Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość marata
Dziękuję dziewczyny za wszelkie informację dotyczące pobytu w szpitalu 🌻 Bardzo mnie to uspokaja, bo dobrze wiedzieć czego mniej więcej mogę się tam spodziewać... Też się już szykuję- najprawdowpodobniej pójdę na operację 3 listopada, ale na razie czekam na miesiączkę, bo muszę być po. Ciekawa jestem jak to będzie w moim szpitalu... Pozdrawiam deszczowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYLKA- dzieki za cenne informacje....nawet nie myslałam ,ze tyle się mogę od Was dowiedzieć-DZIĘKI DZIEWCZYNY. Wszystko sobie zapisuje co mam zabrać. Jak długo sie nosi podpaski po takiej operacji czyli jak długo sie krwawi i jak mocno?? Kurcze , już wczoraj powinnam dostac miesiączke i nic....... chyba ze stresu!!. Nie wiem co teraz jak nie dostane do jutra to chyba będę musiala zadzwonić i poprosić lekarza o przełożenie terminu. A już się tak nastawiłam..... dziewczyny jeżeli np. miesiaczka skonczy mi się w środę a czwartek mam przyjęcie i będe miec jeszcze lekkie plamienia czy będę przyjęta??? Pozdrawiam serdecznie z pochmurnego Kalisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania343
jolakalisz,po operacji mozesz plamic lekko jeden dzien ,tak bylo w przypadku moim i moich kolezanek ,ktore ze mna lezaly na sali,podpaski nam dawali takie duze .ja mialam podobnie jak ty,szlam do szpitala i mialam dostac miesiaczke ale jej wreszcie nie dostalam i cale szczescie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskrobana
Ja leżałam na Garbarach,onkologia ginekologiczna.Odwiedziny były cały dzień do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WYSKROBANA leżałas na Łąkowej?? u Markowskiej?? jesli tak co o niej sadzisz?? Mam z nią złe doświadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
witam Was wszystkie serdecznie .. juz od 2 godzin w pracy jestem. odkad zaczelam pracowac czas leci bardzo szybko. jestem bardzo zadowolona .... jutro mam dzien wolny to nadrobie troche nowych wpisow. Elzbieta ..... jak sie czujesz kochana ??? ja super ... w koncu zaczelam normalnie zyc .. duzo duzo duzo zdrowka i usmiechu ... czekam na Ciebie becia .... gdzie jestes ???? jak sie czujesz???? wracja ..... milego dnia zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita1811
MARATA-Daj znać,jak już Będziesz znała termin Twojej operacji👄 JOLAKALISZ-Musisz trochę się uspokoić,a miesiączka na pewno się pojawi👄 GŁOSDUSZY-Super,że Jesteś zadowolona z pracy i dobrze się czujesz👄 JOLAZABRZE,ANIA 343,WYSKROBANA-pozdrawiam Was serdecznie👄 BECIA i ELŻBIETA-życzę Wam duuużo zdrówka i wracajcie szybko do nas👄❤️ Wszystkim dziewczynom życzę spokojnej nocy i kolorowych snów👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka49
Jolakalisz- z tym plamieniem PO to bywa różnie, przeważnie jest tak jak pisze ania343, ale bywa, że i dłużej. Poczytaj , co piszą dziewczyny na str.97 odnośnie operacji i komplikującej ją miesiączki.Tam jest sporo podpowiedzi! bonita 1811- dzięki, ja tez pozdrawiam! becia i Elżbieta- wracajcie do nas i do zdrówka szybciutko! 🌼 dla Was! Marata- trzymaj się, masz nas, niezłe ekspertki, co? :) Czytasz nas już jakiś czas i widzisz, że żadna nie żałuje! Teraz jest lepiej, bez stresu, bólu ciągłego niepokoju, kiedy znów nas dopadnie krwotok i jak długo potrwa! Nie wspomnę już o ciągłej walce z anemia! Teraz życie jest piękne! