Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Hestia_34
Ewa, podziwiam Cię za Twoją odwagę, naprawdę. Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że dobrze robisz też z powodu innej kwestii. Czytałam, że jak oczyści się "naturalnie" to o dzidziusia można się już starać po dwóch cyklach. Wtedy łatwiej, bo jest jeszcze górka hormonalna. Jeśli natomiast byłoby to oczyszczenie "operacyjne" trzeba odczekać 6 miesięcy. Tak czytałam, nie wiem ile w tym prawdy. Trzymaj się Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hestia_34
Magwys, no pięknie rośnie Ci ta betka!!!! Będzie dobrze. Tylko przestań się zadręczać, bo widzę, że od kiedy uwierzyłaś w końcu, że jesteś w ciąży,zaczynasz wyszukiwac złe rzeczy. Teraz te antybiotyki. Proszę, nie rób tego. Ciesz się z tego, że jesteś w ciazy, uważaj na siebie i myśl pozytywnie (choć wiem,że to trudne po Twoich przejściach) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paprotka ,ja tak miałam i lekarka kazała za tydzień zrobić następna betkę bo te normy które napisali {takie jak u ciebie} [nic jej nie mówiły. Ale niestety betka znowu wyszła 1.20 , właśnie za chwilę idę do niej z wynikiem także dam znać co mi powie. Ale ciąża to na 100% nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki IDI za odpowiedź. Nie cierpię tych chwil kiedy jeszcze nie wiadomo do końca, już coś przypuszczasz że chyba nic z tego ale dalej się łudzisz... 28 robiłam testy na owu niby właśnie wtedy był najlepszy czas więc teoretycznie jeszcze było by za wcześnie stąd tak niski poziom. Ale z doświadczenia wiem, ze ten wynik niczego dobrego nie wrozy... W poniedziałek ide na kolejną bete i zobaczymy...Wolałabym wiedziec już teraz, ze nic niż znowu cały weekend myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do idi Ah!! Warto dodać, że według testów, owu utrzymywala mi się przez siedem dni dalej nie wiem bo testy się skonczyły a kolejnych nie kupiłam bo to chyba strata pieniędzy jak widać ( no chyba, że jestem jakimś ewenementem natury i mam owu przez tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anufifi
Paprotka , w przypadku testów bierze sie pod uwage pierwszy dodatni wynik ...potem nie powinno sie juz roobic...wyższy poziom moze sie utrzymywac jeszcze powodując , że tedty sa dodatnie jednak pod uwagę bierze sie pierwszy dodatni... pozdrawiam Dzastina wpadłam tu za Toba i czekam na BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Paprotka moja poprzedniczka ma rację z tymi testami 1 dodatni to 36godz. masz czasu na przytulanko i więcej nie potrzebujesz się testować. A ja byłam z wynikami u gin. ale było przedemną 16 kobitek i sobie odpuściłam. Zapisałam się do innej lekarki bo moja idzie na operację i będzie dopiero w przyszłym roku. Do nowej idę pod koniec miesiąca, a do tej pory muszę dalej się "testować", narazie 18dc. i brak owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paprotka, jeżeli masz skierowanie na bhcg to idz, a może ci się udało. Ile czasu mineło od przytulania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do idi Przytulanko było 28.września zgodnie z testem owu. .. W ostatniej ciąży batka z wynikiem 6,25 wyszła mi dopiero w 36dc. Ale niestety ciąży nie donosiłam. Po tygodniu od poronienia betkę mialam juz 0.100. Ale nie chcę się łudzić bo jak czytałam to betka 1.20 wskazywała raczej na brak ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paprotka według moich obliczeń to powinnaś powtórzyć ta betke, bo dziś to dopiero 11 dzień po przytulanku a betkę robi się ok. 16 dnia. Trzymam kciuki, musimy wierzyć do końca bo jak nie my to kto. A ja mam 19dc. i owulacji brak {chyba w tym miesiącu zastrajkowała}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magwys u mnie wszystko w porządku, jeśli można to tak nazwać. Na razie nic się nie zmieniło, no może oprócz tego, że chyba zapadam w sen zimowy ;) to chyba przez tę pogodę. Pozdrawiam i obiecuję dać znać jak już będzie po wszyskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 21dc. jajniki mnie tak rwą że nie mogę nogi podnieść,zrobiłam test owul. i dwie grube krechy,a mój mąż śpi sobie w najlepsze { był na noc w pracy i potem mało spał} chyba mnie zaraz szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Idi to ty go budź kobieto i do pracy się bierzcie:):):) Tylko 21 dc to tak jakoś późno masz tą owu... ale... tak na prawdę nie ma reguły.... ja już przestałam czytać te wspaniałe książki.... każdy organizm jest inny... troszkę się podłamałam bo dostałam @ i znów wszystkie starania od nowa... no...ale co zrobić.??? Kiedyś zajdę, tylko proszę Boga o cierpliwość... żeby dał mi dużo cierpliwości bo każdy dzień dla mnie jest straszny... Pozdrawiam was dziewczynki... Ewa dbaj o siebie... Mam jakieś takie dziwne przeczucie że ciąża u ciebie się rozwija prawidłowo... nie wiem dlaczego i w ciąż czekam na dobre wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina dzięki, za słowa otuchy. Ja też chodź próbuję do siebie nie dopuścić tego mam nadzieję, bo w końcu jeśli ciąża wogóle się nie rozwinęła to chyba już dawno powinnam poronić. A tu nic. Nie wiem już co sama mam myśleć. Na razie czekam, w końcu musi się wyjaśnić. Pozdrawiam i trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki doła mam potwornego bo wczoraj męża nie dobudziłam a dzis od rana zupę gotował, a teraz pojechał do teściowej do szpitala. Ma cały tydz. na noc więc nic z tego , mam już dość bo cały mc. poszedł do d..