Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Jesteśmy po wizycie:) Będą dwie córeczki <3 <3 Ważą 173g i 179g Przytyłam od początku 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka tera dopiero przeczytałam, że u Ciebie nie za ciekawie z tymi bakteriami, nie wiem co mam Ci napisać. Trzymam kciuki abyś wyszła z tego szybciutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla jak ty poznajesz że to maluchy wypychają ci brzuch a nie jest to skurcz??bo u mnie jest jakoś dziwnie,są chwile że łatwo poznać a czasem lekko podnosi mi sie całe podbrzusze-to jest twardawe ale reszta brzucha miękka a przecież na tym etapie macica sięga już prawie do pepka. Już sama głupieje,nie wiem czy przedtem tego nie czułam,czy to sie dopiero zaczęło,czy te leki wogóle coś pomagają. taki sam dylemat miałam w pierwszej ciąży,wtedy skurcze miałam juz od 25-26tc a ja myślałam że to ruchy dziecka.Teraz nie jestem nic mądrzejsza w tej kwestii :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuch faluje i wtedy czuję takie wypychanie od środka w jednym miejscu, czuję już pojedyncze kopniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
Dziewczyny ale jestem wkurzona. .. wczoraj przyjechalam do szpitala na wyznaczony termin a pani mi mówi ze nie wiadomo czy mnie przyjmą bo brakuje miejsc. .. czekalam 6 godzin na łóżko. .. udalo mi się jednak dostać z myślą ze skoro nie bede miala zabiegu w czwartek to pewnie w piatek mi go zrobią... skąd! Zabieg dopiero w poniedziałek. .. będzie to moj 13dc... :/ nie rozumiem calej polityki. ... zajmuje w tej chwili miejsce w szpitalu zupełnie niepotrzebnie bo nie mam nawet żadnych badań. .. moglabym sie spokojnie wstawic w poniedziałek i byloby po sprawie.. a najśmieszniejsze jest to ze w czwartek mialam przyjść naczczo... ciekawe po co :/ bo do poniedziałku pewnie umarlabym z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nasza służba zdrowia to o d**e rozczasł.... szpital sie cieszy bo będzie miał za ciebie zapłacone z nfz bo będziesz powyżej 3dni a ty sie wynudzisz tylko. trzymam kciuki za pomyślne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam właśnie badanie... lekarz stwierdził ze zrobią mi laparoskopie z histeroskopia i badaniem droznosci :/ jestem przerazona... przeciez niedawno mialam laparoskopie. .. nic juz z tego nie rozumiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry,w szpitalu zawsze robią swoją kwalifikacje do zabiegu,może dopisali laparo bo chca sprawdzić raz jeszcze jajowody czy wszystko ok,ale to nie znaczy że beda przy nich grzebać. Najwyżej zapytaj na obchodzie o co chodzi dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
netia, powodzenia trzymam za Ciebie kciuki mocno żeby wszystko było ok :), ale ta służba zdrowia leci sobie w kulki (delikatnie powiedziane). MyszkaM biedna jesteś z tymi bakteriami ale jak człowiek bardziej na siebie uważa to czepia się wtedy do niego wszystko, masakra. Trzymam za Ciebie mocno kciuki oby wszystko już było dobrze. MamaOla gratulacje córeczek i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Hej dziewczyny! Netia a gdzie jesteś w szpitalu? W Rudzie śl? Może lepiej że cie tak dokładnie przebadają ale leżenie przez weekend zupełnie bez sensu. Myszka ja miałam grzybka w ciąży i dostałam antybiotyk. Psioczka u nas na razie kolki i zaparcia minęły ale cały czas dwa razy dziennie mała dostaje kilka kropli espumisanu. Jesteśmy już po szczepieniu. Zaszczepiłam ją tą 6 w 1 i na pneumokoki. MammaOla nie wiem czy wiesz ale ja też mam siostrę bliźniaczkę. Nazywamy się Asia i Basia ale wszyscy wołali na nas Siaśki. Fajnie że u Ciebie będą dziewczynki :) Leti a ty kiedy testujesz? A u mnie dziewczyny masakra. Tak mocno krwawię. Wczoraj poszłam na dyżur do szpitala i dostałam zastrzyk w pupę i tabletki ale nie zawiele to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Już dostalas okres? Co ma wylecieć to musi wyleciec. U mnie wyglądały tak jak zwykle,pewnie dlatego że 4tygodnie krwawilam po cesarce. A ja się zastanawiam czy gdybym po kuracji tamtym antybiotykiem dostała jakieś globulki dopochwowe to te bakterie by były czy nie,bo poprzednio ich nie było. W tamtej ciąży jak tylko przestałam plamic to dostałam globulki i nie było takich cyrkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak w Rudzie Śląskiej mnie nie chcieli przyjąć bo maja jakis remont szpitala wiec zapisalam sie do Bytomia. Nie chcieli mnie puscic na weekend do domu to ja sobie zrobilam sama przepustke hihi :) ubralam sie w normalne ciuchy i ubralam na siebie szlaflok zeby nikt sie nie zorientował :D mąż mnie porwal do restauracji na obiadek i na trzy godzinki do domciu :) Dzieki dziewczynki za wsparcie :) dam znać jak juz bede po tym wszystkim. Miłego popoludnia Wam życzę, buziolki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak sobie radzisz? Co z tymi bakteriami? Ja tez mialam teraz bakterie coli jak robilam posiew do histerokopii i mam nadzieje ze