Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
kasHas ginekolog na początku ciaży może stwierdzić czy jest pęcherzyk a między 6-8 tygodniem widać serducho i dlatego kazał Ci przyjść z miesiąc,dlatego się robi bete :) powodzenia truskaweczka mam taką nadzieję,ja na razie robie badania,które nic nie wykazują i czekam na pierwszą @ po poronieniu,jak na złość nie chce przyjść jedyny problem mam z M,który odmówił pójścia do genetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chciałabym już dzidziusia, że pewnie sobie objawy wkręcam :( ciągle mnie dręczy ten dziwny cykl jak teraz mam ;) odkąd pierwszy raz kilka lat temu dostałam @ to nigdy takiego cyklu nie miałam ;) chłopak był na wyjeździe w pracy więc było mało "okazji" ;) ale w czerwcu raczej nie będzie nigdzie wyjeżdżał więc jak się teraz nie uda to będziemy się starać do skutku :D nie tym to następnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
gosiaczek grunt to pozytywne nastawienie,głowa płata figle,pamietam jak moja siostra miała 20 lat świeżo po śłubie.tak się nakręciła,że mówiła z nią jest coś nie tak potem ,że z jej mężem i w końcu nastały śiwęta dużo pracy i zapomniała i w styczniu niespodzianka 2 krechy:), ja w zezłym roku starałąm się od pażdziernika,i w styczniu to olałam i w marcu test pozytywny...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nika76 bardzo mi przykro że straciłaś maleństwo i życzę ci w takim razie aby czarownica czerwona przyszła abyś mogła jak najszybciej zacząć starania. Na pewno się uda najważniejsze jest pozytywne myślenie. Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku:) Gosiaczek życzę ci powodzenia i oby to było właśnie teraz:) Daj znać chociaż powiem ci że ja nim zrobiłam bete to też miałam wiele objawów ciążowych które jak czarownica przyszła i dostałam wynik bety minęły. Chyba kobietki możemy naszemu organizmowi wiele wmówić:( Trzymajcie się laseczki idę jakiś obiadek upichcić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesHsa
Teraz juz wiem z tym ginekologiem :) pisze tu bo to moja pierwsza ciaza i nie wiem kompletnie co robic;/ mama jeszcze nie wiem i nie mam sie kogo poradzic;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
kesHas pytaj o co chcesz odpowiemy jak będziemy wiedziały :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiedziec mamie :):):) hehe wspomne ze dopiero zdaja mature! wiadomo mama ielki plany wobec mnie studia itd... ja tam sie ciesze ze malenstwo jest we mnie :) bo z nazeczonym jestesmy juz 5 lat:) ale mama nie bedzie zadowolona. boje si etez bo z tego calego stresu brzuszek nie boli... a tak wszystko dobrze:) podobno jest to 5 tydzien wiec tak za 2 tygodnie pojde na badanie usg mam nadzieje ze juz cos bedzie widac:):) Buska:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezniczka23 --> ja 13 dni po owulacji mialam bete 38 :) takze podobnie :) 3 dni pozniej 159,. lekarz powiedzial ze jest pewna ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasHsa nie martw się będzie dobrze :) mama się pewnie wścieknie na początku i bynajmniej w pierwszym okresie ciąży zbytnio raczej nie będzie Cie wspierać, ale każdy jest inny ;) jak zbaczy wnusia/wnuczke to napewno się ucieszy :) ważne żebys miała oparcie w narzeczonym i żebyście się wspierali wzajemnie :) a jak powiedzieć....może określe Ci swoją sytuacje ;) mama też ma wobec mnie spore plany a szykuje się sporo zmian w moim życiu związanych z tym, że mam zamieszkać u chłopaka i chcemy dzidzie :) mama napewno nie byłaby zadowolona ;) i wiem, że jeśli bylabym w ciąży to powiedziałabym mamie to tylko gdyby był przy mnie chłopak ;) więc proponuje Ci przekazać mamie, że jesteś w ciąży jak będzie z Tobą narzeczony :) jeśli on oczywiście ie będzie miał gorszego stracha od Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby na usg nie było jeszcze powiedzmy widać bijącego serduszka to nie przejmuj się zbytnio ;) po dwóch tygodniach gdzieś kolejnych będzie napewno :) trzymaj się i dbaj o siebie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesHsa
