Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość Magnolia czarnabiała:)1
do Moni mnie też piersi urosły bardzo 2 rozmiary noszę większy stanik też mam wzdęcia i trochę kłopoty z jelitami ostatnio, ale to chyba stres aniżeli operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)1
niestety nie przytyłam chociaż bardzo chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od moni do magnoli
ja zazywam na nerwy od kilku lat adzis nowosc dostalam krwawienie ale smierdzace ide do gin bo tego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od moni do magnoli
ja zazywam na nerwy od kilku lat adzis nowosc dostalam krwawienie ale smierdzace ide do gin bo tego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)1do Moni
ja też mam krwawienia miesiączkowe ostatnie nawet pokaźne ale raczej zapach jest surowy takiej krwi no ale skontroluj bo nigdy nie wiadomo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trea77
Do moni43.Ja też tak jak Ty mam jajniki i nie biorę żadnych hormonów i też strasznie przytyłam a od dwóch tygodni bardzo mnie bolą sutki i piersi mam bardzo powiększone i brzuch zwłaszcza wieczorem jeszcze większy a jem nawet mniej niż kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmira
Jestem już ponad rok po operacji.Jajniki zostały,hormonów nie biorę ,więcej nie jem a przybyło mi 3kg i parę cm w pasie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)
A jak u was z sex boli czy nie bo poznałam kogoś i strasznie mnie naciska a ja nie wiem co robić bo jak mnie za mocno to jak ja ucieknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała ja
przestaniesz się podszywać ? ?? ? ? bo oddam ci nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1002
Raczej musicie się Dziewczyny pogodzić z tendencją do tycia. Mam to już za sobą, żegnaj zgrabna sylwetko..... Rzadko która kobitka po operacji zachowuje szczupłość i nie ma wzdęć. Jajniki nic nie mają do rzeczy. Mnie zdeformowało w szerz na dobre ale tak po trzech latach dopiero. Pierwsze dwa lata po zabiegu jeszcze byłam sobą. Nie miesiączkuje się już normalnie, inna przemiana materii, tyje się jak w menopauzie. I ten brzuch sterczący bardzo denerwuje, jak się miało całe życie wagę i sylwetkę "Twiggy". Ja czuję się taka ....opuchnięta cała. Ale to juz zaawansowana menopauza, kilka lat po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1002
ale jak biorę w ręce tą sterczącą oponę nad szwem , to to jest raczej głównie skóra, tylko skąd się wzięło jej tyle u mnie ? pewnie i uwiąd skóry swoje zrobił i więcej tkanki tłuszczowej pod tym. Fajnie by było jakby to wziąć i....wyciąć, he he he. Ale to nierealne. Nie noszę już nic obcisłego bo to komicznie wygląda i trudno mi taki widok wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1002
...tragikomicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)ja
Aniu ja ważę 47 kilo a ważyłam 41 jak wyszłam ze szpitala czyli też przytyłam tylko, że ja mam problem od dziecka z jelitami i w kibelku jestem już jak kończę jedzenie ostatnio mnie to tak denerwuje, że biore leki na biegunkę i jest ciut lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przytylam
a schudlam,bo zaczelam chodzic na silownie.do brzucha zalu nie mam ze sterczy,bo sterczal zawsze.po patologicznej ciazy i przytyciu 20 kg w ciagu 5 miesiecy,trudno zeby wszystko zbieglo sie do pierwotnego stanu.ale schudlam w pasie,talia mi sie slicznie wyrobila.a brzuszek scisne majtochami i moge smialo zakladac obcisle sukienki.noski do gory i Zdrowia na ten Nowy Rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)ja
Dziś moje święto więc pozdrawiam i życzę na ten Nowy Rok ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zyje cie?
zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja fenomenalnie :)
pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:(
U mnie źle strasznie jest nie mam już siły Zmarł mi ktoś bliski przepraszam że tu napisałam ale nie wiem jak sobie z tym radzić nie mam już siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M:H
Magnolia czarnabiała,przykro mi,trzymaj się i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madnolii
Magnolio, powinnaś oprzeć się na kimś, przyjacielu..., ale czasem to nie wystarcza. Odejście bliskiej Osoby to ogromne przeżycie, może udaj się po fachowe wsparcie do Poradni Psychologicznej, można dochodzić na grupy wsparcia. Sama kobieta nie da rady...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni43
Współczuję ale nie wstyd się do psychola żeby wyciszyć się i najważniejsze zająć się praca to się nie myśli ja jestem 5 po operacji i sama sobie dziwię że daje radę po 12 ciągnąć pozdrawiam i głową do góry jutro wolne a od poniedziałku ponownie zarabianie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy wy
współżyjecie? boli was? czy jest ok napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trea77
Żyjemy i współżyjemy i jest wszystko ok.Ale ja nie wiem co się tu porobiło takiej ciszy to tu nie było od kiedy tu zaglądam,a minęło dzisiaj równe 7 miesięcy od operacji,chodzę do pracy wszystkie obowiązki wróciły do mnie jak bumerang rodzina zapomniała że coś takiego było i tylko wyręczają mnie z dźwigania ale w pracy nie mam żadnych ulg a pracuję w sklepie to wiadomo że nie 5kg a dźwiga się i więcej.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny te przed i te po, odzywajcie się bo się tu jakoś smutno zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny
mnie boli i nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszyscy
Trea, cisza na forum bo wszyscy są zbyt zajęci uprawianiem wspaniałego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmira
cisza na forum bo wszyscy są zbyt zajęci uprawianiem wspaniałego seksu- ha ha ha .... Ja mogę tylko wspominać ,jak to było zadawnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trea77
No wreszcie się odezwałyście jak miło .Dziewczyno! może za szybko zaczęłaś ja tak dopiero po dwóch m-cach a może nawet dłużej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetka36
Witam wszystkie Panie:) Dłuuugo mnie nie było ... myślałam że będzie całe mnóstwo do czytania a tu cisza:( To znaczy że pewnie wszystkie Panie wyzdrowiały i czują się świetnie:) Dziewczyny, co do współżycia to jest naprawdę super:) Trochę się bałam ale mam wrażenie że mój mąż bał się o wiele bardziej. Teraz przeżywamy drugą młodość, odkrywamy sex na nowo:) Wreszcie mnie nie boli głowa;) No i bez lęku;) Pewnie że nikomu operacji nie życzę ale skoro jest taka konieczność to nie ma się czego bać. W moim przypadku zabieg przyniósł zdecydowanie więcej dobrego niż złego, zdecydowanie poprawił jakość mojego życia;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziva
Witam serdecznie wszystkie Panie . Jestem juz prawie dwa miesiace po operacji i czuje sie rewelacyjnie .Po badaniach wszystko jest ok nic nie bolalo badanie usg tez wszystko ok. Wyszlam od lekarza z usmiechem na twarzy od ucha do ucha. I potwierdzam wspolzycie stalo sie wreszcie przyjemnoscia wrocilam dawna ja. Myslalam ze bede miala jakies opory typu problemy z nawilzeniem lub bolem ale nie wszystko super nawet moj organizm wrocil do normy po kuracji hormonalnej moje libido wzroslo o 200 procent jestem szczesliwa ze nie musze brac zadnych tabletek zadnych podpasek itp. teraz tylko wkladki dla higieny i od 2-ch lat nie bylam taka czysta..........jakbym miala jeszcze raz podjac taka decyzje nie czekalabym 2 lat ......zrobilabym to znowu tyle ze wczesniej.....Pozdrawiam wszystkie panie i zycze tego samego .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×