Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Cudo kochana, cudo!!! Wierzę, że nie długo wszystkie pochwalimy się takimi słodziakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ale ślicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pierwszy raz sie poryczałam w pracy z żalu. Moja najlepsza koleżanka (z rodzinnego miasta) wpadła i jest w 14 tyg. ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Amefa- gratulacje jeszcze raz,mały sliczniusi :) Justynka - głowa do góry, Ty tez niedlugo będziesz w ciąży, obiecuję :) A mnie dopadło choróbsko, jakieś zaziębienie, wrociłam od lekarza, dostałam L4,zjem śniadanko i idę leżeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Pełna to pochwal się gdzie chodzisz do lekarza ? bo moa przychodnia jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
moja też jest do bani, ja po studiach zostałam w Przychodni Akademickiej na Kołłątaja, bo mieszkałam w pobliżu, ale teraz to bym chciała się gdzies przenieść na Fordon, ale nie wiem czy tak po prostu można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Można, idziesz do nowej przychodni wypisujesz jakis kwit że się przenosisz podajesz nazwę poprzedniej przychodni i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka my to chyba mamy podobne charaktery. Ja jak się dowiedziałam że mja kumpela z którą przyjaźnię sie od podstawówki jest w ciąży to cały tydzień przeryczałam. Zaszła za pierwszym razem! i jeszce mówiła ze nie chciała tak szybko! Wstyd powiedzieć ale do tej pory jej nie widziałam odkąd dowiedziałam się że jest w ciążu, a w tamtym tygodniu już urodziła. Oczywiście też się poryczałam jak mi napisala smsa że już urodziła :-( co do samopoczucia po IUI to myślę że normalnie, nie staram się doszukiwać nic na siłe ani porównywać samopoczucia do tego po pierwszej IUI. Z wiarą to też u mnie już ciężko, za dużo tych porażek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mi już po prostu puściły nerwy. Chyba bym tak nie zareagowała gdyby to była planowana ciąża. Ale to że wpadli mnie dobiło:( No ale nic, poplalakam a jutro bedzie nowy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam podobnie...Przyjaciółka mojego M, która też stała się i moja bliską znajomą zaszła w ciążę, długo gryźli się jak nam o tym powiedzieć, pisałam Wam jakiś czas temu o tym,że poczułam się strasznie, nóż w plecy. Jest teraz w 7 msc ciąży, a my do tej pory jej nie odwiedziliśmy, mało tego- tu gdzie się wprowadziłam wczoraj do niej jest może 300metrów, a ja nadal nie mogę się przemóc. Poza tym dziś mam kryzys- samotne wieczory bez eMka są chyba nie dla mnie, nie wiem czy długo tak wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - cudny ten twój Jasio! Często tak mówi się grzecznościowo każdej świeżo upieczonej mamie, ale tym razem tak nie jest, bo jest na prawdę super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinnnnia
Hej dziewczyny. Mam male pytanie mam nadzieje, ze mi pomozecie. Czy zdazylo sie ktorejs z was zeby pecherzyk nie pekl po pregnylu? Ja w poniedzialek dostalam zastrzyk z dwoch ampulek, wczoraj bylam na usg i okazalo sie ze pecherzyk nadal jest. Dostalam wiec jeszcze zastrzyk z trzech ampulek, ale cos mam przeczucie, ze mimo konskiej dawki on i tak nie peknie. Czy ktoras z was byla w podobnej sytuacji? Z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinnnia mi osobiście śię tak nie zdarzyło bo nie brałąm nigdy pregnylu, ale dziewczyny na forum pisały że im się zdarzało że pęcherzyki po pregnylu nie pękały. Chyba ziuta tak miała. A właśnie Ziuta co u Ciebie, dawno sie nie odzywałaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a lekarz nie kazał Ci zrobić bety? Ja musiałąm iścna betę 10 dni po iui i jeśli klapa to odstawić duphaston. A u Ciebie jak to wygląda? Bo wiesz jak to jest z tymi testami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nie kazał mi zrobić Bety, Dupka biorę już dziś 13 dzień od iUi. Jest mi niedobrze od poniedziałku ale to chyba od progesteronu i dlatego zdecydowałam się na test dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinnnnia
Justyna dzieki :) wiedzialam, ze cos musi pojsc nie tak, bo pecherzyk urosl, pregnyl dostalam bez problemu, maz w domu wiec mozna probowac do woli, wiec musialo w koncu sie zepsuc i to bedzie ten pecherzyk. To by bylo zbyt piekne, gdyby wszystko poszlo gladko. Po Ovitrelle pekl mi po niecalych 24 godz, moglam sie jednak zdecydowac na ten zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinnnnia
Justyna dzieki :) wiedzialam, ze cos musi pojsc nie tak, bo pecherzyk urosl, pregnyl dostalam bez problemu, maz w domu wiec mozna probowac do woli, wiec musialo w koncu sie zepsuc i to bedzie ten pecherzyk. To by bylo zbyt piekne, gdyby wszystko poszlo gladko. Po Ovitrelle pekl mi po niecalych 24 godz, moglam sie jednak zdecydowac na ten zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti ja bym zrobiła betę na Twoim miejscu :-) Brzoskwinnia no tak to przeważnie jest, jak jedna rzecz idzie gładko to druga się psuje:-) Ja do tej pory miałam dwa zastrzyki ovitrelle i pęcherzyki mi pękały. Pregnylu nie użytkowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinnnnia
Justynka ja tez go wzielam pierwszy i ostatni raz. Wole zaplacic wiecej( bo u mnie ovitrelle kosztuje 160 zl a pregnyl 25 zl) ale miec pewnosc, ze pecherzyk peknie. Dziekuje za pomoc i wszystkim staraczkom zycze duzo szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×