Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
To możesz iść śmiało na betkę, wynik powinien być wiarygodny. Ja też robiłam kilka dni przed @ i beta była poniżej 1 i nic się nie zmieniło, bo dostałam okres. Tylko ja się staram o dzidziusia i jest mi smutno gdy wynik jest zawsze inny niż bym chciała:) a no i daj koniecznie znać jak wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa111
dziekuje za odpowiedz.robilam test sikany 30 lipca a stosunek byl 21czerwca.wynik byl negatywny...czy naprawde moge byc spokojna...??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
dziekuje za odpowiedz.oczywiscie dam znac,mam nadzieje,ze to nie bedzie za wczesnie.Trzymam kciuki zeby Tobie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
na szczescie wynik ujemny chociaz pani w laboratorium powiedziala,ze to jest stanowczo za wczesnie:(najpewniejszy jest wynik po 14 dniach chociaz tez czasem niewiarygodny.w sobote powinnam dostac @jak nie bedzie w poniedzialek powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mi lekarz też tak mówi... ale właśnie beta potrafi wykryć już 10 dniową ciąże. Oni tak zawsze mówią:):):) po raz pierwszy trzymam kciuki za twój okres:) tylko licz się z tym że może on się spóźnić przez stres :) ale może tak wcale nie być:) pozdrawiam i proszę otrzymanie kciuków za mnie. Mój okres powinien być mniej więcej 10 sierpnia w porywach do 13 go. Ale coś czuję ze znowu się nie udało:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
u mnie wczoraj byl 10 dzien od wspolzycia wiec moze faktycznie to troche za wczesnie?ale jakos sie uspokoilam i czuje.ze jednak ciazy nie bedzie:)za Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki zeby Ci sie udal.Ja mam juz 2 dzieci do tego juz spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja mam synka w październiku skończy 2 latka i zdecydowaliśmy się z mężem na drugie dziecko. Super by było gdyby to była dziewczynka ale jak będzie chłopiec to też super. Staramy się już 7 miesięcy i jakoś nic sienie udaje. Dlatego tym razem odpuściłam i nawet dni płodnych nie liczę...tak mniej więcej to powinnam być już po owulacji ale nie wiem, bo ostatnio mi się okres rozregulował i ostatnią @ powinnam mieć 13 lipca a miałam 17 go. Więc teraz to już sama nie wiem kiedy ona powinna być:) raz mam co 28 dni raz co 30. Czuję się trochę skołowana, bo nie wiem co mam myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMELKA2009
witam, proszę o pomoc. ostatnia miesiączkę miałam 23 czerwca, cykle mam bardzo długie bo 38dniowe. Miesiączkę powinnam dostać 31 lipca.Wczoraj, 3.08 zrobiłam betę z krwi i wyszła 7,4. czy jest szansa, że jestem w ciąży? nie mam żadnych objawów, tylko ból podbrzusza i ogólne osłabienie /może być przez tą pogodę/.. w lmoim aboratorium norma: 0 - 2,7 poza okresem ciąży później 1,3 - 2 tydzień :16-156 2-3 tydzień :101-4870 itd ja mam 7,4 mlU/ml chyba jutro powtórzę badanie.. mam nadzieję, że dzidzia już zamieszkała u mnie;|))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amelko, faktycznie twój wynik wskazuję na bardzo wczesną ciążę. Najlepiej powtórzyć badanie beta po 48h. W tedy beta się podwaja i wynik będzie wyższy, może być tak że zaszłaś w ciąże nie dawno, dlatego że miewasz tak długie cykle to i owulacja się przesuwa:D trzymam za ciebie kciuki daj znać... jak wynik:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaczek
hej poradzcie co mam zrobić 2 lipca kochałam sie z chłopakiem troche sie zapomnilismy. zobilam trzy testy ostatni 31 lipca i był też negatyny. a na bete boje sie isc bo moge trafić na swoją ciotke w laboratorium w swojej przychodni a do innej nie mam zabardzo jak sie wybrać. Czy po zwykłej morfologi można sie czegos dowiedzieć??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem nowa na tym forum chociaż od dłuższego czasu śledzę Wasze historie i próbuje sie doszukac w nich swojej. Dlatego postanowiłam napisac. Ostatnią @ miałam 08.06, 15.07 zrobiłam bete z wynikiem 1796, 17.07 wynik był 3689, zadzowniłam do mojej gin i powiedziala ze wynik jest ok i kazala przyjsc na badanie za 10 dni - to było w zeszły czwartek 30.07. Poszłam i okazało się że pęcherzyk ciązowy jest ale nie ma zarodka :-( Poradziła abym poszła do innego lekarza i dodatkowo zrobiła bete nastepnego dnia. Zrobiłam oczywiscie i wyszła 25500 - chyba całkiem dobry przyrost. Jutro ide jeszcze raz na USG ale bardzo się boję, bardzo chce tej ciązy. Czy myslicie że może byc jeszcze dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Do Olga. Nie powinnaś się stresować, betka bardzo ładnie ci przyrasta. A może za wcześnie żeby zobaczyć zarodek. W 8 tygodniu będzie już widoczny, nawet akcja serduszka powinna się pokazać. Spokojnie i bądź cierpliwa i daj dzidzi urosnąć. Betka rośnie a to znaczy że dzidzia się rozwija:):):) pozdrawiam:) Z morfologi raczej nic nie wykaże ciąży. Zbytnio się nie znam ale wydaje mi się ze nie. Skoro 3 testy wyszły na nie to raczej nie jesteś:) i po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka2009