jeszcze malutki stresik w poniedzialek mam maturke ustna:) a co do mamy :) mam nadzieje ze zrozumie wkoncu zaczynam wlasne zycie:) teraz tylko zeby z dzidzią bylo wszystko ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasHsa wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki :) za dzidziusia i żebyś mature zdała z dobrym wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika-jesli udalo sie raz to uda sie i nastepny,trzymam kciuki. a u mnie cos nie tak:/ test bhcg zrobilam jeden o 9 wynik byl 41,9 a nastepny zrobilam poltorej godziny pozniej i wyszlo juz 39 i nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórz w poniedziałek teścik ;) może jakaś pomyłka, może nie...nie martw się na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKCJA - POMOC
BARDZO PROSIMY O POMOC DLA WERONICZKI SĘKOWSKIEJ. DZIEWCZYNKA CIERPI NA AUTYZM WCZESNODZIECIĘCY. KOSZTY LECZENIA WYNOSZĄ OK. 2500 ZŁ. MIESIECZNIE I ZNACZNIE PRZEKRACZAJĄ MOŻLIWOŚCI RODZICÓW. KTO MOŻE - NIECH POMOŻE albo PRZEKAŻE APEL DALEJ. http://www.dzieciom.pl/5731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno caly czas boli mnie brzuszek i plecy czy to cos zlego moze byc czy to normalne?? dodam ze brzuch nie boli mnie 24h tylko jest to chwilowe i krotkie takie niby ukucie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
mnie w każdej ciąży pobolewał,w końcu wszystko w środku się zmienia jak byłam ostatnio w szpitalu położyli ze mną 18-letnią dziewczynę w 6tc ,mówiła,że na początku jak powiedzieli mamie była zła,ale to szybko się to zmieniło,a tata zadowolony,u Ciebie też wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kóraś z was miała plamienie implantacyjne ? bo słyszałam, że takowe nie zawsze ale mogą wystapić ;) a jeśli miałyście to jakiego koloru,ile czasu trwało to plamienie i z jaką intensywnością ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie ulozy:) musi...:) a ja sie wystarszylam ze cos moze byc nie tak jak ten brzuch tak boli ale skoro tak piszesz:) do ginekologa ide dopiero za 2 tygodnie moze nawet 3... wiec jeszcze troszke w nie pewnosci:) pozdrawiam i dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
gosiaczek ja miałam plamienie skąpę brozowawe i trwało może 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm bo jestem w 20dc ale ten cykl jakiś dziwny mam i właściwie nie wiem kiedy mogła być owulacja ;/ dzisiaj rano jak poszłam do łazienki to zauważyłam właśnie taki lekko brązowy/beżowy śluz....i już sama nie wiem co myśleć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
więc całkiem możliwe,że jest to związane z implantacją zarodka więc uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
trzymam kciuki żeby @ przyszła,ale dopiero za rok :))) pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalinkaa
Czesc dziewczyny :) jestem tu nowa a czytam kafe od dawna... Jutro ide zrobic BETE a we wt pewnie sie dowiem ze jestem w ciazy :) nie wiem czy sie cieszyc czy plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tralalinka pewnie,że się cieszyć obojętnie jaka jest Twoja sytuacja wszystko i tak zawsze się ułoży,takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć dziewczyny Kashas nie przejmuj się dla mam ich dziecko jest najważniejsze i obojętnie co by nie zrobiło to i tak będziesz od niej wsparcie. Poza tym jak zobaczy malutką fasolkę to wszystkie zgrzyty minął:) Głowa do góry będzie dobrze. Gosiaczek dużo się tutaj naczytałam i nie jedną ciężaróweczke bolał brzuszek i plecy wiec tak jak nika mówi nie przejmuj się tym bo stres nie jest wskazany dla fasolinki. Buźka laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Cześć dziewczyny Kashas nie przejmuj się dla mam ich dziecko jest najważniejsze i obojętnie co by nie zrobiło to i tak będziesz od niej wsparcie. Poza tym jak zobaczy malutką fasolkę to wszystkie zgrzyty minął:) Głowa do góry będzie dobrze. Gosiaczek dużo się tutaj naczytałam i nie jedną ciężaróweczke bolał brzuszek i plecy wiec tak jak nika mówi nie przejmuj się tym bo stres nie jest wskazany dla fasolinki. Tralinka pewnie że się ciesz. Bobasek to cud którym obdarował cię Bóg:) Gratuluje!!!!! Buźka laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×