mi po antybiotyku wszystko zeszło bo brałam go nieregularnie.. nie powtarzalam badania bo nie bylo na to czasu :/ MammaOla jak Twoje minionki? Dają o sobie znać? Dbaj o siebie i wypoczywaj :) Letiiiii kiedy testujesz kochana? Trzymam mocnoooo kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Dzisiaj pare godzin sie wietrzyłam na ogrodzie,męzuś mi wystawił rozkładany fotel,tydzień w domu wystarczył żebym sie blada na twarzy zrobiła. W poniedziałek po pracy dopiero mąz odbierze mi recepte,ciekawa jestem jak ja to pogodze wszystko bo te dopochwowe leki to na noc zalecają a ja już aplikuje sobie wieczorem 2 luteiny. Psychicznie raz lepiej a raz gorzej a tej czwartkowej kontroli boje sie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia powodzenia i też trzymam mocno kciuki za Ciebie :) MyszkaM na pewno wszystko będzie dobrze nie stresuj się i myśl pozytywnie, z Emilcią też miałaś przejścia a wszystko skończyło się dobrze i teraz też tak będzie mocno w to wierzę :) Ja mam testować w czwartek ale to czekanie mnie dobija, wszyscy mnie pytają jak się czuję, a ja się dobrze czuję tak jak zawsze nic inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! :) Netia moje Minionki okazały się być Hanią i Zosią :D Będą łącznie 3córeczki :) Wiercą się bardzo i czuję już pojedyncze kopniaki. Oczywiście trzymam za Ciebie Kochana kciukaski :) Mam nadzieję,że po laparoskop i histeroskopi szybciutko zajdziesz w ciążę, a po jakim czasie od tych badań można próbować? Bo ja nie miałam takich badań i tak do końca nie wiem o co w nich chodzi... No pięknie uciekać ze szpitala! :D Myszka wszystko będzie dobrze, musi być, już w czwartek zobaczysz swojego Okruszka :) Ciekawe jaka duża :) Leti za Ciebie Kochana także trzymam kciukaski i czekamy na dobre wieści :) Asiak, nie wiedziałam ,że masz siostrę bliźniaczkę, ale super :) A jesteście jednojajowe? Na prawdę jest magiczna więź między bliźniaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja miałam przejścia,wtedy było o tyle łatwiej że jak leżałam na samym poczatku to miałam prawie całe dnie mdłości więc większośc przesypiałam,na końcówce też bo to już taki spadek energii. a tu teraz uziemienie w najbardziej mobilnym okresie mi sie trafiło. Nie wiem czy zobacze córcie bo mojej gin nie będzie i doktorek ma mi sprawdzić tylko szyjke. ale podpytam go o tą taśme owodniową to może będzie chciał ją zobaczyć zanim cos odpowie i wtedy zerkne na malucha.Jak nie teraz to za 2tyg. :) Leti ja teraz też czułam sie normalnie,ba pobolewał mnie nawet brzuch jak na @. Widze że dla ciebie czwartek to też będzie stres. Trzymam kciuki :) Też jestem ciekawa jak to jest z bliźniakami. U nas bedzie raczej Paulinka choć dyskusja nadal trwa,jest jeszcze opcja Agatki za którą opowiadają sie babcie więc chyba musi być trzeci szkrab żeby wszystkich zadowolić hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla cztery kobietki w domu.. Twój mąż będzie biedny hihi zanim dostanie się do łazienki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie tak źle, bo mąż wstaje pierwszy , bo do pracy :D Będziemy budować dom albo jakiś kupimy to będę mieć na uwadze większą ilość łazienek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazienka będzie problemem za 10-12lat jak bedzie trzeba gdzieś wyjść i zanim sie kobietki wypięknią :) Nasza córcia już teraz lubi sie stroić więc jak druga też będzie taka strojnisia to chyba czeka nas z mężem zmiana pracy na lepiej płatną,bo jak zaczną wybierać ciuchy i kosmetyki to strach sie bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dziewczyny wróciłam z urlopu i nie doczekawszy się na nim na okres zrobiłam dziś test. Dosłownie pół godziny temu i sama nie mogę w to uwierzyć są dwie kreski. Ta testowa bledsza bo nie jest to poranny mocz ale jest wyraźna i pokazała się zaraz z testową więc chyba to to. Po za tym nie mam innych objawów tylko spać mi się chce i piersi mam wrażliwe. A wcześniej bolał mnie brzuch jak na okres tak z tydzień temu. Boże nie mogę w to uwierzyć uszczypnijcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala super wieści :) to rozumiem że jutro lecisz na bete dla potwierdzenia i nam tu meldujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ale super wiadomość!!! Może stymulacja i ivf pomogły. Bardzo się cieszę że wam się dziewczyny tak udaje. Leti, Netia trzymam kciuki też za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Tak jutro rano jadę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to kolejny dowód na to,że psychika jednak gdzieś tam potrafi nas zablokować. Ja byłam nastawiona na IUI w lipcu, Ty jechałaś na urlop naładować akumulatory przed kolejnym cyklem starań i prosze taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Zgadzam się z Toba Myszka w 100% co do psychiki. Jak nie chciałam dostać okresu to przychodził, a jak czekałam aż przyjdzie bo chciałam jechać po śnieżynki to nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×