Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość psioszka
Hej dziewczyny!Netia,Asiak co u Was?Fionka Co u Ciebie? U nas Leon skończył 2tygodnie.Dalej się ogarniam A to nie jest łatwe. Dopadł mnie bejbi blus ale na szczęście mam wsparcie bliskich. Mam nadzieję że nie długo hormony się ustabilizuja i wrócę do normalnego funkcjonowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla ale to przynajmniej zdrowe masz menu,a na mięso moze przyjdzie troche później czas :) Ja takie napady snu miałam w poprzedniej ciązy,wtedy też codziennie musiałam mieć danie z ziemniakami(frytki,duszone,z gzikiem,smażone,placki ziemniaczane). Teraz z kolei mam większy apetyt na owoce i warzywa i codziennie obowiazkowo musi być coś miesistego albo chociaż parówka :) Chciałabym wciskać w siebie troche tego nabiału stopniowo,bo ostatnim razem od 6miesiaca miałam nakaz jedzenia codziennie nabiału bo dziecko wagowo było "zagłodzone",oj pamiętam jak z początku prawie z płaczem wciskałam w siebie każdą łyżeczke jogurtu naturalnego :) Psioszka dziecka to sie chyba nigdy człowiek nie nauczy tak do końca "obsługiwać" jak skończą sie niemowlęce problemy to zaczna bunt dwulatka,przedszkole,szkola. A Leon grzeczny? jak sie tatuś spisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Tatuś jest cudowny. Myślę,że się lepiej ogarnął niż ja. Przewija, karmi, usypia, kąpie. Wstaje często w nocy. Nie mogę narzekać. Leon prócz kilku akcji płacz jest kochany- je i śpi choć mieliśmy kilka chwil bezsilności, ból brzuszka- musiałam zaaplikować espumisan,bo nic nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka faceci podchodza do tych rzeczy zadaniowo,trzeba zrobic i już. Matka z kolei ma przy zwykłej zmianie pieluszki milion mysli: czy nie ma krostek,a moze grubiej posmarować kremem,czy dobrze obmyłam,czy nie robie tego za wolno/za szybko itp :) Dobrze,że masz w nim wsparcie :) U nas po dziś dzień kąpiel jest zarezerwowana dla tatusia :) Ciekawe jak tam Asiak? No i Brunia nic sie nie odzywa... Ja pomału zabieram sie za odgruzowywanie domku,mężuś poskręcał nowe meble i pomału musze je zapełnić,wreszcie znikna te kartony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Hej koleżanki :) Już się melduję. A więc u nas wszystko dobrze, w nocy wstajemy do Mai tylko dwa razy, za to w dzień ostatnio mała ma kolki. Też ratujemy się espumisanem i dostaliśmy nowy smoczuś do butelki, który odpukać na razie zdaję egzamin. U mnie też tatuś kąpie i nosi bo ja po tej cesarce jeszcze nie dokońca doszłam do siebie. Dziś tatuś został z córcią a ja udałam się na shopping :) Poza tym to szczęście ogromne i miłość wielka do mojej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak to super :) moja też budziła sie tylko 2 razy,ale zanim wciągneła ile chciała z cyca,zanim jej sie odbiło i zasnęła to juz była prawie czas nastepnej pobudki :) Kolki też przechodzilismy, przytulać brzuszkiem do brzucha,porządnie odbijać i pilnowac by nie łykała powietrza i zbyt łapczywie nie jadła. Tatusiowie na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam sobie dzisiaj z allegro detektor tętna :) Będziemy się z mężem bawić i szukać bliźniaków, wiadomo nie ciągle ale od czasu do czasu :D Miała któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam,że jest coś takiego,a ile kosztuje takie cudo? A ja od poniedziałku eksperymentuje,tzn. odstawiłam duphaston,myśle że na tym etapie już nie jest mi potrzebny i nie zaszkodze w żaden w sposób maluszkowi. nie zauwazyłam zmiany koloru wydzieliny,jest jej jakby nieco mniej ale ciągle jest więc chyba jednak dalej sa jakieś bakterie w środku :( popytam na wizycie i pokaże gin,zobaczymy co ona na to. Nasz maluch jest uparciuch i zbytnio nie chce do nas pukać,ale są dni ze mocno sie przeciąga,czuje je gdzieś przy pępku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