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i kolorowych snuuufff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktoś starał się o pieniążki z ubezpieczenia na życie po zabiegu.Jeśli tak to proszę o odpowiedz .Mam usuniętą macicę z szyjką,jajniki zostały.Proszę o odpowiedz jeśli ktoś się starał i czy trzeba iść na komisje ,jakie dokumenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktoś starał się o pieniążki z ubezpieczenia na życie po zabiegu.Jeśli tak to proszę o odpowiedz .Mam usuniętą macicę z szyjką,jajniki zostały.Proszę o odpowiedz jeśli ktoś się starał i czy trzeba iść na komisje ,jakie dokumenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem na życie.Czy w związku z zabiegiem należą się pieniążki. Mam usuniętą macicę z szyjką,jajniki zostały.Jakie dokumenty trzeba przygotować,czy staje się na komisje.Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , dziewczyny próbuje sie uspokoic ale nie daje rady........miesiaczki nadal nie mam , co za cholerstwo jak człowiek nie chce to jest na czas. Jeszcze liczę ,że jak dostane dzisiaj to może jakoś wydołam ale wątpie bardzo.W poniedziałek przyjmuje mój lekarz...poczekam , jak co to poproszę o zmiane terminu. dzieki za rady....jestescie wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita1811
Witajcie wspaniałe Kobietki! JOLAKALISZ-a może nie dostaniesz wcale miesiączki ze stresu.Myślę,że wszystko będzie dobrze!👄❤️ Pozdrawiam wszystkie dziewczyny przed i po i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jolakalisz – spróbuj wziąć gorącą kąpiel. Ja byłam w takiej samej sytuacji przed pobraniem wycinków. Takie zabiegi też muszą być wykonywane do 12 dnia cyklu, ale już po krwawieniu. Byłam też w panice, bo czas uciekał, a okresu nie było. Zrobiłam sobie na prawdę bardzo gorącą kąpiel i po godzinie pokazało się krwawienie. Może Tobie też to pomoże… Pozdrawiam wszystkie Syrenki i te dziewczyny, które się do tego szykują….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania343
czesc dziewczyny ,pozdrawiam serdecznie ze slonecznego Gdanska i zycze wszystkim milego dnia ....duza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla 47
Cześć dziewczyny, coraz rzadziej się tu wpisuję, ale czytam Was regularnie. Ja już dwa miesiące po wycięciu macicy i szyjki. Samopoczucie bardzo dobre. Czuję się świetnie. Mam przeczucie że dzisiaj Becia wyjdzie ze szpitala. Dość długo jest w szpitalu więc może jednak wycięli jej macice a nie tylko mięśniaka? Trzymam kciuki za wszystkie panie przed. Paniom po życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla 47
Cześć dziewczyny, coraz rzadziej się tu wpisuję, ale czytam Was regularnie. Ja już dwa miesiące po wycięciu macicy i szyjki. Samopoczucie bardzo dobre. Czuję się świetnie. Mam przeczucie że dzisiaj Becia wyjdzie ze szpitala. Dość długo jest w szpitalu więc może jednak wycięli jej macice a nie tylko mięśniaka? Trzymam kciuki za wszystkie panie przed. Paniom po życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskrobana
Do Beaty71.Leżałam na Garbarach.Onkol.ginek.Lekarz prowadzący;dr.Siewierski-wspaniały człowiek. Do Jolikalisz:ja poszłam do ubezpieczalni,wzięłam dowód,wypis,polisę.Skserowały sobie na miejscu.Dostałam kaskę za leżenie w szpitalu i operację.Ilość pieniędzy zależała od klasy operacji,decyduje lekarz tam w W-wie.Chcę tylko wspomnieć,że mam ubezp,grupowe w pracy.Ty nie wiem jakiego rodzaju masz ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie forumowiczki, Ja dziś zaczynam pierwszy dzień HTZ po usunięciu macicy i jajników. Dziś mija 5 tygodni po operacji. Jak powiedziała mój lekarz mam wszystkie objawy dla kobiety w okresie klimakterium. Zaczęło się to już w czasie pobytu w szpitalu. Napady gorąca, nocne pocenie, kłopoty z zasypianiem, wczesne budzenie, nagłe zmiany nastroju, kłopoty z koncentracją i pamięcią. Najpierw czekałam na wynik ze szpitala, a potem lekarz zalecił szczegółowe badanie piersi. Zrobiłam mammografię i usg piersi. Mam małe torbiele, których rozmiar nie zmienił się od ostatniego badania w lutym. Wreszcie dostałam