Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość Debaja
Ada, Becia, Głosdszy........... i wszystkie nowe forumowiczki, życzę Wam radosnych i rodzinnych świąt :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Miło Was czytać dziewczyny :-) Pozdrawiam, życzę radosnych Świąt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy przyjdą Swięta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy sie zmieni, przyjmijcie gorące moje życzenia, niech się Wam spełnią wszystkie marzenia. Jola z Kalisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.papa
Na Boze Narodzenie*** *********************** ♥$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__#♥#♥____$$ ______$$$$$$__##♥#__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$ Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię, radość przynosi wszystkim na świecie. Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyna, a pokój jak gwiazdka niech świeci. WESOŁYCH SWIĄT!!!****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najwspanialsze i najszczęśliwsze w Nowym Roku z całego serca życzę .Pozdrawiam .Iskabelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda miśka
Pięknych Świąt Bożego Narodzenia pełnych miłości i cudów życzy ruda miśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Na Święta Wam i Waszym bliskim życzę, aby ten czas pozwolił dostrzec, zrozumieć i docenić to co umknęło w codziennej gonitwie. A w roku 2009 życzę wiele radości z jak najlepszego wykorzystania pomykającego za szybko czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS MOJE KOCHANE DZIWCZYNY,,,,CODZIENNIE CZYTAM WASZE POSTY,,CHOĆ RZADK PISZĘ,,,ŻYCZĘ ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO 2009 ROKU,,,,DANUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
... Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść... Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia... To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia ... Wesolych Swiat ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
.....święta, święta i po świętach....... Witam serdecznie i miłego sprzątania po świętach ;-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku , Rosa, spać nie mogłaś??? Juz mnie sie wydawało ,że pobudka o 7 rano jaką dziś mialam to bardzo wcześnie jak na dzień po świętach. ale TY............podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was milo!Rosa 59 odkleil mi sie plasterek i nie wiem co zrobic przykleic nowy czy czekac do wtorku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was milo!Rosa 59 odkleil mi sie plasterek i nie wiem co zrobic przykleic nowy czy czekac do wtorku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Trzeba przykleić nowy, godzina bez nie zaszkodzi , ale kilka dni to za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że trzeba przykleić nowy i zmienić w normalnym terminie nawet po jednym dniu,dokładna instrukcja postępowania jest na ulotce.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa wiec moze napisze cos o sobie.Operacje mialam 15 pazdziernika usuniecie macicy wraz z przydatkami.Wyniki byly dobre.Mam 49 lat.Wszystko sie dobrze goilo.Problem zaczal sie po miesiacu dostalam objawy menopalzy.Pocenie sie w nocy,wybuchy goraca ,zawroty glowy.Po kontroli gin.zapisal Systen 50 nakleilam pierwszy plaster bylo OK. po drugim rozkolatalo mi sie serce wiec lekarz kazal odstawic.Mialam robiony holter i niby nic tragicznego.Ponowna wizyta u gin.Zapisal Oscilim25 bo niby zaduza dawka Systenu 50 kleilam Oscylim 25 az do wtorku tego tygodnia nie bylo najgorzej ale objawy menopalzy byly fakt ze mniejsze.Serce sie uspokoilo.Jak powiedzialam gin.ze objawy jeszcze sa to kazal wrocic do Systenu 50.Wczoraj przykleilam pierwszy plaster i dzis znowu robilo mi sie to samo co za pierwszy razem czyli slabo,kolatania i zawroty glowy wiec tak naprawde to go odkleilam bo sie przestraszylam mam jeszcze jeden plaster Oscylimu 25 i nie wiem co robic.Wydaje mi sie ze cos tu nie pasi.Boje sie tez byc bez hormonow.Co o tym sadzicie.Choroba moja zostala wykryta we wrzesniu wiec mialam bardzo malo wiedzy na te tematy.Teraz ciesze sie ze tu trafilam bo wasze rady daja mi bardzo duzo i chetnie moge radzic tym co juz wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wystarczyłoby Ci przyklejenie pół plasterka Systen 50 tak jak to robię ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po operacji nie miałam żadnych objawów menopauzy i nie mam do tej pory. Żeby przyklejać po pół plasterka poradziła mi znajoma, ale kontaktowałam sie też z moja gin. Spróbowałabym na Twoim miejscu, może poczułabyś sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje jutro nakleic ale powiem Tobie ze jak bylam u mojego gin.mowiac i mowilam ze ten Systen 50 mi nie sluzy to on cos wspomnial o pol plasterku ale przy ponownej wizycie zapisal ten Oscylim wiec moze naprawde bedzie dobrze a do gin.ide 8 mego stycznia bo konczy mi sie zwolnienie.Jak dlugo Rosa jestes po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LicziXYZ
Kochana mnie to nigdy nie groziło. Ale na prawde trzymam kciuki aby jednak to nie było konieeczne!!! A wszytsko się dobrze skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - jestem cztery miesiące po operacji🌻 Debajo i danko 611 macie rację z przyklejaniem tych plastrów🌻 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za dobre rady jutro kleje na nowo.Mam jeszcze jedno pytanie leczylam wiele lat temu depresje i do dzis biore srodki nasenne Estazolam czytalam w ulotce Systenu ze niby nie wolno brac hormonow,czy to moze cos zaszkodzic.Mam znajoma co bierze hormony na tarczyce i do tego psychotropy i jakos sie trzyma.Pozdrawiam was milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Witam dziewczyny po świętach 🌼 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×