Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Idi kochana,,,,, niestety nie tym razem:( Za mało...tej betki:( ja byłam u gina... słuchajcie co się ze mną dzieję!!! Owuluję jak szalona!!! Pęcherzyki pękają jeden po drugim i rosną nowe... w poniedziałek miałam w lewym jajniku, wczoraj w prawym a dziś jest znowu w lewym!!!!! lekarz powiedział że to normalne przy CLO!!! i powinno się udać, bo śluz jest i wszystko wskazuję na to, że zajdę w tym cyklu.... boże oby było tak jak on mówił:):):):) dziś kolejna próba poczęcia:) Po dwu dniowej przerwie, chłopczyki męża będą bardziej sprawne:) i dziewczynki mam nadzieję hihiihihihihi:):):);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka35
Witajcie,czytam Was od samego poczatku ,raz kiedys nawet pisalam.chce napisac do tych co niby pewne sa ,ze owulacja jest a nie moga zajsc...Ja tez bylam pewna,ze owulacja jest bo 13 dc zawsze zaczynaja bolec mnie piersi a kolo 14-15 dnia czuje bol w jajniku,bylam pewna,ze to owulacja tym bardziej gdy po tym temp sie podnosila z 36,3 na 36,8-9 a czasem nawet 37,2 jednak w ciaze zajsc nie moglam a mam juz dwoje dzieci wiec myslalam,ze tym razem tez nie bedzie problemu bo zawsze udawalo sie za piewszym razem.Postanowilam isc do gin sprawdzic owulacje czy dobrze czuje,ze ja mam i odbieram inne sygnaly.W 14 dniu cyklu pecherzyk ma 19-20m w 15 nie peka,w 16 tez nie a w 17dc robi sie juz mniejszy do 15m i tak 3 cykl pod rzad a objawy owulacyjne sa caly czas te same.pozniej sie wchlania.Wiec radze poswieccie kilka zl i jak chcecie miec malenstwa te ktore probuja juz ktorys cykl z kolei a wszystko inne jest w normie idzcie na monitoring cyklu.zawsze wtedy mozna pomoc peknac jajeczku.pozdrawiam i trzymam kciuki:)moze cos Wam pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiah
Cześć dziewczyny, trochę uspokoiłam się od wczoraj, staram się hamować swoje zapędy i spokojnie doczekać do planowanego @ z wykonaniem testu. Mam Quick Vue, słyszałam że jest dobry i najczęściej polecany. Przeczytałam, że 2-3 dni przed @ również można go przeprowadzić. Jak myślicie - robić w nd rano czy czekać do wt? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiah
Dzastina trzymam mocno kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny pisałam tutaj 2 tyg. temu, a wczoraj sie okazało że jest fasolka:) Zobaczyłam 2 krechy hurrrrraaaa!!!!! Byłam nawet u gina i potwierdził że coś jest i mam iść za tydzien na USG to na pewno już bedzie widać więcej. Moje PCO zostało pokonane, 10 miesięcy starań i sukces. A zaszłam na 3 cyklu z CLO + ESTROFEM MITTE+ METFORMAX + PREGNYL. Teraz sie martwie czy za tydzień dalej coś będzie bo lekarz mkówił abym sie nie denerwowala i nie "spaliła" tego??? Dziweczyny trzymam za was kciuki mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiah
Karzien - jak cudnie !!! Gratulacje !!! Mnie aż skręca z niecierpliwości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0505
Dzastina bardzo mnie ucieszyłaś tym, że owulujesz "jak szalona", to SUPER. Oby Tobie sie udało trzymam kciuki. Karzien gratulację mamusiu, kto wie może bedziemy rodziły w tym samym czasie. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiah, ja swoj pierwszy test zrobiłam 12 dni po zapłodnieniu i nic nie wykazał dopiero ten po 19 dniach ale może jakbym zrobiła np. w 14 dniu to już by coś było. Ja bym jednak zaryzykowla w niedziele ale jak nic nie bedzie to powtórka za kilka dni:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastin no to teraz tylko się przytulaj i pisz co tam dalej.Karzien gratulacje nareszcie jakieś dobre wiadomości. A ja mam doła jak kanion w Ameryce, dopiero w czwartek idę do mojej gin. zobaczymy co dalej czy jakieś tabletki,chociaż już tyle ich brałam. Narazie idę do apteki i kupuję Castangus i Wiesiołka zobaczymy jak zadziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiah
Karzien tak zrobię :) wybieramy się dziś z mężem na romantyczny weekend do Kazimierza Dolnego i mam nadzieję, że tam w nd już będziemy COŚ ;) wiedzieć. pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa0505 a na kiedy ty masz termin?? bo mi jeszcze lekarz nie liczył ale gdzies koniec maja asiah życzę miłego wekendziku zakończonego jeszcze milszą nowiną:0 daj znać po niedzieli jak poszło. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idi 1313 ja też brałam wiesiołek i ładny śluz po nim miałam castagnus też przez jakiś czas ale potem zrezygnowałam. A i jeszcze piłam zioła ojca klimuszki i zaszłam w pierwszym miesiącu picia:) Ale efekt pewnie był po wszystkim naraz ziołach i lekach:) Ile ja sie ich nabrałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny!!!! Zdałam prawko!!! największy stres za mną!!! i moje utrapienie:D:D:D Najpierw testy później jazdę:) Nie wiem jak ja to zrobiłam bo jechałam z przekonaniem że nie zdam!!!!! Mam nadzieję że z zajściem będzie tak samo!!! Brzuch już nie boli to może pękło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalo
