Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gos MOJE GRATULACJE :)) HURA Pierwsza fasolka w tym roku, oby było więcej :) Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myśle, że za mną też chociaż odrobinke :) u nas ciążowy worek rozwiązała Amefa na koniec grudnia a tutaj Gos84 dobrze zaczyna Nowy Rok i napewno wkrótce posypie sie lawina 2 kreseczek na testach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
Hejka! lekarz powiedział, że ciąża jak nic;) mam sie stawić dopiero za miesiąc, bo to dopiero 2tydz.zlecił troche badań, przepisał witaminki:) Poza tym stwierdził, że jestem nastepną, która zaszła w ciażę po przygotowaniach do testu po stosunku:) Alutka83 szczerze mówiac to chyba miałam jakies takie, kłucie, ale myslałam, że może to po CLO, a plamienia nie miałam. wogóle naczytałam się na forach, że dziewczyny czasami jakos przeczuwaja, że są w ciąży, a u mnie nic kompletnie, zorientowałam sie tylko, że cos jest na rzeczy tylko dlatego, że nie dostałam okresu w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oficjalne gratulacje Gos :) wypoczywaj, nie podnoś rąk do góry i unikaj schodów :) U mnie objawem była, wielka senność, ze względu na inseminacje na @ nie czekałam by robić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
dzieki MyszkaM86 za rady:) ja to jestem totalnie zielona z tego "co teraz" powinnam robić :p za to z tematyki "starania się" mogłabym napisać niezły doktorat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny, Gos84 to świetna wiadomość potwierdzona wizytą u lekarza miło się rok zaczyna oby więcej takich informacji. Dzięki, że napisałaś o tym, że lekarz kazał starać się dwa dni przed owulacją i rano w jej dniu. Bo mój mi tego nie mówił, staraliśmy się najczęściej dzień przed i w dniu owulacji wieczorem i nic, teraz zmienimy taktykę. M się ucieszy bo lubi seks rano, ja mniej ale cóż ,,pocierpię,,, a i dzięki, że napisałaś o tym braku przeczucia bo ja byłam przekonana, że będę czuć kiedy zajdę, a jak nie czułam tego to wiedziałam, że nie, a tu wniosek taki, że nie trzeba czekać na przeczucie, bo można go nie mieć. Trzeba czekać na brak @ i robić test, wcześniej starać się zająć głowę czymś innym. Dochodzę do wniosku dziewczyny, że na takim forum jesteśmy bardziej otwarte do siebie i szczere bardziej niż z koleżankami przy kawie twarzą w twarz, powtórzę to jeszcze raz., cieszę się, że Was mam bo a Wami nawet okres nie jest dramatem, a zrozumienie, które okazujecie jest bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Gos GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE z całego serducha !!!!!!!! Wspaniały dzień na forum , taki początek roku !! Tak jak dziewczyny piszą dbaj o siebie i już nie tylko o siebie :) Ja właśnie myślę nad romantyczną kolacyjką. Asiak33 a o co chodzi z tą świecą po ???? :) nic nie wiem o tym. Pisz mi tu moja Droga bo wieczór tuż tuż a ja świecy nie mam . Tylko malutkie świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
Natala3 ja juz byłam totalnie zrezygnowana i rzeczywiscie zrobiłam tak jak napisałaś, zajęłam głowe czym innym: szalałam w sylwestra, kupiłam bilety na wyjazd weekendowy na styczeń i luty, planowałam dłuzszą 2 tyg wycieczkę do ciepłych krajów tak, aby jak najlepiej wykorzystać czas, próbowałm sie sama przekonać, że to nic że nie ma dziecka, bo mozna tyle rzeczy jeszcze zrobić jak sie nie ma zobowiazań, do tego na pocieszenie czytałam sobie to forum gdzie widać, że wszyskim wcześnie lub pózniej sie udaje:) Mia777 z ta swiecą to chodzi o to, że po przytulanku podnosisz nogi i pupe do góry(robisz swiecę), żebny plemniczkom było łatwiej dotrzeć:) mozna tez podłozyc sobie poduszkę, tak aby pupa była troche w górze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Aaaaaa o to :) Kurczę , nie wiedziałam , nie robiłam tak nigdy. A już miałam gonić po świeczki hahahah . Sama z siebie śmieję. Dzięki dziewczyny za podpowiedź. Jak to dobrze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gos84 jak będziesz miała jakies pytania to wal śmiało, napewno któraś z mamusiek ci odpowie, ja nawet jeśli nie pisze to czytam Was codziennie :) Jak to mówią ciąża to nie choroba, ale jednak trzeba