Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

do Karorga moja gin. mówi że tak najlepiej 16 dni od owulacji więc ten jeden dzień nierobi chyba wielkiej różnicy, a robiłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Katorga nawet 12 dni po stosunku beta będzie wiarygodna... u mnie za każdym razem się sprawdzało niestety negatywnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam dziś test,niestety, nie bedę miała maleństwa :(, teraz muszę uzbroić się w cierpliwośc, bo kolejna próba za rok.Zycze wam wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu poroniłam,teraz się znowu nie udało,ale teraz przerywamy starania, ustaliliśmy datę ślubu za rok 11 września, więc ciężko by było poradzić sobie z maleństwem i ślubem ,dlatego po ślubie ostro bierzemy się do roboty :) nie jesteś wścibska, pytaj o co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzastina gratki zdania egzaminu na prawko. Dziewczyny poradźcie mi czy macie podobnie??? We wtorek byłam u ginki był to 13 dzień cyklu obejżała mnie na fotelu plus usg, powiedziała że sluz super, na usg zobaczyła ze pęcherzyk pękł powiedziała że mamy 24 godziny na przytulanie, co oczywiście skrzetnie robilismy. Ale dzis czyli 17 dzień cyklu okropnie mnie bolą jajniki podobnie było w tamtym miesiącu, do tego cały dzień mnie okropnie mdli (wiem że na objaw ciaży to za wcześnie). Nie wiem co sie ze mna dzieje, na ciązę to chyba nie mam co liczyć jak myślicie??? Będąc u ginki zapomniałam sie zapytać o te bule bo mnie nie bolało echh, chociaz myślę że po tak dokładnym przeglądzie gdyby było coś nie tak to by mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marrta to jak znowu będziesz się starać to daj znać i oby ci się wszystko udało. do Gusia a może masz jeszcze dodatkową owulacje, bo jak tamten na 100% pękł,chyba że doszło do zagnieżdzenia bo to czasami też boli i trochę można plamić. W sumie ja bym stawiała na to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Karzien ja mam termin w połowie maja ale podobnie jak ty na razie nie ustalił mi dokładnej daty. W środę pewnie będę już wiedziała, bo mam wizytę i mówił, że najprawdopodobniej założy mi już kartę ciążową, bo bedzie już słychać tętno. Kurcze już nie mogę się doczekać. Byłam dzisiaj i robiłam badania - kurcze jak drogo 50 zł wydałam, ale no cóż trzeba się z tym liczyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Idi chyba masz rację, ja w poprzedniej ciąży właśnie tak miałam, że bolały mnie jajniki jak na @ a zamiast @ zaplamiłam na brązowo:) I to było na tyle:) Mnie też pobolewa brzuch i zaczynają buzować piersi tylko zastanawiam się czy to nie po Duphastonie. Dziś ide na kolejny monitoring...czy pęcherz pękł.. w sumie to już mi chyba obojętne. Nie mam zielonego pojęcia co się ze mną dzieję... mam tak ogromnego doła że szok!!! To chyba po tym leku, a płakać mi się chce cały czas...czy któraś z was też tak miała po Duphastonie? Dziś 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Martta, zobaczyś po ślubie na pewno wam się uda - dla nas od razu po ślubie sie udało (miałam tylko jeden okres), a wczesniej nic nie wychodziło. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiah
