Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość MyszkaM86
Brunia gratulacje :) czasem takie problemy sie zdarzaja. CO do kolek to zwróć uwage żeby synek nie jadł łapczywie bo wtedy łapie powietrze i gazy gotowe,są tez butelki antykolkowe,ja używałam te z BabyOno szerokootworowe i kropelk z internetu zamawiałam Sab simplex,czasem espumisan. Trzeba kłaść maluchy dużo na brzuszek to też gazy mniej sie gromadzą. Jesli chodzi o zaparcia my dopiero teraz mamy ten problem,ale tak jak pisała MammaOla warto przepajać dziecko wodą przegotowaną i zmienić mleko,dzieci niestety nie wszystkie toleruja i czasem trzeba długo szukać. Czopkami można sie wspomagać ale to też nie rozwiązanie na dłuższą mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobił dziś dwie kupki.Tyle że nóżki mu do brzusia lekko przyciskam i wycisnal klocka:)Normalnie pelnia szczęścia:).W czwartek mam wizytę u pediatry to dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka u takiego dziecka 4-5miesięcy to już łatwiej bo tarte jabłko można podać,suszone śliwki zblendowane. Sama widzisz jak macierzyństwo zmienia,człowiek jest w euforii na widok pełnej pieluchy :) Wydaje mi sie że powinnaś przepajać wodą tym bardziej że karmisz mm a jak to nie pomoże to zmiana mleka,ewentualnie jakiś probiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też się udało i w nocy też niespodzianka w pieluszce. Kto by pomyślała że kupa daje tyle szczęścia. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dajemy mu wodę i priobiotyk A problem kupy dalej jest.Dziś z rana jedna ale znowu z moją pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy :) Nadal się kuję po trzy zastrzyki w brzucho w poniedziałek podgląd i może w środę punkcja. Do tego jeszcze wyszło mi podwyższone ciśnienie, boli mnie głowa codziennie. Nie wiem jakie powinnam mieć to ciśnienie żeby było dobre teraz mam 136/90 a u lekarza miałam 150/ 95. Dostałam leki w razie czego jak by było wysokie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dziewczyny, mój chrześniaczek też jadł mleczko z butelki praktycznie od urodzenia, był to NAN, pediatra powiedziała, że jest lepiej strawne niż BEBILON, zresztą on BEBILONU nie chciał. Mały nie miał wtedy problemów z kupką teraz mu się zdarza, a ma roczek. Leti trzymam kciuki za pęcherzyki i udaną punkcję. Ciśnienie to chyba idealne powinna być 120 na 80, albo to dolne niżej niż 80. Ale to jest indywidualna kwestia. Ja najlepiej się czuję jak mam 130 na 80. A dlaczego Ci tak skoczyło po lekach czy z upału? Mi leki też troszkę podnosiły ciśnienie ale dla mnie to było dobre bo mam mega niskie czasami 99 na 60. Wtedy kręci mi się głowa do tego stopnia, że nie mogę wstać z łóżka. Mam to po mamie i mimo, że nie jem już grejpfrutów i nie piję czerwonej herbaty to często męczę się z niskim ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunia1307
Dziewczyny moj synek po powrocie ze szpitala tez kupki nie robil przez 4dni i byl placz nie z tej ziemi. ..ale teraz robi po 4kupki dziennie..pediatra kazal podawac krpielki orobiotyk z Biogai po 5kropelek raz dziennie do mleczka i robi kupki :) az ponadto czasami hehe. Espumisan tez podaje ale czy dziala... sprobujcie tych kropelek. Sa na regulacje jelit i osłonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u nas chyba ten czopek podziałał bo od dwóch dni bez żadnej pomocy mała się wypróżnia. My jedziemy na babilonie bo takie mleczko było od początku w szpitalu. Stosowaliśmy kropelki biogai ale nie widziałam po nich poprawy. Espumisan dajemy 2 razy dziennie do mleka po 10 kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Espumisan jest bardziej na gazy niż zaparcia. Ja z probiotykie dawałem Dicoflor. A herbatki ziołowe by nie pomogły? Co do mm to każdy lekarz ma jakieś swoje upatrzone które poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczynki 37 dzien cyklu i nic. Nie mam pojęcia co takiego sie stalo ze zatrzymal mi sie okres i nie chce przyjść.. drugi raz bede przekladac histeroskopie... tym razem poczekam az @ przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia a byłaś z tym u lekarza. Mi po stymulacji też cykl się zachwiał, miałam 30-31 dniowe, a ten pierwszy po stymulacji trwał 36, teraz mam drugi i też będzie raczej długi bo mój organizm dwa razy robił podejście do owulacji i teraz czekam na @. Dziewczyny dzwoniłam do OVUM mój lekarz będzie jutro i dowiem się jaki jest wynik kariotypu m bo już są wyniki tylko, że dziewczyny z recepcji nie podają wyników telefonicznie, co innego lekarz, on mi napisze smsa jak wyszło i co dalej mam nadzieję, że będzie dobrze, skoro mąż ma wszystkie wyniki dobre to i ten będzie pewnie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala i takie myślenie mi sie podoba, napewno wszystkie wyniki są ok :) Netia mam nadzieje,że szybko przyjdzie @ i będziesz mogła zrobić histeroskopie a potem przystąpić do dalszych działań. Ja podejrzałam dziś moje wyniki krwi,znów przyplątała sie anemia i bakterie w moczu( mieszcze sie w normie ale jest ich więcej niż na ostatnim badaniu),dobrze chociaż że TSh ładnie spadło,możę chociaz te tabletki odstawie. No i krzepliwośc krwi mam na granicach normy,oby jak najdłużej udało sie obyć bez zastrzyków przeciwzakrzepowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Natala, bylam i dostalam duphaston na wywolanie, po 3 dniach mialam przerwać. Przerwalam i dalej nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia jakaś dziwna sprawa z @ jest u ciebie, po spadku progesteronu powinna przyjść, jak byśmy chciały żeby nie przychodziła to się zjawia a jak nam zależy to się ociąga. Natala trzymam kciuki za dobre wyniki. MyszkaM za ciebie też mocno trzymam kciuki żeby wszystko było ok. :) Ja dziś byłam na podglądzie i mam 10 pęcherzyków od 20mm do 12 mm, mam nadzieję że wszystkie ładnie podrosną do czwartku bo rano o 9-tej mam punkcje. Boję się ale co ma być to będzie :) A najfajniejsze jest to że w sobotę mam wesele u brata a pielęgniarka powiedziała mi że w sobotę może będzie transfer ( u mnie w domu po za rodzicami nikt nie wie że podchodzę do ivf). Zastanawiam się teraz czy nie lepiej jest podać w 5 a nie 2 dobie zarodek? Dostosuję się do zaleceń lekarza ale dopiero mi powie w czwartek co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia to bardzo dziwne to co Ci się dzieje? Beta negatywna, sikacz pozytywny po pól godzinie. A okresu brak nawet po luteinie. Który to dzień cyklu? Może Ci się owulacja opóźnila i dlatego taki dlugi cykl masz. Albo zdarzył Ci się cykl bezowylacyjny wtedy tez dlugo się czeka na@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ze cykl byl bezowulacyjny... dzisiaj mam 39dc. Rano bolal mnie brzuch ale przestało po kąpieli. Jesli nadal nic nie będzie do czwartku to pojde jeszcze raz do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti, mi lekarz mówił, że po transferze mam normalnie funkcjonować wiec myślę, że zabawa na weselu Ci nie zaszkodzi tylko nie forsuj się zbytnio. Milej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia mi się też zdarzało że po luteinie nie dostałam @.Potrafiła przyjść np 2tyg po odstawieniu to właśnie za sprawą braku owulacji. U nas dziś misa 4tydzień razem z naszym synkiem.Jest coraz lepiej.Jestem już z nim sama bo mąż wrócił do pracy A mama do siebie.Dajemy radę.Na szczęście bejbi blus odpuścił więc jest dobrze. Trzymam za Was wszystkie kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki :) ja za was też mocno trzymam kciuki żeby się wszystko pomyślnie udało :) Na weselu nie będę tańczyć bo ja na trzeźwo nie umiem jestem tak drętwa jak kołek :) ale pojem dobrych rzeczy i posłucham fajnej kapeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Leti jak się czujesz po punkcji? Daj znać ile Ci jajeczek pobrali i ile się zapłodniło. Moja siostra tez miała w 2 dobie podane zarodki a ja dopiero w piątej. Netia przyszła @? Myszka kiedy po połogu dostaje się @? u mnie już minęło 5 tygodni od porodu. Mała strasznie rozpuszczona przez babcie i ciocie. Ciągle by siedziała na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak ja dostałam @ niecałe 2tyg. po odstawieniu Małej od cyca,było to po 7miesiącach. Wszystko zależy jak szybko zacznie spadać poziom prolaktyny we krwi bo to ona hamuje @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam niewiem czy mogę tak zacząć odrazu o pytan ale cóż najwyżej mnie kruszynkę olejecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie urwało część twojej wypowiedzi. Napisz jakie masz pytania,odpowiemy w miare możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
Wczoraj przyszła @!!! Nareszcie! ! Nigdy tak jej nie oczekiwałam jak teraz :) histeroskopia przełożona na przyszły czwartek :) Leti czekamy... :) Gościu zadawaj pytania a my chętnie odpowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Hej wczoraj pisałam i zjadlo mi cały wpis. Gościu pytaj odpowiemy i im nas więcej tym weselej. Leti trzymaj się na punkcji i pisz ile komórek macie. Mi lekarz powiedział że wynik męża jest ok. Czekam na okres i lecę zaraz po receptę na Estrofarm na śluzówkę. Asiak moja siostra nie karmiła piersią i okres dostała po trzech miesiącach od porodu. Podobno karmiące mamy dłużej nie miesiączkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia dobrze że już przyszła @ to nowy początek Waszej walki. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×