Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość esko
z hormonami to jest tak, na dwoje babka wróżyła i stosuje się metodą prób. Zależy jak się kobieta czuje bez nich. Jeśli znośnie to nie musi się z nimi zmagać i lepiej nie brać. To jest tak samo indywidualne jak różnie się goi i czuje każda po operacji, ja się bardzo boję jakiejś następnej operacji, np torbieli na jajnikach czy żeby na kikucie szyjki się coś nie zrobiło więc nie jestem na hormonach. anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Cała się pocę koszulka mokra poduszka również brzuch boli ale cóz to dwa tygodnie dopiero hormony - dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
ja dzisiaj też 2 tygodnie po, brzuch nie tyle boli co ciągnie , ciężko się wyprostować i siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
ja mam ból pod pępkiem tam niżej boli tez zewnętrzne szycie wreszcie załatwiam się bez bólu ale oddawanie moczu boli na dole nisko biore antybiotyk wiec zobacze co bedzie po ogólnie juz nareszcie chodze jeszce po scianach zmieniłam skóre zeszła dosłownie cała pojęcia nie mam czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
mnie jelita bardzo bolą przy wypróżnianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
pije siemie lniane to bardzo pomaga jem też buraczaki marchewkę gotuję sobie kisiel jabłka prużę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
do pmacica- spróbuj lekko dociskać brzuch przy wypróżnianiu, to naprawdę pomaga! Ja miałam operację 17 maja, a dzisiaj czuję się jak skowronek,robię prawie wszystko to, co przed i nic mi nie dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
już tęsknię za ty stanem kiedy pojadę na działkę i pobiegam po łące bez bólu :) teraz mam czysty umysł zupełnie jak przed laty zaczynam świeżo myśleć dobrze zrobiłam , że usunęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
Dziękuję lepiej mi się siusia jak dociskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2012MM
Dziewczyny czy wy współżyjecie tzn. po jakim czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu -ja podobnie jak Ty boję sie jakiejś kolejnej operacji i choć nie musze sie bać już o jajniki to w perspektywie brania hormonów, boję się o piersi i o zakrzepice zył. I o tych skutkach ubocznych rozmawiał kiedyś ze mna mój gin ale teraz kiedy zostałam odcięta nagle od hormonów jako kobieta u której menopauzy jeszcze nie było twierdzi, że bez hormonów to i z sercem i z układem kostnym mogą być problemy, itd. Gin dał mi czas na decyzje do nastepnej wizyty kontrolnej, a ja jak na razie dobrze sie czuje , miewam tylko takie napady ciepła na ciele, ale to nie są jeszcze jakieś straszne poty i mam dylemat.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noka / pmacica - mnie jelita bolaly bardzo do 3 tygodni, potem już było lepiej. Siemie lniane polecam takie geste szczególnie na czczo i wode mineralną niegazowana też na czczo. Marchewka gotowana, szpinak i ziemniaki to jest to co mogłam jeść. kisielek i jabłuszka gotowane w małej ilości wody na deser i herbatka poobiednia( tak sie nazywa) lub koperkowa na wzdęcia. Próbowałam też "słoiczków" Gerbera tych dla dzieci, bo czasem bywało ze mna kiepsciutko..... zdrówka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - do tych mobilnych się zwracam, kiedy wsiadłyscie pierwszy raz za kierownice po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
o2012MM - miesiąc po operacji, lekarz powiedział, ze w takich sprawach nie ma zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
to szybko ja myślałam że po pół roku-współżycie jestem 2 tygodnie po więc nie myślę o tym w nocy dostaję orgazm kilka razy przez sen nie wiem dlaczego tak się dzieje jakieś skurcze czy coś? autko --- kiedy można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
do pmacica ja też sie mocno pociłam biorę hormony i czuję się dobrze a autkiem jezdziłam już po miesiącu bo byłam zmuszona,wszędzie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
własnie mam problem zostaje zupełnie sama i nie wiem jak poradze zakupy itd a to dwa tygodnie jeszcze nie chodze jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
to trochę za wcześnie na ,,samodzielność''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
no cóż ja często mam po górkę przyzwyczaiłam się oby nie bolało to dam sobie radę :) juz ugotowałam prawie cały obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2012MM
Mam pytanie czy macie zdrętwiałe ciało pod cięciem ja nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
ja mam tak pod cięciem i nad również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2012MM
dziękuję uspokoiłaś mnie pomyślałam,, że mi się jakaś martwica zrobiła///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2012MM
apetyt mam straszny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam NICKu
Dzień dobry, Byłam tu kiedyś częstym gościem. Razem z innymi kobietami przezywalam swoje problemy. Niedawno minęły 3 lata od mojej operacji. Mam usunięty trzon macicy. Na codzien nie odczuwam zadnych konsekwencji operacji. Czuje się zdrowa i szczęśliwa. Choć początki bywały trudne. Przeżyłam załamanie nerwowe wynikające z braku wiary w udane życie seksualne. Dopiero seks z innym partnerem uświadomił mi że problemy wynikały z ograniczeń mojego umysłu, a nie z ułomności fizycznych. Pytacie jak szybko można zacząć jeździć samochodem? Jeśli trzeba to szybko. Ja ze szpitala wróciłam sama autem - 60 km. Ciężko było, ale dałam radę. Do pracy wróciłam dokładnie po 30 dniach zwolnienia, czyli po 28 dniach po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pmacica ?
a fajne te orgazmy senne masz? podobne do tych realnych sprzed zabiegu pod względem intensywności? czy masz po tym relaks i uczucie spełnienia, ulgi, satysfakcji? (jeśli to zbyt intymne pytania, to sorry..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to...?
Kto to jest ginekolog ? to ktoś, kto szuka problemu tam, gdzie inni szukają rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmacica
DZIEWCZYNY myślałam że nigdy nie będę miała orgazmy ale po 10 dniach zaczęło mi spływać takie kleiste przeźroczyste coś'' w nocy coś tam śni mi się i miewam normalny orgazm jak zawsze tylko budzi mnie ból brzucha może za wcześnie jeszcze mi się to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2012MM
Chodzenie jeszcze sprawia ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy 7 tygodni po zabiegu szew moze jeszcze tak bardzo ciągnąć ? wewnatrz po bokach kluje i czasem piecze no i brzuch wcale nie robi się mniejszy a przecież leci juz 8 tydzień :( myślicie ze to normalne...? ....pewnie jestem niecierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×