Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość WiolkaMamaZosi
Czy ja pisałam cokolwiek, że test był stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary czy wadliwy ... Oj skad tyle agresji w Tobie kobieto... jestesmy tu po to by sie wspierac i pomagac sobie, by wymieniać sie doświadczeniami i poglądami...jesli ktoś nie jest emocjonalnie gotowy na to by uczestniczyć w tym forum to raczej nie powinien tutaj byc >>> Trzeba umieć przyjmować również krytykę >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaMamaZosi
Nie sądzę, żeby moja ostatnia wypowiedź była przejawem agresji. Nie pisałam nic, że test był stary. Po prostu przypuszczałam że wynik pozytywny na teście mimo ujemnej bety musi moim zdaniem z wadliwości testu wynikać. I z niczego nie "zaczęłam się tłumaczyć"... Nie przeinaczaj moich słów. Czytaj tylko ze zrozumieniem o co pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje , że powtórzyłaś badania i jesteś spokojna i szcześliwa..tego Ci zyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaMamaZosi
Tak, dzisiaj robiłam badania. Jakieś 42 godziny od poprzedniego. Wynik 21,4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniara
Trzeba teraz uważac na siebie... bo na wizyte u lekarza chyba jeszcze za wczesnie .... JA idę w poniedziałek...i juz nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaMamaZosi
Ja mam iść, jeśli wszystko będzie dobrze do tego czasu, 4 listopada dopiero! Moja gin powiedziała, ze i tak wcześniej na USG nic nie zobaczy, więc mam być cierpliwa... KANIARA, trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno. Ja swoją ciążę straciłam 20 lipca, w 6 tygodniu, więc wiem na świeżo jak się czujesz. Uważaj na siebie bardzo. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniara
Ja też czekam na wizyte, gdyż usłyszałam dokładnie to samo - jest za wcześnie :))) Jak juz pisałam.... ja straciłam moje 12 lipca.... To okropne przezycie >>> Pozdrawiam Cię i zdrówka życzę :) Jak będziesz po wizycie napisz... ja odezwe się w poniedziałek>>> Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruzik5
witam robiłam badanie b-hcg i wyszedł mi dziwny wynik 2827.0 czy może mi ktoś wytłumaczyć co on oznacza ? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bete robilam w 33 dni po @.gdzie normalnie cykle mam 28-29.Wynik 1.2. Dalej mam mdlosci, brak @ i takie dziwne bole.niby to jajniki niby nie. i nie wiem co dalej..czy powtarzac bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaMamaZosi
Maruzik5 taki wynik może oznaczać, że jesteś w 5 lub 6 tygodniu ciąży licząc od ostatniej miesiączki. Ale może napisz coś więcej? Czemu myślisz, że Twój wynik jest dziwny? Jesteś w późniejszym niż 5 czy 6 Tydzień? Może zerknij tutaj http://www.ciazowy.pl/artykul,beta-hcg-a-twoja-ciaza,1062,1.html . A co do wyniku 1,2. Może sprawdź jeszcze raz? I jak wyjdzie pozytywna wybierz sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkami
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat beta HCG bo już sama nie wiem co mam mysleć .Zacznę od początku staramy się z mężem o dzidzie od dwóch miesięcy wcześniej przez 6 lat brałam tabletki, ostatnią miesiączkę miałam 21.09.2013 po tabletkach nie wiem jaki mam teraz dokładnie cykl bo miesiączkę tabletkową miałam 5.08 a później ten 21.09 do dnia dzisiejszego brak miesiączki koło 10.10 oraz 11.1 wystąpiły brązowe plamienia z bólem podbrzusza 12 silny ból jajników być może owulacja robiłam kilka testów ale niestety negatywne beta HCG 17.10 wynik <1,00 nie wskazuje na ciąże aczkolwiek nie wiem czy się nie pośpieszyłam z betą . Śluz mam biały ciągnący się a szyjka miękka i tak jakby otwarta chociaż dokładnie tego stwierdzić nie mogę . Temperatury niestety nie mierzę .Czy są jeszcze szanse abym była w ciąży, kiedy robić testy ? Owulacja była 6,7 choć teraz to już pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jeszcze raz bete za kilka dni, jak ciąża będzie to wynik będzie większy niż ten 1 co wyszło Ci 17 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniara
