Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość pełna_nadziei83
Aniaszy- ja idę do dr Czecha, w zasadzie z przypadku, chciała do Sliwińskiego, ale był na urlopie więc wzięłam Czecha..zadowolona jesteś z Gamety? Ja jestem z Bydgoszczy, więc HSG albo bydgoszcz albo prywatnie Gameta, jeszcze nie wiem... A jaki u was jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna ja też lwica, mój M z 19.11:-) Ja to chociaż marzę żeby do 30 zajść, już nie mówię żeby urodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
Pełna moja koleżanka była po 3 inseminacjach u Czecha niestety nie udanych a jej mąż miał przy 4 próbie za mało nasienia. Ja do dr Wójcika trafiłam przez znajomą która ma z invitro bliźniaki po 1 próbie :-) Byłam pierwszy raz u tego lekarza i powiem szczerze że jestem zadowolona dał mi inne badania niż inni lekarze tzn FSH,Estradiol, testosteron, AMH i 17-OH-PRG. Jestem niestety tarczycowa niedoczynność i za wysoka prolaktyna już unormowane te hormony. A z tego co wiem HSG czyli przez rtg nigdzie nie robią prywatnie bo ja chciałam. Robią tylko przez usg ale podobno nie ma takiego obrazu dokładnego.W ciągu 1,5 roku 3 lekarzy chciało ode mnie tylko przez HSG nie przez usg. My od 5 lat się staramy niestety tzn próbujemy tylko naturalnie ale czas na ważniejsze decyzje bo czas leci. Mojemu M minęło już 30 lat :-P a jego nasionka są podobno bardzo dobre tylko że ja do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja bym bardzo chciała zajść do tego wesela co idę na koniec maja, to jest dla mnie ważne z punktu mojej psychiki :) wiem że jak nie zajdę do tego czasu to będzie mi ciężko i wyleję dużo łez...no ale cóż - pozbieram się :) No ale masz rację że super byłby prezent na 30stke dowiedzieć się o ciąży :) Szkoda że ten czas tak szybko leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
aniu - nie mów że ty jesteś do d.. bo nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna umowa była przeceiż taka że rezygnujemy z tego wyścigu szczurów o dziecko! Nawet jak nie zjadziesz do tego ślubu to pomyśl że pójdziesz na niego taka laska że wszystkim szczęki opadną:-) I ja chyba zacznę mówić że dziecko planuję dopiero po 30stce :-) Takie dojrzałe macierzyństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Dobre z tym dojrzałym macierzyństwem,ja się boję że jak pójdę na to wesele i jak zapytają o dziecko to zacznę płakać :) No i chodzi o to że 2 moje najlepsze przyjaciółki tam będą, bo są też rodziną z moją kuzynką tylko od drugiej strony i one dzieciate i pewnie zapytają jak u nas z dzieckiem i boję się że zauważą że kłamię :/ no i konfrontacja z nimi będzie bolesna, na razie po porodzie nie mam z nimi kontaktu bo wyprowadziły się dość daleko,no ale jakoś nie mogę im powiedzieć prawdy,chyba właśnie dlatego że mamy wspólne rodziny i wtedy już wszyscy będą wiedzieć...a sama nie wiem czy chcę żeby wszyscy wiedzieli.. ale pamiętam że miało nie byc wyścigu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
Ja to na pytania kiedy dzieci odpowiadam "nie możemy mieć dzieci" czasem dodając jestem bezpłodna i wszyscy milkną :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
w ogóle dziś w autobusie myłlałam że wpadnę w furię, 3 facetów ok 55letnich zaczęło się wypowiadać o ciążach, że teraz to kobiety takie leniwe że zaraz idą na L4, a najchętniej to w ogóle by nie chciały mieć dzieci i że odkładają po 30stce i że niedługo na emeryturze zaczną zachodzić...cały szczęście że była chmara ludzi bo bym ich równo opier... ludzie sa beznadziejni i nie mają pojęcia o niepłodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
A mi tam by ludzie nie przeszkadzali ja tam z takimi jadę ... A jak widzę ciężarną w autobusie lub w kolejce to od razu się proszę przepuścić Panią w ciąży. Sama się nigdy nie upomni. Ja tam jestem beszczel pierwszej klasy w takich sytuacjach. Ja bym tym Panom powiedziała że on to brzuchy ale piwne noszą więc niech się zajmą własnymi dupami a nie ciężarnymi bo oni nigdy w tym stanie nie będą. A takie głośne uwagi niech sobie wsadzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