na siebie uważać :) co tu jeszcze można c***odpowiedzieć na tym etapie... jak brzuch boli z boku, może ciągnąć to ok, jak z przodu to gorzej a z wszelkimi plamieniami do lekarza. Niektóre dziewczyny w ciąży miały jakby więcej śluzu, jeśli lekarz przepisał ci luteine to może się śluz zrobić bardziej kremowo-żółty. na ewentualne mdłośc***olecam ścierac korzeń imbiru do herbaty, jeśli smak ci nie będzie odpowiadał (jest dośc specyficzny, lekko cierpki) to zostają miętowe cukierki albo gorzka herbata (chociaż każda miała jakies swoje sposoby na te dolegliwość). No to tyle co mi przyszło do głowy teraz :) 1 Rzeczywiście niektóre kobiety czują że zaszły w ciąże nim potwierdzi to test czy lekarz, ale z reguły wszelkie dolegliwości ciążowe zaczynają sie ok. 5-6tyg. gdy już brak @ sygnalizuje mozliwość ciąży. U mnie jak juz pisałam to była wielka senność, niektóre czują sie jakby przeziębione, albo po prostu traca apetyt na coś co dotąd uwielbiały (ja dopiero po czasie skojarzyłam niechęć do czekolady z ciążą, wcześniej myślałam że to po prostu przez upały jakie wtedy panowały). Nie ma sensu na siłe sie doszukiwać jakis znaków organizmu,bo czasem może ich po prostu nie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala internet daje jednak jakąś anonimowość i człowiek bez skrępowania pyta o jakieś sprawy które nawet z bliska osobą byłoby mu głupio lub wstyd poruszyć. Trzeba oczywiście brac pod uwage, że nie wszędzie piszą sensowne uwagi, ale tutaj możecie byc pewne że sa tylko sprawdzone porady :) każda mamuśka testowała na sobie i dodawała coś nowego, można by wydac poradnik Od poczęcia do narodzin hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ale mnie rozbawiłaś ale ok mogłaś nie wiedzieć :) Robienie świecy to tak jak pisała gos podnoszenie nóg i pupy po przytulankach. Netia jak u Ciebie? Ja już mam obsesje i co chwilkę chodzę sprawdzać do wc czy @ już jest. Nawet z tego wszystkiego głowa mnie bolała (bo rano napisałaś że Ciebie zawsze boli) obserwuje śluz jak radziła Natala i wydaje mi się że jest już różowy tak jakby z krwią ale już sama nie wiem czy sobie tego nie wmawiam. Czekam dalej. Kasia i na kiedy udało Ci się umówić do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gos,tak kompletnie nic sie nie zmienilo ? a piersi jak? tak samo jak przed@? Tak na gorąco chce Cie pokatowac na temat pierwszych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak nie dostalam jeszcze ale tak jak Ty co chwile latam do kibelka sprawdzic czy to juz. Bylam prawie pewna ze dostalam bo poczulam ze cos mi tam polecialo ale to byl śluz. Brzuch mnie boli delikatnie, bardziej jest to takie klucie no i to wrażenie że zaraz dostane. Glowa to mnie w ogóle nie boli.. a bolala zawsze. Asiak a Ty będziesz robila test? W końcu to koniec 32dc! Moze warto zrobić? Ja poczekam jeszcze bo moglo mi się jeszcze cos po hsg poprzestawiac chociaż to 3 cykl po badaniu. Ostatnio dostalam wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
Alutka kompletnie nic sie nie zmieniło:) piersi zwykłe nawet mnie nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Hej dziewczyny. Było winko ,przytulanko i.......świeca też :) Asiak33 ja sama siebie rozbawiłam tym tak , że musiałam odganiać tą myśl w czasie przytulanka by nie parsknąć śmiechem :) Dziś monit , ciekawe czy pęcherzyk sam pękł, nidgy nie dałam szansy pęcherzykowi na to by sprawdzic czy bez ovitrelle pęknie ale dziś się dowiem.Netia88 i Asiak33 zawitała @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety tak. W nocy musiałam wstawać i się uzbrajać no i nafaszerować tabletkami przeciwbólowymi bo umierałam. No i jutro zaczynam stymulacje clostilbegytem. Mia mój poprzedni lekarz nigdy mi nie dawał zastrzyku a ten to i tabletki na zwiększenie endometrium i zastrzyk na pęknięcie też dostanę. Z tego co mi tłumaczył to zastrzyk powoduje też dojrzewanie pęcherzyka. Zobaczymy jak to będzie. Mia daj znać po wizycie ile pęcherzyki urosły i czy pękły. Netia jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, te nowe i te "stare" forumowiczki, Słońce moje dzięki za pamięć. U mnie bez większych zmian. Po nieudanym ivf na razie mamy przerwę, postawiliśmy z M