Czesc Dziewczyny :))) Byłam wczoraj na badaniach u lekarza... Zrobiła mi USG - 5 tydzien 1 dzien więc tylko pęcherzyk było widać ale rozwiniety jest prawidłowo.... Troszkę sie zasmuciłam bo o wiele spokojniejsza byłabym wiedząc ze serduszko Mojej FASOLKI juz bije.... Narazie dostałam Duhpaston i kolejna wizytę mam za 2 tygodnie 4 listopada >>> Chcę się nie martwić, nie denerwować ... lecz przychodzi mi to samo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaniara, no na zarodek musisz jeszcze troszkę poczekać, tak do 7 tygodnia najlepiej, żeby już mieć pewność. Ważne że pęcherzyk jest i w dobrym miejscu. Teraz tylko spokojnie czekać na kolejne usg. Daj znać jak już zobaczysz kruszynkę (albo okruszka ;). Ja dziś na ostatnie usg się wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniara
Zdaję sobie sprawę ale po tym co mnie spotkało 3 miesiące temu...wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze:))) Powodzenia zyczę i na pewno pochwalę się jak tylko zarodek będzie już widoczny :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale Cię rozumiem, bo sama to przeszłam, jak już wcześniej pisałam. Ale tym razem wszystko będzie dobrze, zobaczysz! A denerwować się nie można, bo fasolka ma mieć spokojny domek ;) Wiem, że łatwo się mówi, dla mnie każde usg to stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny proszę pomóżcie. Tydzień temu zrobiłam betę+HCG i wynik to 60mIU/ml i tydzień później mam tylko 72,97mIU/m tydzień niby się zmienił w przedziałach, ale czy to nie za mały wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mały przyrost. Na początku beta co 48 godz. powinna przyrastać min. 66%. A u ciebie urosło ledwo 20% i to po tygodniu. Niestety ale nic dobrego to nie wróży. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ciezarowka
cześć dziewczyny, moje hcg wynosi 988,70, to RACZEJ ciąża, ale który tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie raczej tylko zdecydowanie ciaza. Niestety po becie nie da sie okreslic wieku ciazy, na pewno nie bardziej precyzyjnie niz liczenie od ostatniej miesiaczki. Ginekolog zrobi to na usg. Za tydzien powinno byc juz widac groszka:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ciezarowka
Dziękuję :) to za tydzień idę na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który to tydzień licząc od ost. okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ciezarowka
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie ma sensu tak prędko lecieć na wizytę jeśli oczywiście nie dzieje się nic niepokojącego. Lekarz i tak na usg niewiele co zobaczy i ciąży ostatecznie nie potwierdzi póki nie będzie akcji serca widocznej. Najlepiej iść ok 6-7tc liczonej od ost. okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ciezarowka
a tak chciałabym chociaż pęcherzyk zobaczyć... :) ale chyba faktycznie zaczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_denisa
witam ja jestem w 6 tyg ciazy liczac od OM i mam takie zmartwienie ze 1,5 tygodnia temu beta wynosila 1566 a dzis wynik wykazal 19437 i nie jestem pewna czy przyrasta prawidlowo martwie sie bo 3 razy juz poronilam jeden za drugim mam juz umowiona wizyte u ginekologa.Moze ktoras z was tez tak miala ze tak malo wynosil przyrost???pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było zrobić po 48h, a tak to już teraz wzrasta wolniej. Czemu powtarzać po 1,5 tygodnia, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix2212
Witam dziewczyny jestem tu pierwszy raz i potrzebuję pomocy z interpretacją bety. Zacznijmy od początku do zbliżenia doszło 14 pazdziernika @ przyszła 26 (ale była skąpa) oczywiście jakieś objawy typu mdłości bule podbrzusza, cykle mam co równe 25 dni czyli czekamy na 20 listopad.Wczoraj zrobiłam bete wynik 9,04 czy to może oznaczać ciąże???Prosze pomóżcie bo oszaleje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matrix moim zdaniem to wczesna ciaza, powtorz bete po 48h i zobacz jak przyrasta,a potem cierpliwie czekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×