135zł z przesyłką :) Ja czuję często Bąbelki i nie raz już tak mocniej :D Kocham to uczucie !!! <3 I brzuszek lekko faluje, wypycha się śmiesznie :) No ale są dwa więc ciaśniej mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Uff jak gorąco :( najchętniej to by sie spod prysznica nie wychodziło :) Nie moge sie doczekać 20-ego aż zobacze maluszka. MammaOla no u ciebie ciaśniej to lepiej czuc ich ruchy. Nawet nie taki drogi ten detektor a przydać zawsze sie może pod koniec kiedy już miejsca mniej i dziecko mniej sie rusza. Pamiętam że ja pod koniec czesto jadła czekolade żeby dostac kopniaka od córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł detektor tętna :) REWELACJA!!! Gorąco polecam! Przepiękny dźwięk bijącego serduszka :) I kopniaki też słychać, jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
To super☺też bym sobie posluchala☺ Miłego weekendu staraczki i mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natus244
Dziewczyny zróbcie sobie inne forum a nie zaśmiecacie nie na temat. Tematem forum jest badanie HSG a nic nie można się dowiedzieć bo te co już przetrwały i zaszły i urodziły opisują swoje dzieciątka. Wiecie że to inne osoby boli i rani? Szukam informacji dotyczących badania bo w ciążę zajść nie mogę a tu informacje o dzieciach i innych takich. Jestem już po badaniu w Poznaniu na Raszei. Najpierw miałam morfologię potem badanie usg a dopiero potem całe badanie HSG. Mnie osobiście bolało, nie dostałam znieczulenia, wykręciło mnie z bólu ale trwało to badanie 3 minuty więc do przeżycia. Cieszę się że mam już to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia_88
Cześć dziewczynki. Nie odzywalam się dlugo bo wypoczywalismy na wakacjach. W piątek ide na histeroskopie ale cos okres mi sie spoznia i mam nadzieje ze nie bede musiala nic przekladac. Nikt tu nie zasmieca forum. Piszemy tu juz od kilku lat i kazda z nas zaczynala od badania hsg, ja sie staram 3 lata i nic mi tu nie przeszkadza bo każda ciaza ktora zdarza sie na forum jest cudem i radoscia dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natus244 jak Ci przeszkadza co piszemy to znajdź sobie inne forum hsg, albo założ własne nikt tu Ci nie każe zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny, zabiegana jestem więc tylko Was podczytywałam. Netia trzymam kciuki, może okres nie przyjdzie. Urlop święta rzecz, każdemu się należy. My w ostatnim tygodniu sierpnia jedziemy w góry już nie możemy się doczekać. Asiak, Psioszka jak tam wasze Skarby znoszą te upały? One są takie malutkie jeszcze. Natus244, to co piszesz o zaśmiecaniu forum przez nas miałam pozostawić bez komentarza ale jednak nie mogę. Tytuł jak tytuł "Badanie HSG", bo od tego zaczyna się diagnostyka. A potem idzie się dalej. Histeroskopia, laparoskopia, inseminacje, aż do in vitro i upragnionej ciąży. Po forum to kopalnia wiedzy na te wszystkie tematy, wystarczy poszperać. Ty jesteś na początku tej drogi i obyś nie musiała przechodzić jej do końca jak niektóre z nas. Ale pisanie, że ludzkie historie to są śmieci, jest delikatnie mówiąc niegrzeczne i świadczy niestety o egoizmie (mój problem jest najważniejszy). Szkoda, że tak to postrzegasz bo wystarczyło zadać pytanie (jeśli nie chce Ci się szukać naszych powieści na temat HSG), a każda z Nas opowiedziałaby Ci o swoich przygodach z tym badaniem i wsparła psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia trzymam kciuki za histeroskopie,ja mam dzięki niej swojego skarba i drugi w drodze☺ Natus jestem na tym forum od 2010,większość z nas jest tu długie miesiące i jakoś nikomu nie przeszkadzało że czasem trochę "zbaczamy" z tematu. Ja ledwo żyje w tę upały a jeszcze cały tydzień ma tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... nie wiem co jest grane... okres spóźnia mi sie juz 4 dzien...jutro będzie 5... zrobilam test plytkowy a właściwie dwa. Przy pierwszym na początku byla tylko jedna kreska ale za