Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

...jesli chodzi o gojenie rany wewnątrz, to ja nie jestem najlepszym przykładem :( w 6 tygodniu nie mam zagojone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
Do PMACICA - Mnie tez schodziła skóra w przedziałku na pupie :) Nosiłam pas zaraz od nastepnego dnia po operacji i dobrze się z nim czułam; nic mnie nie ciągnęło, a dzisiaj jestem juz dwa miesiące po operacji i mam prawie plaski brzuch. Piłam siemię lniane, ale nie czekałam aż zgęstnieje; nie przeszloby przez gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmira.
U mnie po 12 tygodniach nie było jeszcze zagojone.Teraz po 9 miesiącach czasami piecze mnie jeszcze w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
powiedzcie kobietki, czy jak zostawiona jest szyjka i przydatki to zawsze jest minimalne krwawienie miesiączkowe, czy może nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
skąd wiecie , że w środku jest nie zagojone? krwawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Do Nova podobno się lekko plami w takiej sytuacji tak mi Ginekolog powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
do noka przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmira.
pmacica ,Lekarz nie badał mnie normalnie tylko przez kamere,robił usg i krwawiłam bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
krwawiłaś cały czas po operacji / po jakim czasie? po operacji nie powinno się krwawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmira.
Dokładnie nie pamiętam ale 8-9 tygodni po miałam kontrole to jeszcze coś leciało.Nie było to takie typowe krwawienie jak przy okresie.Ja wyżej pisałam ze miałam więcej rzeczy robionych poza usunięciem macicy i szyjki,może to dlatego.Kobieta z którą leżałam na sali czuła się 100% lepiej jak ja krwawiła tylko 3-4 dni.To wszystko zależny od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
o tak każdy inaczej przechodzi jakoś trzeba żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esko
nie bralam hormonów bo ja nie miałam usuniętych jajników a mój gin wyznawał teorie że wtedy nie trzeba bo jajniki normalnie pracują i nawet to nie przyspiesza menopauzy, ale po roku już miałam objawy, lekkie uderzenia a po dwóch to już całkiem, poty i częste uderzenia itd. Ale w czopkach na suchość pochwy miałam trochę estrogenów. Teraz już wiadomo i więcej lekarzy mówi że estrogenami powinno się wspomagać pacjentkę bez macicy, chocby w małych dawkach po operacji ale jednak, by pomóc tym biednym jajnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
nie zawsze tak jest , moja koleżanka miała usuniętą macicę 15 lat temu ,nie bierze hormonów i wszystko na razie ok., znam tez inne podobne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
a menopauza i tak nadejdzie, mozna nie mieć żadnej operaccji i czasami zaczyna się po 40-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie badał mój gin po 5 tygodniach i powiedział ze wewnatrz nie jest zagojone, ze jest jeszcze troche takie zapalne, no i za miesiąc znowu do kontroli Dziewczyny czy miałyście załozony dren podczas operacji lub po ? ja nie miałam moze dlatego u mnie taki byl stan zapalny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka - mój gin tez tak mówil o tej pracy jajników przed operacją ale teraz sytuacja jest inna bo ich nie mam i hormony mam jak w banku a ja sie ich troche obawiam bo źle wplywają na zyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Forumowiczki, polecamy Wam portal www.miesniakimacicy.pl Znajdziecie tu informacje m.in. nt. postępowania po zdiagnozowaniu. możecie także sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą mięśniaków odpowiadając na pytania oraz skorzystać z rad eksperta. trzymajcie się ciepło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Dziś zeszła mi skóra z uszu a teraz z czubków palców dziwnie to wygląda naprawdę nikomu tak nie schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmira
do eska 64.Drenu nie miałam tylko cewnik parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
drenik miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewinna
Dziewczyny ja mam takie dość krępujące pytanie. Za tydzień idę się ciąć :( będę miała laparoskopię i usuwanie macicy z szyjką przez pochwę. I teraz moje pytanie do kobiet po takiej właśnie operacji: Jak powinnam przygotować do zabiegu swoje krocze? Czy trzeba wszystko ogolić, czy wystarczy skrócić? Nie chcę się zbłaźnić w szpitalu, ani wydać im się jakąś fleją. Przyznam się szczerze, że przenigdy nie majstrowałam sobie w tych okolicach. Fakt, że skrócenie w lecie było dla mnie oczywiste, ale nic ponad to. Powiedzcie co mam robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Ogolona powinnaś być cała wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do erewinna
Musiałam się dokładnie ogolić a te nie ogolone, golono w szpitalu.U nas nie wolno tez mieć pomalowanych paznokci u rak i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
nie martw się przeżyjesz bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
długo bolał was brzuch na dole /rana/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzx13
Miałam długo boleści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
może tydzień, jak już wspominałam, dużo pomógł mi pas. najgorsze jest kichnięcie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×