Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Hej Dziewczyny!! Ja nadal na urlopie :) Już się przyzwyczaiłam do spania do 9. Aneczkkaa zajrzyj na 600 stronę tego forum tam dziewczyny pisały o hsg we Wrocku. Leti, Mia kiedy macie podglądania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć wszystkim, ja mam dziś dzień wolny od wszystkiego. No może tylko ręczne pranie zrobię, ubrania moje i koszula M, w której był na sylwestra. Po za tym totalne lenistwo. Według kalendarza powinnam mieć dziś okres, ale muszę jeszcze poczekać pewnie do 7-8.01. Zaczyna dopadać mnie PMS i mega apetyt. Na wizytę do lekarza też się nie umówię bo nie wiem na 100% kiedy ta @ będzie, pozostaje czekać. A co u Was kochane, nowy rok i nowe nadzieje? Kiedy wizyty, obserwacje i stymulacja? Aha i jeszcze jedno, bolę Was czasem jajniki przed @? Czuję raz jeden, raz drugi ta jak przed owulacją tyle, że do kolejnej owulki jeszcze dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :) Ja idę teraz na podgląd we wtorek czyli 7.01 jak uda mi się zapisać bo zapomniałam :( Zobaczymy ile pękło pęcherzyków albo pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala trzymamy kciuki mocno :) Mnie osobiście nigdy jajniki nie bolały przed @, zawsze w okolicach owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala a Tobie same pęcherzyki rosną? Ja specjalnie poszłam przed @ do gina żeby już mi powiedział co mam brać od początku cyklu. Teraz czekam na okres i od 2 dc zaczynam stymulację i w 12 dniu będę szła na usg sprawdzić czy coś urosło. Też zawsze czuję przed okresem jajniki no i piersi mnie bolą. No i nie przetrwam bez czekolady :) Mam bardzo bolesny pierwszy dzień @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Witajcie dziewczyny !!! Kurczę nie miałam neta i nawet nie miałam okazji pożyczyć udanej zabawy sylwestrowej i złożyć Wam życzeń , ale nie jest za późno, wszystkim Wam na ten Nowy Rok 2014 życzę wytrwałości w działaniach , by nadzieja nie opuszczała ani na chwilę, zdrówka by Wam dopisywało , i uśmiechu każdego dnia . I dziękuję że jesteście :)Asiak33 ja na endo biorę acard , w ostatnim cyklu miałam dość spore i nie musiałam nic brać. A na pęknięcie zawsze ovitrelle. Netia 88 zabawa udała się mimo że byłam najtrzeźwiejsza z całego towarzystwa :) W poniedziałek zaczęłam lamette, podgląd mam we wtorek tak jak L_E_T_I , tylko że u mnie dopiero podgląd tego czy w ogóle rośnie jakiś pęcherzyk. Natala3 ja też mam tak, tak jak piszesz o tym bólu jajników przed @ , trudno mi odróżnić te bóle , bo mam silne bóle w jajnikach i przed @ i w trakcie a przed owu to już na maksa. Teraz czuje dziwne kłucie w prawym a jestem w czasie stymulowania . Może tam rośnie pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Dziewczyny , zanim skontaktuje się z moim gin, doradzcie mi , przed chwilką zaóważyłam brązowe plamienie , zdziwiło mnie to gdyż nie miałam tak w zadnym poprzednim cyklu. Tak jak pisałam wyżej jeszcze dziś i jutro lametta i we wtorek wizyta. Miałyście w tych dniach coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka pewnie przez ten cięzki poród trudniej dochodzisz teraz do siebie ale przy dziecku bardzo szybko człowiek zbiera sie w sobie i dochodzi do zdrowia :) Ja nie wiem czy to dużo czy mało, ale straciłam 400ml krwi i też dostałam opakowanie mocnych tabletek z żelazem. a ja przeciez prawie do końca ciązy sie zmagałam z anemią. Chciałam sprawdzić po tych tabsach potem czy już jest ok z hemoglobiną ale jakos nie dało rady wybrac sie do laboratorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny. Asaik mi pęcherzyki same rosnę i pękają, robię testy i mierzę temperaturę, odkąd zaczęliśmy się starać, lekarz jak zobaczył moje pomiary to mówił, że obserwacja cyklu niewiele zmieni bo na 100% mam owulację co miesiąc, ale obserwował mnie przez dwa cykle bo nalegałam. Pęcherzyki rosły i pękały same. Zawsze był jeden. Ten cykl drugi po HSG jest jakiś inny, długi ale też mi temperatura skoczyła. Endo też miałam zawsze odpowiedniej grubości. Choć okresy mam skąpe ale długie. Mia777 nie wiem , który masz dzień cyklu i czy jesteś po owulacji czy przed, ale mi taki brązowy śluz zdarza się czasem cztery dni po owulacji, kiedyś co miesiąc teraz sporadycznie. Znowu boli mnie