na zdrowy tryb życia, mamy dietę, biegamy, kupiliśmy bieżnię i zbijamy kilogramy- ja już mam -5kg. Podświadomie gdzieś myślę,że jak schudniemy to może jajniki zaczną pracować i może coś się ruszy. Poza tym chcę trochę postawić na naturę, szukam po pasiekach mleczka pszczelego, podobno ma zbawienny wpływ na zajście w ciąże, Justynka podpowiedziała mi,żebym brała też koenzym Q10 na jakość jajeczek, więc od lutego zacznę taką kurację. Dajemy sobie czas do wiosny i ok kwietnia, maja jak nic się nie ruszy naturalnie to będziemy startować z II ivf. Wczoraj pierwszy raz od ponad roku zauważyłam u siebie śluz i coś mnie zakuło, a to 15dc ,więc może owulka się pojawiła, a to chyba cud w moim przypadku, oczywiście wykorzystaliśmy to jak najbardziej. Trzymam kciukasy za resztę i pozdrawiam nasze mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to super że postanowiliście o siebie zadbać z M., zdrowy tryb życia nikomu nie zaszkodził :) mnie by sie przydała kuracja +5kg przynajmniej, żartuje zawsze z przyjaciółką która narzeka ze musi schudnąć, że zrobimy przeszczep tkanki tłuszczowej, ona sie pozbedzie, mi przybędzie i obie będziemy zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos84
dzieki MyszkaM86 za praktyczne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety do mnie też zawitała @ w nocy brr... :/ chyba skończy się przez wizytą w klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia to idziemy prawie równo z Natalą. Piszcie dziewczyny o Waszych osiągnięciach pęcherzykowych to się będziemy porównywać. Netia a ty teraz to tylko będziesz chodziła do kliniki czy do swojego gina też? Jestem ciekawa co Ci doradzą w GC. Wczoraj przyszły wyniki od M i wydaje mi się że wszystko ok bo wszędzie mieści się w normach. Zobaczymy co doktorek powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak narazie bede chodziła do kliniki tylko bo mój ginekolog powiedział mi że juz zrobił wszystko co mógł :/ (czyli nic). Pokładam ogromne nadzieje w klinice... mam nadzieje że szybko okaże się co jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, GOS jeszcze raz gratuluje :) dbaj o siebie i maluszka. Ja mam dziś 20 dc i leci ze mnie cały czas jakiś wodnity śluz, biorę teraz dupaston i nie pamiętam czy to jak go wcześniej brałam to też tak miałam. Jajniki mnie kują, zobaczymy co dalej :) Psioszka fajnie że zadbaliście o kondycje Mi i mojemu M jakoś to nie wychodzi za bardzo :) chęci są ale zapału mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Jak we wtorek byłam na wizycie to powiedziałam właśnie mojemu lekarzowi (wolałam skonsultować to z gin) że zaczynam ćwiczenia , bieganie i siłownia, i zapytałam czy są dni w cyklu w których nie forsowac sie tak sportowo, i czy biąrac zastrzyki nie koliduje to ze sobą, powiedział mi ze , aktywnosc i ruch wpływa tak bardzo ale to bardzo korzystnie , i że wrecz to wskazane starając się a że wiele osób nie jest tego świadomych. Zamiast zimy wiosna więc adidaski i zaczynam biegać z moim M. Przy okazji spalę troche sadełka bo kondycja mojego brzuszka fatalna. A teraz zbieram się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was .Ale mialam dzis zwariowany dzien,M wyladowal w szpitalu cos z kregoslupem sie porobilo,dopiero do domu wrocilismy.Dostał silne leki...no i nie wiem czy cos z tego cyklu bedzie...od jutra mielismy sie starac,ale no coz zdrowie wazniejsze w nastepnym napewno wyjdzie :) A co do wysilku fizycznego,to fajnie,ze o tym piszecie,bo ja myslalam,ze zaczne dopiero po porodzie cwiczyc :) ale tylek rosnie jak szalony,wiec biore sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczyny przed weekendem? Mia już jesteś po wizycie? Dzisiaj masz powtórkę z rozrywki czy staranki co drugi dzień? Alutka oby Twój mąż szybko doszedł do siebie. Mój tez miał w ubiegłym roku żebra połamane i mniej było przytulanek bo się ruszać nie mógł. Kochane jutro mam pierwszy egzamin z teoretycznych podstaw kształcenia więc trzymajcie za mnie kciuki plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie jeżeli na opakowaniu tabletek mam napisane ważne do 1/2014 to jeszcze są ważne czy już przeterminowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×