Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Natala3
Dziewczyny lecę na betę. Netia trzymaj się na badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
netia powodzenia trzymam kciuki. Natala super wiadomość i wysokiej bety :-) Ja nie wytrzymałam i wróciłam test dziś w 7dpt i wyszła jedna kreską :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti mi nawet 4dni po terminie @ druga kreska wychodziła po czasie. tak wcześnie to najlepiej bete zrobić. Netia trzymam kciuk za badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_E_T_I
Natala jak twoja beta? Mnie dziś zaczął pobolewać brzuch i kręgosłup od rana, a teraz na wkładce zobaczyłam brunatną krew :( Jutro pójdę na betę, ale czuje że nic z tego nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dziewczyny beta 3611,9, a progesteron 26,81. Napisałam smsa do lekarza i czekam na odpowiedź kiedy mam pojechać na wizytę. Netia jak twoj***adania. Aha lekarz dzwonił mam wizytę jutro na 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
No Natala super :) a ile jesteś dni po terminie @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka jestem albo 8 albo 14 dni po terminie okresu. Nie wiem dokładnie bo organizm mi splatał figla i 04,08, miałam wrażenie, że mam owulację, a potem 10.08 znowu miałam płodny śluz i ból owulacyjny więc nie wiem kiedy dokładnie to było. Ostatni okres miałam 20,07,15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
To może będą drugie kafeteryjne bliźniaki ;) coś tam już powinno być widać na usg jutro,czekamy na info jutro. A ja tym razem na moj***akterie dostałam antybiotyk doustny+probiotyk i jeszcze dopochwowo coś. mam nadzieje że tym razem jak wylecze to paskudztwo to już nic sie nie przypląta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala3
Myszka masz przerąbane z tą infekcją. że też się coś takiego przyplącze do człowieka. Leti mi się wydaje że musisz jeszcze poczekać z testem może być zbyt wcześnie albo idź na betę. Netia a Ty już w domu jesteś? Jak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala GRATULACJE!!! <3 Wątpię by były to bliźniaki jak pisze Myszka, 3600 w 42dc a ja w 44dc miałam 32000 bety, pewnie owulka była 4.07 a 10.07 już zarodeczek się zagnieździł :) U mnie przy zagnieżdżeniu też był taki gęsty śluz :D Leti przytulam mocno <3 Netia jak po badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Leti kochano mocno przytulam, wiem co czujesz. Dobrze, że masz jeszcze śnieżynkę ta na pewno zostanie z Wami, a może będzie taki mały cudzik jak u mnie. Zobaczę dziś co i jak mam nadzieję, że lekarz wypatrzy naszego kropka. Dziewczyny pijecie kawę w ciąży, bo ja odstawiłam. Piję inkę mając nadzieję, że zadziała jak placebo ale senna jestem strasznie, a w nocy się wybudzam z gorąca. I jeszcze jedno czy poszłyście na zwolnienie od razu? Ja mam *****iwą pracę chyba zdecyduję się na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti tak mi przykro :(( przytulam mocno :( Natala ja poszłam od razu w obu przypadkach,bo w pracy miałam codziennie sporo kg do przenoszenia i dźwigania i sie bałam. Netia pewnie dochodzi do siebie po narkozie,że sie nie odezwała jeszcze. A mnie sie już dzisiaj śniła czwartkowa wizyta kontrolna,już lekarz miał mierzyć szyjke i... córcia mnie obudziła bo chciała pić :) ehh co za horror a w nocy ze środy na czwartek to chyba wogóle nie zasnę. na dodatek wizyte mam dopiero na 19:20 bo przez urlop mojej gin,ten doktorek ma sporo jej pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
Cześć kochane. Tak jak Myszka pisala dochodzilam do siebie. Co chwilę zasypiam i jestem obolała ale wszystko do wytrzymania, mam wrażenie ze ostatnio duzo gorzej to przeszłam. Moze na wizycie dowiem sie co i jak. Leti... przykro mi.. w przyszłym cyklu moze razem wystartujemy :* Natala serdecznie gratuluje :) to kolejny cud na forum, az serce sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala i jak tam na wizycie? Netia dowiedziałaś sie coś na obchodzie? na wypisie też coś piszą zawsze co robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Hej, wczoraj byłam u doktorka, wyniki mam dobre, estradiol, progesteron i krzepliwość ok. Nie muszę brać leków. Serduszka jeszcze nie słyszałam, jest zbyt wcześnie. Lekarz mówi, że z USG i z bety wychodzi 5 tydzień. Mimo, że ostatni okres miałam 20,07,15. Mam długie cykle i owulacja była prawdopodobnie 10,08,15. Następną wizytę mam 17,09. