Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość brzoskwinnnnia
Dokladnie 159,90 :) tez sie zdziwilam, bo wszedzie w internetowych aptekach widzialam wlasnie po ok 80, ale w tych aptekach lek jest niedostepny. Nie wiem z czego wynika taka roznica. A takie rzeczy tylko w lubuskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti mdłości raczej od progesteronu sie nie dostaje. mnie test o czułości 10 w 14dniu od IUI dopiero po dłuższym czasie wyszedł pozytywny więc ja na twoim miejscu poszłabym na bete sie upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Leti mysle ze powinnas skonczyc brac progesteron w 14 dniu przyjmowania. Nie slyszlalam zeby ktoras z dziewczyn dłużej go przyjomawała. Zdecyduj się jutro na bete i będziesz miała czarno na białym. Za ovitrelle chyba płaciłam 130 ! tez się zdziwiłam bo czytałam że około 80zł powinien kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkam ja nie dostałam w żadnej aptece u siebie tego o czułości 10 tylko były te o 25. Nie wiem co ja mam już o tym wszystkim myśleć poryczałam się dziś i tylko tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
dziewczyny to co myslicie o tym prawy jajnik owulacja i prawy jajowod niedrozny czy lewy jajnik moze przechwycic jajeczko bo juz od 2 miesiecy mam owulke z prawego jajnika a prawy jajowod mama niedrozny tylko lewy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ovitrele 170 zł .nie rozumiem skąd ta różnica... Psioszka musi być Ci bardzo smutno. Zadowolona jesteś chociaż z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beti dzięki,że o mnie pamiętasz:) Smutno, smutno, najgorsze wieczory, ale jutro już piątek i zobaczę się z moim eMkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti czekamy na dobre wieści:-) Pełna u mojego M FSH też spadło do 11 (13,8). A może kaurat trafił na jakiś lepszy dzień:-) Psioszka takie weekendy po tygodniowej rozłące zapowiadają się ogniście :-) Aż Ci zazdroszczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie w Dzień dobry TVN było o tym, ze jest jakaś fundacja do której można sie zgłosić o dofinansowanie in vitro, nie pamiętam nazwy niestety, dokładnych kryteriów przyjęcia do programu pomocy nie podali za wyjątkiem posiadania udokumentowania przyczyn niepłodności. Jakoś teraz zaczynają nowy nabór, w sumie maja po 3tys zł dla każdej z 300par i starają sie zbierać dalsza część kwoty potrzebnej do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos predzej mi sie kojarzy że w katowicach. babka tak szybko powiedziała ta nazwe i tak jak zawsze na pasku podają adres www czy nazwe to tym razem nic takiego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten link co wkleiłaś Słońce. fundacja cud-in-vitro trzeba by doczytać ale to niepowiedziane że trzeba sie fatygowac aż do katowic, może wystarczy rejestracja on line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się zarejestrować na stronie i udokumentować że ma się medyczne wskazania do in vitro. Oni współpracują z kilkoma klinikami w Polsce i ludzie jadą tam gdzie im bliżej. W Katowicach i w Gdyni na pewno są te kliniki i w jeszcze paru. A fundacja siedzibe ma w Warszawie. Justynka i Pełna do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowac zawsze można dziewczyny:) gdyby sie udało to już jest krok bliżej do zabiegu bo 1/3kwoty będzie dołożona:) ja bym zaryzykowała na waszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Psioszka miło że o mnie pamiętasz :) Razem z M pomagamy rodzicom w remoncie i ostatnio przychodziłam taka zmęczona, że tylko czytałam i nie miałam już sił odpisać. W poniedziałek mocno się wkurzyłam, pojechałam na wizytę do gin (z jednego końca Wroc na drugi), okazało się że moja gin się rozchorowała i pani z rejestracji rzekomo do mnie dzwoniła 17.09 żeby poinformować że wszystkie wizyty odwołane. Do gin się nie dodzwoniłam. Nie miałam też czasu żeby kolejnego dnia sterczeć w kolejce do innego lekarza. Wiec ten cykl stymulacja bez sensu, bez monitoringu. Z resztą nie oczekiwałam nic wielkiego, bo coś dziwny śluz miałam, mało, białawy, trochę gęsty, ale rozciągliwy. Dodam że codziennie piłam siemię lniane, w poprzednich cyklach bardzo mi pomagało, a w tym jakoś tak dziwnie. Nawet nie wiem kiedy i czy miałam owulacje. Tak na oko to od dzisiaj powinnam zacząć brać luteinę bo już mi temp skoczyła, ale sama nie wiem. Jestem dość skołowana w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka a Ty skąd jesteś? A u mnie nędza.. Nie wiem czy była owulka. Od dwóch dni mam skąpy, wodnisty śluz. To nawet nie śluz tylko biała woda. I to w ilości mikroskopijnej. A wcześniej też nie widziałam żeby coś się działo. Żadnego konkretnego bólu jajników.. :( nie wiem. Dziś mam 16 dc i zaczynam luteine. A od przyszłego cyklu monitoring. Najpierw naturalny cykl a później pewnie wejdziemy z clo bo coś mi się wydaje że znowu nie mam owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×