Witajcie, wczoraj rano zrobiłam test - z wynikiem negatywnym niestety. Do planowanej @ pozostały mi rzekomo dwa dni. Rzekomo, bo przyszła niespodziewanie wcz wieczorem.. rozumiem, że to naturalna reakcja po odstawieniu tabletek. Postanowiłam więc nic nie liczyć, nie planować, bo po 2 tyg niecierpliwości, przeczytaniu kilku forów i przypisaniu sobie 3/4 objawów wczesnej ciąży, zafundowałam sobie rozczarowanie :) Chciałam jedynie zapytać o naturalną "pomoc". Wiesiołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Karzien co uciebie słychać kochana. Jak się czujesz, bo ja mam straszne mdłości. Po prostu nie do wytrzymania. Ale dla mojego maleństwa jestem gotowa znieść wszystko bez użalania się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa0505 moja droga ja też mam w środe wizyte u gina i to samo co u Ciebie - USG i tętno - idziemy równo:) Ja też dowiem sie o terminie. Ale muszę ci powiedzieć że mi nic kompletnie nie dolega czuję się świetnie, jem dużo tylko piersi bolą i czasami brzuch na dole a poza tym zero objawów az sie martwie ze tak spokojnie jest. U mnie właśnie zaczoł się 4 tydzień może to jeszcze za wcześnie na mdłości?? Trzymaj sie cieplutko i nie dawaj sie nudnościom:) Dam znać w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Karzien zazdroszczę Ci, że możesz jeść. Ja jak pomyślę o jedzeniu innym niż owoce, czy jogurt pitny to mi się naprawde niedobrze robi. A piersi to strasznie bolą, nie do wytrzymania. Życzę Tobie żebyś nie miała mdłości ani żadnych innych dolegliwości. Pozdrawiam i też dam zanć po wizycie u gina, co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany nie wiem co sie ze mną dzieje, do wczorajszych ojawów dzis doszedł ból kegosłupa (pewnie to raczej jakieś choróbsko mnie dopadnie echh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarina
Dziewczyny może któraś miała cykl monitorowany i będzie mogła mi pomóc, a raczej dać nadzieję.Dzis jest mój 14 dzień cyklu i na usg zamiast dojrzałego pęcherzyka Graafa było widać tylko małe pęcherzyki-malizny jak to określiła gin.Powiedziała że to raczej będzie cykl bezowulacyjny.Czy może któraś tak miała a owulacja wystąpiła?chyba że może wystąpić opóźniona to lepiej całkiem odpuścić..Strasznie mnie przybiła ta wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Marina a brałaś leki na stymulacje jajników? Ja miałam cykl monitorowany ale brałam Clostibegyt 1X1. I mimo to pecherzyk nie pękł 14 dnia tylko 17 więc możesz mieć owu tylko troszkę później.... lekarz nie jest Bogiem i nie wie wszystkiego.... możesz mieć np. w 19 dc ja tak miałam w poprzedniej ciąży. Niestety musisz czekać, wiem że czekanie dobija ale co zrobić? Ja teraz czekam na 2 kreski... i boję się że się nie doczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28
Witam.Dziewczyny orientujecie sie jak obliczyć @ po poronieniu samoistnym bez łyżeczkowania?Licząc od dnia poronienia powinien być 4 dni temu.Dzięki za odp.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego ci mi wiadomo, to @ może pojawić się do 6 tyg po takim poronieniu. Sama jestem ciekawa jak będzie u mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaal
No niestety nie udało się utrzymać maleństwa :( Dzięki za rady i za normy. I życzę powodzenia w dalszych staraniach, ja na razie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak checi do zycia
Pewnie zostane skrytykowana ale niestety musze opisac Ta sytuacje bo boje sie zapytac ginekologa.Mam 19lat. Ostatnia miesiaczke mialam 31sierpnia (wtedy zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, bralam je przez 6dni poniewaz nie tolerowalam ich, po paru dniach dostalam okresu tak moze trwal 1 badz dwa dni) Kiedy powinnam teraz dostac okres?? zapewne dni cyklu rozlegulowaly mi sie?? a teraz przechodze do NAJWAZNIEJSZEJ sprawy. 