receptę na upragnione hormony…nie wyobrażam sobie jak mogłabym normalnie funkcjonować w takim stanie jak jestem teraz. Tak więc wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę ale wiem, że na zauważalne efekty trzeba będzie poczekać. Czy któraś z Was bierze Estrofem mite? Jak długo czekałyście na poprawę samopoczucia? Czy przy stosowaniu tego leku macie kłopoty z nadwagą? Ja całe życie walczę za zbędnymi kilogramami i martwię się, że teraz może być jeszcze trudniej… Czy oprócz hormonów można brać jeszcze preparaty zawierające soję? Powinnam o to zapytać wczoraj lekarza, ale tak jak pisałam mam kłopoty z pamięcią i na następną wizytę przygotuję chyba sobie pytania na kartce…. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:))) Wyskrobana- ja też mam ubezpieczenie grupowe a mam jeszcze pytanie czy byłaś na komisji czy tylko u ubezpieczyciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskrobana
Do Beata 71:nie byłam na komisji.Choruje prawie 3 m-ce,Poszłam tylko do ubezpieczyciela.Na kasę czekałam miesiąc.Jaką płacisz składkę?Jesteś może w Pzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Cześć kochane dziewczyny. Przed chwilką wróciłam do domu, później poczytam zaległe wpisy. Miałam histeroskopię i laparoskopię. Niestety lekarz powiedział że w macicy i poza macicą jest tak dużo mięśniaków że należy usunąć wraz z szyjką. Chwilowo mam założoną mirenę, jeśli nie pomoże to niestety wracam do szpitala. Na razie boli mnie cały brzuch a jelita szaleją. Pozdrawiam cieplutko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BECIA, ja jestem tu NOWA ale juz zdazyłam się naczytać o Tobie samych wspaniałości. A dlaczego masz mirenę?? ja mam miec też usuniętą macicę z szyjką. Będzie dobrze,.......wracaj szybko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menopauzka
Witajcie dziewczyny Do Beksy61,ja stosowałam estrofem mite przez 1,5 roku i nie spowodował u mnie żadnego przybrania na wadze.Pozatym w tamtym okresie zeszczuplałam i trzymałam cały czas wagę.Stosowanie tego estrofemu dawało mi komfort,bo połykałam z rana jedna tabletke i miałam spokój,a samopoczucie po estrofemie miałam super. Czułam się tak jakby ubyło mi lat i w dodatku nie sprawiało mi to kłopotu,a jednakże z plastrami które teraz sobie naklejam jest troche zachodu.Po pierwsze to czasami maja tendencje do odklejania się,druga sprawa to ,to,że go widać jak jestem w bieliżnie bądz w stroju kąpielowym,no i na basenie muszę uważac żeby sie nie odkleił.Z tego powodu nie wchodzę do jakuzzi. Przestałam stosować estrofem z tego wzgledu,że mam kamienie w woreczku i żółciowym,a HTZ w tabletkach jeszcze nasila powstawanie tych kamieni dlatego musiałam przejść na plastry,a szkoda... Ale cieszę się ,że wogóle mogę stosowac HTZ obojętnie w jakiej formie byle mi pomagała a nie zaszkodziła. Dlatego ciesz się ,że masz przepisany estrofem i nie martw się o przytycie ,bo tego nie będzie możesz jedynie zeszczupleć. A co do samopoczucia to zauważysz poprawę bardzo szybko,u mnie to nastapiło zaraz.....po prostu czułam jak głowa mi się rozjaśniała i wracałam do stanu sprzed operacji.....jaka to ulga zobaczysz. Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita1811
BECIA-Witaj Kochana!Odpoczywaj,a jak będziesz się czuła na siłach,to opowiedz nam o pobycie w szpitalu.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia❤️👄👄 JOLAKALISZ-skoro już wiesz,że masz mieć usuniętą całą macicę,to pewnie tak lekarze zrobią.Mnie też od razu lekarz powiedział,że będę miała usuniętą całą macicę i tak zrobili.Pozdrawiam serdecznie!!!👄❤️ ELŻBIETA-wracaj do nas Kochana!!!Duuużo zdrówka......!!!!❤️👄❤️ Pozdrawiam też wspaniałego Pana Jurka!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×