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Dwie kreski!! Ale jeszcze się nie cieszę na zapas. Zrobiłam rano bete i jutro na 100% będzie wiadomo. Ale było by super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotka ale wiadomosc z rana-modliłam sie za Ciebie;)ale jaja;) idi nie martw sie moje starania byly ponad 2 lata bo a to praca a to cos tam-jak masz zajsc to zajdziesz w najmniej spodziewanym czasie, a taki sex na juz bo mam owulacje wcale nie daje skutkow ja jestem tego przykładem i mezczyzna sie zniechęca, ja mialam monitoringi i tez chcialam tylko działac;) a ja spokojnie sobie czekam na wizyte u lekarza, starsznie sie martwie zeby nie miala fasolka jakies wady i zeby serduszko bilo, nie wiem czy nie brac tej nawyzszej dawki kwasu foliowego chyb a5mg na recepte jest, mam jakies loty ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Paprotka i Magwys mam nadzieję że wszystko ok. dajcie od razu znać bo padnę tu z niecierpliwości. { a jestem w pracy}. A u mnie już po owulacji i nie było żadnego przytulanka.,no cóż stwierdziłam że jak pójdę do mojej gin. to poproszę o jakieś tabletki dla męża na poprawę libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...21 lipca poroniłam w 13tc,wszystko wróciło do normy,teraz czekam na @ i boję się,że mogło dojść do zapłodnienia,@ mam dostać w niedzielę,czy test beta już coś wykaże? ewa trzymaj się kochana,magwys życzę Ci szybkiego zafasolkowania,paprotka udanego ciążowania... czytam wasze posty i niemożliwe jak człowieka obchodzi los drugiego nie znając go ,nie widząc....wszystkim szczerze życzę jak najlepiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idi wiem jak ci przykro. Przeżywałam to samo przed poprzednią ciążą a później po poronieniu jak trzeba było odczekać to już wogóle. Nam z mężem w czasie owu albo kłótnia wypadło albo wyjazd itd. Widocznie to nie był ten czas. Ale zawsze trzeba myśleć pozytywnie bo inaczej umysł się zamyka i wtedy z dzidzią trudniej. dziś odbieram wyniki... trzymajcie proszę za mnie kciuki bo ze strachu sama nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nika76 z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że lepiej poczekać przynajmniej do piątku. Jeżeli zrobisz bete za wczesnie to tak jak w moim przypadku wynik moze byc nie jednoznaczny. Wiem, że to trudne ale zajmij się czyms, ja wysprzątałam całe mieszkanie ;), i poczekaj jeszcze trochę. Beta robiona 06.10 wynik 1.20 (myślę sobie wtedy pewnie nic z tego) test robiony 12.10 wynik pozytywny (myślę sobie wow1 a może jednak...) Beta robiona 12.10 wynik jeszcze nie znany ( myślę sobie kurczę a co jesli jednak nie...) masakra naprawdę lepiej poczekać niż tak się męczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotka dziękuję za odp. :)) chyba tak zrobię bo się zrujnuję finansowo już 3 testy zrobiłam tak skaczę z forum na forum i nigdzie nie mogę na dłuzej zagrzać miejsca,może tu mi się uda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Paprotka ja też trzymam kciukasy:D:D:D betka będzie większa..... najważniejsze że @ nie ma... od razu daj znać jaki wynik:) buziaki dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta19722
cześć kiedyś już tu byłam ale na innym temacie . proszę o pomoc według miesiączki jestem w 7tyg ciąży .tydzień temu miałam plamienie i byłam na pogotowiu lekarz przez usg stwierdził że jest pęcherzyk ale nie ma echa zarodka . ...dostałam duphaston. poszłam za 3 dni do mojej gin dała mi skierowanie na betę mam 2 wyniki pierwszy to znaczy ;;;;30.000 w piątek ,a w poniedziałek miałam 45.000 czy nie za mało rośnie mi beta? czy możliwe jest że przy rosnącej becie nie ma zarodka? ja już zgłupiałam .miałam już poronienie ,no potem udał się nam synek ma teraz roczek ale tego dziecka bardzo chcemy zaznaczam że mam 39lat .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta19722
piszcie na wppl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta19722
DO EWY MI po łyżeczkowaniu pozwoliła zajsc w ciaże po 3 cyklach ...no i miałam szereg badań robionych ..i dieta przed i w czasie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×