25wrzesnia bylam na imprezie wypilam drinka i lampke wina(zeby nie bylo ze mam slabo glowe i sie upilam)poklocilam sie z chlopakiem w klubie i zostalam sama. Pamietam jak pozniej wychodzilam z klubu podeszlam do taksowki a potem film sie urywa... niestety nie pamietam jak znalazlam sie w domu jakiegos chlopaka a wlasciwie dwoch.Pamietam urywek jak jeden chcial mnie wziasc od tylu powiedzialam ze boli i dalej nic a nic. Podobno do swojego domu przyjechalam o 7 rano. Mialam dobry humor. Później caly dzien zygalam nawet krwia. Czy moglam zajsc w ciaze??Czy to byly wtedy moje dni plodne. Bardzo sie boje bo moje zycie runelo by...cykle wczesniej mialam 28dn Jesli bym liczyla od 31 sierpnia to 26wrzesnia to powinien byc moj 27 dzien cyklu czyli ciaza raczej nie mozliwa. Ale jest juz 30 wrzesien a ja nie mam okresu i nawet nie czuje zeby nadchodzil. Kiedy moge zrobic najwczesniej test badz badanie krwi.Bardzo prosze o pomoc!!!Nie wiem co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Val strasznie mi przykro.... następnym razem się uda zobaczysz. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test już możesz sama zrobić najlepiej z porannego moczu,wynik będzie już wiarygodny. Z krwi tym bardziej już możesz,ale trzeba czekać na wynik,a tak to masz wynik w ciągu 5 min. Val przykro mi :( to straszne,że tak wiele z nas to przechodzi. Ale trzymaj się- wszystko się ułoży. Ja poroniłam na początku maja,a wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie krechy :) Życzę wszystkim Wam powodzenia-trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Tak jak koleżanka mówi możesz zrobić test domowy powinien już być wiarygodny, allleee znając życie i tak nie da ci to spokoju więc od razu idź na betkę. Betka w 1000% będzie wiarygodna,,,, pozdrawiam i daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Witam dziewczyny. Dzisiaj byłam u gina i miała USG. Mieliśmy poszukać tętna ale go nie było, ani tętna tylko jak stwierdził mój gin puste jajo płodowe. Kazał zrobić jutro betę i przyjść za tydzień ale raczej nie dawał wielkich nadziei na dzidziusia. A tak się cieszyłam. Wyryczałam się w ramię dla męża i już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Nadal mam nadzieję że beta będzie wysoka i że wszystko będzie w porządku. Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ewa a w którym tygodniu ciąży jesteś? Bo powiem ci że w poprzedniej ciąży lekarz też nie mógł znaleść tętna dzidzi... i kazał poczekać jeszcze to było w 7 tygodniu... i poczekałam jeszcze tydzień i tętno było a raczej bicie serduszka widoczne na usg.... tętna dzidzi słuchałam owszem ale w 20 tygodniu... dlatego nie wiem co twój lekarz miał na myśli mówiąc że on nie może znaleść tętna!!! chyba zobaczyć ??? Bo jak u takiej fasoli można słuchać tętna? Albo ja jakaś zacofana jestem... Wszystko będzie dobrze zobaczysz, jutro betka będzie dużżżżaaaa i ciekawe co powie twój gin... w ogóle jak on mógł ci tak powiedzieć?????? Na jakiej podstawie stwierdził że to puste jajo? A może dzidzia się schowała? Nie wiem nie potrafię sobie tego wyobrazić... Na pewno wszystko będzie dobrze zobaczysz Ewciu.. koniecznie daj znać jaki wynik betki!!! Trzymam kciuki, będę czekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Dzastina222 liczac od ostatniej miesiączki to już 9-ty tydzień, jednak po pęcherzyku ciążowym to dopiero 6 tydz. i 1 dzień. Im dłużej o tym myślę tym mam czarniejsze myśli. Wcześniej być może ze stresu źle napisałam on nie zobaczył tętna. Zobaczył jajo płodowe ale nic w środku nie było. Napiszę jutro jak wyszła beta. Ale mam jakieś złe przeczucie że nie będzie dobrze. A najgorsze w tym jest to, że mój gin ma USG 3d, gdyby miał gorszy sprzęt... a tak.... Dzięki za słowa otuchy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak checi do zycia
Dziewczyny dostalam wlasnie okresu co prawda taki jakis dziwny malo go mam ale jest;)) to znaczy ze 25 na 26 mialam dni nieplodne prosze o odpowiedz. A na bete HCG i tak pojde ale to po okresie zeby miec 100% pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×