pol godziny pojawila sie ledwo widoczna druga kreska.. zrobilam wiec drugi test i sytuacja sie powtórzyła! Nie wiem co o tym myśleć. .. czy moze antybiotyk który bralam na bakterie mogl wplynac na wynik?? Tylko dlaczego okres mi sie spóźnia? Nie moge uwierzyć ze mogloby sie udac naturalnie. ... jutro pojde na bete zeby to wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Netia ciekawe ciekawe. Trzymam kciuki i czekamy na wynik bety. Jak masz ulotkę tego lęku to poszukaj czy może fałszować wynik testu ale to nie tłumaczy opóźnienia miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia oby to był wakacyjny cud!Mocno zaciskam za Was kciuki! U nas leci.Każdego dnia niby lepiej ale ciągle mamy problemu z karmieniem.Dostałam zapalenia piersi i pokarmu coraz mniej mam:( do tego te upały i klęska gotowa.A mały jest cudowny.Rośnie ładnie waży już 4kg:) A niedługo będzie miał miesiąc;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natus244
mammaola czy jak tam jesteś taka niemiła bo samej ci się udało a prawda jest taka że to forum jest nie tylko dla kilku osób i po t6o by relacjonowała sobie grupka osób swoje życie i przebieg starań a potem ciążę. To forum jest dla wszystkich tych którzy chcą wiedzieć coś na temat badań hsg więc stwórz swój wątek albo piszcie sobie prywatne wiadomości bo teraz to forum jest zaśmiecone i osoba która chce czegoś się dowiedzieć to niczego się nie dowie ale się bardziej załamie. Już zapomniałaś jak to jest się starać a nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Twojej wiadomości, też zaczynałam od tego forum i jakoś mi nie przeszkadzało czytanie o szczęściu innych dziewczyn, wręcz przeciwnie, cieszyłam się razem z nimi, a gdy miałam jakieś pytanie zawsze mi odpowiadały i wszystko wyjaśniły. Widać, że mocno zdesperowana jesteś skoro uważasz się za najważniejszą, nie bede wdawać sie z Tobą bezsensowne dyskusje, i tak nic nie zdziałasz bo MY PISAŁYŚMY, PISZEMY I BĘDZIEMY PISAŁY O SWOICH SZCZĘŚCIACH!!! Trochę empatii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Natus, powtarzam, wystarczyło grzecznie zapytać o to co Cię interesuje i dostałabyś odpowiedź. A takich forów jak ten jest tysiące wiec możesz też szukać gdzie indziej. Nie denerwuj kobiet w ciąży. Wnioskuję po twoim zachowaniu, że bardzo Ci ciężko z tym,że nie możesz zajść w ciążę, do tego stopnia, że czujesz złość w stosunku do tych, którym się udało. Moje starania też trwają długo około 4lata Netii tak samo i jeszcze nam się nie udało. Ale ja nie czuje złości do dziewczyn, które mają więcej szczęścia bo wierzę, że też mi się uda. Nasze forum ewoluowało i jest kopalnią wiedzy dla każdej dziewczyny borykającej się z niepłodnością. A Tobie radzę poszukać tematu "Nie mogę zajść w ciążę i czuję złość do tych, które są w ciąży, jak to leczyć?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia trzymamy potrójne kciukaski i czekam z niecierpliwością na wynik :) (nie wiem czy powinnaś o nim pisać, bo koleżanka natus może nie znieść Twojego szczęścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia kobieto dopiero zobaczyłam Twój wpis, gnaj na betę i pisz co wyszło trzyma kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Psioszka to już miesiąc minął a młodemu ładnie przybyło. Nie denerwuj się początkowymi problemami bycia mamą uczysz się każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Psioszka mimo bólu przystawiaj synka,pamiętaj ze dziecko to najlepszy laktator :) można rozkręcić laktacje nawet gdy ma sie kilka tygodni przerwy w karmieniu więc sie nie poddawaj. Podobno też działa dobrze na ilość pokarmu picie soku jabłkowego albo karmi. Netia czekam z niecierpliwością co tam nam napiszesz. Dziewczyny nie wdawajmy sie w bezsensowną dyskusje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia czekamy Kochana na twoją betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×