wykrywa ciąże po 6 dniach. Jeden test zrobiłam 25 a drugi dzisiaj w dniu spodziewanej miesiaczki i negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie wierze w tą wykrywalność po kilku dniach. zrób jutro test o czułości 10, prędzej cos powinien pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkam86 ja tez w to nie wierze. Mój M na tym sie nie zna ,poszedł do apteki i chciał test :). Ale te testy o czułości 10 lub 25 sa jakies droższe? Ok powiem M zeby taki mi kupił bo cos jest napewno nie tak ze nie ma tej francy. Dzięki Myszkam86 :) zdrówka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ania - zrób jutro betę z krwi, najpewniesza wiesz jeden dzień spóźnienia @ o niczym nie świadczy,ale gorąco życzymy 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
mam wyniki z labo, wyszła mi za wysoka prolaktyna , zarówno przed jak i po obciążeniu : przed obciążeniem : 29,77ng/ml normy: przed menopauzą 3,34 - 26,72 po obciążeniu aż : 334,35ng/ml , nie ma norm ale chyba powinna wzrosnąć 5-krotnie co? Asiu - ty chyba leczyłaś prolaktynę , możesz mi podpowiedzieć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×