haha, niezła jesteś, ja taka odważna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
Nos do góry pierś do przodu i tak przez życie. Życie nas pieścić nie będzie!! Tylko że ostatnio to miękka faja jestem ale to przez brak dzidzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna jesli jednak nie zaciążysz (choć trzymam kciuki żeby się udało, wiesz solidarność słabych plemników:-) ) to walniesz sobie setkę wódki na odwagę i dasz radę:-) Ja wiem co czujesz bo też się czuję gorsza, wszystkie moje koleżanki mają dzieci, albo są w ciąży i po prostu nie sposób o tym nie myśleć. Mi się wydaje że nikogo nie powinno zdziwić że nie jesteś w ciąży, teraz dużo kobiet świadomie odkłada ten moment. Wiadomo u nas to wynika z niepłodności. Ale u niektórych jest to wybór. Chcą pożyć, poużywać i dopier mieć dziecko. Ja w ogólę już nie komentuję jak ktoś mnie pyta kiedy się zdecydujemy. Mówię że mamy czas i tyle :-) Nie możemy dać się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
racja :) jednak myślę że do tego czasu będę w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
hehe, damy, damy, co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że ja też tak jak wiekszość z Was mam ostatnio zły czas. Te kiepskie wyniki mnie dobiły. A w piątek musiałam uśpić mojego króliczka. 12 lat ze mna był. Płakałam jak bóbr. Teraz jak wchodzę do pokoju to aż mnie ciarki przechodzą, zawsze skakał w klatce i cieszył się na mój widok. A teraz tak pusto jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
o jeny, to naprawdę masz nieciekawy okres, ale kiedyś to się odwróci i będą same piękne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam takie poczucie że sama zostałam. Rodzice daleko, siostra daleko. I nawet króliczka już nie mam. Mam tylko M. a czasem mam ochote go udusić gołymi rękami:-) Wszystko jakoś pod górkę. Po lecie moje bielactwo się odezwało. Rok walczyłam żeby pozbyć się dwóch na rękach a teraz pojawiły się znowu. No ale może faktycznie kiedyś los się odwróci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Odwróci się odwróci....sama to ja jestem, tylko ja i telewizor :P rodzice daleko, rodzeństwa nie mam, emek w delegacji...dupa blada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
No jasne, a dziś to w ogóle dialog tylko mój i twój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też właśnie zauważyłam:-) Dziewczyny będą wściekłe:-) Jak chcesz to w pracy od 7 do 15tej jestem na gg: 8317885 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ok, zapisałam i napisałam do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaszyFi
Pełna i Justynka śmiać mi się chcę bo chyba coś nas łączy :-) Ja też ciągle sama bo rodzice i rodzeństwo mieszkają w Wawie ja w Gdańsku a mąż marynarz i ciągle go nie ma. Ale ja kupiłam sobie psiaczka :-) Jest to pudelek toy i suczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Przepraszam Was, że tak długo mnie nie było, ale ta przeprowadzka do Wrocławia, załatwianie mieszkania, pierwszy dzień w pracy -ogólnie dużo się działo. U mnie bz, dziś 7dc, za tydzień jadę do Katowic, do kliniki z wypisem po laparo, więc pewnie będę wiedziała co i jak dalej. Rozmawialiśmy z M o IUI, więc jak w grudniu dostanę umowę- teraz mam 2msc okresu próbnego, to przed świętami "strzelimy" sobie IUI , bosz...jakby chciała ,żeby się udało- mój M ma w przyszłym roku we wrześniu 30tke, więc prezent jak marzenie:) Liska, ja do niedawna też mieszkałam na Śląsku, dużo słyszałam o tek Twojej klinice, ale Twoja historia mnie zbulwersowała. My leczymy się w Angeliusie w KAtowicach u dr. Mańki- polecam! Amefa, jak tam Jasiek? A co u naszej siostry Ywonnki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
ehhh u mnie chyba w tym cyklu tez nici beda bo tak czulam jajrczkowanie znow z prawego jajnika a prawy jajowod mam niedrozny:(chodz czytalam ze niby przy jednym niedroznym jajowodzie drugi moze przechwycic jajeczko slyszalyscie moze cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
a co do naszych mezczyzn dziewczyny ja mam podobnie moj wyjechal wczoraj i przez 2 tyg sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×