no i powtórzyłam betę po 48h, wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka2009
wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amelko jaki wynik? Czemu posty zawsze urywa w najważniejszym momencie? Brrrr czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia002
witam Was serdecznie... robiłam test z kwi mój wynik to poniżej jeden:) czy mogę być już spokojna jeśli zrobiłam 13 dni po stosunku?? myśle, że w czasie bliskich stosunków z moim chłopakiem miałam owulację dlatego się przestraszyłam. wiem że od takich przytulanek nie zachodzi się w ciązę ale wiele można się naczytać głupot w necie:/ z góry dziękuje za odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarina
Dziewczyny.moja beta wynosi23,1 i w laboraorium powiedziano mi ze to 3,4 tydzien ciazy a liczac od okresu to zaczyna sie mi 6 tydzien.czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mariono może owulacja ci się przesunęła... często tak się zdarza. ale pilnuj tej betki i idź do lekarza koniecznie.. pozdrawiam:) czekamy tu na forum na twoje wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
hej.u mnie jutro badz w niedziele bedzie juz wiadomo.niby czuje,ze okres sie zbliza bo zaczynaja sie bole brzucha i wtedy zaczynam sie cieszyc ale za chwile wydaje mi sie,e te bole sa jakies inne i strach powraca.na szczescie nie mam innych objawow wiec to z kolei uspokaja:)dlugie beda te dwa dni:)a jak u Ciebie dzastina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarina
owulacja rzeczywiście mogła mi się przesunąć bo wydawało mi się że miałam ją dopiero w 22,23 dniu cyklu i to by wyjaśniało dlaczego 2 pierwsze testy były negatywne.jeśli dlatego beta jest dość niska? to trochę się uspokoiłam.wizytę mam 17 sierpnia mam nadzieją że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarina
znalazłam artykul w ktorym pisze ze późna owulacja może być przyczyna nieprawidłowej komórki jajowej i w związku z tym wzrasta ryzyko poronienia.co o tym myślicie? bardzo się martwię.4 miesiące temu poroniłam i drugi raz bym tego nie zniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maarina nie wiem jak to jest, ale w moim przypadku tak się stało, miałam owulację 20dc i była to ciąża biochemiczna :( ale wiem, są przecież kobiety, które mają długie cykl i u nich owulacja w 20dc to norma, więc nie ma się czym na zapas martwić :) A w laboratorium podają wiek ciąży może od owulacji a nie miesiączki i stąd taka młoda ciąża :) Głowa do góry, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witajcie dziewczyny. nie martw się na zapas... ja w poprzedniej ciąży też miałam opóźnioną owulacje i ciąże donosiłam do końca a nawet i 2 tygodnie dłużej:) i urodziłam zdrowego syna:):) Wczoraj moja szwagierka urodziła zdrową córeczkę,,, kurde i teraz to mnie wzięło!!! Ja też chcę ciąży i córeczki:):):):) Póki co to nadal czekam na okres... może się nie zjawi???:) ale byłabym szczęśliwa o kurde... tym bardziej że jak teraz nie zajdę to czeka mnie leczenie a tego się cholernie boję. W sumie to nie leczenia tylko diagnozy!! Trzymajcie za mnie dziewczyny kciuki dziś dopiero 22 dc też będziemy próbować:)aż do 28 dnia! nie odpuszczę tak łatwo:) Dziś mój mąż się ze mnie śmiał bo w sklepie bardzo zapachniał mi arbuz i oczywiście musiałam go kupić i zjeść a od 2 lat nie miałam arbuza w ustach... tylko dlatego że przez cała ciążę ( tę pierwszą) jadłam tylko arbuzy, w nocy w dzień i mogłam na okrągło:) Dlatego stwierdził że chyba w ciążę zaszłam bo mi się arbuza chce:):):):) oczywiście żartował ale co ja bym dała żeby tak było na prawdę:) Wczoraj wieczorem gdy już leżałam w łóżku czułam jak macica mnie boli, serio takie jakby skurcze ale delikatne.... nigdy tak nie miałam i nie wiem co to za objaw:) dobra ale się rozpisałam:D pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miski
czy test beta HCG robiony w 43dniu od stosunkku moze sie mylic?? Pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miski
nie powinien ? czy napewno nie powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Miski na pewno się nie pomylił... a jaki miałaś wynik? Chcesz dzidzi czy nie bardzo? Zdradź więcej szczegółów a postaramy ci się jakoś pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... 3 sierpnia miłam transfer 2 pięknyc zarodków :) bete kazano zrobi mi po 2 tyg czyli 17 sierpnia. Czy jak zrobie w piatek lub w czwartek to będzie O czy lepiej poczekac ? dzięki za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś moja siostra była w takim samym przypadku jak ty i robiła betę w 12 dni po transferze i jej wyszła więc tobie też powinna wyjść:) pozdrawiam i trzymam kciuki:) daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaczek
Dzastina222 dziękuje:) okres dostałam wczoraj czekałam 36 dni ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×