gardło chyba zacznę łykać jednak ten okropny tran jak lekarz zalecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) U mnie 26 dc i czekam na @. Widzę różnice cyklu bez clo. Wprawdzie nie miałam pęcherzyka i przeżyłam hsg ale nie mam tak bolących jajników i piersi przed @ Niestety przyszły cykl już z clo i to po 1,5 tabletki. Będę miała też pierwszy raz zastrzyk na pęknięcie. Napiszcie mi proszę jak to działa, kiedy co i jak? Natala kuruj się kochana, weź jakieś tabletki do cyckania. Mia jakbyś była po owu to by można przypuszczać że to plamienie implantacyjne a tak to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Hej dziewczyny. Dziś to mam 20 dc, w poprzednich cyklach nie miałam żadnych pęcherzyków bez wspomagaczy dlatego by podglądac co się dzieje zaczęłam brać lamette nie jak zawsze od 5 dnia cyklu tylko dopiero od 16 dc, a może być możliwe że naturalnie miałam owulację ? Choc lekarz tak zdecydował właśnie bo powiedział ze bez leków nie ma szans u mnie na owulacje. A moze była owulacja , to mój drugi cykl po HSG , ojej już nie wiem. Lekarz o tym wie , kazał dobrać ostatnie dzisiaj tabletki i we wtorek zobaczy co i jak. Natala3 tabletki swoją drogą , jak masz miód lipowy to pij powoli , pomaga i ukaja ból gardła, a na kaszel jeśli masz to syrop z dziewanny. Asiak 33 pytasz o ten zastrzyk na pęknięcie jak kiedy i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia lekarz powiedział że mi że w tym cyklu będę miała zastrzyk z ovitrelle. Podczas monitoringu powie mi dokładnie kiedy mam go zaaplikować ale chciałam się jeszcze od Was dowiedzieć co i jak? Gdzie się go wstrzykuje i kiedy po nim trzeba się przytulać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Ja na pęknięcie zawsze brałam własnie ovitrelle. Musze gonic do pracy takze popołudniu napisze Ci asiak jak to u mnie jest z ovitrele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Asiak33 , u mnie to wygląda tak, najpierw leki na stymulację , czyli zwykle lametta, po lamettcie monitoring jakiej wielkości jest pęcherzyk i czy w ogóle jest , jak jest za mały to leki w zastrzykach , czasem nawet po dwie ampułki , potem po paru dniach monitoring i jak jest już pęcherzyk spory to wtedy ovitrele . Ja sama robię zastrzyk w brzuch , to jest gotowa ampułkostrzykawka , i po ovitrele w ciągu 36 h pęka pęcherzyk , może on pęknąć i wcześniej. Przytulanie zaczynam w dzień przyjęcia ovitrele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mia za odpowiedz. Który to Twój stymulowany cykl? Jak długo się staracie o dzieciaczka? Byłaś stymulowana też przed hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
To mój 7 cykl starań , zaczęłam w czerwcu z tymi lekami , i z tym moim lekarzem. Tak , przed HSG też byłam stymulowana , tak samo jak teraz. A wiesz co Asiak33 , wczoraj miałam jasnobrązowe plamienie a dziś też jasno czerwona krew , ale troszeczkę. Lecz przyczyna musi byc na pewno tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia dziwne to Twoje plamienie. Już wczoraj c****sałam że jakbyś była po owulacji to mogłoby być plamienie spowodowane zagnieżdżaniem się zarodka (czego bardzo Ci życzę). Zapytaj się lekarza na następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Właśnie Mia777, brązowe plamienie to się zdarza ale jasna czerwona krew to może być zagnieżdżanie, Zdarza się, że kobiety mają kroplę krwi przy owulacji ale plamka to może być to. Trzymamy kciuki. Zapytaj lekarza bo może to te leki albo poczytaj o ich skutkach ubocznych. Ciepła kąpiel, herbatka z miodem i cytryną postawiły mnie na nogi. Gardło mniej boli będzie dobrze, ale mój M kupił mi ten tran, dobrze, że w kapsułkach i stał nade mną żeby widzieć jak go łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala to dobrze, ze lepiej sie już czujesz. Widzisz ja np. nie potrafie przęłknąć tabletki i sie nie nauczyłam nawet w ciązy gdzie musiałam sie tego nabrać chyba z 10 dziennie jak nie więcej. Co do plamienia to w środku cyklu może oznaczac implantacje zarodka zaś tuz przed okresem brązowe plamienie wiąże sie ze spadkiem progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala to dobrze, ze lepiej sie już czujesz. Widzisz ja np. nie potrafie przęłknąć tabletki i sie nie nauczyłam nawet w ciązy gdzie musiałam sie tego nabrać chyba z 10 dziennie jak nie więcej. Co do plamienia to w środku cyklu może oznaczac implantacje zarodka zaś tuz przed okresem brązowe plamienie wiąże sie ze spadkiem progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