witam Was wszystkie starajace sie,mam ogromna rosbe,czy ktoras z Was dostawala jakies tabl( ale nie zastrzyk z pregnylu)na to zeby pecherzyki szybciej pekaly?bardzo prosze o rade i odpowiedz.gratuluje zdania prawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastin kochana widzę że posłuchałaś mojej rady moje największe gratulacje, cały czas myślałam o tobie jak ci tam idzie. Aby i w tym drugim nam tak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a czy któraś przy becie 1,38 któraś z Was była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Idi poszłam za twoją radą .... dosłownie olewatorsko do tego podeszłam...dopiero jak wracałam z miasta do Wordu dotarło do mnie że chyba zdałam:) i faktycznie zdałam:) jestem w ciężkim szoku!! Tak ryczałam, że jak zadzwoniłam do M to nie mogłam słowa powiedzieć!!! I on był pewien że oblałam a ja mu mówię że zdałam!!! Powiem wam szczerzę że to świetne uczucie:) Jestem z siebie taka dumna!!! Egzaminator woził mnie 1.15 minut po mieście ale się nie dałam i nie ugięłam hihihihi. Dziękuję Idi że o mnie myślałaś:) Dziękuję też za ciepłe słowa:) Marto to zależy kiedy miałaś owu i ile dni od owu zrobiłaś betkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz tylko w tym drugim nie potrafię się tak wyluzować aby nie myśleć i mieć to gdzieś a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Idi ja też nie potrafię się wyluzować,,, ale w takiej chwili to chyba żadna z nas nie może.... ja się cieszę że mam już to za sobą i teraz wiem że się uda zajść bo te wszystkie stresy mam już za sobą:) Brzuszek przestał boleć... wczoraj z mężem się przytulaliśmy więc zobaczymy za 12 dni jakie będą rezultaty:) pozdrawiam was laseczki:) Żeby osiągnąć cel trzeba do niego dążyć... Ja myślałam że prawka to już nigdy nie zrobie a tu proszę jaka niespodzianka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Po 3 tygodniach od stosunku zrobiłam betę i wyszło 0,100mlU/ml przy normach 0,00-5,8. Biorę tabletki anty,więc nie wiem,czy nie za wcześnie zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwas
przy takim wyniku ciąży napewno brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zapomniałam o najważniejszym pytaniu-mogę wykluczyć ciążę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,bo już złapałam schizy...szczególnie,że bez przerwy z yaz'u przeszłam na yasmin i teraz przy 13 tabletce sutki mnie bolą i pociemnały + mam żyłki na piersiach...a następny stosunek miałam niecałe 2 tygodnie temu więc objawy zbyt wczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę tabsy i była syt ze mogę być w ciaży, robiłam betę i wyszła 1,38 ale z tego co przeczytałam to chyba za wczesnie. Tez mam obrzmiałe sutki i niebieskie żyłki i swędzącą skórę(jak przy pierwszej ciąży, którą poroniłam). Dodakowo mam schizy bo robiłam dwa testy z moczu-jeden ngatywny jeden pozytywne.To było tydzien temu.Jutro robię ostatni test i zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,że moja syt była nieco inna. dostałam krwawienia przed końcem tabletek-5 dni po narkozie,więc to może być przyczyną,a beta po 3tyg. od stosunku wyszła 0,100mlU/ml. To moje samopoczucie pewnie spowodowane jest tym,że to 1sze op. nowych tabletek,poza tym musiałam wziąć 3 nadprogramowe ze względu na rozwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
czy 15 dni po stosunku próba ciążowa z krwi będzie prawidłowa? z góry dziękuje za wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Idi kochana u mnie chyba już po owu bo brzuch nie boli,,,, za to jakaś wściekła jestem cały czas, taka nabuzowana... nie wiem czy to od Duphastonu czy co!! I płakać mi się chce... Teściowa doprowadza mnie do furii a mąż jeszcze bardziej... ciekawe czy to minie bo czasami mam nadzieję że wybuchnę:) Jutro mam na 16:20 do gina żeby zobaczyć co tam się działo przez weekend... humor mam dziś tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się kochana ja też jestem w kiepskim nastroju, nadal mam jakieś brązowe plamienia a to już tydzień po@ . Jutro idę do fryzjera to sobie chumor poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×