Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Paulusia1988 skoro pisałam że strona jest płatna a ty o tym nie wspomniałaś to chyba znaczy że znam tamtą stronę... poza tym nie napisałam że mi się nie podoba.... to już lekka nadinterpretacja z twojej strony.... napisałam tylko że nie stać mnie na wydawanie nawet 10 zł miesięcznie na jakieś strony internetowe..... poza tym udostępniasz wszystkim swoje dane osobowe (ale to już twoja sprawa)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
Nie chcesz nie udostepniasz wykresow i wtedy sa tylko dla ciebie a jesli po miesiacu testowania tej strony nie chcesz placic to nie placisz nie masz mozliwosci wykonywania wykresow ale nadal mozesz utrzymywac kontakt z kobietami ktore tam poznalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
A poza tym danych swoich tam nie udostepniam nie podalam imienia nazwiska nr pesel itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agessylwia
test wyszedl negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
ja mam pytanie do tych co maja juz dzieci powyzej 4 miesiecy: chodzi mi o karmienie-czy jestescie za nowymi metodami karmienia (sloiczki)? czy moze za stereotypami(gotowanie samemu dan i zupek)? czy moze obie metody stosujecie gdy karmicie swoje pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
Ja zaczynalam od sloiczkow pozniej jak maly mial ok 7m-cy gotowalam mu sama i zauwazylam ze bardziej mu smakowalo tak na marginesie bardzo lubil budyn ze nie mogl mleka krowiego bo byl zbyt maly sama robilam mu budyn(nie z torebki tylko z maki ziemniaczanej) z mleka modyfikowanego lub kisiel z soku bobofrut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
no ja tez gotuje sama ale od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
ja też gotowałam sama od początku, moja córka nie chciała tych ze słoiczka a pozatym to nie jest taki taki interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
No dokladnie ale niektore kobiety nie maja innego wyjscia bo albo nie lubia gotowac nie maja na to czasu albo nie umieja ja szczerze powiem ze sie troszke balam gotowac dla tak malego dziecka i kupowalam sloiczki ale pozniej nabralam odwagi i juz sama gotowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to znaczy
że nie ma ciaży na 100%. Wynik poniżej 5 jest uznawany za brak ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sie na tym nie znam, @ spoznia mi sie 10 dni nie wiem czemu, lekarz dopiero w piatek przyjmuje a ja wariuje. jestes pewna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to znaczy
tak, dokładnie taki wynik oznacza brak ciaży. Tym bardziej że spóźnienie jest 10dni. Mnie zwykły test ciazowy wykrył ciażę po 7 dniach spóźnienia. A beta hcg jest o wiele bardziej dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
a ja jutro ide do gina bo konczy mi się zwolnienie , zobaczymy jak moja szyjka bo bole brzucha nawet są mniejsze odczuwam tylko praktycznie te które macica ćwiczy do porodu ale leże cały czas, mam nadzieję że wytrzymam do porodu bo już znam seriale na pamięć:) a tak naprwde to nic ciekawego w tv nie idzie.. mam pytanie czy możecie dopisać mnie do tej waszej tabelki,jak na nią patrzę to jakoś raźniej i czas do porodu wydaję się że szybciej płynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
Dziewczyny chyba same sie dopisywaly wystarczy ja skopiowac wpisac siebie i dodac posta w postaci nowej tabelki ale nie jestem pewna czy to tak:) I ko0niecznie daj znac jak tam u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Karola napisz jak wrocisz od gin :) Powiedzialam mezowi o swoich obawach. Biedny sie stresuje i ma nadzieje, ze to przez odstawienie tabletek. Od jutra szukam na maxa pracy...na bhcg mnie nie stac, bo u nas kosztuje ok 50 zl a do gin nie pojde poki pracy nie znajde...moze to jakas motywacja na powrot do pracy, mimo ze to moze byc falszywy alarm... test mogl nie wykazac, poniewaz teraz jest jakies 20dni od zaplodnienia i hormon w tym czasie jest 9-130 mlU...za 2 tyg sprawdze a przez ten czas bedziemy sie martwic. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Helo dziołszki..:) No odnośnie tabelki to jest tak.. kopiujemy ostatnią aktualną tabelkę i się dopisujemy... uzupełniamy dane:) I za kazdym razem pilnujcuie by tabelka była edytowana ostatnia:) Ja też wprowadzam małemu słoiczki...ale jak skończy 7 miesięcy to już mu będe swoje jedzonko serfować:):) Pozdrawiam:) Ps. Ciekawe co u Klaudi... już się zaczynam martwić:( Ej... stare staraczki!!! Gdzie jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
kladia pewnie urodzila dochodzi do siebie po porodzie i przy malenstwie ma tylke nowych obowiazkow ze nie ma czasu dla nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
pewnie masz racje :) mam nadzieje tylko, ze wszystko u nich dobrze :) malenstwo teraz najwazniejsze bezdyskusyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
Ja tez mam nadzieje ze u nich wszystko dobrze i niedlugo sie do nas odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
hej dziewczyny byłam wczoraj u gina i nie jest źle szyjka od ostatniego badania nie drgnęła ale nadal mam leżeć i oszczędzać się, więc leże no bo dzidzia najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
To super:) wiec lez oszczedzaj sie bo dzidzia ma sie w miare w terminie urodzic:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
termin mam na swieta i powiem szczerze że nie wiem co by było lepsze czy urodzić na początku grudnia i na święta być już na chodzie czy może mały poczeka na styczeń,bo święta to wolałabym zostać w domu ale wiem że dzidzia sama wie kiedy jest czas choć córkę urodziłam 2 tygodnie po terminie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia1988
Ja syna urodzilam 2tyg i 3 dni po terminie i nie odbylo si bez wywolywania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
dzieciom jest dobrze pod serduszkiem mamusi :) moj maly przyszedl na swiat 6 dni przed terminem a termin mialam na 16grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola78
no więc zobaczymy kiedy się zdecyduje wyjść na świat,ja mam nadzieje że poród pójdzie szybko taj jak pierwszy i szybko wrócimy do domu bo nie chciałabymspędzić 2 tygodnie tak jak przy córce, bo mimo że szybko się urodziła to niestety miała zachłystowe zapalenie płuc i musiałam czekać aż będzie z nia lepiej. powiedzcie mi jak to jest z wielkościa i wagą drugiego dziecka bo moja córa miała 52 cm i 3kg i nie ukrywam szybko przeszła przez kanał rodny no i pasowały rzeczy rozmiar 56 a do małego mam przygotowane te same ale nie wiem czy się zmieści :( muszę czekać do 36 tygodna gdzie gin zmierzy i zwarzy i wtedy chyba zaczne się martwić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
ja tez szybko urodzilam syna, bo w 3,5h (wypchniecie to jakies 20-30min) wazyl 3,850 i mial 55cm. byl z niego niezly pulpecik i nadal jest. my w szpitalu bylismy tydzien, bo Krzys mial zoltaczke-poziom bilirubiny osiagnal ponad 15. trzy dni byl po 10-12h pod lampami i wtedy mialam dola, bo powinien byc przy mnie ale zdrowie najwazniejsze :) teraz moj maly ma 10 miesiecy, ma 79cm i wazy 11,7kg i jest zdrowy jak rybaaaa i cudny jak aniolek :) jezeli chodzi o wage kolejnych dzieci to roznie. u nas bylo tak: ja jak sie urodzilam wazylam 3,400 i mialam 54cm, moj brat podobnie do mnie a trzeci najmlodszy urodzil sie prawie miesiac po terminie, wazyl 4,5kg i mial 58 cm lub wiecej. takze to roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×