Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
A kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
30 września, 31 października, przy czym te miesiączki były krótkie po około 4 dni i było mniej, gdzie przeważnie miałam po 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
I jeszcze ja :) STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........9tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ck 11) Magda 130405.....3tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Magda ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!! :) Kobietki ja jak miałam mdłości to się złościłam teraz jak mi prawie przeszły to mam zgagę :( zwłaszcza wieczorem a jak nic mi nie jest to się znowu martwię czy wszystko ok jak dla mnie SZALEŃSTWO :):):):):) a piersi to mi urosły, że SZOK :) tylko rozstępy mi się porobiły ale to nic Agatko nie zazdroszczę Ci samopoczucia bo masz jeszcze gorzej z tytmi wymiotami mam nadzieję. że niedługo Ci przejdzie i będziesz przeszczęśliwą przyszłą mamusią :) Spokojnej nocy i miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziewczynki dziękuję, my się też wszyscy cieszmy że w końcu się udało. Ja czuję się ogólnie świetnie, tylko wcześnie chodzę spać, ok. 20 to jestem już bardzo senna, zauważyłam to tak od tygodnia, a rano nie mogę wstać! Ale ogólnie super, narzekać nie mogę. Mila daj znać jak coś będziesz wiedzieć. Agniecha a Ty się wpisz do tabelki, Nika Ty też możesz już iść na dól, nawet będziesz wyżej niż ja!!! Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda130405 serdecznie gratuluje ;-) dziewczyny jaki test polecacie, @ mam dostać jakoś 27-28, który z testów bedzie odpowiedni przed @. Cały czas mam zgagę i brzuch mam taki ociężałyi jestem cały czas zmęczona...ale to nic...w poniedziałek i tak idę do ginka bo wyskoczył mi torbiel Bartoliniego;-( jest wielkości dużego jajka i pewnie bede miała znowu zabieg w szpitalu ;-( czy któraś z Was borykała sie z tym diabelstwem...??? ja mam go do dosyć od kilku lat daje mi popalić... Pozdrawiam wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
magda gratulacje :) ale mamy wysyp,jak tak dalej pójdzie to za niedługo zniknie nam górna część tabelki,na co bardzo liczę,naprawdę nie mam czasu na nic,wczoraj wyszłam o 10 a wróciłam o17,w domu jak po tornadzie jeszcze trochę i zmienię miejsce w tabelce :) ,powiedzcie jak np.jest 5t4d to piszecie,że jest to 6tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Mila,a kiedy masz dostać @? co do testów,kupiłam w rossmanie,tani i wyszedł,jeszcze jakiś,u mnie nie dziaąłją pre testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też aktualizuję :) I jeszcze ja STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowieckie 11) Magda 130405.....3tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test pre-test i to ten jako jedyny mi wyszedł, kiedyś robiłam też bobo test, ale niebieski bo ten jest dobry. Ja akurat nie byłam wtedy w ciąży więc mi nie wyszedł. To już jutro Mila możesz test rano zrobić, a jak będziesz miała wątpliwości to najlepiej idź na bete, mnie to uspokoiła i upewniło wczoraj że jestem w ciąży. Wizytę mam 29 listopada. Ciekawa jestem co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Cześć dziewczynki:) NO mi niestety się nie udało.... Wstręciucha @ niedawno się niestety pojawiła.... Dostałam na 31 dc, wiec było niewielkie opóźnienie i to dało mi nadzieję...No,ale negatyw w 28dc trochę mnie ostudził....Dodatkowo chyba się rozchorowałam- gardło mnie boli, katar masakryczny, głowa pęka...jakieś choróbsko mnie chyba rozkłada...być może miało to wpływ na to, że @ troche sie opóźniła. Jest mi przykro, ale cóż...trzeba żyć dalej..... KOlejny cykl, zatem kolejne staranka. Biore sobie do siebie wszelkie Wasze wskazówki wtym cyklu i spróbuję:) MOże uda się zafasolkować:) MOże MOjemu M. wyniki jeszcze bardziej sie poprawiły i będzie łatwiej zafasolkować:) OJda mam do Ciebie pytanko. Napisałaś, ze jestes po inseminacji, możesz trochę wiecej powiedziec jak to wygląda, gdzie robiłas i jakie badania były potrzebne przed zabiegiem? Czy robiłas badanie na droźnośc jajowodów? Pytam, bo po pierwszym badaniu nasienia u MOjego M było tylko 1 ml 600tys. plemników, w tym zdolnych do zapłodnienia tylko 7%. Na podstawie tego lekarz powiedział, ze raczej tylko in vitro. PO kuracji witaminowej jaka mu skmponowałam i powórzonym badaniu w 50dniu brania witaminek wyniki się poprawiły. Teraz w 1ml jest 10milionów plemników, w tym zdolnych do zapłodnienia 35%. Wiem,ze ruch jest niby ok, tylko ilosc trzeba poprawić. Ten wynik kwalifikuje Nas teraz do inseminacji, dlatego pytam na wszelki wypadek jak to wyglada? Co prawda czs bydowy nowego plemnika trwa ok. 75 dni, dlatego niebawem bedziemy powtarzac jeszcze raz badanie nasienia,aby zobaczyc jakie są efekty. Wówczas beda badane juz plemniki, któe rozpoczełyswój cykl twprzenia podczas kuracji witaminowej. Dlatego byłabym wdzieczna za pomoc:) Jelsi moge zapytać: to dlaczego Wy zdecydowaliscie sie na inseminacje? Mieliscie jakies przesłanki ku temu? Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Wpisuje sie zatem na nowo....niestety znowu w górnej tabelce...:( Jakos dopiero teraz do mnie dotarło, gdy na nowo aktualizowałam tabelkę, że ponownie się nie udało...:( STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405.....3tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Magda130405 z całego serduszka Ci gratuluję:) Ogromnie się cieszę, że tabelka staraczek z cyklu na cykl sie zmniejsza:) Oby tak dalej, to niebawem może uda sie całkowiecie zlikowidowac tabelke staraczek:) Dzastina222 dziekuje CI bardzo za pomoc i za wsparcie:) Jestes po prostu Kochana:) Jeszcze raz wielkie ukłony w Twoja stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Mila przykro mi bardzo,oj niestety im bardziej człowiek chce tym gorzej wychodzi,trzeba sie starać,az do skutku,chwile załamania jeszcze nie raz przejdziesz,ale wszystko jest do przeżycia,próbować należy wszystkiego,ja powiem ci,że zawsze miałam przytulanko 2 dni przed owulacją i strzał w dziesiątke,ale gorzej było potem,więc pracuj pilnie,a wyniki osiągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Milena smutnomi strasznie... no ale cóż na to poradzić. życie bywa czasami bezlitosne:( jednak ja wierze że się uda:) Dziewczyny ja chyba będę musiała zainwestować już w ciążowe spodnie... bo ledwo się dopinam w moje normalne i denerwuje mnie to bo nie chce ściskać dziecka:( nie lubie sie tak opinać i chodzić w przyciasnawych ciuchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
zawsze jak inne dziewczyny zachodziły w ciąże to nie byłam zazdrosna tylko miałam przez chwilę żal,potem obsesyjnie myślałam jak one to zrobiły,a teraz to wiem ,że większość par ma problemy tylko nie kazdy ma odwage o tym mówić,mój szwagier był w klinice leczenia niepłodnośći 2 listopada i do tej por nikomu nic nie powiedział co tam im powiedzieli,śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzastina ja to ciążowe ubrania mam już od zeszłego roku i tak je wyciągam,chowam,teraz nie wyciągnęłam jeszcze bo pożyczyłam koleżance :) ....ale większe spodnie już nosze,bo nie należe do szczupłych i jak ubieram normalne to mnie boli brzuch bo teraz nie mam miejsca,żeby się wcisnął do środka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziękuje NIka76 i Dzastinka za wsparcie:) Cieszę sie bardzo, że coraz wiekszej ilości dziewczyn się udaje zakasolkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
wiecie co dziewczyny w zasadzie nie ma zadnych słów,które pocieszą,wiem to po sobie,ale fakt,że jest ktoś kto wysłucha doradzi i po prostu jest to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Mila będziemy Ci kibicować z całego serca za 2 tygodnie kolejna szansa i zyczę powodzenia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, tak mi przykro że się @ pojawił, ale głowa do góry, przecież kiedyś się uda, nie martw się. Ja nawet ni zakładałam że teraz się udało, w zasadzie to wszystko u mnie na @ wskazywało, tylko co jakiś czas mnie lewy jajnik bolał, ale tak lekko a poza tym nic, a widzisz udało się. Trzymam kciuki za następne staranka!!! Bądź dobrej myśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani niewiadomska
48h po ZAGNIEŻDŻENIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, beta zaczyna rosnac dopiero po implantacji zaplodnionego jajeczka w sciance macicy, potwierdzic ciaze moze test 10dpo ale wykluczyc dopiero taki po 21dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziekuję Wam dziewczynki:) Bardzo ważne jest dla mnie to, że mogę z Wami porozmawiać, nawet w ten wirtualny sposób. Jakos w domu nie bardzo mogę....staram się nie pokazywac jak jest mi przykro za każdym razem, gdy dostaje @. Wiem, że za 2 tygodnie kolejne staranka i kolejna szansa. Staram sie przede wszystkim o tym mysleć, ale czasami nachodzą mnie chwile zwątpienia...w cokolwiek....cały dzien dziś leże w łożku i gapie sie w sufit...nawet posprzatac nie mam ochoty, pomimo,że mieszkanie domaga się tego. Najgorsze jest jednak to, że uswiadamiam sobie czasami,że ja ostatnio z niczego praktycznie się nie ciesze - w pracy po prostu dostaje szału, zmiła chęcia bym ja zmieniła, ale boje się, gdyż w tej gdybym zaszła w ciąże mam umowe na czas nieokreślony i zapewnienie finansowe, natomiast w jakieś innej niogdy nie wiaodmo jak zareagują, gdy zaszłabym w ciąże i co zrobia po powrocie macierzynskim.Staram sie juz od tak długiego czasu o dziecko, a to niestey tez mi nie wychodzi....tym bardziej,ze to sa starania o moje pierwsze dziecko. Wy przynajmniej macie juz po jednym szkrabie w domu, do którego zawsze mozecie sie przytulic, a ja niestety...:( NO nic..chyba dopadł mnie kryzys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Mila ale mi Cię szkoda. Domyślam się jak Ci musi być przykro, to fakt że my w większości mamy już małę "kurczaki" w domu i ja nie wyobrażam sobie jak by miało Oli nie być. Nie martw się jednak, może teraz po tym jak Twojemu M wzmocniły się plemniki to uda się w końcu, zawsze to dużo większa szansa, jak armia mocniejsza :-) Trzymam kciuki, zobaczysz że i Tobie się uda. A co do pracy to poczekaj jeszcze w tej co jesteś bo ciąża przychodzi w najmniej spodziewanym momencie i szkoda żebyś została z niczym potem, bo ciężko w ciąży się zarejesrtować u kogoś. Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika jak wreszcie wpiszesz sie w dolną tabelkę to w górnej zostaną tylko 3 staraczki - tak to chyba jeszcze nie było!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×