dziewczyny może któraś mi odpowie jestem po przejściach, długich staraniach aż w końcu udało mi się zobaczyć 2 kreseczki w 34 dc moja beta hcg 67 a dziś w 36 dc hcg 305 ???bardzo się ciesze że wzrosło ale czy taki duży przyrost oznacza że jest wszystko w porządku???????? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Polna rosa serdeczne gratulacje, nigdy nie byłam w ciąży nie badałam beta hcg ale myślę, że nie masz się czego obawiać beta szybko rośnie na początku ciąży, ja bym się martwiła gdyby nie przyrastała. Poczytaj sobie w necie ile powinna wynosić na początku ciąży. Widzę, że stałe bywalczynie dziś zajęte i nie zaglądają. Co u Was słychać dziewczyny? U mnie 32dc objawów okresowych brak, ciążowych chyba też, choć tych drugich nigdy nie miałam więc nie wiem. Czekam do 9 stycznia i zrobię test, choć gdyby nie to, że temp. skoczyła mi w 22dc, myślałabym, że mam cykl bezowulacyjny. Napiszcie czy takie cykle są inne niż ta z owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
No i super Natala ze kuracja pomogła, i że juz lepiej się czujesz. Pochwała dla Twojego że pilnuje Cię byś brała leki :)Wiecie co dziewczyny, u mnie krwawienie nie ustępuje , i przyznam szczerze ze jest dosc obfite. Ale w tym cyklu zauważyłam że właśnie miałam skok temperatury 19 i20 dc,w żadnym poprzednim cyklu nie czułam takiego skoku a potem to plamienie i teraz krwawienie. Chce juz wtorku by wiedzec o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja dziś cały dzień działam, najpierw z mamą byłam kupić lampę a teraz upiekłam 2 ciasta i zrobiłam sałatkę bo jutro mój mąż będzie obchodził urodziny. Niby ma w poniedziałek ale chcemy sobie jeszcze odpocząć w pon przed pójściem do pracy. Mia a który ty masz dzień cyklu? Może ty masz @? Natala a tran to teraz można kupić w różnych smakach. Dzieciaczki mojej koleżanki uwielbiają cytrynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Właśnie Mia777 plamienie to rozumiem, że może być przy implantacji ale Ty piszesz o krwawieniu, to trochę dziwne, może to jakaś reakcja na leki, albo jaj pisze Asiak33 to okres. Coś Cię boli, np. brzuch jak przy @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polna rosa gratuluje 2 kreseczek :) beta hcg bardzo ładnie c**przyrasta, według mnie wszystko jest ok ale ginekolog powinien c***owiedzieć i zweryfikować na usg, powinno już być widać pęcherzyk żółtkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Dzisiaj mam dziewczyny 22 dzien cyklu, a brzuch boli bardzo ale inaczej niż na @ , cały boli i zaczęłam się źle czuć, ogólnie osłabiona. A krew jest taka czerwona jak z rany , inna niz jak mam @. Natala lamette biore już tyle miesiecy i nigdy nie miałam skutków ubocznych. Teraz by cos wyszło po tych lekach ? Może i tak. Asiak33 pożycz jutro swojemu od nas sto lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 23 dc, jeszcze tylko 4 dni do okresu. Oby tylko sie nie spoznil bo wizyte w klinice mam 15 stycznia.. cieszę się na tą wizytę i nie mogę się doczekać:-) Mia777 tez jestem ciekawa skąd u Ciebie to krwawienie, wszystko wyjasni się we wtorek, napisz nam po wizycie co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Witajcie Kochane . Wczoraj wręcz padałam z bólu brzucha, nic mi sie nie chciało , tak sie przejełam tym krwawieniem. Dzis sie obudziłam , brzuch się uspokoił, no i ........ ani kropelki krwi , i do tej godziny nic , i dla mnie i dla Was to dziwne skąd i jak i czemu. Podsumowując to tak, dwa dni pożądnego krwawienia , do tego złe samopoczucie i ból brzucha , napiszę Wam we wtorek po wizycie co to za anomalia się wkradła.Mam nadzieje że tak czy tak nie przeszkodziło to temu by urósł pęcherzyk. Teraz czekam na gości , w biegu musiałam przygotować jedzonka ale zdrowa kobita owinie się i w godzinę ;) Asiak33 teraz ma przyjecie urodzinowe swojego M, jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego. Netia Ty bedziesz stymulowana w tym cyklu ? Jakimi lekami jesli tak ? Miłego wieczorku Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×