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok tak jak do tej pory i będzie słychać serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będzie wszystko dobrze :) ja 17.09 mam połówkowe usg :) Mam nadzieje,że trzeci posiew wyjdzie ok,teraz na leki poszło 200zł ale w tym jest probiotyk bo antybiotyk ma doustny,nigdzie w ulotce sie nie doczytałam by ten lek był na zakażenia pochwy,za to na drogi moczowe tak-no może za jednym zamachem pozbędę sie bakterii z moczu. Czy teraz wszystkie te leki na infekcje ginekologiczne sa takie drogie czy tylko moja lekarka mi funduje takie rarytasy z górnej półki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja ju nawet zaczęłam zaklinać moja szyjke żeby sie nie skracała i żeby nie było skurczów macicy. czy na szyjke podziałało choć troche dowiem sie jutro wieczorem a co do skurczy to zdarzy sie czasem 1dziennie a nie 3-4 jak wcześniej więc może działa :) tak sobie przynajmniej wmawiam,a co,nikt mi nie zabroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Natala Wielkie Gratulacje! Netia, LEti- Wam dużo siły do walki- na pewno się uda! U nas już 1,5 msca z Leonem. Czas leci, mały się zmienia. Macierzyństwo to trudny orzech do zgryzienia:) Ale warto. Dlatego wraz z Leonem przesyłamy Wam fluidki co by się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dzięki Psioszka. Macierzyństwo zmienia kobietę i na pewno sprawia, że staje się ona lepszym człowiekiem. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Twój synek rośnie tak szybko i zaraz będzie Ci lżej się nim opiekować. Myszka faktycznie drogie te leki. Co do leczenia zakażenia pochwy lekami na pęcherz to też tak miałam. Pod koniec leczenia żeby "dobić" bakterie lekarz kazał mi łykać UROFURAGINUM w dużych dawkach i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest jakiś pozytyw, szyjka ma ten sam wymiar co 2tyg.temu na dodatek jest jakoś wygięta czy coś więc podobno to dobrze. Doktorek stwierdził że szału nie ma ale tragedii też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Myszka super wiadomość, zaklinanie pomogło. Dziewczyny jaki miałyście śluz na początku ciąży, ja do dziś miałam biały, a dziś jest jakby różowany lub kremowy. Trochę mnie to niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to leżakuj dalej, dla dobra szyjki :) Natala ja miałam i mam nadal biały, był czas gdzie plamiłam na brązowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej miałam biały lub przezroczysty,ewentualnie kremowy. taki różowy zdarzył mi sie ostatniego dnia w pracy gdy jeszcze nie robiłam testu a nadźwigałam sie wtedy sporo,ale na dodatek pobolewało mnie wtedy podbrzusze. A bierzesz jakieś leki? ja dostałam duphaston chociaż nie było ku temu wskazań,moja gin stwierdziła że lepiej na początku ciąże troche wzmocnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Nie brałam leków bo wyniki badań były ok. Progesteron też. W środę i czwartek miałam szkolenie na którym siedziałam 6 godziny z przerwami. Było trochę stresu i to pewnie przez to. Wzięłam wczoraj dufaston i dziś rano też. Myślę że nie zaszkodzi. W poniedziałek pogadam z lekarzem. Miałam trochę skrupułów że idę na zwolnione ale już ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Ale mam dziś przyjemny dzionek :) Córcia w przedszkolu, popijam kawkę, relaksuję się i wreszcie kompletuję wyprawkę dla Bliźniaczek :D Nie ma nic przyjemniejszego :) Zamówiłam już prawie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj Natala i sie nie forsuj. MamaOla ja jestem na etapie tworzenia listy co trzeba wymienić albo dokupić. Pewnie znów przyjdzie mi zdalne robienie wyprawki,ostatnio mąż dostał liste, co niektóre rzeczy pokazałam mu na zdjęciach żeby wiedział jak wyglądają i pojechał kupować sam i świetnie się spisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę mieć wszystko przygotowane wcześniej, trzeba poprać, poprasować, poukładać a ciążę bliźniaczą zakończymy szybciej, a i na ostatnim badaniu wyszło ,że mam łożysko przodujące więc istnieje ryzyko ,że w szpitalu pojawię się jeszcze szybciej. Z początkiem grudnia pakuję torbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Zazdroszczę Wam, że jesteście juz tak daleko i zaraz będziecie tulić maluszki. Chciała bym być już w drugim trymestrze, a najlepiej w trzecim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×